Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2005., 12:53   #1
Kako sakriti broj u fiksnoj mreži?

kako sakriti broj kada nekoga zovete ako imate fiksnu vezu ?
maxsimilian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 15:32   #2
#31# broj
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 16:57   #3
Quote:
Mystikal kaže:
#31# broj
to je za mobilnu mrezu
jesi siguran da to radi i u fiksnoj
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 19:14   #4
koliko ja znam, moras imati aktiviranu tu uslugu
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 21:56   #5
Quote:
maki1908 kaže:
to je za mobilnu mrezu
jesi siguran da to radi i u fiksnoj
je imas pravo, ispricavam se.

Gotovo sam bio siguran da to radi.
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 23:27   #6
Quote:
Mystikal kaže:
je imas pravo, ispricavam se.

Gotovo sam bio siguran da to radi.
bilo bi dobro da tako mozes i u fiksnoj
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 11:29   #7
Jednokratna zabrana slanja vlastitog broja

Opis:
Ukoliko želite ostati anonimni ili jednostavno ne želite da se vaš broj vidi na zaslonu telefona koji pozivate, ova usluga je upravo za vas.

Aktivacijom ove usluge vaš se telefonski broj jednokratno (po pozivu) ne prikazuje na zaslonu telefonskog uređaja koji pozivate.

Usluga se aktivira korištenjem posebne procedure prije biranja željenoga telefonskog broja. Za svaki pojedini telefonski poziv potrebno je koristiti proceduru za aktivaciju usluge.

Istodobno ne možete koristiti trajni oblik usluge CLIR i zabranu prikaza vašeg broja po pojedinačnim pozivima. Najčešći korisnici ove usluge su korisnici koji povremeno žele ostati anonimni kako bi se zaštitili od povratnih poziva, npr. prodajnih predstavnika tvrtke.

Usluga nije dostupna korisnicima kućnih centrala (PBX) i FGSM korisnicima.

Cijena:
Cijena uključenja: besplatno
Cijena isključenja: besplatno
Mjesečna naknada: besplatno


Tehničke informacije:
Aktivacija: *31*broj telefona koji zovete
Poništavanje: prekidanje veze
Aktivacija i korištenje usluge ne naplaćuju se.


Ja sam za ovu uslugu moro podneti zahtev u t-com centru da mi je aktiviraju, a neznam da li su u međuvremenu sredili da zahtev nije potreban!
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 22:24   #8
Quote:
Mr. Generator kaže:

Ja sam za ovu uslugu moro podneti zahtev u t-com centru da mi je aktiviraju, a neznam da li su u međuvremenu sredili da zahtev nije potreban!
Mr. Generator :klap:.
Upravo isprobala (bez zahtjeva), broj telefona se ne prikazuje.
Aenea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 23:40   #9
Za policiju, vatrogasce, hitnu, vojsku i državne službe višeg nivoa to ne vrijedi.
Oni uvijek vide broj.
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2005., 14:14   #10
Quote:
ZOsvald kaže:
Za policiju, vatrogasce, hitnu, vojsku i državne službe višeg nivoa to ne vrijedi.
Oni uvijek vide broj.
hoce vatrogasac vidit broj ako ga s mobitela zovem sa #31#
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 00:55   #11
Hoće!

Zaboravi da ćeš ih od doma poslat na neko nepostojeće mjesto požara
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 17:26   #12
Angry

No, no, no, deco ne se zezat s hitnim službama!
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 18:21   #13
cisto informativno
jel ima kak zakon koji regulira zajebavanje hitnih službi
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 19:56   #14
Quote:
maki1908 kaže:
cisto informativno
jel ima kak zakon koji regulira zajebavanje hitnih službi
ima zakon

ak mislite zajebavat Hitne službe onda vam treba govornica i oni daileri ( one male crne kutijice kaj su nekad dolazile s panasonicovim sekretaricama )
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 21:50   #15
Quote:
N3bir0s kaže:
ima zakon

ak mislite zajebavat Hitne službe onda vam treba govornica i oni daileri ( one male crne kutijice kaj su nekad dolazile s panasonicovim sekretaricama )
ma kaka zajebancija lijepo sam napisao "cisto informativno"
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 22:42   #16
Quote:
maki1908 kaže:
ma kaka zajebancija lijepo sam napisao "cisto informativno"
zamjetio sam da je čisto informativno
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 22:40   #17
Quote:
maki1908 kaže:
cisto informativno
jel ima kak zakon koji regulira zajebavanje hitnih službi
Mislim da ima , a i ako nema treba ga hitno uvesti i mora bit jebeno strog. Pogotovo za hitnu. Za zezanje sa hitnom - zatvor!
Dijete mi je jednom palo u nesvijest od temperature. Ja urlam na telefon da se stvore odma, a ona me pita koliko je star, kolika je bila temp, broj cipela, konfekcijski broj, krvnu grupu, osobene znake... Svaka minuta traje ko godina. Dok te ona ispituje hitna je već na putu i stvarno su dosta brzo došli, ali zamislite da još zbog zajebanata moraju provjeravati istinitost poziva pa napraviti callback da provjere

Sad zvučim ko nečiji stari (a i polako postajem star ) al ako ovo čita netko ko se želio zezat nek ne radi to i zajebava se sa ljudima od kojih mu jednog dana život može ovisiti.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 11:16   #18
Quote:
Nipple Twister kaže:
Mislim da ima , a i ako nema treba ga hitno uvesti i mora bit jebeno strog. Pogotovo za hitnu. Za zezanje sa hitnom - zatvor!
Dijete mi je jednom palo u nesvijest od temperature. Ja urlam na telefon da se stvore odma, a ona me pita koliko je star, kolika je bila temp, broj cipela, konfekcijski broj, krvnu grupu, osobene znake... Svaka minuta traje ko godina. Dok te ona ispituje hitna je već na putu i stvarno su dosta brzo došli, ali zamislite da još zbog zajebanata moraju provjeravati istinitost poziva pa napraviti callback da provjere

Sad zvučim ko nečiji stari (a i polako postajem star ) al ako ovo čita netko ko se želio zezat nek ne radi to i zajebava se sa ljudima od kojih mu jednog dana život može ovisiti.
ima to u zakonu i nije baš tak jako stroga ali dovoljno ( ovisno o težini počinjenog dijela )

nadalje s hitnom, vatrogascima i sl. službama se nije za zajebavat ( taxisti i zetovci su drugo njih može )

najbolji su mi oni klinci koji imaju test pa dojave bombu u školi najbloje je kaj ih lociraju i nađu i onda dobe samo prekršajnu
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.