Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2013., 17:41   #3021
Imam jedan veeeliki problem sa ipodom i ne znam je l' mi ga se isplati nositi na popravak (ako se uopće može što ), ili da kupujem novi

Uglavnom. Ipod mi ne radi! Radio je normalno i onda mi se ispraznio i idem ga staviti na punjenje, ALI stala sam na punjač i strgala ga!
I naručila sam novi preko ebaya i kada mi je stigao, stavim ja punit ipod, a kad ono, nikakva reakcija

Jednostavno ništa. Može li mi netko preporučiti neki servis pa da odem pitati je l' se može kaj napraviti sa njime?
Nisam neki lumen za to pa ću možda bubnut glupost, ali je l' moguće da je do same baterije koju bi trebalo zamijeniti ili do softvera

To je ovaj ipod Hvala
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 21:12   #3022
evo imam i ja jedan problem sličan zadnjem posteru

Imam iPod shuffle star jedno godinu dana, koji odjednom više ne radi. Nabavio sam ga negdje oko nove godine 2012, intenzivno ga koristio do ljeta, nakon toga ga spremio u ormar i tek se nedavno sjetim da ga imam
Anyway upalim i pustim muziku, ništa se ne događa, ono mrtav skroz. Ajde valjda je prazna baterija, spojim ga na USB da se napuni, kad ono iTunes aplikacija ga uopće više ne prepoznaje...

Pa pomozite molim vas, gdje mogu odnijet iPod na servis u Splitu i koliko bi me to moglo koštat?
harakiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 07:22   #3023
E. Ja ne vjerujem Žao mi je zbog istog problema, znam koji je to šok
Bila sam u jednom servisu u Zgu i nisu mi znali reći tko bi to mogao popraviti. Ali pada mi na pamet da, ako imaš garanciju (pa makar istekla), odeš tamo gdje si ga kupio i raspitaš se. Ja sam jučer kupila novi shuffle, ALI rado bih popravila onaj svoj stari

Ovaj mi je premalen Sretno (Btw. ovaj će svirati svaki dan da ne bi bilo .. )

Edit: Ma u biti, mislim da ti čak ni ne treba garancija ako je nemaš, samo odnesi tamo gdje si ga kupio i mislim da bi oni mogli znati kome da se obratiš/koliko košta itd.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 10:48   #3024
ekran za ipod 4

puklo mi je staklo na ipodu 4, koliko bi kostala zamjena samo stakla
abeceda1 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.05.2013., 10:56   #3025
Imam iPod Classic 80 GB, kupljen 2008. g u Americi i imam problem kad ga punim preko utičnice na zidu. Naime preko USB-a radi sve okej, mob se puni i sve je super, međutim kad sam prvi put uštekao u punjač za struju, iPod se punio, no kad sam htio drugi put puniti preko struje s istim punjačem, jednostavno se ne puni, a preko USB-a se i dalje puni na kompjuteru.u Uređaj punim sa HTC-ovim USB punjačem koji sam dobio uz HTC One X mobitel, provjerio sam na njemu ove informacije oko struje i stoji da je Output 5V=1A i koliko sam shvatio po informacijama s neta, nema razloga da se ne puni s ovim punjačem, posebice kad je prvi put sve radilo okej i sad neće da se puni?
realistični is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:18   #3026
pozdrav.Imam i pod classic(3ca gen)koji pokusavam spojiti na laptop,sa njim sam dobio samo fireware kabel ali kako imam obican laptop sa usb,kupio sam drugi(36 pin sa jedne strane i usb/av sa druge).Kad ga ustekam i upalim i pod,laptop mi javlja-usb device not recognized..
Inace instalirao sam i tunes za windows misleci da ce bit dovoljno i da ce laptop prepoznati i pod.Da li moze biti problem do kabela(taj usb/av kabel nije originalan apple-ov nego tako..jeftiniji)Molio bih za savjet
dderdic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 12:38   #3027
iPod shuffle

iPod shuffle pitanje;

Do sada sam imao Sony mp3 player pa imam pitanje o prebacivanju glazbe i ostalih .mp3 formata na iPod. Skinem pomoću YT downloadera file s YT i odvojim audio komponentu u .mp3 format; mogu li pomoću iTunesa prebaciti file sa svog računala na iPod? Nisam imao priliku koristiti iTunes ali Sonyev Sonic Stage program ili nije dopuštao ili nisam mogao reproducirati file na mp3 playeru iako je bio u podržanom formatu, vjerojatno zaštita autorskih prava.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 22:23   #3028
pozdrav

Imam jedno pitanje. Nedavno sam kupila ipod nano 7 od 16gb. I sve je super osim jedne stvari. A taj je da moram svaki folder za pjesme na novo kreirati da mi se pjesme ne bi same svrstale u neki svoj folder pa ih kasnije moram traziti. To radim sa originalni ipod softwerom. Ima li mozda kakav drugi sofware sa kojim bi mogla jednostavljo kopirati pjesme iz foldera na ipod i da mi ostanu u tom folderu? Hvala ;-)
uwantme2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 11:45   #3029
Ja molim pomoć, imam ipod već 2 godine i još stoji upakiran jer ga ne znam koristiti, pa molim ako netko zna da mi kaže kako da stavim pjesme na njega!?
Čula sam da je u pitanju neka procedura kompliciranija nego za mp3 i da je potreban neki poseban program pa se nisam htjela ni upuštati jer sam tudum i pol za sva ta tehničko-elektronska pitanja.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 15:31   #3030
Kao i sve od Applea najlakše ide preko iTunes-a, ali samo za kupljene albume.
Za mp3 ima hrpa alternativnih programa npr. http://www.floola.com
(i dalje treba instalirati iTunes samo se ne koristi...)
grunft is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 23:10   #3031
Quote:
harakiri2 kaže: Pogledaj post
evo imam i ja jedan problem sličan zadnjem posteru

Imam iPod shuffle star jedno godinu dana, koji odjednom više ne radi. Nabavio sam ga negdje oko nove godine 2012, intenzivno ga koristio do ljeta, nakon toga ga spremio u ormar i tek se nedavno sjetim da ga imam
Anyway upalim i pustim muziku, ništa se ne događa, ono mrtav skroz. Ajde valjda je prazna baterija, spojim ga na USB da se napuni, kad ono iTunes aplikacija ga uopće više ne prepoznaje...

Pa pomozite molim vas, gdje mogu odnijet iPod na servis u Splitu i koliko bi me to moglo koštat?
Također isti problem
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 13:57   #3032
Question Apple ipod 5 generation iOS7

Pozdrav,
planiram nabaviti ipod 5 generation s iOS 7 pa me zanimaju iskustva drugih s ovom stvarčicom. Jailbreak potreban ili nije s obzirom na wifi? Moram li jailbreak-at ako ne želim koristiti itunes nego recimo copytrans manager? Kakva su iskustva sa skidanjem glazbe putem beemp3, nađe li se sve što se traži? Skidanje s youtube putem youtube convertera?
__________________
Expect problems and eat them for breakfast.
evelyn renegade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 14:25   #3033
nvsal
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:51   #3034
Kupila novi iPod nano u iStyle-u prije 10-ak dana i punila ga možda tri puta. Jučer ga nisam mogla upaliti, spojim ga na laptop neće ga prepoznati.
Sutradan se upalio ali su se svi settingsi resetirali iako je muzika ostala na njemu.
Da li bi mi savjetovali da ga svejedno odnesem na servis ili da pričekam još?
Jer zasad sve normalno radi iako mi je čudno da nakon tjedan dana već počne štekati tako
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:28   #3035
Pozdrav.

Imam Ipod classic 6th generation ali ne znam kako prebacivati pjesme s kompa. Kakav program trebam skinuti?

Hvala
__________________
Impossible is nothing!
Alias89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:36   #3036
itunes
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 17:04   #3037
Postoji li kakav program preko kojeg mogu prebacivati pjesme na ipod classic 6th generation? Preko Itunesa ne mogu jer imam windows xp
__________________
Impossible is nothing!
Alias89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 20:39   #3038
Zanima me zna li tko gdje se u centru Zagreba može nabaviti punjač za Ipod?
To je isti punjač kao i za starije Iphone tipa 3G, 3GS i slično. Isto, bilo bi lijepo da taj punjač nije onaj baš originalni jer mi se ne daje 200-300 kn za jedan punjač
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 16:26   #3039
Imam muziku na Ipodu, koju sam prebacio sa mog kompa. U međuvremenu mi je umro hard sa svom muzikom i sada me zanima da li mogu tu muziku sa Ipoda nekako da iskopiram nazad na novi disk? Probao sam, ali nikako ne znam kako se to radi preko Itunesa. Ima li iko ideju je li to uopšte moguće?
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 10:16   #3040
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Imam muziku na Ipodu, koju sam prebacio sa mog kompa. U međuvremenu mi je umro hard sa svom muzikom i sada me zanima da li mogu tu muziku sa Ipoda nekako da iskopiram nazad na novi disk? Probao sam, ali nikako ne znam kako se to radi preko Itunesa. Ima li iko ideju je li to uopšte moguće?
Osobno sam koristio Copytrans. Funkcioniralo je bez greske.
ameraudur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.