Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2006., 11:41   #201
Koliko vidim nitko ne odgovara na moj post u vezi BioBran tableta kao sredstvo protiv raka (ovaj gore post ne shvaćam).

Šta mislite o noni soku??? Čuo sam za njega, našao dobar link (http://noni.mojblog.hr/?tag=tumor), ali da li netko od vas ovdje može reći nešto više. Nekakvo iskustvo da noni stvarno pomaže.
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 13:01   #202
Ne znam za Bio Bran, samo znam da su jako skupe.
Ne znam da li je na ovoj temi već netko spomenuo sjemenke lana ili ulje od sjemenki lana pomješane sa svježim sirom ili jogurtom. Zvuči jednostavno ali ima dosta svjedočanstava na netu o izlječenju a dobro je i kao preventiva. Radi se o The Budwig Diet, po njemačkoj doktorici Budwig koja je za svoj rad nekoliko puta bila nominirana za Nobelovu nagradu.
Probajte upisati u pretraživač "flaxseed oil" i cancer pa će te vidjeti koliko rezultata izbacuje. Sretno !
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 08:23   #203
Zvao sam bio za BioBran i rekli su mi ovako:
- tablete 50kom cca 330.00kn (ne sjećam se točno), ali pije se 12 tableta u danu,
- prah cca 700,00kn.

Međutim budući da su te tablete na bazi shiitaki gljiva u međuvremenu sam sreo prijateljicu koja mi je rekla da će mi nabaviti shiitaki gljive. Mislim da ću probati sa time. Pročitao sam da da je stopa kočenja rasta tumora 80,7 %, s potpunim povlačenjem tumora u 6 od 10 slučajeva (kod nekih komponenti stopa kočenja tumora iznosi do 100 %, s potpunom regresijom tumora u svim slučajevima). Osim toga piše i ovo 'Neka japanska istraživanja i klinička iskustva pokazala su da kemoterapija i zračenje tumora u kombinaciji s određenim antitumornim tvarima iz gljiva, postajući puno manje neugodni i štetni, istodobno bivaju i znatno djelotvorniji'.

http://www.zdravljeizgljiva.hr/hrv/brosure.php3
http://free-zg.t-com.hr/uzgojgljiva/shiitake.html
http://www.poljoprivreda.info/?oid=3&id=470
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 10:42   #204
O ulju sjemenka lana, svjedočanstva o izlječenju itd.. (na engleskom)
http://www.beckwithfamily.com/Flax1.html


Na hrvatskom sam uspio pronaći samo kratak članak prošle godine u "24 sata":
http://24sata.hr/articles/view/7802

sretno !
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 14:09   #205
Puno ti hvala.

Pročitat ću i to. Što više znam to bolje.
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 16:41   #206
nema na čemu, na žalost i ja sam prisiljen da budem informiran na tu temu..
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 02:37   #207
Pozdrav iz daleke Amerike.
Na ovaj forum sam naisla slucajno. I sama imam brata koji takodje ima rak ali, rak koze-melanoma. Doktori su ustanovili, da je treci stepen.Dva puta je imao operaciju i i oba puta su odstranili su dio tkiva oko mladeza
Svi koji ovde na forumu imaju nekoga ko ima rak , pretpostavljam da znaju koja me tuga i panika obuzela od kako sam saznala za tu vijest. Tesko mi je i strepim i danas dan. Ovde u Americi sam prije 3 godine cula za Noni djus. Imala sam tesku saobracajnu nesrecu i meni je noni licno pomogao-izbjegla sam operaciju kicme. Brat mi je javio proslog ljeta da su mu na mladezu nasli rak.Od tada do danas samo pije Noni djus, ali nas Americki ORIGINAL -TAHITIAN NONI- (kojeg mozete poznati sa slike na web)
www.godsmiracle.nonijade.com
Danas godinu dana kasnije, hvala bogu on je dobro, redovno ide na kontrole, imao je problema sa jetrom-povecan bilirubin, tako da se i to normalizovalo. Nedavno mi kaze isao sam na kontrolu sve je u redu, -izgleda me ovaj tvoj Noni cuva, bas onako kao sto si rekla.
Preporucujem i za Vaseg tatu, da krenete sa upotrebom, Nonija, ali pazite da nabavite original, ako zelite ja Vam mogu dati infomacije gdje ga mozete nabaviti.
Nazalost cula sam da da su se i tamo pojavile kopije, koje ne postizu rezultate, kao nas original.
Pogledajte nase Noni Novine koje su izasle ovde Usa www.noninovine.com
Bolesti i svjedocenja ljudi-(na engleskom).
http://www.nonihealthinfo.com/testimonials.asp?tcid=42

http://www.noniisgoodforyou.com/View.asp?TestID=198

Srdacan pozdrav, svima na forumu a Vasem tati puno srece.
 
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 21:05   #208
Noni je jako dobar. Moj ga tata pije svaki dan zbog srca i kuc kuc, doktor nam je rekao da nije mislio da će se oporaviti. On pije onaj Cook Island iz Bio&Bio dućana.
Ako ništa bar je dobar za podizanje imuniteta i snabdijevanje tijela nekim vitaminima.
Ja sam za Noni uvijek.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 23:51   #209
Čuo sam za Noni ali tata ga je bio probao i nije ga mogao piti.

Čitao sam o gljivama i kao što sam već napisao probat ću sa tim. Danas sam dobio gljivu. Nadam se da će pomoći. Ne očekujem odmah neka velika čuda ali ako zaustavi širenje raka, odlično. Ja se naravno nadam da će pomoći i više od toga.

Ta se gljiva navodno sama razmnožava. Dobri ljudi jedni drugima poklanjaju gljivu zajedno sa uputama. Ako će netko biti zainteresiran neka mi se javi i bez problema ću mu ustupiti jednu.
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 22:12   #210
Jel' zbog okusa? Inače se miješa sa sokom nekim ili vodom, ni ne osjeti se. Mora se držati u hladnjaku.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 16:36   #211
Quote:
chickeneye kaže:
razumi li se tko u prirodnu medicinu ili nesto sta se moze brzo djelovat?...treba mi jos danas!radi se o tumoru na plucima.....jako tezak oblik....molim vas ako itko ima ista
Moj savjet ti je da se ne brineš o tome. Ako uspiješ uspostavit mir u sebi i bez brige otići na operaciju preživjet ćeš 70%.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 18:02   #212
Quote:
infra red kaže:
Jel' zbog okusa? Inače se miješa sa sokom nekim ili vodom, ni ne osjeti se. Mora se držati u hladnjaku.
Iako ga je probao sa vodom, rekao je da mu ne paše i da mu okus podiže želudac. U jednom od prijašnjih postova sam zato i pitao za noni, pa da ga pokušam ponovo nagovoriti. Ali možda najbolje da ga na ništa ne nagovaram. Najbolje je kad osoba sama prihvati nešto i vjeruje u to. On baš nije takva osoba. Baš ne vjeruje previše u alternativnu medicinu. Ja vjerujem pa je rekao da će pokušati.
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 01:06   #213
Pozdrav svima na forumu. Zaista mi je zao sto kazete, da Vasem ocu ne odgovara ukus nonija. Moj savjet jeste, da niste imali ORIGINAL. Ja ga pijem, ovamo a to sto je on probao, to je kopija- Nonija. Taj Noni koji je zaista uzasan , jer sam ga i sama probala ovde; tek tako da se vidim kakav je okus, zasita grozan. Nas TAHITIAN NONI vjerujte piju cak i bolesna djeca, a odrasli bez ikakvih problema. Zelim Vam reci, iz iskustva ljudi sa kojima sam licno razgovarala. Naseg covjeka sa boravkom u Njemackoj. Kada mi se javio u tijelu je imao 4800 celija raka. Doktori su mu dali najvise 6 mjeseci, zivota. Pijuci noni u vecim kolicinama, pobijedio je rak..Nemojte se predavati,molim vas.Familija i jeste ta koja ce ohrabriti i pomoci bolesnom. Imamo cak i bolesne bebe, kojima se u mlijeko stavlja noni... Pokusajte, prije nego sto bude kasno. Ako nabavite NAS ORIGINAL TAHITIAN NONI Vas otac nece imati problema sa ukusom,jos ce mu i prijati.
Rekla sam vam moj brat ima opasnu vrstu raka,-melanomu, i zaista pije samo nas Tahitian Noni. Znam da i cijena igra ulogu ali od bilo kakvih drugih imitacija, necete postici nista. Pokusajte molim vas...
 
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 14:19   #214
Neka promiješa s nekim crnim sokom (borovnica, višnja itd.). Neće ništa osjetiti i stavlja se žlica, dvije.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 22:28   #215
lung cancer

probaj potrazit u knjiznici, knjizari. knjigu od emila breusa ili tako nesto
u biti zuta knjiga, u biti tipkaze da je otkrio da gladovanje u periodu od 42 dana lijeci rak doduse moras piti svjeze sokove od cikle mrkve celera i jos dvije biljke ne znam sad tocno te mozes piti cajeve od kadulje i juhu od luka ili krumpira ali samo juhu bez krumpira.
u biti rak ti trosi puno energije i tereba puno proteina za rast a gladovanje mu to uskracuje ai tijelo pocne razgradjivat rak. mislim da sam naso na netu
da ga je austrijska drzava tuzila a da ga je branio odvjetnik kojeg je ovaj izljecio.
nesto slicno je bilo na rtl-u djevojka je imala rak maternice i trebali su joj odstranit maternicu sto ju je izbediralo pa je potrazila alternativu i nasla je slican recept onom gore samo sto se gladuje 28 dana i uzima se sok od limuna i maslinovo ulje il tako nesto.
i klistir. poslije toga je rodila troje djece to je bilo u explozivu tako da mi ono gore izgleda kao da drzi vodu.

u biti probaj sto hoces zelim ti srecu i dug zivot.


pozdrav!
darkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 11:02   #216
Kao prvo svima bih vam se želio zahvaliti na savjetima. Drago mi je da postoji Internet, a i ovakvi forumi na kojima ljudi jedni drugima pružaju podršku i razmjenjuju iskustva. Upravo zbog razmjene različitih iskustava sam i započeo pisati. Želio sam čuti šta mi drugi ljudi imaju za reći i na koji način da pomognem svom tati.

Čini mi se da ima dosta sredstava koja pomažu u borbi protiv raka, a koja naši liječnici ne propisuju. Ja sam se odlučio da probamo sa čajem od japanske gljive Kombucha, koju sam dobio od prijateljice s kojom sam išao u osnovnu školu. I moja mama je čula za tu gljivu od jedne poznanice tako da ćemo tati pokušati pomoći na ovaj način. Nadam se da se nitko neće uvrijediti što nisam poslušao njegov/njezin savjet, a isto tako se nadam da ću se nakon nekog vremena moći javiti sa dobrim vijestima. Pročitao sam sve postove i pročitao linkove koje su mi ostali članovi poslali. Trenutno tata pije svaki dan sok od cikle, mrkve i jabuke (također pročitao na ovom forumu), i dosta se dobro osjeća. Čak je dobio 1kg u vrijeme dok ide na kemoterapiju i zračenja.

Svima još jednom hvala. Vjerujem da će ova tema koristiti svima koji imaju ovakvih problema i da će čitajući vaše postove pomoći onima kojima je to potrebno.

Pozdrav i čujemo se.
Konte76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 00:31   #217
mislim da je noni dobra propaganda
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 13:17   #218
što se tiče laprdanja tu ste potpuno u pravu. Svi su pametni i svi nešto znaju i predlažu.
Naime i ja sam u sličnoj situaciji. Dijagnosticiran mi je adeno na lijevoj strani pluća i vjerojatnost metastaze na desnoj strani pluća koja izgleda postaje izvjesnost jer je na zadnjoj RTG snimci pluća izgleda desna strana smanjena poslije kemoterapije što bi bila potvrda metastaza. No još ne znaju izvjesno. Osim toga kao dodatak cijeloj priči 4 godine se liječim od non-Hodgkina tako da mi je ovo bio 26-ti ciklus kemoterapije i već mi je dosta cis platina i gemzara a kad pitam za Tarcevu nitko mi ništa ne zna reći. Ili ne želi. Koliko sam uspjela shvatiti vi ste u toj priči pa bi vas molila da ako je ikako moguće da mi se javite na meil: [email protected]. Inače i ja nisam na bolovanju, radim i pravim se da se ništa ne dogadja ali o tome kad mi se javite. Vesna
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 21:54   #219
Ovako, ja sam cula zajedan napitak (porijeklo Rusija, koristili su ga astronauti), za uspostavljanje biokemiske ravnoteze i obnovu tkiva. Rijec je o KRS ( kontinuirana regenerativna supstanca). Znam jako blizak uzorak koji je imao upalu uha i nakapao jednop i proslo, gospodja preko koje smo to nabavili se izljecila od raka... Mozda probati?! Neznam. Ja sam osobno uzela to svom muzu (rak zeludca, za metastaze neznam cekaju se nalazi, no po onome sto mogu reci od same operacije nije islo dalje, no vrag ne spava, promjene su nuzne). Takodjer tetka od kolegice s posla je bila kod bioenergeticara posto su je otvotili i zatvorili. Nakon mjesec dana terapije gdje ju je sin nosio i na prvu i na zadnju, zena je otisla na kontrolu i nema nista. Ako te zanima poslat cu ti broj i ime na pm jer pretpostavljm da se tu nesmije.
Nema odustajanja!!! Zapamti to!!! Dok god si u igri postoje opasne sanse da pobjedite!!!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 10:39   #220
Quote:
Vesna123456 kaže:
što se tiče laprdanja tu ste potpuno u pravu. Svi su pametni i svi nešto znaju i predlažu.
Bok, ja ne laprdam nego pišem iz iskustva svog oca. Njemu je prije više od mjesec dana dijagnosticiran uznaprdovali rak gušterače. Nagovorili smo ga da počne uzimati laneno ulje s sirom (vidi "The Budwig Diet" na netu). Za sad uopče ne gubi na težini iako mora paziti koliko jede zbog dijabetisa i dobro se osjeća.
Iako zvuči jednostavno stvar ima čvrstu znanstvenu podlogu - ime je dobilo po Dr. Johhani Budwig, njemačkoj biokemičarki.Inače žena je 7 puta nominirana za Nobelovu nagradu za svoja istraživanja. Na netu ima dosta svjedočanstava o izlječenju njezinom metodom, pogledajte sami (flaxseed oil = laneno ulje)

Sretno !
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.