Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2009., 17:44   #201
Mi nismo htjeli čekati do jeseni pa smo uzeli Base sa klimom i zavjesama,ESP-om,podešavanjem sjedala i metalik bojom za 99 i nešto sitno tKn.Preuzimamo ga idući tjedan.Već smo skoro kupili Ceed ali smo se u zadnji čas predomislili.
Adaminfo is offline  
Old 26.06.2009., 18:35   #202
Pozz svima, posebno sam se regao da bih kometirao u ovoj temi heh..

Ugl, stigoh malo čas sa probne vožnje, i prvo što mi je prošlo kroz glavu nakon dodavanja gasa je "O ne onaj lik sa foruma što je rekao da auto ne ide je bio u pravu "...nisam očekivao neki bjesan start,ali stiskanje papučice gasa do kraja u 1.oj ili kasnije u 2.oj brzini i promatrati kako motor vodi borbu sa 1360kg je ipak bilo malo razočaravajuće...u 3.oj je već malo elastičniji,bilo je i vrijeme...definitivno razmišljam o 1.8 verziji, samo ne znam koja bi bila potrošnja s obzirom da je u ovog 13l po gradu i 10l na otvorenoj(test-4kotača)...

Unutrašnjost - carska, ali sa manjim zamjerkama, prvo me oduševio prostor, nisam ni ja malih dimenzija, a ovima kojima su sjedala preuska poručujem da je krajnje vrijeme za dijetu , kvaliteta materijala za tu lovu je oke, te općenito mnogo bolja izvedba od pro-ceeda..inače na pro-ceedu me užasava jeftino narančasto osvijetljenje...tj. tako mi liči...u cruzu me bode u oči središnji displej jednog reda,zar taj displej nije mogao biti veći da se ne skrola previše po meniju i to u LS verziji,bzvz...takodjer na tom modelu nema maglenki? ili je to u LS plus verziji? hmm,zaboravih pitati...

I tako dotaknem se djela o isporuci, koje već vidim znate što se tiče čekanja do jeseni,no i tu nije kraj, jer mi gđa. kaže da ne mogu garantirati isporuku čak ni do tada i da se zamah u proizvodnji očekuje tek na godinu...i najbolji dio jest da oni uopće nemaju trenutno niti jedan za prodaju(Sisak)...te da su za sad slobodna tek 2 u Velikoj Gorici,druga kuća naravno...

Und so, i dalje mi je favorit,no odlučih ne žuriti, vidjet ćemo kako će ići priča dalje...
Rokas666 is offline  
Old 26.06.2009., 18:46   #203
Quote:
Rokas666 kaže: Pogledaj post
Pozz svima, posebno sam se regao da bih kometirao u ovoj temi heh..

Ugl, stigoh malo čas sa probne vožnje, i prvo što mi je prošlo kroz glavu nakon dodavanja gasa je "O ne onaj lik sa foruma što je rekao da auto ne ide je bio u pravu "...nisam očekivao neki bjesan start,ali stiskanje papučice gasa do kraja u 1.oj ili kasnije u 2.oj brzini i promatrati kako motor vodi borbu sa 1360kg je ipak bilo malo razočaravajuće...u 3.oj je već malo elastičniji,bilo je i vrijeme...definitivno razmišljam o 1.8 verziji, samo ne znam koja bi bila potrošnja s obzirom da je u ovog 13l po gradu i 10l na otvorenoj(test-4kotača)...

Unutrašnjost - carska, ali sa manjim zamjerkama, prvo me oduševio prostor, nisam ni ja malih dimenzija, a ovima kojima su sjedala preuska poručujem da je krajnje vrijeme za dijetu , kvaliteta materijala za tu lovu je oke, te općenito mnogo bolja izvedba od pro-ceeda..inače na pro-ceedu me užasava jeftino narančasto osvijetljenje...tj. tako mi liči...u cruzu me bode u oči središnji displej jednog reda,zar taj displej nije mogao biti veći da se ne skrola previše po meniju i to u LS verziji,bzvz...takodjer na tom modelu nema maglenki? ili je to u LS plus verziji? hmm,zaboravih pitati...

I tako dotaknem se djela o isporuci, koje već vidim znate što se tiče čekanja do jeseni,no i tu nije kraj, jer mi gđa. kaže da ne mogu garantirati isporuku čak ni do tada i da se zamah u proizvodnji očekuje tek na godinu...i najbolji dio jest da oni uopće nemaju trenutno niti jedan za prodaju(Sisak)...te da su za sad slobodna tek 2 u Velikoj Gorici,druga kuća naravno...

Und so, i dalje mi je favorit,no odlučih ne žuriti, vidjet ćemo kako će ići priča dalje...
Nemoj da te plaši potrošnja kod jačeg benzinca.Može biti ista ili čak niža od ovog 1.6 modela.Ovog testnog ganjao si s gasom do kraja,a 1.8 nećeš trebat toliko pa vjerujem da možda i manje troši.
Velebni is offline  
Old 26.06.2009., 18:57   #204
Quote:
Velebni kaže: Pogledaj post
Nemoj da te plaši potrošnja kod jačeg benzinca.Može biti ista ili čak niža od ovog 1.6 modela.Ovog testnog ganjao si s gasom do kraja,a 1.8 nećeš trebat toliko pa vjerujem da možda i manje troši.
tako i ja mislim a može se to vidjet i po tvornickim podacima koji su gotovo slicni kod oba motora,

a ovo o isporuci mi se ne sviđa nikako nadam se da nije tako
Slatky is offline  
Old 27.06.2009., 00:53   #205
Evo mi smo se napokon (nadam se) 100% odlučili za Cruze. znaci uzeli bi bijeli ili crni, oprema LT sa benzincem (140ks) i jos dodatne opreme (navigacija, krovni prozor i kozna sjedala). Kostao bi 154k kn, to je meni smijesno jeftino. u ponedjeljak idemo ui porec ga malo provozati. Mene zanima kakav je taj motor? koliko trosi?
Dodge-167 is offline  
Old 27.06.2009., 07:06   #206
koliko vas izađe bez te nadoplate koža, šiber, navi
Slatky is offline  
Old 27.06.2009., 12:09   #207
bome lijepa reklama im je danas u auto klubu, lik rezervirao probnu vožnju u auto centru will i dočekao ga je zaključani auto salon unatoč rezervaciji hehehe
testdriver is offline  
Old 27.06.2009., 13:54   #208
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
koliko vas izađe bez te nadoplate koža, šiber, navi
130k kn bez metalik boje (3k)
Dodge-167 is offline  
Old 27.06.2009., 15:00   #209
Quote:
cvor kaže: Pogledaj post
i sada od 2007. vozim Hondu CR-V (benzinac-plin, 150 KS)...
Znam da je off topic, ali koliko ja znam crvićak i plin se ne podnose
ship-shop is offline  
Old 27.06.2009., 17:10   #210
Quote:
Dodge-167 kaže: Pogledaj post
130k kn bez metalik boje (3k)
a meni je tu istu cijenu rekao za dizel LT oprema u Osijeku, jel tu neko nekog
Slatky is offline  
Old 27.06.2009., 17:33   #211
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
a meni je tu istu cijenu rekao za dizel LT oprema u Osijeku, jel tu neko nekog
Da se mozda nije zabunio. Dizel kosta 15k kn vise.
Dodge-167 is offline  
Old 27.06.2009., 17:45   #212
nije pitao sam cijenu za dizel sa ls opremom on ode za komp i vrati se kaže 125k + metalik 129k ja pitam koja oprema on kaže sve, reko lt, on kaže da. wtf. pitam za naruđbu dali je sve jedno ako ga naručim odma ili za mjesec dana kad će bit isporučen? kaže sve jedno je bit će u devetom mjesecu.
Slatky is offline  
Old 27.06.2009., 18:22   #213
Znaci ako bih sada narucio doslo bi tek u 9. mjesecu?
Dodge-167 is offline  
Old 27.06.2009., 18:33   #214
da tako kaže bez ikakvog muljanja ovo ono
Slatky is offline  
Old 27.06.2009., 20:37   #215
Quote:
Velebni kaže: Pogledaj post
Nemoj da te plaši potrošnja kod jačeg benzinca.Može biti ista ili čak niža od ovog 1.6 modela.Ovog testnog ganjao si s gasom do kraja,a 1.8 nećeš trebat toliko pa vjerujem da možda i manje troši.
Budući da je Chevrolet jednako Opel, poučen iskustvom sa mojom Vectrom 1.6 16 v i od bratića 1.8 16v, obje karavani (moja starija 1.5 godina) 1.8 bi trebao tošiti oko pola do litre više od 1.6. Naravno, pitanje je i karaktera, jer 1.8 bolje potegne, pa se s vremenom počinje i više stiskati, a onda brojevi izgledaju drugačije!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 28.06.2009., 23:14   #216
Probao pre tri nedelje i razocaro se.
Izgled, prostranost, podvozje su OK ++++
Na zalost motor 1.6 me puno razocarao, trom slabo povlaci do 3-ce i sto je najvaznije MNOGO trosi. 10.5 na test voznji izvan grada bez guzve, max 100km/h. Po meni bi trebao da trosi oko 6.5. Prodavac mi je potvrdio da ga je vozio od Skopja do Gevgelije i da trosi na autocesti preko 10, a moze i preko 12.
Kod nas u MK cena oko 13000 eur.
Na kraju sam se otkazao i uzeo Lancer Invite 1.5, bila akcija po ceni od 13480eur. Vozim ga vec 1 nedelju i prezadovoljan sam. Motor je brz i dobro povlaci posebno iznad 3000. Potrosnja je super gradska voznja u Skopju 7-8, otvorenom Skopje-Bitolj-Skopje 400km pola autocesta, jedan prevoj od 1000m prosek na bordu 6.3.
ttomas is offline  
Old 28.06.2009., 23:56   #217
Quote:
ttomas kaže: Pogledaj post
Probao pre tri nedelje i razocaro se.
Izgled, prostranost, podvozje su OK ++++
Na zalost motor 1.6 me puno razocarao, trom slabo povlaci do 3-ce i sto je najvaznije MNOGO trosi. 10.5 na test voznji izvan grada bez guzve, max 100km/h. Po meni bi trebao da trosi oko 6.5. Prodavac mi je potvrdio da ga je vozio od Skopja do Gevgelije i da trosi na autocesti preko 10, a moze i preko 12.
Kod nas u MK cena oko 13000 eur.
Na kraju sam se otkazao i uzeo Lancer Invite 1.5, bila akcija po ceni od 13480eur. Vozim ga vec 1 nedelju i prezadovoljan sam. Motor je brz i dobro povlaci posebno iznad 3000. Potrosnja je super gradska voznja u Skopju 7-8, otvorenom Skopje-Bitolj-Skopje 400km pola autocesta, jedan prevoj od 1000m prosek na bordu 6.3.
Blago se vama kad mozete tako jeftino dobiti Mitsu... kod nas su Lanceri od 125k kn na vise (17300€!!!) I ja bi po toj cijeni odabrao Lancera
Too_good is offline  
Old 29.06.2009., 13:38   #218
Quote:
Too_good kaže: Pogledaj post
Blago se vama kad mozete tako jeftino dobiti Mitsu... kod nas su Lanceri od 125k kn na vise (17300€!!!) I ja bi po toj cijeni odabrao Lancera
Redovna je 15600 eur za invite 1.5 + 300 za metalic
Bila akcija vozila proizvodstvo 2008 (cistili zalihe) 13480
Moj je proizvodstvo 10/2008 made in Japan. Kad je izasao Lancer ljudi su cekali i po 6 meseci za dostavu i cena 16500
ttomas is offline  
Old 29.06.2009., 15:35   #219
zato mene zanima kako ide dizel od 150 ks ali još niko nije to provozao izgleda
Slatky is offline  
Old 29.06.2009., 17:14   #220
Ima li kakvih novosti kad u nas dolazi slabiji dizelaš?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.