Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 02:35   #2221
tema je zamrla ? samo da prijavim da sam se bojala subrininom prirodnom peticom iz trio color linije i zadovoljna sam. kako sam i očekivala, boja nije uhvatila crno, što mrzim kad se desi kod smeđih, jedino je malo tamnija na dijelu koji uokviruje lice, ali generalno sam jako zadovoljna
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 12:49   #2222
Cure gdje se može kupiti subrina 6/8? Frizerland iz BiH ne isporučuje u RH, u Kaštelima i Koprivnici nemaju?
mali cuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 15:10   #2223
ajoj...a u kom si gradu? možda povlače nijansu (nije valjda). meni je naručio moj gradski dućan Ukosnica kad sam ju htjela, no ima od toga neko vrijeme...

inače jel itko probao Revlonissimo boje ? njihove mi se nijanse čine super a skužila sam jučer da ih moj omiljeni dućan frizerske opreme drži
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:47   #2224
znam da sam padobranac, ali me zanima je li ijedna od vas imala problema sa palette deluxe farbom (moja konkretno 880 patlidžan)- užasno me peklo kad sam ju stavljala, a sad već nakon 4 pranja i dalje imam kraste po tjemenu možda zato što sam prije farbanja (slučajno) masirala/češala tjeme? ne želim je se odreći
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:48   #2225
Mislim da ti je to reakcija na farbu.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 00:36   #2226
Bok, ocajnicki trebam Vas savjet! Naime inace mi je prirodna boja svijetlo smeda i imala sam ombre, neki dan sam se odlucila pofarbati u smedu i ispala sam crna. Imam smedi odsjaj, ali u globalu crna mi je kosa. Posto imam kosu do guzice blajhanje i ponovno farbanje nije neka opcija pa me zanima dal ce se ta crnoca isprati ili mi zaista nema druge i morati cu se blajhat
magellaniccloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 07:23   #2227
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
znam da sam padobranac, ali me zanima je li ijedna od vas imala problema sa palette deluxe farbom (moja konkretno 880 patlidžan)- užasno me peklo kad sam ju stavljala, a sad već nakon 4 pranja i dalje imam kraste po tjemenu možda zato što sam prije farbanja (slučajno) masirala/češala tjeme? ne želim je se odreći
a mene zanima da li ti je ispala baš patlidžan?

imaš perut? ako imaš perut i ako si to češala, vjerojatno te od toga peklo i nastale ti kraste.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:58   #2228
Jel tko zna da li se.keune semi color ispire ili ostaje izrast??
behappy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:30   #2229
Napokon sam se dokopala Subrine 6/8 i divna jee U frizerlandu u Kaštelima su je dobili opet!
E sad s obrzim da imam puuno kose malo sam se zeznula sa količinom farbe i neki dijeloovi nisu najbolje prekrivreni. S obrzim da imam čupavu kosu to se toliko i ne kuži ali zanima me kako bojam idući put? Uzet ću naravno 2 farbe al me zanima da li ide metoda ton na ton ili opet hidrogen 6%?
mali cuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 02:00   #2230
Ja bih ti išla na šesticu (6% hidrogen). oni su govorili i da će dobijati neke veće tube. imaš i lijepih framesi hladnih nijansi, ja se baš spremam staviti 6.12 (pepeo+plavičasti pigment za ubijanje narančastila). od subrine sam odustala jer mi nije baš blagotvorna za tjeme ali što se tiče efekta to su jedne od najboljih boja čije smeđe ispadaju kao u katalogu a ne crvenkasto crno.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje dark_star : 15.11.2014. at 02:08.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 21:47   #2231
Smile GARNIER 9.23

Pozdrav svima!

Zanima me je li netko koristio Garnier colour intense boju u nijansi 9.23? Moja prirodna boja je neka "miš siva" sa pokojim plavim pramenom. Trenutno imam svjetlo-plave pramenove koje sam radila kod frizerke, a sada bi htjela malo topliju nijansu pa sam odlučila probati ovu.

Inače do sada sam se sama farbala jedino u Lorealove bež plave nijanse pa me malo strah da mi ova "pastelno plava" ne bude previše narančasta i hoće li mi pristajati. Svijetle sam puti i imam zelene oči. A brine me i što ću s obrvama koje su tamno sive

Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 10:05   #2232
Quote:
Pozdrav555 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Zanima me je li netko koristio Garnier colour intense boju u nijansi 9.23? Moja prirodna boja je neka "miš siva" sa pokojim plavim pramenom. Trenutno imam svjetlo-plave pramenove koje sam radila kod frizerke, a sada bi htjela malo topliju nijansu pa sam odlučila probati ovu.

Inače do sada sam se sama farbala jedino u Lorealove bež plave nijanse pa me malo strah da mi ova "pastelno plava" ne bude previše narančasta i hoće li mi pristajati. Svijetle sam puti i imam zelene oči. A brine me i što ću s obrvama koje su tamno sive

Upravo odgovorila da na temi crvena kosa, predzadnja stranica imaš slike boje kako ispadne. Što se tiče obrva lako ih sa nekakvom toplijom olovkom i sjenilom dovedeš u red. Moglo bi ti to dobro ispast.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 02:56   #2233
Da ponovim pitanje, zar nitko nije probao ove boje ?


navodno dosta salona u HR radi s revlonom i jako ga hvale, ja imam neke fine profi boje koje sam odabrala za sebe al ove me baš mame cjenovno su u rangu majirela...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:12   #2234
Izgubim volju za isprobavanjem kad moram proći brda i doline da nabavim određenu boju za kosu,tako da i ove gledam izdaleka.
I ja sam čula da u kvalitetne.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:45   #2235
navodno omiljene salonske...

mi imamo jedan super dućan koji snabdjebva masu salona i ostalih dućana frizerske opreme u gradu, pa ima sve i svašta.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 21:58   #2236
Trenutno imam tamno smeđu, skoro crnu kosu, mislim da crna prevladava, ali izrast mi se polako vidi sve više i ne znam što sad dalje... Nisam sigurna koliko mi ova boja stoji jel... Što mislite, koja boja mi meni odgovarala? Možda vas ima ovdje koje se kužite u to pa vrijedi pitati. U potpisu je link moga bloga pa me tamo možete vidjeti Znači vrlo svijetla put, svijetlo smeđe-zelene oči, visoko čelo, putrastije lice XD, punije sam građe (po meni ovo ovisi isto tako da...)
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 02:26   #2237
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a mene zanima da li ti je ispala baš patlidžan?

imaš perut? ako imaš perut i ako si to češala, vjerojatno te od toga peklo i nastale ti kraste.
naravno da nije jer sam ju stavila na neki isprani mahagonij pa mi je crveni pigment prevladao,očekivano. Zapravo sam ovom nijansom dobila baš to što sam htjela-ljubičasti mahagonij.nemam pojma kako da objasnim nijansu. ugl,imam perut tako da je i od tog.

Usputno pitanjce- imate li praksu farbanja samo izrasta,posebno mislim na cure koje se farbaju u crvene nijanse koje više oksidiraju. Hvalaaa
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 02:51   #2238
Imam prirodnu boju kose, 7ica sam, mogu li bilo sto staviti na kosu a da se ispere do kraja kasnije?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:23   #2239
Da li je netko od vas recimo stavljao kokosovo ili neko ulje na kosu prije farbanja? Zanima me da li bi utjecalo na rezultat farbanja.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:22   #2240
Pričalo se ranije o arganovom ulju ili makadamiji, ne znam, neko jest. ja osobno nisam stavljala
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.