Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2012., 00:57   #1301
interesantno kako je na svim forumima juzerima bitnije biti u pravu nego bilo što drugo :-((
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 01:34   #1302
Slusalice na uhu, osim sto ti smanjuju zvuk okoline, umanjuju i koncentraciju!
Damiramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:02   #1303
http://www.jutarnji.hr/voznja-bicikl...saka-/1017626/
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:37   #1304
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Slušalice su smrt. Evo, nema dva dana da je žena sa slušalicama podšetala pod tramvaj, jer nije gledala, a nije mogla čuti. Slušalice i promet (u bilo kojem obliku) ne idu skupa, i treba ih izbjegavati.
Bila je relativno nedavno kampanja u Australiji da bi trebalo iskopčati ipod prije prelaska ceste.




Slažem se za Maksimirsku kod Ravnica, tamo stvarno rijetko ima pješaka, al da grad ili država trebaju osigurati biciklističke staze svugdje je glupost. Di to treba prestat? Bic staza do Dugog Sela cijelim putem? Ili do Splita? Kaj kad dođem biciklom do kraja? Prije ili kasnije moraš sić na cestu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:39   #1305
novinar je primitivac
nezna kako bi povećao tiraž , te od svega pravi senzacionalizam
nije znao kako postati čovjek , pa je postao novinar

mogao je napisati
''policija tjera , majke žene i djecu pod kotače pomahnitalih vozača , kažnjava biciklisticu , majku troje djece i skrbnika oboljelih roditelja , jer zbog svoje sigurnosti vozi po pješačkoj stazi'' tek ona bi bio na nivou svog novinarstva

biciklist dok vozi bicikl je vozilo , prometalo , kako god hoćete , i to mu je zakon dao za pravo i umjesto da se bore za svoja prava koja već imaju , pojedinci se odriču tih prava i još pri tome kukaju
svi na prometnice i to masovno , treba organizirati biciklijade s većim ili manjim brojem bicilsta , treba se non stop vrtjeti oko ''nogu'' automobila , nek im u naj manju moždanu vijugu uđe saznanje da su biciklisti tu i da su ravnopravni sudionici u prometu
micanje , bježanjem , uklanjanjem , uvijek će biciklisti biti ignorirani jer se samo tu i tamo povremeno pojedinci pojave i onda su kao smetnja
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 10:03   #1306
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
biciklist dok vozi bicikl je vozilo , prometalo , kako god hoćete , i to mu je zakon dao za pravo i umjesto da se bore za svoja prava koja već imaju , pojedinci se odriču tih prava i još pri tome kukaju
svi na prometnice i to masovno , treba organizirati biciklijade s većim ili manjim brojem bicilsta , treba se non stop vrtjeti oko ''nogu'' automobila , nek im u naj manju moždanu vijugu uđe saznanje da su biciklisti tu i da su ravnopravni sudionici u prometu
micanje , bježanjem , uklanjanjem , uvijek će biciklisti biti ignorirani jer se samo tu i tamo povremeno pojedinci pojave i onda su kao smetnja
Ne znam koliko se ovo još jasnije može napisati.
Quote:
drasko2002 kaže: Pogledaj post
gluhonijemi su vrlo nesigurni na biciklu?
U kompletnom prometu, ne ograničavajmo se samo na bicikl.

Ta gluhoća im ful pomaže.

Baš zato se preporuča korištenje mp3 i sličnih điđa ili bar običnih čepića za uši - da se eliminira osjet sluha koji nas zapravo samo ometa u percepciji okoline.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:23   #1307
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
Nema teorije da ću se ikad oslanjati samo na sluh u vožnji. Sluh jako vara. Ako ne vidim, onda niti ne izlijećem iza ugla niti na cestu.
@Moschus - tvoj frend nije najebao jer ih nije čuo, on je najebao jer je računao da je prazna cesta i nije pazio.
naravno da se ne treba oslanjati iskljucivo na sluh ali reci da je nepotreban ili kako ispada po nekim postovima da cak i smeta je glupost!
frend se razbio zbog glupe pretpostavke, to si u pravu, vidjeti ih nije mogao iza coska ali da ih je cuo usporio bi a nije ih mogao cuti jer je imao slusalice.
ne razumijem opce ove usporedbe koje se povlace, kao da kazes da zapravo nisi lupio stupic s autom jer ti svjetla nisu bila upaljena nego si ga lupio zato sto je on tamo. ofkors ali ako upalis svjetla onda ces ga vidjeti isto kao sto ces i nesto cuti ako slusas
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:30   #1308
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
ima i u tome nešto. znaš da ništa ne čuješ i onda se oslanjaš u potpunosti na vid i na sve okrećeš glavu.
meni je svejedno slušalice li ili ne jer često odlutam tako daleko da skoro izgubim kontrolu nad samim sobom.
Najveća mi je tlaka kad se vozim pa čujem zujanje zraka u uhu...pa sav onaj promet....odmah izgubim volju za vožnjom...nemogu tak hodat a kamoli se vozit na bajku....

A ove spike bu me neko pokupio su mi blaa.... Da i nemam niš u ušima kaj mi to vrijedi ak netko naleti na mene od iza i skupi me...pa skupio bi me sa i bez sluški...

A sve ispred i sastrane...se isključivo oslanjan na ono kaj vidim....zato jer se po pločniku ne vozim sumanuto.....ne vozim se uz zgradu....ne zaletavam se prek ceste a da nisam dobro pogledao u svim smjerovima....ne zaletavam se i ne jurcam pored ulaza...i rubova zgrada.....i tak dalje i dalje i dalje...

Vozim sa mp3-em u ušima od kad znam za sebe....i bilo na bajku ili pjehe nisam u svojih 15ak god voznje zujanja pješke imao niti jednu incidentnu situaciju...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 12:14   #1309
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
naravno da se ne treba oslanjati iskljucivo na sluh ali reci da je nepotreban ili kako ispada po nekim postovima da cak i smeta je glupost!
frend se razbio zbog glupe pretpostavke, to si u pravu, vidjeti ih nije mogao iza coska ali da ih je cuo usporio bi a nije ih mogao cuti jer je imao slusalice.
ne razumijem opce ove usporedbe koje se povlace, kao da kazes da zapravo nisi lupio stupic s autom jer ti svjetla nisu bila upaljena nego si ga lupio zato sto je on tamo. ofkors ali ako upalis svjetla onda ces ga vidjeti isto kao sto ces i nesto cuti ako slusas
Postoje situacije kad sluh koristi a postoje i situacije kad smeta
Mene recimo, puno više dekoncentrira zujanje u ušima i činjenica da moram okrenuti glavu da mi vjetar pod drugačijim kutom uleti u uho da bi nešto čuo od slušalica u uhu
Nije problem u tome što on bi usporio da ih je čuo, problem je u tome što on nije usporio na nepreglednom mjestu. Što da mu je izletio pas? On je tih. Opet bi mu slušalice bile krive?
Da, vjerojatno bi mu pomoglo da nije imao slušalice u uhu.
Puno više bi mu pomoglo da (sa ili bez slušalica) pazi kako i gdje vozi
Ako voziš dovoljno brzo da se razjebeš ko zadnja budala - onda nema razmišljanja o nekoj desetoj stvari - budi koncentriran na vožnju. Imao slušalice ili ne.
Ako pak voziš tako da možeš razmišljati o nekoj desetoj stvari dok voziš - ona ti ni slušalice neće smetati, jer (po nekoj logici) voziš dovoljno sporo da stigneš odreagirati.
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 14:18   #1310
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Bila je relativno nedavno kampanja u Australiji da bi trebalo iskopčati ipod prije prelaska ceste.
Još čekamo kampanju zabrane ugrađivanja auto-radija.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:55   #1311
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Da bi me kaznili moraju me prvo uhvatiti
Tako je.
A ako me i ulove, neću platiti kaznu dokle god su pločnici krcati automobilima, konkretno pločnici na kojima nije predviđeno parkiranje, na kojima čak i mlade majke s kolicima jedva prolaze.
tiny ksantipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 16:08   #1312
Quote:
tiny ksantipa kaže: Pogledaj post
....na kojima čak i mlade majke s kolicima jedva prolaze.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 18:26   #1313
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post

Slažem se za Maksimirsku kod Ravnica, tamo stvarno rijetko ima pješaka, al da grad ili država trebaju osigurati biciklističke staze svugdje je glupost. Di to treba prestat? Bic staza do Dugog Sela cijelim putem? Ili do Splita? Kaj kad dođem biciklom do kraja? Prije ili kasnije moraš sić na cestu.
Tvuk i

Mazgov (odi se malo provozaj po Zagrebu po nekim prometnijim cestama, pogotovo gdje idu tramvaji pa se onda javi )


PA relativno je sigurno voziti se po lokasnim cestam izvan grada bicilom PO CESTI i tko uopce veli da treba staze gradit izvan gradova..

Ali po gradu voznja nekim cestama je samoubojstvo.. i BAs na takvim opasnim cestama treba bic staza

Dakle npr trešnjevka i okolica:
Npr Selska cesta
Savska cesta
Tratinska, ozasljska i sl(dobro tu se moze po pruzi dok nematramvaja ali i to je protuzakonito)

Recimo avenija bolonje.. pa ja sam napet kad tamo vozim auto a kamoli bicikl Brzine su kao na autoputu , trake su vrlo uske, izmedju lijeve i desnog smijera vrlo je mali razmak. Ako tamo vozis bicikl riskiras da te pretjecu sa 120 km na 10 cm od retrovizora..

Policajci koji tjeraju ljude , pogotov manje iskusne ljude na CESTU sa plocnika su INDIREKTNI UBOJICE

Zadnje uređivanje grizli : 29.03.2012. at 18:42.
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 18:34   #1314
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
mogao je napisati
''policija tjera , majke žene i djecu pod kotače pomahnitalih vozača , kažnjava biciklisticu , majku troje djece i skrbnika oboljelih roditelja , jer zbog svoje sigurnosti vozi po pješačkoj stazi'' tek ona bi bio na nivou svog novinarstva

DA UPRAVO TO POLICIJA radi, ni manje ni više.

Quote:
biciklist dok vozi bicikl je vozilo , prometalo , kako god hoćete , i to mu je zakon dao za pravo i umjesto da se bore za svoja prava koja već imaju , pojedinci se odriču tih prava i još pri tome kukaju
svi na prometnice i to masovno , treba organizirati biciklijade s većim ili manjim brojem bicilsta , treba se non stop vrtjeti oko ''nogu'' automobila , nek im u naj manju moždanu vijugu uđe saznanje da su biciklisti tu i da su ravnopravni sudionici u prometu
micanje , bježanjem , uklanjanjem , uvijek će biciklisti biti ignorirani jer se samo tu i tamo povremeno pojedinci pojave i onda su kao smetnja
KOLIKO Će biciklista morat POGINUT da se to ostvari ?

To je isto ko da ideš u rat goloruk, protiv tenkovske divizije..

A najbitnija stvar je ta da MNOGE prometnice u Zgb su PRE USKE da biciklist koji se vozi uz desni rub stane paralelno sa autom i da od auta i biciklista postoji SIGURAN RAZMAK. A večina vozaća će NEĆE prikočiti i pretjeći te na sigurnoj udaljenosti nego se izgurati na par cm od tebe i retrvoizora jer mu auti s druge starane idu...
Jedino sigurno je tada voziti se prakticčki po sredini kolnika, ali i to je protuzakonito...

Jednostavno na nekim prometnicama u gradu vožnja biciklom je ravna ruskom ruletu

Zadnje uređivanje grizli : 29.03.2012. at 18:41.
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 18:37   #1315
Sluh je najbitnije čulo, bilo je hrpa testova, iako ljudi misle "radije gluh nego slijep", ali jok, nije tako. Koliko čudno zvučalo, sluh je najbitniji.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 20:53   #1316
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Ako tamo vozis bicikl riskiras da te pretjecu sa 120 km na 10 cm od retrovizora..
ajd odgrabi malo , il smanji brzinu il povećaj razmak
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 20:55   #1317
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
A najbitnija stvar je ta da MNOGE prometnice u Zgb su PRE USKE da biciklist koji se vozi uz desni rub stane paralelno sa autom i da od auta i biciklista postoji SIGURAN RAZMAK. A večina vozaća će NEĆE prikočiti i pretjeći te na sigurnoj udaljenosti nego se izgurati na par cm od tebe i retrvoizora jer mu auti s druge starane idu...
Jedino sigurno je tada voziti se prakticčki po sredini kolnika, ali i to je protuzakonito...
Ne mogu vjerovati koje gluposti čitam.

Nije meni ko biciklistu cilj da se vozim tako da ostavim mjesta da se auto vozi paralelno sa mnom. Uz aute koji bi me tako preticali bez usporavanja, to je najbrža karta za Mirogoj.
Quote:
ZSCP, Članak 47 kaže:
(1) Vozilo se kreće desnom stranom kolnika, odnosno biciklističkom stazom ili trakom uz desni rub kolnika ili ceste u smjeru kretanja, a na traci ili stazi uređenoj i obilježenoj za dvosmjerni promet bicikala, desnom stranom trake ili staze u smjeru kretanja.
(2) Vozač je dužan kretati se obilježenom prometnom trakom koja se proteže uz desni rub kolnika, a ako trake nisu obilježene, dužan je vozilo u kretanju držati što bliže desnom rubu kolnika i na tolikoj udaljenosti od njega da, s obzirom na brzinu kretanja vozila, uvjete prometa te na stanje i osobine ceste, ne ugrožava druge sudionike u prometu i ne izlaže sebe opasnosti.
Već je nedavno netko opisivao kako se treba voziti, ali očito treba ponavljati svako malo. Da, vozit ću što bliže rubu, ali isto tako dovoljno daleko od njega da a) imam manevarskog prostora za obilaženje eventualnih rupa i šahtova i b) da autu ne ostavim dovoljno mjesta da me može proći bez usporavanja jer c) ne želim se izlagati jebenoj opasnosti. Tek kad ga iza sebe čujem da mi se približio i usporio i ako je površina ceste ok da se maknem u stranu, mičem se i propuštam ga naprijed.

Pa kom pravo, kom krivo. Vozači auta i buseva koji su me danas obilazili nisu imali primjedbe na moju takvu vožnju. Zašto bi i imali - pa sve sam radio po zakonu. A situacija će se još popraviti kad nas se više biciklista riješi iracionalnog straha da je vozačima automobila jedina svrha postojanja ubijanje biciklista, kad nas budu više gledali tamo kamo nas murija s pravom tjera, onda će se a) senzibilizirati na naš suživot na kolniku i b) i oni će s nama biciklistima vršiti pritisak na gradske oce da se naprave biciklističke staze. To će pomoći puuuuuuno prije nego histeriziranje da se zbog svojih strahova moooooramo voziti po pločniku.

A to je ono što bismo svi ionako htjeli. Nitko ne mora poginuti. Samo moramo biti vidljivi, moramo koristiti mozak (znam da je ovo najteži dio) i samo se malo strpiti da se stvori kritična masa. Pomozi si sam pa će ti pomoći i Bog.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 21:00   #1318
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ajd odgrabi malo , il smanji brzinu il povećaj razmak
Nije puno fulao ja na Branimirovoj znam popizdit pa naćeram kola na 80, a manijaci s puno više konja me pretiču s desna ko od šale. Bicikl u tom okruženju je samoubojstvo. A drotovi u ovom slučaju provode zakon koji je jednostavno neprovediv s ovakvom infrastrukturom i prometnom kulturom.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 21:42   #1319
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Slažem se za Maksimirsku kod Ravnica, tamo stvarno rijetko ima pješaka, al da grad ili država trebaju osigurati biciklističke staze svugdje je glupost. Di to treba prestat? Bic staza do Dugog Sela cijelim putem? Ili do Splita? Kaj kad dođem biciklom do kraja? Prije ili kasnije moraš sić na cestu.
Naravno da ne treba svugdje ali ih po mojem skromnom misljenju u Zagrebu ima najblaze receno nedovoljno, a one koje postoje su cesto u smijesnom stanju.

S time da treba voditi racuna da od biciklistickih staze nemaju korist samo biciklisti vec i vozaci automobila jer jedan bicikl vise je jedan manje auto na zakrcenom semaforu ili parkingu, i korisnici javnog prijevoza jer jedan biciklist je covjek manje u prekrcanom tramvaju, jedan biciklist vise je cisci zrak za sve u gradu, jedan biciklist vise je manje uvoznog goriva placenog devizama.

Tako da se ne moze reci da se kod biciklistickih staza radi o nekom sebicnom kmecanju biciklista, vec o necemu sto je korisno za puno siri krug ljudi.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:38   #1320
Premda sam i sam vozač, dajbog da gorivo dođe na 20+ kuna, pa da vidimo koliko će se ljudi tada vozit autom po gradu ili će mnogi na bickle prijeći...i država i ZET su na našoj strani, guraju vodu na naš mlin s obzirom na novu cijenu benzina i ZET karata...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.