Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2012., 09:28   #621
ova treca najava je bolja

http://www.youtube.com/watch?v=REKlq...ature=g-high-u....
kajjetebi is offline  
Old 09.12.2012., 11:17   #622
1. i 2. najava 77. epizode

77. epizoda - s prijevodom: Sultanova Družba (Dule Cvejić, Emilly Stojanovski, Vikiviki Violeta & Emina Bešić)

Sve novosti na FB stranici i forumu u potpisu!
halitmy is offline  
Old 09.12.2012., 12:47   #623
Ljudovi, što će bit s Norom (Efsun)?
Ružavjetrova is offline  
Old 09.12.2012., 12:56   #624
Večeras na RTL-u: Ibrahimova sudbina je u rukama Sulejmana
M.Williams is offline  
Old 09.12.2012., 13:00   #625
Quote:
Ruža vjetrova kaže: Pogledaj post
Ljudovi, što će bit s Norom (Efsun)?
Prvo će, koliko se sjećam, probati otrovati Mustafu, no, jadnica se jako zaljubila pa neće uspjeti. U međuvremenu će ju skužiti, Mahidevran će ju koristiti kao adut protiv Hurrem. Efsun ostaje trudna, a Prinčeve djevojke ne smiju ostati trudne... Vidarica će ju probati "osloboditi" djeteta... ova iskrvari i umire.
halitmy is offline  
Old 09.12.2012., 13:02   #626
Quote:
Ruža vjetrova kaže: Pogledaj post
Ljudovi, što će bit s Norom (Efsun)?
Evo jednog posta na tu temu od pre samo nekoliko dana:

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Umrla je zbog krvarenja nakon prisilnog abortusa (po naredbi Mahidevran).....princevi nisu smijeli imati djecu dok ne zaduze pokrajinu.



Svaka tema na forumu se može pretražiti (gumbić Pretraži ovu temu nalazi se odmah ispod niza linkova koji vode na ostale stranice topica), koristite tu mogućnost pre nego postavite neko pitanje.
Bhea is offline  
Old 09.12.2012., 16:09   #627
Svima vama koji ste očekivali prevod 75. epizode od FHT dugujem izvinjenje.Zbog prezauzetosti u RL nisam vas obavestila da su Red lad i FHT prestali da prevode seriju.O razlozima ne bih ovde .Ono što je trebalo da bude zabava , pretvorilo se u neprijatnost.A ni jedna serija nije vredna ničijih živaca.Sve vas pozdravljam i možda se sretnemo na nekoj drugoj temi-npr.GOT ili Downton Abbey.
pozorištance is offline  
Old 09.12.2012., 18:34   #628
Ju,sta je to sa Suljom u najavi?
I sta li im znaci ono sa Ibricom?
Sve mi se cini da ce biti skracen za glavu
milicica012 is offline  
Old 09.12.2012., 23:25   #629
Pogledala 76. i izgleda da je Firuze ipak imala neke skrivene namjere, jer ona niti nije Firuze već neka hatun ( nisam upamtila ime), a oni tipovi u crnom što su je dočekali i klanjali joj se rekoše kako je Firuze nestrpljivo očekuje...
Očito će se još pojaviti u kasnijim epizodama, jer stvar s njom je ostala nedorećena, a i njeno puštanje da ode iz harema, pa oslobađanje iz kočije, ostavljaju mjesta za to.
U svakom slučaju, Suljo osim što pada na izljeve ljubavi, izgleda ima lošu obaviještajnu službu.

Btw, sve se čini da Mahidevran ne zaostaje za Huremkom, barem što se tiče spletkarenja i planiranja ubojstava u Manisi, jedino joj rezultati, za sada, i nisu neki.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 10.12.2012., 00:03   #630
premili što je ova hurem iritantna. čudi me kako je se nitko nije sjetio dekapitirati ili makar otrovat dok sulejmana nema.
fairydae is offline  
Old 10.12.2012., 01:29   #631
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pogledala 76. i izgleda da je Firuze ipak imala neke skrivene namjere, jer ona niti nije Firuze već neka hatun ( nisam upamtila ime), a oni tipovi u crnom što su je dočekali i klanjali joj se rekoše kako je Firuze nestrpljivo očekuje...
Očito će se još pojaviti u kasnijim epizodama, jer stvar s njom je ostala nedorećena, a i njeno puštanje da ode iz harema, pa oslobađanje iz kočije, ostavljaju mjesta za to.
U svakom slučaju, Suljo osim što pada na izljeve ljubavi, izgleda ima lošu obaviještajnu službu.

Btw, sve se čini da Mahidevran ne zaostaje za Huremkom, barem što se tiče spletkarenja i planiranja ubojstava u Manisi, jedino joj rezultati, za sada, i nisu neki.
Negdje sam pročitala da je ona ( Firuze) koja nije u biti Firuze veliki mag u toj dinastiji, a tome bi išlo u prilog ono njeno liječenje rukama. A Mahi nema više valide niti Ibrice kraj sebe , pa mora sama i organizirati i raditi zloće.
Amona M is offline  
Old 10.12.2012., 01:34   #632
Kak je ova Firuze dobra muljatorica... nadmasila je svojim uvjerljivim muljanjem sve zlocine u haremu i jos je ostala ziva
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 10.12.2012., 04:36   #633
Zanimljiva epizoda...e Firuze, Firuze.... i ja sam joj povjerovala
Ali nadam se da će ju kao po običaju Hurka prva prokužit....i na kraju dokrajčit...
Horoscope is offline  
Old 10.12.2012., 11:28   #634
Firuze se više neće pojavljivati. Cansu je odradila dogovorenih 13 ep.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 10.12.2012., 12:26   #635
E onda im sve ovo s njom i nije trebalo!
A možda se ipak jednom pojavi prava Firuze, jer kog bi vraga uopće umetali neprijateljsku dinastiju i koketirali sa špijuniranjem...ne valjda samo da prikažu kak je Sulejman znal recitirati.

Makar, sve je moguće, a evo i prikladnog vica:
Kaže kraljević Marko knezu Lazaru: " Kneže, idu Turci!"
A knez će: " Jel` na Novoj ili na RTL-u?"
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 10.12.2012., 13:39   #636
A stvarno sam razočarana raspletom sa firuze. Prvo nas drže u neizvijesnosti 10 epizoda ko je ona i kaj znači njezina tetovaža, i njene vizije. onda konačno uspijemo saznati i i ona nas sve uspije uvjeriti da nije nikakav špijun nego da se slučajno tam našla. pa onda cendra dok cuje da ga više nebu vidla, valja se po podu, a suljo samo da suzu ne pusti jer mora svoju voljenu otpraviti, a hurem ne doživljava ni pol posto. pa onda joj se neki man in black klanjaju, pa ispada da je ona tamo neka humerja hatun i daju princeza firuze čeka. Mislim stvarno, nit smo saznali ko je ona ni po kaj je došla, ni koja je njena zadaća zapravo bila. Kak su krenuli s tim scenarijem još bude na kraju ispalo da je grofica gonzaga prava firuze. Ako je tak završilo onda im to stvarno nije ni trebalo da tak ostave nedovršenu priču bez obzira na to kaj je ona izmišljeni lik. A zapravo bi serija trebala biti o velikoj ljubavi između sulejmana i hurem, a otkad se firuze/humerja pojavila nije bilo ni lj od ljubavi u tih 13 epizoda. jasak...
gogili18 is offline  
Old 10.12.2012., 14:16   #637
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je kad se ovako u raspravama pomešaju serijska Hurem i prava Hurem.

Inače, ništa ona nije radila što nisu ni drugi, a bogme nije ona prva počela. Razumem da se nekome njeni postupci ne sviđaju, ali baš mi nije jasno to vatreno izjašnjavanje za nju ili protiv nje.
potpisujem!

Meni niti jedan lik nije super, super, niti jedan užasan. Svi imaju svoje dobre loše strane. Pokušavam ih donekle shvatiti, svakog u njegovoj muci. Ipak ne razumijem one koji su toliko protiv Hurem. Došla je u harem protiv svoje volje, otimala se kao lavica i tražila da je puste ili ubiju. Nisu htjeli! Onda je shvatila da se tu može uspjeti samo ako se umiliš sultanu (a to pokušavaju sve žene u haremu). I onda je bila kriva jer je uspjela, jer se on, uostalom kao i ona, zaljubio. E tu je počela sveopća hajka na nju...da ju se ubije, uništi ili barem protjera. A onda se ona počela boriti za sebe, a kasnije i za svoju djecu. I to na način kako je vidjela da se to radi u haremu. I tu je bolja od drugih. I opet ne valja. Pa baš da vidim koja bi od vas sjedila i čekala da je netko ubije, a tamo ti se stalno radi o glavi. Na početku se pokušala približiti majci i Hatidži ali one su preferirale Mahidevran i otvoreno se stavile na njenu stranu. Pa što je trebala...reći OK, pognuti glavu i čekati da joj netko presudi. Jednom je, nakon što su joj po stoti put napakostile rekla..."ako niste sa mnom...protiv mene ste". I eto, one izabrale.....tko im je kriv.
A Mahi mi je bilo žao u početku, voljela je sultana i pošizila kad je vidjela da se zaljubio u drugu. To razumijem. A onda odlučila biti paćenica, mrtvo puhalo koje sjedi i čeka da joj valide riješi probleme. Jer tako je lakše....E pa tu se stvarno usosila. Hurka se pokazala puno tvrđi otrov od njih svih. A kod Hurem sam do sada vidjela više emocija (i pozitivnih i negativnih) od njih sviju zajedno. Zato jer je samo čovjek od krvi i mesa, sa manama i vrlinama, a ne neka umjetna kopija jadnih robinja iz harema.
A Ibrica, na početku mi je bio drag,...onda je pogubio kompase, stalno se bori sa svoje dvije ličnosti, došao do vrha ali mu nije dosta, hoće kruha vrh pogače,. Jadan jer ga podsjećaju da je rob. Helou...pa tamo su svi robovi sem sultana. On nije imao ništa manje ovlasti od sultanija, valide, čak ni od Hatidže. Ne kontam šta mu to nije bilo dobro. Jednom Hatidže popizdila, rekla da je država i on se odmah odljubio...ma dajte
A Nigar mi je draga,..i Mustafa,..i Daje,...Suljo mi je bezveze...samo prevrće očima i nema baš neki stav kakav se od takvog vladara mogao očekivati.
Eto mene prvi put...pa tako naširoko... Pozzzzz :klap:
KITTY1 is offline  
Old 10.12.2012., 14:32   #638
Quote:
KITTY1 kaže: Pogledaj post
potpisujem!

Meni niti jedan lik nije super, super, niti jedan užasan. Svi imaju svoje dobre loše strane. Pokušavam ih donekle shvatiti, svakog u njegovoj muci. Ipak ne razumijem one koji su toliko protiv Hurem. Došla je u harem protiv svoje volje, otimala se kao lavica i tražila da je puste ili ubiju. Nisu htjeli! Onda je shvatila da se tu može uspjeti samo ako se umiliš sultanu (a to pokušavaju sve žene u haremu). I onda je bila kriva jer je uspjela, jer se on, uostalom kao i ona, zaljubio. E tu je počela sveopća hajka na nju...da ju se ubije, uništi ili barem protjera. A onda se ona počela boriti za sebe, a kasnije i za svoju djecu. I to na način kako je vidjela da se to radi u haremu. I tu je bolja od drugih. I opet ne valja. Pa baš da vidim koja bi od vas sjedila i čekala da je netko ubije, a tamo ti se stalno radi o glavi. Na početku se pokušala približiti majci i Hatidži ali one su preferirale Mahidevran i otvoreno se stavile na njenu stranu. Pa što je trebala...reći OK, pognuti glavu i čekati da joj netko presudi. Jednom je, nakon što su joj po stoti put napakostile rekla..."ako niste sa mnom...protiv mene ste". I eto, one izabrale.....tko im je kriv.
A Mahi mi je bilo žao u početku, voljela je sultana i pošizila kad je vidjela da se zaljubio u drugu. To razumijem. A onda odlučila biti paćenica, mrtvo puhalo koje sjedi i čeka da joj valide riješi probleme. Jer tako je lakše....E pa tu se stvarno usosila. Hurka se pokazala puno tvrđi otrov od njih svih. A kod Hurem sam do sada vidjela više emocija (i pozitivnih i negativnih) od njih sviju zajedno. Zato jer je samo čovjek od krvi i mesa, sa manama i vrlinama, a ne neka umjetna kopija jadnih robinja iz harema.
A Ibrica, na početku mi je bio drag,...onda je pogubio kompase, stalno se bori sa svoje dvije ličnosti, došao do vrha ali mu nije dosta, hoće kruha vrh pogače,. Jadan jer ga podsjećaju da je rob. Helou...pa tamo su svi robovi sem sultana. On nije imao ništa manje ovlasti od sultanija, valide, čak ni od Hatidže. Ne kontam šta mu to nije bilo dobro. Jednom Hatidže popizdila, rekla da je država i on se odmah odljubio...ma dajte
A Nigar mi je draga,..i Mustafa,..i Daje,...Suljo mi je bezveze...samo prevrće očima i nema baš neki stav kakav se od takvog vladara mogao očekivati.
Eto mene prvi put...pa tako naširoko... Pozzzzz :klap:
E oduševi me ovaj post potpisujem od riječi do riječi. Svjesna sam da smo svi samo ljudi ali mi nije jasna tolika mržnja prema Hurem a odobravaju se sva druga sra.... ako ne odobravaju, a ono kao razumiju i opravdavaju.
Amona M is offline  
Old 10.12.2012., 16:21   #639
Serija je posebna po tome što u seriji nema pozitivnog lika (kako predhodno i piše) ,ali ipak u to vrijeme čovijek nije mogao vjerovati čovjeku, a tek danas...
Mozart9000 is offline  
Old 10.12.2012., 16:45   #640
Quote:
Mozart9000 kaže: Pogledaj post
Serija je posebna po tome što u seriji nema pozitivnog lika (kako predhodno i piše) ,ali ipak u to vrijeme čovijek nije mogao vjerovati čovjeku, a tek danas...
Žalosno ali istinito, povijest nas nije ništa naučila čak i pet stolječa kasnije.

Nije bitno koje je tko nacionalnosti i vjeroispovijedi, najbitnije je da je čovijek čovijek. Moć i uspijeh su uvijek hodanje po margini i u ime istih se i cine tolika sranja. razlika je samo u tome što su se u ono vrijeme više cinila individualno zbog vlastitog opstanka ili napredovanja, a danas ipak te stvari umijesto nas u večini slućaja cine naši " cijenjeni" političari
Amona M is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.