Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2005., 11:46   #1
Navijačke pjesme

ovdje se ne bavimo navijačima kaotakvim jer ima već jedna debina tema o tome već samo o pjesmama

možete ovdje pejstat i piat sve pjesme koje ste čuli na stadioniam, bez obzira koga vrijeđaju
sad ću i ja jednu stavit
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 11:53   #2
Skoro sve Torcidine, a ima i par indijanskih...

Ima dosta grešaka, al jebiga, nije bilo lako ovo napisat

1.Ove noći biti će fešta/ ova publika je najluđa/ za Hajduka život bi dala/ jer Torcida je najvjernija!
2.Noćas bit će nereda/ noćas bit će ludnica/ evo idu huligani splitskih ulica!
3.Znaj da nikad nećemo/ okrenut leđa tebi mi/ znaj da mi te volimo/ Hajduče ljubavi!
4.Zora rudi/ dan se bijeli/ mortus pijan/ sjever cijeli/ sve pijano/ drogirano/ za Hajduka/ navijamo!
5.O, Hajduče o ,Hajduèe/ samo tebe volim ja/ o,Hajduče o,Hajduče/ ti si moja sudbina!
6.O mama,mama,mama(*2)/ znaj da više/ ne volim te ja/ ja volim samo jedne/ ja volim splitske bijele/ hej mama ja volim Hajduka!
7.I nema veze što Hajduk nije prvak/ i nema veze što sam pijan ja/ i nema veze što nema moje kurve/ uz Torcidu sretan sam ja!
8. Kriste u Tvoje ime sad smo ovdje svi/odavno vjerujemo da si s nama Ti/bez Tebe bili bismo slabi preslabi/za pobjedu snage daj ... Vjerni smo Hajdukovi navijači mi/ za bijele prolit ćemo zadnju kap krvi/ uz Tomislava vječno biti ćemo mi/ i zato zapjevajmo svi/ Glori Glori aleluja(*3)/ za pobjedu snage daj!
9.Marjane,Marjane(*3)/ ča barjak ne viješ/ ča barjak ne viješ(*3) milu trobojnicu/ milu trobojnicu(*3) naš barjak hrvatski/ naš barjak hrvatski(*3) crven bijeli plavi/ crven bijeli plavi(*3) to je barjak pravi/ ko se pod njim vije(*3) kukavica nije/ a tko se ne vije(*3) bolje da ga nije/ i još jedno slovo(*3) ime Isusovo/ i još jedna packa(*3) živila Hrvatska!
10.Svako misto svoju feštu ima (cilu a ne samo refren Večeras je naša fešta)
11.Na staroj plinari/ zastava vijori/ i ona govori/ bijeli su najbolji!
12.Ko ne voli/ joj ko ne voli/ Hajduka iz Splita/ dabogda mu/ joj dabogda mu/ ćaća pomanita!
13.Ooooo/ nananana/ eeeee volim te Hajduče (umisto jeben te Dinamo)
14.Znaj da volim ga ja/ jer on je prvak svita/ znaj da volim ga ja/ Hajduka iz Splita!
15.U danima sretnim/ u danima grubim/ ja ne mogu drugo/ nego da ga volim/ jer Hajduk je ono/ što me čini sretnim/ ja ne mogu drugo/ nego da ga volim!
16.Viju se naše zastave/ i naši šalovi/ Torcida je uz tebe znaj/ nikad nećeš propasti/.Mi rušimo razbijamo/ Torcida to smo mi/ znaj da ćemo zauvijek/ samo tebe voljeti(ILI!!!)znaj da nikad necemo/ tebe prestat voljeti!
17.Na jadranskom plavom žalu/ u hrvatskom Splitu gradu/ uz Torcidu svi će stati/ za Hajduka zapjevati/ O ,Hajduče ja te volim/ za tebe se Bogu molim/ da ti zora nova svane/ zgazit ćemo zagrepčane!
18.Evo zore evo dana/ evo splitskih huligana/ huligani sa Poljuda/ napravit će ovdje čuda/ Maksimir smo pregazili/ a Kantridu zapalili!
19.Ako ne postaneš/ novi prvak ti/ Torcida će žaliti/ oprostit ćemo ti/ jer ipak znamo svi/ da najbolji si ti/ i nikad ti nećemo/ okrenut leđa mi!
20.Dalmacija u mom oku…



Nastavak slijedi...
MEP is offline  
Old 20.04.2005., 11:55   #3
Quote:
nostalgičar kaže:
daaao bi sto amerika
sve na svijetu ja bi daaaao
pa da sjednem na tribinu
i u pizdu...materinu
saljem purgeereee!


jel to neka indijanska ili oficijelna ajdučka?
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Old 20.04.2005., 11:57   #4
kopirajt baj nostalgičar:

a gledaj ovu!!

komi bi pusile zagrebacke pizde
da tovara niiije, da tovara nijeee!!
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 11:58   #5
Quote:
škašiškafnjak kaže:


jel to neka indijanska ili oficijelna ajdučka?
pa di si ti noćna ptico
manistru ti pojebem
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 11:59   #6
mr.ex.pr
pa nisi morao sve u 2 posta stavit
mogao si to mjesecima razvlačit pa da topic malo zaživi
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:00   #7
evo sjetio sam se jedne

ajmo bijeli aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
aljmo bijei aleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ajmo bijeli aleeeeeeeeeeeeeeee

pušite kurčineeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeee
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:01   #8
Quote:
s3v3n kaže:
mr.ex.pr
pa nisi morao sve u 2 posta stavit
mogao si to mjesecima razvlačit pa da topic malo zaživi
Hehe...

Nisam moga izdržat...

Inače onako sam ja kao dite ( indijanac ) učio pjesme...
Malo tribina, malo kazete, malo word i eto...

Sad znam sve one tamo
MEP is offline  
Old 20.04.2005., 12:03   #9
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Hehe...

Nisam moga izdržat...

Inače onako sam ja kao dite ( indijanac ) učio pjesme...
Malo tribina, malo kazete, malo word i eto...

Sad znam sve one tamo
ajde malo to rasprši,jer neda se ljudima tolike postove čitat
evo ja sam došao do 5 i tlaka mi je bila

ajde u jedna posto maksimalno 10 pisama
znam da imaš vremena
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:05   #10
Quote:
s3v3n kaže:

ajde u jedna posto maksimalno 10 pisama
znam da imaš vremena
Ne želim spamat

Ko oće nek čita... Ono je biblija za navijača
MEP is offline  
Old 20.04.2005., 12:06   #11
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Ne želim spamat

Ko oće nek čita... Ono je biblija za navijača
pa ne kažem da nije
vjeruejm da je puno truda trebalo uložit u kreikranje tog file-a ali zar ne bi zgodnije bilo malo to raspršit

evo ja ću to napravit al ti onda pobriši glavne postove
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:06   #12
A mogli bi radije i ubacit neki filmić ili pjesmicu, da samo ne pišete bezveze pjesme... Mislim to mi je glupo jer jebeš kad neznam melodiju...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 20.04.2005., 12:08   #13
Quote:
Sinnovac kaže:
A mogli bi radije i ubacit neki filmić ili pjesmicu, da samo ne pišete bezveze pjesme... Mislim to mi je glupo jer jebeš kad neznam melodiju...
imaš ti pravo
al s obzirom da ništa od melodije samo piši
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:11   #14
Quote:
Sinnovac kaže:
A mogli bi radije i ubacit neki filmić ili pjesmicu, da samo ne pišete bezveze pjesme... Mislim to mi je glupo jer jebeš kad neznam melodiju...
http://torcida.org/site//content/view/72/114/


Može s3v3n
MEP is offline  
Old 20.04.2005., 12:15   #15
21.O , Hajduče poginut ću za te/ kao S.Radić za Hrvate/ Oj Dinamo hrvatske si krvi/ ko te jebe Hajduk bit će prvi/ Oj purgeri jabuke vam gorke/ Dalmatinci jebu vam djevojke!
22.O bijeli anđeli/ o bijeli anđeli/ o bijeli, bijeli anđeli/ najbolji ste najbolji!
23.I kad gube/ i kad tuku/ uvijek vjerni/ svom Hajduku/ Hajduk šampion…
24.Samo tebe volim ja/ samo tebe volim ja/ samo tvoju boju ljubim/ samo tvoje ime volim/ ti si moja sudbina!
25.I tada kad zvona utihnu/ i tada kad snovi nestanu/ Torcida stoji na sjeveru/ naše molitve ne prestaju/ ale forza Hajduče(*3) !
26.O, sveti Duje fala ti/ ča smo uvik sritni mi/ ljubav si nam da/ fala najlipša/ za našega Hajduka/ ale ale ale... ja te volim Hajduče!
27.Svetog Duje/ zvona/ zvone da pozdrave šampione/ ڑampione/ bijele/ boje prvaci su zemlje svoje!
28.Ja te volim/ ja te volim/ ja te volim Hajduče…
29.Torca e/ Torca o/ Torca voli samo Hajduk Spalato…
30.Bili su bili vrhovi planina…
31.Bez pinezi i rišpeta rodilo se dite puka iz jubavi iz dišpeta/ kontra mraku kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do slobode/ drukali smo za Hajduka/ mladost starost ivot cili/ drukali smo za Hajduka/ pivajući naprid bili!
32.Malo suza iza suvih hridi/ mati čeka da se otac vrati/ umoran od puta ka i svi težaci/ već je vrime da se pođe spati/ A otac ka uvik po svome/ u konobu na kapljicu svrati/ pa zapiva onu pismu/ ča mu lipu mladost vrati/ Zapivajmo noćas u konobi/ nek se stare uspomene bude/ tuđi čovik nikad neće znati/ što to veže dalmatinske ljude/ zapivajmo noćas u konobi/ našoj srići dignut čemo čaše/ i onda kad ne bude nas bilo/ pivat će se pisme naše!
33.Rasti zemljo/ pukni stino/ kucaj srce/ materino/ šumi more/ suzo slana/ trajnaninaninana…
34.Na Poljudu/ na Poljudu/ sa one strane Marjana/ navijamo/navijamo za Hajduka!
35.I bez sudaca/ i bez miliona/ Dalmacija dobit će/ novog šampiona!
36.Volim te Hajduče/ ajmo do pobjede/ ajmo sad zajedno sve da ...,Torcida to smo mi/ nek znaju purgeri/...
37.Manistra usuvo i marihuana/ pivo,vino i drugi alkohol/ nama se èini/ da nismo normalni(*2)
38.Izađite na balkone/ pozdravite šampione/ Hajduk šampion/ Hajduk šampion!
39.Dalmatinac sam…
40.Dalmacijo/ moja ružo procvala…
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:15   #16
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
http://torcida.org/site//content/view/72/114/


Može s3v3n
evo samo iz prvog posta ostavi prvih 20. sve ostalo briši (i drugi post,evo ja polako stavljam)
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:17   #17
41.Ajmo bijeli/ što ste stali/ zašto ste nas/ odjebali…
42.Hej/ Hajduče hej/ samo ti jedini voljeni/ samo tebe volim ja i viڑe nikoga/ to ti kaže tvoja Torcida!
43.O,Isuse/ na nebesu/ daj pomozi/ bijelom dresu/ bijelom dresu/ bijeloj boji/ o,Isuse/ mi smo tvoji!
44.Ne mogu ti to oprostiti/ nemam snage da zaboravim/ srce boli kad ga prevare/ moj Hajduče to je najgore!
45.Jedna će Torcida/ pjevati ovu noć,/ čekaj me, čekaj Splite/ čekaj jer ja ću doć!
46.Nananana,/forza Hajduk Split/ forza Hajduk Split/ forza Hajduk/ forza Hajduk Split!
47.Imamo sifilis/ imamo sidu/ imamo triper/ i mi smo bolesni/ i mi smo bolesni/ i mi smo ludi/ jer mi smo blesavi/ jer mi smo tovari/ ova ekipa/ blesava,luda/ ova ekipa/ ima muda/ volimo picku/ volimo drogu/ volimo Hajduk/ i pivo s nogu/ za Hajduka/ lit ćemo krvi/ još ove godine/ bit ćemo prvi/ Amsterdamske/ kurve plaču/ za Torcidu/ mukte dat ću/…druga pisma na istu melodiju… O sveti oče/za sve ti hvala/ Hajduk ide/ do finala/ do finala/ i Japana/ zgazit ćemo/ i Milana!
48.Hajduče znaj/ još nije kraj/ igraj i nikad se ne predaj!
49.Zgazit ćemo mi Dinama/ Rijeku,Zagreba/ za Hajduka život dat ću/ nasred sjevera!
50.Nema više plinare/ ni staroga placa/ sada smo na Poljudu/ gdje se dimna baca!
51.Mi smo svetom Duji/ obećanje dali/ bit ćemo prvaci/ ako nismo lani(ILI!!!) bacit ćemo suzavac/ i na Marakani!
52.Hajduk/ nananana (na melodiju Brasil)…
53.Nosija je veštit bili/ špic postole made in London/ za sve one šjore fine/ bija je ka cukar i bombon/ a bija je fin/ a bija je fin/ šjor Vele Ronkulin!
54.Svako naše malo misto…
55.Cili je Split/ pun narkomana/ sunčani lipi cvit/ marihuana!
56. Dalmacija - vino(*3)/ Hajduk živi vječno(*2)
57.Nek živi Dalvin/ neka pravi vino/ da bi svima nama/ uvijek dobro bilo!
58.Forza bijeli ale,ale,ale(*3)
59.Došli smo vam...,/neka naša pjesma svud odjekuje/ neka cijela(Rijeka,Roma,Zagreb) sada zna/ da došla je Torcida/ i bit će...
60.Ovdje došli smo/ došli gazit Dinamo/ ide Torcida/ nigdje nema purgera/ mi smo splićani/ za Hajduka rođeni/ za Hajduka smo/ i kad treba umrijeti/ ooooo….
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:19   #18
61.Bijela,bijela,bijela masina/ neka čudna krila ima...
62.I purgera i riječana...
63.Mi smo iz Splita i volimo paštetu/ a najviše volimo totalnu štetu/ totalna šteta(*2)...
64.Ajmo jednu zapivat(*4)/ sorila se zidina/ zidina se sorila/ sorila se zidina/ zidina se sorila!
65.I zasjat će palaci/ antike tarace/ ćakulat ce šjore/ cije gracijane/ svi oriđinali/ i sve karampane/ doći ce na feštu za nas/ splićane(ILI!!!)katolike!
66.Bila boja je na spomen/ jednoj vječnoj ljubavi/ za Hajduka i Torcidu/ spreman sam i umrijeti!
67.Kiše su padale/ gromovi sijevali/ ovdje smo stajali/ i tebi pjevali/ volim te Hajduče/ volim te znaj/ volim te Hajduče/ jer ti si kralj!
68.Ti moš govorit kontra mene/ i kontra cilog svita/ ma necu da čujen ništa/ ništa kontra Splita!
69.Ubij/ zakolji/ da Hajduk/ postoji/ a gdje je Dinamo(*3)
70.A sad adio/ a sad adio/ i tko zna gdje/ i tko zna kad...
71.Pet komada/ pet komada/ to je naša nada...
72.Dinamo znaj/ svemu je kraj/ zbogom i više se ne vraćaj!
73.U njenu sobu udjem tiho/ tiho baš na prstima/ bojim se da ne zalupim glasno vratima/ zaspala je zadnja ruža hrvatska/ i tek sad kad te nema/ tko će jutrom da me budi/ i tek sad kad te nema dobro znam/ ti si bila zadnja ruža hrvatska/ Ružo/ moja ružice/ sve sam suze isplako/ noću zbog tebe(*2)...(najveci domoljubni hit medju hrv. ultrasima osmadesetih)
74. O Hajduče(*5), publika tvoja voli te!
75. O moj Hajduče/ o moj Hajduče/ za tobom mi srce tuče/ Hajduče/ Hajduče/ za tobom mi srce tuče!
76. ajmo bijeli/ale/zgazite purgere/riječane
77. i nema veze/što hajduk nema veze/i nema veze što sam pijan ja/i nema veze što nema moje drage/ uz torcidu(hajduka) sretan bit ću ja
78. samo jednu želju iman moj živote ludi da mi hajduk prvak bude a cili split poludi
79. Mi s Hajdukon/Hajduk s nama/Dinamo(Zvezda,Rijeka ...) nam je pod nogama
80. ale,ale ja te volin hajduce,ja te volin hajduce,ja te volin hajduceeee,ale ale ale
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:20   #19
81. boja,bila boja.../droga,splitska droga...
82. otisa je dinamo,ostala je tuga...
83. nije u soldima sve
84.Aleao/Ale ale/Ja te volin Hajduče
85.Moj najdrazi Splite
Ja san sinoc snija
Stadion Hajduka
Da je poletija

Leti je po nebu
Ka leteci pijat
I sa njin san iąa
Po svitu navijat

I sa njin san isa
U buducnost svuda
Di je Hajduk čini
Nogometna cuda

Po cilon svitu
Sa njin san se puva
Sveti ga je Ante
Iz Poljuda cuva
s3v3n is offline  
Old 20.04.2005., 12:21   #20
86. Ja Hajduka volin
Najvise na svitu
Jedino je srce
Ca kuca u Splitu

Zbog njega mi glava
Vec odavno sida
I pape i dida
Bili su Torcida

87. Naprid Bili
Moje srce tuce
Naprid bili
Uz tebe san Hajduce
88. Kako je dobro vidjeti vas opet
slomit vam ruke i vaša ramena
kao nekad matunom u glavu
za ona dobra, dobra, dobra stara vremena
s3v3n is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.