Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 21:16   #121
Zavisi o raspolozenju.
Doll Parts is offline  
Old 07.05.2008., 21:16   #122
često...
plotous is offline  
Old 07.05.2008., 21:58   #123
...svaki put kad Vrag u snijegu posta....
stidljiva ljubičica is offline  
Old 07.05.2008., 22:05   #124
Ne treba mi sex,dovoljno da pogledam dnevnik...
LAV-LAV is offline  
Old 07.05.2008., 22:08   #125
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
...svaki put kad Vrag u snijegu posta....
potpisujem
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 07.05.2008., 22:19   #126
Jako često, svaki dan po nekoliko puta da se mene pita. Samo što ga trenutno ne dobivam i stalno mislim na sex pa ne znam dali sam adekvatna osoba za ovu raspravu :ide drkat:
ella6 is offline  
Old 10.05.2008., 11:20   #127
ja se sexam svaki dan
dream_girl is offline  
Old 10.05.2008., 12:21   #128
4-5 puta tjedno
alucard is offline  
Old 10.05.2008., 23:12   #129
Quote:
petruska kaže: Pogledaj post
ja bi bila najsritnija kad bi mogli svaki dan. al mom je momku to previse... kaze da ce seks tako izgubit car! vjerojatno je u pravu,ali ja bi i dalje svaki dan, vise puta...
Je, dečko ti je u pravu ako ima 50 godina,fizički ili u duši.Curo, mulja te!Ti ćeš kraj njega biti stalno gladna.Niste mi baš nešto kompatibilni.

Nego..sexa NE MOŽE biti previše samo nedovoljno!

Kad postane zamorno,znači, treba mijenjati nešto u tehnici ili partnera.

Vruće i hladno ne idu zajedno!!!
 
Old 10.05.2008., 23:45   #130
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
ovaj forum je za mnoge imaginarni zivot. ovdje rade ono sto u pravom zivotu nemogu. znam sigurno da ima tonu muskaraca koji pisu da jebu svaki dan a da picke nisu mozda ocima vidjeli, ili mozda par puta. isto tako ima djevojaka koje pisu ma nema kao da petoricu imaju koliko se jebu, a u stvarnom zivotu su teske koke, nedaju lako i sve se preseraju.
jebiga najlakse je pisat budalastine ljudima koji te neznaju . al zivot je nesto drugo.
nisam nikad bio zestoki jebac, da to stalno radim, al nevjerujem ni da cu biti. ali ono fino je imati cesto, ono redovno. ali ima ljudi sa zestokim potrebama sta ces. al ja koliko budem po ovim pustarama, kad se vratim kuci isti sam .
ali jedno je sta zelimo a drugo sta mozemo a trece je ono sto zaista radimo, i tako to ide.
sto cesce , da ali vise puta dnevno ne.
nekad mi i nije do toga, jednostavno volim prosetat sa dragom i zezati se, otici negdje u prirodu , uzivati i bez sexa, ali jedno je sigurno. sto ga manje imamo vise ga zelimo. i nikad mi nije bilo kao sada.
al cak ni sada ne bi mogao reci vise puta dnevno, kad prodze prvih par dana. ono normala bi bila, ali kad se svalim s trena, ma ne bi jeo, ne bi sjeo , samo bi pio i sexo se. nismo mi svi ni priblizno isti, poznavao sam neke kod kojih je ta vatra vjecita, kod mene nije, onako klasika.
Ja sam bila u vezi s jednim četri mjeseca, svaki dan smo se po pet šest puta, i bilo mi je baš super. Ali nismo radili ni jedno ni drugo, stres ni umor i nisu baš bili izraženi.
Sad je uglavnom 4-5 puta tjedno, nekad više nekad manje ovisi, ali sad smo u vezi pet godina- mislim da ne bi ni mogla izdržati tempo od par puta dnevno. Ali opet ako ne svršim dva dana luda sam, nervozna, frustrirana....
malosampukla is offline  
Old 10.05.2008., 23:50   #131
10-15 puta dnevno...
FassGoHard is offline  
Old 14.05.2008., 22:10   #132
pa cesce.....ovisi o raspolozenju i stanju.........kad god se nadjem u prilici.........kao npr.danas poslije skole......heh.....decko je uvijek raspolozen, a sad ne mogu dok imam mengu....mada sae danas nisam mogla suzdrzat bez obzira na problem.....
singirl is offline  
Old 15.05.2008., 12:02   #133
da se mene pita svaki dan po par puta....
CURICA5 is offline  
Old 15.05.2008., 16:04   #134
Trenutno bih bio zadovoljan sa jednom - dvaput' mjesecno ...
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 15.05.2008., 18:49   #135
Ja sam već nakon 2 - 3 dana bez sexa luda, nervozna i razdražljiva, ako ne svršim svaki drugi dan luda sam.. Možda malo pretjerujem al tako je, kad imam stavari luda sam, bolje da me se ne dira Na početku veze, nisam mogla ni zamislit sta znači sex ili svršavalje, to je bilo prije 3 i pol godine, a sad, kad me dečko naučio kako uživat u sexu, zbilja uživam i mogu reć da ne mogu dugo bez njega..
Arewy is offline  
Old 15.05.2008., 18:52   #136
mogu bez seksa koliko treba
iako nisam često bez
Crna Mamba is offline  
Old 15.05.2008., 19:00   #137
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
Je, dečko ti je u pravu ako ima 50 godina,fizički ili u duši.Curo, mulja te!Ti ćeš kraj njega biti stalno gladna.Niste mi baš nešto kompatibilni.

Nego..sexa NE MOŽE biti previše samo nedovoljno!

Kad postane zamorno,znači, treba mijenjati nešto u tehnici ili partnera.

Vruće i hladno ne idu zajedno!!!
Treba mijenjati partnera ako čovjek ne može toliko koliko ona želi. I nije pitanje da ne želi, nego ne može. Nisu svi muškarci Casanove. Ne mora zato imati 50 godina, mariamagdalena.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 15.05.2008., 19:13   #138
3 puta u 1tjedan.....ali se dogada 1 put u 3 tjedna... CURA NEZELI; DOK SE ODLUCI TRIBA JOJ STOLJECE CILO
polutan is offline  
Old 15.05.2008., 19:16   #139
Quote:
she-seal kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za žene i muškarce!
Dakle, koliko često vam je potreban sex?
Mene osobno, ako on zna sta radi, nikad u životu nije "zaboljela glava"!!!
2x tjedno sasvim dovoljno
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger