Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 15:42   #1
Bus Ulaanbaatar - Ulan Ude

Ćao ekips,

koje su šanse da je netko u Mongoliji?
Imam problem. Naime, planiramo putovanje Transsib. ovo ljeto, smjer Peking - Moskva i planiramo iz Ulaanbaatara uzeti bus do Ulan Udea. Ali me strah da će me zajebavat za rusku vizu jer će tražiti kartu za bus (koju mi planiramo kupiti na licu mjesta).
Tako da je moje pitanje (tj. pitanja): je li itko bio u sličnoj situaciji i jel itko zna mogu li se kupiti karte prije puta (tj. koliko prije puta) i dostaviti na adresu (trenutačno živim u Pekingu), te koliko su te agencije za posredovanje pri kupovini karata sigurne.

Tnx, pozz
Lois23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:58   #2
Slabe su šanse, sve mi se čini
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:30   #3
hm, kada sam ja putovao, tj ja sam imao smjer Ulan ude prema Ulaanbaatar, kartu za bus sam kupio u Ulan Ude tog jutra jer sve te agencije su tada uzimale veliku proviziju. Platio normalnu cijenu za tu kartu i u busu je bilo još dosta free mjesta. Na granici nije bilo problema
Pa mislim isto u Ulaanbattaru možeš isto tako kupiti kartu jer vjerovatno ćeš ostati dan ili dva u samom gradu.
Za sami Ulan Ude ti je dovoljno pola dana.
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:23   #4
Ja idem ovo ljeto na Transmongolsku, ali u obratnom smjeru od tebe. Također sam se raspitivao i za buseve.

Rekli su mi da karte možeš kupiti na licu mjesta, ali i možeš unaprijed preko turističkih agencija koje uzimaju proviziju. Ako kupiš preko agencije, onda kartu možeš podići kod njih ili ti neke čak i dostave tamo gdje ćeš biti smješten u Ulan Batoru.

Cijenu su mi rekli da je cca 50.000 tigrika, odnosno 140KN u jednom smjeru. Evo link na jednu od tih agencija.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.