Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2005., 17:41   #1
Question Poliklinika Harni

Pozdrav svima!
Ja sam nova ovdje pa se nadam da mi nećete zamjeriti ako je tema već bila Možete li mi reći vi koji ste bili kakva je usluga tamo. Znam da su one ginekolozi, ali me pored "ginekoloških usluga" zanima i pregled dojki. Vidjela sam na internetu da rade UZV dojki. Je li neko radio to možda tamo? Ili možda neko ima preporuku gdje bih mogla raditi UZV i pregled dojki.
Hvala svima unaprijed
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 03:28   #2
Re: Poliklinika Harni

Cura mi je prije bila pacijent... Ostavila je jako puno para kod njih da bi joj bila postavljena totalno kriva dijagnoza...
Njenoj frendici su također tamo zamijenili klamidiju s gljivičnom infekcijom, što je rezultiralo prilično gadnom upalom bubrega.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 11:19   #3
o poliklinici Harni samo najbolje
Dr.Harni je divna žena i izvrstan ginekolog. Vodila sam tamo i trudnoću i mogu ih preporučiti u svakom pogledu. Nije skuplja od ostalih i ne uzima brdo love, a iz iskustva tvrdim da vrijedi svake lipe.
Ako se ne odlučiš na njih mislim da ti je dobar izbor za pregled dojki Eljuga.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 14:42   #4
Re: Re: Poliklinika Harni

Quote:
Ego kaže:
Cura mi je prije bila pacijent... Ostavila je jako puno para kod njih da bi joj bila postavljena totalno kriva dijagnoza...
Njenoj frendici su također tamo zamijenili klamidiju s gljivičnom infekcijom, što je rezultiralo prilično gadnom upalom bubrega.
moja su iskustva s dr. Harni izvrsna, ali ja k njoj idem samo na redoviti papa-test i ultrazvucni pregled, nikad nismo nista lijecili niti postavljali dijagnoze (jer ih hvala Bogu nije ni bilo). imam i socijalnog ginekologa ali kod njega nisam nikad isla na pregled nego samo po uputnice, zbog trudnoce koju je trebalo voditi u petrovoj

zao mi je za tvoju curu, a za tu frendicu ne kuzim najbolje sto se stvarno desilo? klamidija se lako utvrdi uzimanjem cervikalnog brisa, nalaz se zatim nosi u mikrobioloski laboratorij gdje se odredjuje je li prisutna klamidija ili ne. ako je nalaz bio lazno negativan, to nije pogreska ginekologa, nego labosa.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 20:26   #5
Re: Re: Re: Poliklinika Harni

Quote:
violent_femmes9 kaže:
ako je nalaz bio lazno negativan, to nije pogreska ginekologa, nego labosa.
Nije isključeno...
Moguće je da uzorci nisu pravilno uzeti.
Uzorci za ginekološke briseve se ne uzimaju pomoću spekuluma (što mnogi ginekolozi rade), nego ''pikanjem'', sa štapićem omotanim vatom, po cijeloj unutarnjoj površini vagine.
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 11:21   #6
dr. HArni to sve radi štapićem.
A kao dijagnostičar je jako dobra, nakon što su me u Vinogradskoj i Petrovoj izmrcvarili ko trudnicu, tek sam tamo dobila pravu dijagnozu- ono što je njima bila uroinfekcija (makar je urinokultura bila ok) i započeti spontani pobačaj na kraju je ispao bubrežni kamenac i ja sam normalno iznosila trudnoću do kraja bez bolničkog i strogog mirovanja koje su mi u bolnici prepisali.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2005., 12:11   #7
PA, ako je dokorica procijenila da se radi o gljivičnoj infekciji - pregledom - onda vjerojatno nije niti radila bris. A briseve radi štapićem.

Ja bih dr. Harni zaista preporučila svakome tko osjeća blo kakav strah ili nelagodu od ginekološkog pregleda, jer je doktorica vrlo ugodna i suosjećajna osoba, nježna je i pregled ne boli, surađuje sa dobrim citologom pa su i nalazi PAPA testa pouzdani. Posebna preporuka onima koji vjeruju u psihosomatsko porijeklo bolesti i vole knjigu Žensko tijelo ženska mudrost - doktorica ju rado citira. Oni kojima, kao meni to ide na živce, neka začepe uši.

Zamjerka na Polikliniku mi je to što se zna prilično dugo čekati na pregled, to nije nešto što očekujem kod privatnog liječnika. Ne znam da li se što popravilo po tom pitanju, ja ne idem više tamo.

No, nikako ne bih reporučila Polikliniku HArni bilo kome tko ima ozbiljnih ginekoloških problema, ili kompliciranu trudnoću. Takve stvari rješavajte kod iskusnih, bolničkih, liječnika (bilo u bolnici, bilo privatno - ali provjerite 'pedigre' liječnika prije nego što mu se prepustite u ruke). Ne zaboravite da svatko može otvoriti privatnu ginekološku ordinaciju i nabaciti osmijeh na lice. Iskustvo je nešto posve drugo.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 20:37   #8
bila sam par puta kod nje,zena je super.da imam love,sljedecu trudnocu bih pratila kod nje.
__________________
jodie
jodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 21:16   #9
Prije svega hvala svima na odgovorima
Kad smo već dotakli trudnoću imam još jedno pitanje. Po kom se principu određuje gdje ćeš "obaviti" porod, u kojoj bolnici? Ima nekakvo pravilo ili šta? Pretpostavljam da se baš ne može birati
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:05   #10
Određuje se prema mjestu stanovanja, tj. svatko prema mjestu stanovanja pripada u neku bolnicu (rodilište). Ali - ako želiš roditi u bolnici u koju ne pripadaš u principu je dovoljno otići na nekoliko zadnjih pregleda kod nekog liječnika u toj bolnici, i kad dođeš roditi neće te poslati u drugu bolnicu. Mora biti zaista ogromna gužva da ti se to dogodi.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:08   #11
Ak neko zna kako se određuje u Zg, ja sam u Novom Zg. Gdje onda spadam? Hvala
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:19   #12
Mislim u Petrovu
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:52   #13
Quote:
verica kaže:
Mislim u Petrovu
Hm, nakon onih slučajeva kad je beba umrla, a doktori mrtvi hladni, kao i uvijek nisu oni krivi, najbolje da odmah počnem
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 23:28   #14
pozdrav! eto, malo trazim po forumu cijene tih svih privatnika i kakav je tko ginekolog/ica i mislim da sam se odlučila za dr. Harni. Eh sad, bio je post o cijenama njenih usluga, pa me zanima da li su ostale iste (pregled 100kn, papa 150, uzv 150 ili tako neka kombinacija). Naime, ja sam kod dr. Topalovića i misljenja o njemu su podijeljena, i dobra i loša, a moje spada u onu drugu kategoriju, još i više sada nego prije jer sam zvala i užasno hladno me je otpilio rekavši mi da dođem tamo i uzmem broj i da radi od 7ujutro.(?!) kako mi je dankovečka bliže nego trg žrtava fašizma, mislil sam otići tamo pa platit i da se ljubazno odnose prema meni tako da ozbiljno razmišljam o dr. Harni. (ne da mi se sad opet hodočastiti da nađem od nekog novog, pa do klovićeve pa do topalovića pa nazad do novog; prošla sam to sad nedavno sa zubarom i lječnikom opće prakse i ne bih htjela to ponoviti),
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:44   #15
Quote:
Noise kaže: Pogledaj post
pozdrav! eto, malo trazim po forumu cijene tih svih privatnika i kakav je tko ginekolog/ica i mislim da sam se odlučila za dr. Harni. Eh sad, bio je post o cijenama njenih usluga, pa me zanima da li su ostale iste (pregled 100kn, papa 150, uzv 150 ili tako neka kombinacija). Naime, ja sam kod dr. Topalovića i misljenja o njemu su podijeljena, i dobra i loša, a moje spada u onu drugu kategoriju, još i više sada nego prije jer sam zvala i užasno hladno me je otpilio rekavši mi da dođem tamo i uzmem broj i da radi od 7ujutro.(?!) kako mi je dankovečka bliže nego trg žrtava fašizma, mislil sam otići tamo pa platit i da se ljubazno odnose prema meni tako da ozbiljno razmišljam o dr. Harni. (ne da mi se sad opet hodočastiti da nađem od nekog novog, pa do klovićeve pa do topalovića pa nazad do novog; prošla sam to sad nedavno sa zubarom i lječnikom opće prakse i ne bih htjela to ponoviti),
Bok! Evo ja već 4 godine odlazim kod njih i stvarno sam zadovoljna. Prvo sam išla kod dr. Harni, al sam shvatila da ona ima najviše pacjenata pa se i najduže čeka, naručila sam se kod dr. Šemnički i prezadovoljna sam! Doktorica je mlada i puna razumjevanja i jako mi se sviđa što uvijek ima brdo savjeta o prirodnim pripravcima i načinima liječenja. Usluga je stvarno za pet i od kad sam kod nje nikada nisam čekala duže od 5-10min. Bila sam jednom i kod doktorice Boras, dok je Šemničkica bila na porodiljnom, al mi nekak nije legla. Mislim, nemam neke konkretne zamjerke, ali me nakon dr. Šemnički rijetko koja može oduševiti.
Cijene su ti sada malo više, pregled, papa i ultrazvuk su 450kn.
__________________
Banana republika
VivianVickson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:18   #16
super, hvala na odgovoru, meni u biti treba samo pregled, ali mislim da cu obaviti sve pa da sam mirna...
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 15:53   #17
eto notišla sam tamo, ali naručena sam kod dr. Boras - Slivar pa pošto se ne spominje nigdje (bar ja nisam vidjela) zanima me kakva je ona tj. kakava iskustva imate s njom. (ako je netko bio kod nje). fala
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:19   #18
kakve su cijene kod dr Harni?
konkretno me zanima pregled, konzultacije, uzv, papa test, te brisevi.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:04   #19
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
kakve su cijene kod dr Harni?
konkretno me zanima pregled, konzultacije, uzv, papa test, te brisevi.
cijena se ne sjecam tocno ali mislim da je pregled+papa+ultrazvuk prosle godine bio nekih 400-500 kn...
no vidjeh na drugoj temi da imas problema s PCOSom - ja ti nikako ne bih preporucila polikliniku harni, tocnije dr.gudelj. doticna moj PCOS ne dozivljava .
a iz druge ruke sam cula da ni dr.harni nije puno bolja - ona navodno brije na neke homeopatske lijekove, metode samoizljecenja i tako nesto, a u biti nis, PCOS ne nestaje . ovo s dr.harni nije moje osobno iskustvo i ne odgovaram za eventualne dezinformacije
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 16:11   #20
ma daj?! eto vidis... dobro da sam pitala i jadala se na vise mjesta

meni treba netko tko ce mi rijesit pcos iako znam da mu nema lijeka, ali sve sam voljna pokusati.

svaki prijedlog je dobrodosao - pa i alternativne metode.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.