Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2013., 21:42   #21
I ja imam problem sa obrisanim slikama. Pročitala sam ja to sve, ali nemam pojma kako to sve vratiti. Iskreno ne znam ni kako jer se ne razumijem baš u tehniku. Gdje trebam instalirati taj program? Na mobitel ili comp? I ako nije problem, objasnite mi što dalje
TinaP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 16:01   #22
Ima dosta programa s kojim se moze vratit sve (preko kompa) pod uvjetom da microSD nije u medjuvremenu rucno formatiran.
__________________
Poslano s mog tačskrin uređaja.. ___Novog majkemi___
Ibro Čamdžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 12:25   #23
Jel postoji mogucnost povrata slika ako nisu snimane na sd karticu nego u memoriju uredaja?

edit: rjeseno. postoji

Zadnje uređivanje dubko : 28.10.2013. at 13:30.
dubko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 00:12   #24
Slobodno napiši- ako će netko imati isti problem
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 16:59   #25
Imam i ja isto problem,imam samsung galaxy s3
i imao sam par videa na kartici ili internoj memoriji telefona,slucajno mi je cura obrisala i sada se patim kako da to vratim.
Mozete mi pomoci koji program da koristim kako bi vratio podatke s micro kartice ili interne memorije telefona.
Hvala
feliks007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:51   #26
Vracanje obrisanih slika sa SD kartice

Slucajno sam obrisala slike sa memorijske kartice sa mobitela dali postoji neki program za vracanje slika hitno mi je hvala !
Ivy-Os is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:02   #27
Probajte sa programom RECUVA
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:02   #28
imam lg l3 e400 prosli tjedan su mi se izbrisale sve fotke ako neko nesto zna molim vas pomozite savjetujte neke programe pozz

Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Probajte sa programom RECUVA
mozes li mi snimit klip kako to radis i poslat

Zadnje uređivanje assassin : 19.08.2014. at 16:19. Reason: Spojeno i maknut mail
lgleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:18   #29
Program ima hrvatski jezik za odabrati i jako je jednostavan, vodi te kroz sve.
Tako da slobodno sam probaj- ne možeš ništa pokvariti.

Također, izbrisao sam ti mail da neki spambot ne pokupi.
Ako netko baš bude imao želju snimati- može ti i na PM poslati
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:09   #30
Povrat kalendara s moba

Pozdrav,

kako mogu vratiti izbrisani kalendar s podsjetnicima na mobu. Što je najbolje, napravila sam beckup, ali nikakve koristi od toga, jer ništa nije vratio. Probala sam s Recuvom, ali nikako ne mogu prebaciti na programu s C:\ na mobitel, pa ako netko znati kako...
Hvala...
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:34   #31
Koji mobitel?
Kakav backup?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:54   #32
Sony xperia M. Backup u mobu, pod postavkama-izrada sigurnosne kopije...
Isto sam prebacila sve na komp sa Sonyjevim programom, ali kada sam vraćala na mob, sve mi je prebacilo osim kalendara...

Zadnje uređivanje akoj : 26.03.2015. at 22:42. Reason: Maknut nepotreban citat
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:03   #33
Izbrisane datoteke

Pozdrav ljudi ,evo ovakva je situacija.
Imam tablet i u njemu memorijsku karticu od 8 giga.
Sve je normalno funkcioniralo dok jednog dana mi se sve nije poduplalo,svaka pjesma , svaka slika ,svaki video ,apsolutno sve.
Jedan od tih istih fajlova se mogao otvoriti a drugi ne ,no primjetio sam da kad bi i taj "nefunkcioalni dio" izbrisao da se ni ovaj "funkcionalni" ne moze pokrenuti.
Sve mi je to bilo Ok dok nisam spojio tablet preko USB kabela na kompjutor i odlcio prebaciti jedan folder na racunalo.
prebacio sam taj jedan folder no svi ostali su propali,tj ostali su samo "nefunkcionalni " djelovi svih datoteka a nakon restarta su nestali cak i oni te mi je sad stanje na memorijskoj 0.Nema nista.

Zna li tko o cemu je rijec i dali je moguce vratit izbugljene datoteke jer sam nacuo da postoje neki nacini ali nisam siguran.

Svima hvala unaprijed.
Ywo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 14:48   #34
Imam problem !!!

Na HTC-u mi se u galeriji izbrisao svaki folder, nestale slike i video.
kada se spojim preko kompa vidim slike ali preko mobitela ništa.
udjem u viber npr. i unutra su mi sve slike koje sam slao preko vibera, a u galeriji nema foldera viber a niti slika.

Pomagajte
da li se može nekako to riješiti ili factory reset?

zaboravih...
kada sada slikam , slike se pojavljuju i formirao se folder za cameru.
tominjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 16:06   #35
Samo od sebe se pobrisalo?
Podaci su na kartici ili mobitelu?
Nisi instalirao neku aplikaciju koja bi dirala file system ili sam nešto premještao?
Ako prebaciš stare slike u novoformirani folder kamere?

Probaj ovime skenirati pa vidi (pretpostavljam da si gašenje/paljenje mobitela probao).
Ako ne pomogne, probaj neku drugu aplikaciju za galeriju- da vidiš je li do aplikacije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 15:58   #36
poz!

napravio sam factory reset svog mobitela, ali sam prije toga sve bitne podatke spremio na PC. napravio sam backup konakta i poruka preko aplikacije i to sam spremio na SD karticu. obrisao sam i sve s SD kartice, ali sam zaboravio prebacit folder s backupom konakta i poruka na PC. nakon što sam to napravio, podatke koje sam sačuvao sam vratio natrag na SD, a mob sam resetiro. i skužio sam grešku koju sam napravio i tako sam već izvrtio par programa da mi nađu konakte i poruke u mobitelu i backup folder na SD kartici, ali niti jedan od njih ništa ne nalazi. zapravo čak i nađe ovaj na SD kartici nešto, ali nigdje nema foldera Superbackup.

da li postoji kakva šansa da ja to nekako vratim ili je sve otišlo u zaborav?

mobitel je LG G3, pretražio sam ga sa Wondershare Dr.Fone for android, a SD karticu s Data recovery pro i još nekim alatima.
soap is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 23:30   #37
Nema baš nekog posebnog način ako si probao par programa.
Neke aplikacije backupiraju na internet, ali uglavnom je to opcionalno a ne default.
Ako ti je stvarno jako bitno- možeš pitati u nekoj firmi koja se bavi profesionalnim spašavanjem podataka.
A kontakti su ti možda i na contacts.google.com, ako si sinkronizirao nekad.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 19:34   #38
uspio sam na kraju nać neki stari backup iz 2. mjeseca. poruke nisam spasio, ali kontakte jesam a to je najbitnije. hvala na odgovoru
soap is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 14:01   #39
Molim vas ako itko išta zna da me savjetuje!

Ovako, prije tjedan dana mi je nestalo preko 500 slika na android mobitelu (kinez, Cubot s308) mob je izbacio nekakvo upozorenje da je memorija puna i od tada slikama ni traga ni glasa.. od tada se pokušavam spojit na kompjuter preko usb-a ne bi li nekako probala iskopati te slike (jednom sam već uspjela vratit slike sa jednim programom, koje sam tada nepažnjom sama obrisala)

Međutim, nemogu se nikako spojiti! Sve sam probala što se savjetuje, od drugih usb utora, kabela, drugih pc-a, drivera, usb debugging on/off... i ništa!
Kada u izborniku na mobitelu promjenim pod -povezivanje usb-a i računala na -uređaj za medije (mtp) ili -fotoaparat (ptp) PC ga čak prepozna i mogu ući u foldere, ali od toga nemam koristi jer ga program za spašavanje podataka ne prepoznaje. Bateriju puni pod bilo kojom od tih opcija.

Napravila sam vraćanje na tvorničke postavke, misleći da će to riješiti problem, međutim nije.. Ima li itko kakav savjet? Kako da dođem do tih slika, čula sam da se mogu vratiti i nakon factory reset, pa sad našla ih ili ne, bitno mi je da probam.. Zašto mi neće spojit mob sa kompom?
Dosad se uredno spajao i nikad nikakvih problema s njim nisam imala!

Mogu li programi za spašavanje pronaći mob ako je spojen preko wi-fi?

Zanimljiva stvar je što mi je Wondershare prepoznao mob (preko usb-a) i uspjela sam prebacit SMS prije factory reseta-a.. ali kad sam htjela da napravi rescue files (ili kako već) mob odjednom ne prepoznaje.

Također, sjetila sam se (na što nisam obraćala pažnju dotad) da je dan nakon što su nestale slike kad sam otvorila mob unutra bila nekakva ljepljiva smeđa kapljica. Mob sigurno nije bio ni blizu nikakvih tekućina!
Zna li itko o čemu se radi?

Zahvaljujem na svakoj pomoći!

(pitala sam na podforumu informatičke tehnologije - softver, no nema odgovora)
pepi_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 08:45   #40
Ja sam izbrisao neke kontakte,neke koje su bile na sim kartici sam vratio jer sam kopirao na gmail.Ali one koje su u memoriji telefona nemogu nikako.Ima li neki problem
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.