Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2007., 22:36   #81
Quote:
_mala_zg_ kaže: Pogledaj post
hehe, jel bio netko?
kultna seoska kafana

good vibrations
 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 15:42   #82
Quote:
_mala_zg_ kaže: Pogledaj post
hehe, meni je zakon tamo (Komarac). jel bio netko?
Na žalost da. Konobar kao da je uvozna radna snaga iz Crne Gore - *svi* su ga gosti u kafiću zvali dok se nije dogegao da pita šta ćemo pit...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 14:44   #83
Hallo svima...

evo i ja ću ovo ljeto na Mljet... jedva čekam.
Nakon toliko preporuka uspio sam rezervirati apartman i gibam na pravi odmor za dušu i tijelo!!!

imam pitanje za one koji su već imali čast uživati na tom otoku....

Restorani i cijene??? molim preporuku, ali da po mogućnosti da su cijene u nekim normalnim okvirima....za hrvatsku ;-)
citro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 15:07   #84
moram opet u babinom polju hvalit triton ??
_mala_zg_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 01:08   #85
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Na žalost da. Konobar kao da je uvozna radna snaga iz Crne Gore - *svi* su ga gosti u kafiću zvali dok se nije dogegao da pita šta ćemo pit...
pa kad mu je fjaka

ali dobri su, dobri Mljecani... legero
 
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 16:50   #86
Quote:
citro kaže: Pogledaj post
Hallo svima...

evo i ja ću ovo ljeto na Mljet... jedva čekam.
Nakon toliko preporuka uspio sam rezervirati apartman i gibam na pravi odmor za dušu i tijelo!!!

imam pitanje za one koji su već imali čast uživati na tom otoku....

Restorani i cijene??? molim preporuku, ali da po mogućnosti da su cijene u nekim normalnim okvirima....za hrvatsku ;-)
u hotelu Odisej u Pomeni imas svedski stol za 95 kn - jedi koliko hoces i sto hoces, a ima SVEGA!
Zaphod Beeblebrox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 10:57   #87
Quote:
Zaphod Beeblebrox kaže: Pogledaj post
u hotelu Odisej u Pomeni imas svedski stol za 95 kn - jedi koliko hoces i sto hoces, a ima SVEGA!
UH, MRAK!!!

Hvala, hvala....
citro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:57   #88
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Upravo stigoh s Mljeta, ima dobrih i loših stvari, ali šteta ga ne posjetit.

Evo i je se neki dan vratila. Prvo puno hvala svima na hrpi korisnih savjeta, zbilja su pomogli!

u potpunosti se slažem s Putnikom ima i dobrih i loših stvari ( po meni sve loše vezane su uz uslugu, ljubaznost i cijene) aliz ato priroda je toliko lijepa da je šteta ne vidjeti to sve!
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 15:34   #89
zanima me kraci smjestaj na mljetu. placam do 80 kuna lezaj u dvokrevetnoj, do 100 kuna jednokrevetna. zanima me i polupansion do 150 kuna.
ponude na pm. hvala.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:55   #90
moze i meni onda na PM nekakva preporuka. nije mi sad toliko bitna cijena, vise me interesira da je smjestaj u redu.
bluelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 22:14   #91
upravo se vratio sa mljeta. bio je to jednodnevni izet. bio sam sa supugom i 2gdinsnjom cerkicom. cilj mi je bio saplunara, odnosno tamosnje pjescane plaze. plaze su vrlo interesantne, ali moja mala je sizila zbog osa koje su stalno nalijetale. otisli smo vidjeti uvalu Blace. Stvarno izgleda kao neka tropska uvala, na zalost dosta je nezgodno za kupanje zbog trave, kamenja i granja. zapadna strana otoka odnosno nacionalni park je neponovljivo iskustvo. kupali smo se u jednoj od uvala velikog jezera. more je super toplo i cisto. nigdje zive duse. poneki francuz se kupa jedno 100 metara dalje ali cuje se svaka rijec jer je tisina vrlo neobicna i ocaravajuca. nestvarno.
netko tko voli i cijeni prirodu trebao bi bar jednom u zivotu otici i obaci mljet. Inace mi smo stigli prijeci cijeli otok sa istocne strane na zapadnu. dosli smo sa trajektom u 11h, otisli u 19h
bluelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 02:59   #92
Pa ko nije vidio Odisejevu pecinu na Mljetu ne moze ni rec da je bio, pa to jensto najljepse sto sam vidjela, a bila sam svugdje, i mljet je za deset, Saplunara extra, sve je fantazija
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 20:14   #93
Mljet,Mljet

Iso bih s curom i autom,bitno mi je "samo" da je sto jeftinije,sobe jel(?),prvi put idemo tamo,skonto sam da nema kafica i ok mi je to,zelimo mir i prirodu....
s obzirom da imamo auto i da otok nije glomazan brijem da je svejedno u kojem mjestu odsjednemo no dal je stvarno tako??
Tek sam se počeo raspitivat o Mljetu.
SŠta mislite koja bi mogla biti najniža cijena dnevno za nas dvoje za noćenje,najbitniji nam je krov nad glavom(tako bar za sada govorimo),tuš i mala kuhinja.
Ne kuzim bas razzliku izmedju soba i apartmana na jadranu općenito,da li kad uzmes sobu imas pravo na kuhinju i wc,znam da zvučim bedasto al dosad sam na more isao uglavnom kod frendova u vikendicu i jednom u hotel pa neam pojma.
Odabrali smo Mljet na puf i fiksirali to,icemo autom po prvi put iz zagreba i prvi put trajektom no love naravno manjka pa gledamo da prodjemo što jeftinije,i pošto će nem to biti po prvo ljetovanje takve vrste brijemo da nam je svejedno gdje cemo na Mljetu odsjest,eto...ak tko zna cijene i smjestaj nek napise sta.hvalaaaaa!!!
__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=182927
Ljubav nije ljubav,mrznja nije mrznja,strah nije strah..fali 4 :)_Pupa16
PUPA16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 02:57   #94
evo nas 6 frendica ide na MLJET...nasle smo privatni smjestaj app u Babinim kucama za 90 eura po danu.... 4 dana smo tamo... tako da planiramo u tom vremenu sve obici i vidjeti malo odmoriti i onda dalje na Lastovo malo na zabavu... heheheh... nadam se da ce nam biti fenomenalno... ako ima neke ekipe koja bi isla u vremenu od 20 do 24.7. javite se pa da se zajedno druzimo.. heheheh

ako netko ima nekih korisnih savjeta slobodno neka se javi.... TNX

stressless is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 13:05   #95
Pozdrav,

odlučihsmo se na kampiranje ovo ljeto na Mljetu, pa me zanima, s obzirom da sam našla dva kampa - Lovor i Mungos, ima li tko kakovih iskustava s tim kampovima i kakvih?
Isto tako, trajekt ide iz Dubrovnika?
Zahvaljujem!
amper123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 15:00   #96
Quote:
amper123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

odlučihsmo se na kampiranje ovo ljeto na Mljetu, pa me zanima, s obzirom da sam našla dva kampa - Lovor i Mungos, ima li tko kakovih iskustava s tim kampovima i kakvih?
Isto tako, trajekt ide iz Dubrovnika?
Zahvaljujem!
trajekt imas iz dubrovnika..a imas i sa peljesca sa 2 mjesta- jedan ide iz prapratnog (peljesac) za sobru (mljet), a drugi ide iz trstenika(peljesac) za polače (Mljet)
prije je trajket na liniji rijeka-split-korcula-dubrovnik pristajao 1x tjedno u sobri na mljetu, to jos treba provjeriti
sto se tice kampa, to ne zna,..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:41   #97
Nasli smo sobe po 10 E dnevno po osobi u Sobri(sto je najniza cijena),koristenje kuhinje i kupaona dakako
Dvojimo jos dal autom do Dubrovnika ili Peljeskim trajektom,cijene imate na netu,ne znam linkat jos(ljenost) al uguglajte Dalmacija Trajekti.
Skonto sam da me za ostalo nije briga previse dok tamo ne dodjem,hhvala forumasima na savjetima i pisaniji,kad se vratim slozit cu jedan postić o Mljetu ak osjetim potrebu za tim.
Gustajte!
__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=182927
Ljubav nije ljubav,mrznja nije mrznja,strah nije strah..fali 4 :)_Pupa16
PUPA16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 09:36   #98
Quote:
PUPA16 kaže: Pogledaj post
Nasli smo sobe po 10 E dnevno po osobi u Sobri(sto je najniza cijena),koristenje kuhinje i kupaona dakako
Dvojimo jos dal autom do Dubrovnika ili Peljeskim trajektom,cijene imate na netu,ne znam linkat jos(ljenost) al uguglajte Dalmacija Trajekti.
Skonto sam da me za ostalo nije briga previse dok tamo ne dodjem,hhvala forumasima na savjetima i pisaniji,kad se vratim slozit cu jedan postić o Mljetu ak osjetim potrebu za tim.
Gustajte!
nisam guglala, al cini mi se da bi sa peljesca trebao biti dosta jeftiniji trajekt nego iz dubrovnika a i blize ak ides na mljet sa sjevera..jer prapratno-sobra su mjesta preko puta, a od dubrovnika se imas dosta voziti..eh, sad trajekt iz dubrovnika stoji u kolocepu, lopudu, sipanu i mljetu. a to je krasna voznja po tim otocima, a s druge strane s peljesca je kraci put, tj. prije dodjes do prapratnog nego do du, i trajekt dosta krace vozi nego ovaj dubrovacki...eto..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 12:16   #99
Hmm, to znači da je s Pelješca trajektom bliže i brže, ako dolazim sa sj?
To je isto Jadrolinija, ili?

Btw. zar nitko nije tamo kampirao?!
amper123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 13:09   #100
Quote:
amper123 kaže: Pogledaj post
Hmm, to znači da je s Pelješca trajektom bliže i brže, ako dolazim sa sj?
To je isto Jadrolinija, ili?

Btw. zar nitko nije tamo kampirao?!
da, ak dolazis sa sjevera, blize ti je puno preko peljesca, od npr. neuma do prapratnog na peljescu imas uvrh glave (spora voznja) pol sata ..i onda na trajekt prapratno-sobra, voznja traje uvrh glave 45 min
ak ides u dubrovnik, od neuma imas jos bar 1h voznje do dubrovnika plus trajekt od dubrovnika do sobre vozi 2,5h..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.