Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 23:06   #341
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
ja. likicu. vrlo druželjubiva, otkačena, umjetnički tip...vrlo,vrlo živahna...
jel i vrlo, vrlo gay?
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:17   #342
ja bi prije rekla da su više aseksualni nego gay.
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:21   #343
Your sun sign is Aquarius. This is the sign in which the Sun is in your birth chart. Your Ascendant is in Cancer, and your Moon is in Aries.


ajmo stručnjaci, kaj mi možete reći za ovo hvala unaprijed ako itko odgovori
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:20   #344
Quote:
FW190 kaže: Pogledaj post
jel i vrlo, vrlo gay?
ne, više brakova.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:31   #345
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
ne, više brakova.
pa, mislim da to nije netipično za Vodenjake, mi taj cijeli koncept formalnog vezanja, ako ikad i shvatimo, to napravimo na svoj, poremećen način.
Istina je da smo počesto idealisti, što opet zna bit debakl, jer nam se iluzije rasplinu pa ljosnemo na zemlju i zatvorimo se i opet niš od svega, makar nam onda vjerojatno nije mrsko isto ponovit još par puta...

A propos Vodenjaka....
čitao sam negdje da je u nekom zatvoru ustanovljeno da je od 25 Vodenjaka, 24 bilo tamo radi teških djela

A nismo mi za svakodnevni život, bojim se... ak ne završimo kao umjetnici kojima se tolerira socijalna retardiranost na konto (dvojbene) genijalnosti i lucidnosti, nikad nitko ne može s nama na zelenu granu

Ja sam sebe ne bi zaposlio u svojoj struci, nikad

edit: e, da ne bi ispalo da pišem o nama negativno, mi smo ipak najšarmantniji znakić i svi nas vole i svima je lijepo s nama i imamo duge trepavice i šarmantne jamice u obrazima i razumijemo kad nam se nešto priča, zato nas svi vole, a čuo sam negdje da Lavlje samodopadne tirade samo Vodenjak može s pažnjom saslušat i razumjet

Šefice, komentar?

Zadnje uređivanje FW190 : 17.05.2008. at 01:57.
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:39   #346
Quote:
white_yellow_pink kaže: Pogledaj post
ja bi prije rekla da su više aseksualni nego gay.
ni aseksualni ni gej, nego seksualni, ali uz igru, pomaknuto-neozbiljan pristup i stalan osjećaj da će dotični odlepršat...

ali maštoviti i nesputani, što je valjda jedino u seksu iole iskoristiva njihova osobina

sasvim je jasno da bi veliku većinu znakića, takav odnos brzo bacio u očaj (rakovi, ribe i slični), potpuno odbio (ovnovi, strijelci...), ili ih natjerao da im dođu glave (Škorpe, blizanci ), ili još gore, da im pariraju (drugi V.)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - (tu će mod odrezat chat )

a ide me danas astrologija, čudo jedno
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 02:38   #347
Quote:
FW190 kaže: Pogledaj post
Mi smo više za neozbiljno-ležernu zajebanciju, uvijek s jednom nogom na izlazu
Da, ali uopce ne s namjerom da doista "izadje", nego, eto, unutra je, ali je vani. Uvijek jedna nogica mora biti na izlazu, kako se Vodenjak ne bi gusio, kako bi imao svoj osjecaj slobode i otvorenih mogucnosti, iako najcesce bas tu mogucnost ne iskoristi. Cak i kad bi trebao, onda pogotovo ne. A i da bi provocirao. Ali u slucaju da odluci kidnuti, ima vec pola posla obavljeno. Kukavica. Samo, tom potrebom moze dosta nazivcirati neke stabilnije i zahtjevnije od sebe.
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 02:55   #348
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Da, ali uopce ne s namjerom da doista "izadje", nego, eto, unutra je, ali je vani. Uvijek jedna nogica mora biti na izlazu, kako se Vodenjak ne bi gusio, kako bi imao svoj osjecaj slobode i otvorenih mogucnosti, iako najcesce bas tu mogucnost ne iskoristi. Cak i kad bi trebao, onda pogotovo ne. A i da bi provocirao. Ali u slucaju da odluci kidnuti, ima vec pola posla obavljeno. Kukavica. Samo, tom potrebom moze dosta nazivcirati neke stabilnije i zahtjevnije od sebe.
hmmm, opet se slažem s tobom
mudar je onaj koji Vodenjaku ostavi širom otvorena vrata, i taj je siguran da će ga zadržat, na pokušaj zaključavanja bježi ko u crtiću, samo ostane rupa u obliku siluete V.-a u vratima ili zidu

Mislim da ga ipak mora nešto jako pritisnut da kidne, to može biti jedino jako uvjeenje da je takvo rješenje korisnije za opće dobro, jer uopće ne mogu zamislit da bi V. zbog svog probitka drugog zaje..., kao što mogu zamislit da bi neki blizanac napravio

I to da je kukavica... možda je, ali ak kidne, sigurno će se iznutra puno grist, makar će možda na van odavat dojam hladnoće i svejednosti

I slažem se da to sve živcira, i ja imam osjećaj da bi mi veza sa nekom Vodenjakicom bila kao kazna, ono, karma bi mi se vratila

Pravo veliš, S.C. čak ni ne treba sloboda, dovoljan je osjećaj slobode, ipak smo mi okarakterizirani kao površni
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 16:15   #349
Jel istina da je Sarkozy vodenjak
permanent300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:20   #350
Quote:
permanent300 kaže: Pogledaj post
Jel istina da je Sarkozy vodenjak
Je....
A žena mu je Jarac.
Briljantna kombinacija.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:25   #351
Imala sam davno tipa koji je vodenjak, nismo imali niti jednu dodirnu točku, totalno različiti karakteri. Ali sex s njim je bio fantastičan, prejeben, manijački. Živjeli vodenjaci, nadam se da ste svi tako maštoviti!
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:14   #352
evo da malo dignemo temu....

jos jedan vodenjak (podznak vaga, mjesec i sunce u vodenjaku), koji se najugodnije osjeca u drustvu vodenjaka (prijatelji i poznanici s kojim se "kuzim" su vodenjaci)
veoma osjecajan al drzim emocije pod kljucem (zbog toga djelujem hladno i arogantno), cudan smisao a humor, bez dlake na jeziku
sad jedna atipicnost za vodenjake-nedrustvena osoba tj. volim drustvo ali samo odabranih osoba i naravno najbolje se osjecam u svom drustvu
creditico is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 17:40   #353
Quote:
creditico kaže: Pogledaj post
evo da malo dignemo temu....

jos jedan vodenjak (podznak vaga, mjesec i sunce u vodenjaku), koji se najugodnije osjeca u drustvu vodenjaka (prijatelji i poznanici s kojim se "kuzim" su vodenjaci)
veoma osjecajan al drzim emocije pod kljucem (zbog toga djelujem hladno i arogantno), cudan smisao a humor, bez dlake na jeziku
sad jedna atipicnost za vodenjake-nedrustvena osoba tj. volim drustvo ali samo odabranih osoba i naravno najbolje se osjecam u svom drustvu
mislim da to nije atipičnost...
ja se recimo osjećam ne-živo kad imam oko sebe ljude za koje znam da me ne kuže i s kojima nemrem komuniciraat. zato bolje šutim jer nema smisla i povučem se u svoje odaje i radim svoje poslove
primjer s mojim starcima koji su bikovi oni me doživljavaju ko depresivnu/asocijalnu ( ja mislim) dok me prijateljice doživljavaju ko komunikativnu .. sve je stvar perspektive..
__________________
.. mijau?..
MeTheChaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:12   #354
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
mislim da to nije atipičnost...
ja se recimo osjećam ne-živo kad imam oko sebe ljude za koje znam da me ne kuže i s kojima nemrem komuniciraat. zato bolje šutim jer nema smisla i povučem se u svoje odaje i radim svoje poslove
primjer s mojim starcima koji su bikovi oni me doživljavaju ko depresivnu/asocijalnu ( ja mislim) dok me prijateljice doživljavaju ko komunikativnu .. sve je stvar perspektive..
huh, sad mi je lakse i meni je jedan roditelj bik pa mozda od tuda takav dozivljaj
a inace u neadekvatnom drustvu sutim i analiziram sve (pokrete, mimiku, govor, osmijeh,poglede)

inace nisam neki poznavaoc astrologije pa nemojte zamjerit
creditico is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:18   #355
Quote:
creditico kaže: Pogledaj post
huh, sad mi je lakse i meni je jedan roditelj bik pa mozda od tuda takav dozivljaj
a inace u neadekvatnom drustvu sutim i analiziram sve (pokrete, mimiku, govor, osmijeh,poglede)

inace nisam neki poznavaoc astrologije pa nemojte zamjerit
joooj i ja isto
u stanju sam ne izgovoriti niti jednu rijec ako mi se ne postavi direktno pitanje
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:45   #356
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
joooj i ja isto
u stanju sam ne izgovoriti niti jednu rijec ako mi se ne postavi direktno pitanje

same here
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 20:45   #357
Quote:
creditico kaže: Pogledaj post
a inace u neadekvatnom drustvu sutim i analiziram sve (pokrete, mimiku, govor, osmijeh,poglede)

Također. Šutim i promatram (i pitam se kak sam se tu zatekla).
__________________
Snow covers everything... except the truth
Smilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 21:01   #358
Quote:
Smilla kaže: Pogledaj post
Također. Šutim i promatram (i pitam se kak sam se tu zatekla).
ja isto, ak ne poznam društvo u dušu, samo šutim i gledam, pa poslije familija pita da jesu li me uvrijedili čime, a ko zna kaj misle, da sam autist valjda
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 21:06   #359
Quote:
FW190 kaže: Pogledaj post
ja isto, ak ne poznam društvo u dušu, samo šutim i gledam, pa poslije familija pita da jesu li me uvrijedili čime, a ko zna kaj misle, da sam autist valjda

...a ja se tako brinem šta oni misle... noćima ne mogu da spavam...
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 21:07   #360
Interesantno mi je to što pišete... Ja sam, nasuprot vama, pravo oličenje komunikativnosti. Odlično se prilagođavam različitim ljudima i društvima, brzo nađem zajednički jezik, ljudi se uz mene lako opuste i raspričaju, gotovo svakome umem da pristupim i da stvorim opuštenu atmosferu i izbrišem nelagodnost... I sve mi bolje ide. Ranije sam još i morala da uložim truda u to, a sada mi dolazi tako spontano da samo teče. To mi je jedna od najdražih mojih osobina.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.