Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2016., 07:37   #341
Ja imam ponekad (otprilike 4-8 godiśnje) predvidjajuće snove, koji se u 100% ispunjuju.
Svi moji u obitelji i u najbliżem krugu znaju o njima.
Novi suradnici kada prvi puta ćuju o njima, neki to primaju kao śalu ili "ludilo", ali ubrzo se uvjeravaju, da nije tako.

Ja naime uvijek odmah poslije takvog sna, obavijestim o njemu bliżnjih ili suradnike (ovisi koga taj san dotići), da ih upozorim ili razveselim u vezi svakakih stvari, tako da znaju unaprijed -prije konkretnog dogadjaja.

Snove imam samo u vezi mene i gore navedenih osoba. Nikad nisam imao u vezi bilo kog drugoga.

Vi ste sada prvi koji o tome znate izvan gore navedene grupe, ali tu sam anoniman pa...
Napisao sam to ćisto kao zanimljivost, a ne kao sensaciju.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 16:54   #342
Ja već godinama imam prekognitivne snove. Nerijetko je bilo da u snu vidim nešto ću vidjeti ili doživjeti sutradan. Uglavnom se radi o trivijalnostima, nebitnim stvarima, ali ponekad su bile i bitne stvari. Tek kad sutradan svjesno doživiš taj određeni trenutak, shvatiš da si to skoro identično vidio u snu. To je fascinantan i veoma zanimljiv osjećaj. Da se usporediti možda jedino s tzv. deja vuom, "već viđenim". Ali nije baš kao deja vu. Za deja vu ne znam, tu ima raznih mogućih objašnjenja, ali prekognicija nam definitivno govori nešto o samoj prirodi stvarnosti. Izgleda da nije sve onako linearno kako se čini, barem ne kad se o svijesti radi.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 00:11   #343
Naravno da možemo, svatko tko izađe iz materije u duh gleda na vrijeme kao na crtež na papiru. Pitanje je samo tko sve može izaći u duhu i biti ujedno na zemlji?
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 08:24   #344
Meni se je isto par puta dogodilo slićno śto i Mr. Beam, a możda i isto.

Par puta bio sam sam ili sa nekim, na mjestima gdje prije nikad nisam bio i u svakom slućaju ili sam poćeo gledati okolo kao budala ili na nekog, tko je bio samnom.
Gledam i mislim si pa odakle ja znam to mjesto, dogadjaj, itd.
Pa prvi puta sam ovdje, nikakvo turistićko mjesto da sam mogao vidjeti u medijima.
Skoro svaki put u takvoj situaciji sjetio sam se, da mi se je to sanjalo.
Kod najsvjeżija dva dogadjaja unutar 3-4 godine upravo su me ćarci prelazili. Toliko djetalja sam se sjećao śto sam sanjao u usporedbi śto sam vidjeo na mjestu.

Neznam kako se ta pojava zove a niti me ne interesira- iskreno rećeno.

Możda me zato ne interesira, jer te dogadjaje ne ubrajam u moje proroće snove, pośto nikad se u dogadjajima iz ovog posta nije niśta dogadjalo, da se npr meni ili nekom śto je samnom neśto desilo/dogadjalo, nego sam se samo sjećao situacije, okolice, a nekad i kuća, kao i osoba śto su tamo bile sa mnom -sve isto kao śto je bilo u mojim snovima.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 10:12   #345
Ja sam odmalena bila svjesna svog instinkta i intuicije,ali nisam to primjenjivala u životnim situacijama, odnosno, zanemarivala sam "unutarnji glas".Sve dok mi nije otac umro, prije 16 godina.Od tada, u prvoj godini nakon toga,sve se promijenilo.Pretpostavljam da me emocionalno stanje potpuno izoštrilo-instinkti su mi se pojačali i intuicija.I još nešto,moji snovi.Počela sam sanjati snove koji mi pokazuju put, odnosno, više kroz simbole što će mi se dogoditi u bližoj budućnosti.Najprije sam se plašila toga, te svoje nove sposobnosti,(mada ne znam što je zapravo to) ,ali počela sam vjerovati sebi.Naravno, nekako sam uspjela prepoznati one "blesave" snove koji su odraz mog raspoloženja, strahova, i one koji mi pokazuju put , odnosno rasplet događaja u bližoj budućnosti.Za mene kažu da sam natprosječno inteligentna jer se uvijek dočekam na noge, dobro procjenjujem situacije,ali ja uvijek duboko u sebi mislim da je većina moje inteligencije zapravo splet intuicije i instinkta, i načina da kroz snove spoznam rezultate događaja koji su preda mnom.San mi je uvijek usredotočen na samu sebe, ili na osobe koje su mi bliske, odnosno članove obitelji.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 02:29   #346
Kod mene je slićno poćelo -u vezi sa Roditeljem.
Moj prvi proroćanski san bio je povezan sa smrću moje Mame.
Sanjao sam da će umrjeti, a slijedeći dan kada sam se probudio, pomislio sam kakav kretenski san sam imao.
Par sati kasnije Mama nije żivjela...

Pośto sam bio jako mlad, bojao sam se, da mi se slićan san ne ponovi sa Tatom...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 12:55   #347
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Kod mene je slićno poćelo -u vezi sa Roditeljem.
Moj prvi proroćanski san bio je povezan sa smrću moje Mame.
Sanjao sam da će umrjeti, a slijedeći dan kada sam se probudio, pomislio sam kakav kretenski san sam imao.
Par sati kasnije Mama nije żivjela...

Pośto sam bio jako mlad, bojao sam se, da mi se slićan san ne ponovi sa Tatom...
Razumijem taj strah. Strah uguši sposobnost, ja još i danas ne znam definiciju takve sposobnosti pa se mučim oko toga. Znam samo da se sposobnost dobro primjenjuje s osobama s kojima smo emocionalno bliski (mama, tata, brat, sestra). Meni se čak zna događati da sanjam pokojnog oca i kroz njega dobijam neku poruku, važnu za moj život.Jednom sam sanjala da je moj pokojni otac ljut na mene u vezi moje bake koja je bila još živa u to vrijeme, te da je odem pogledati.Tako sam učinila, i imala sam što vidjeti... Poznavala sam jednu ženu kojoj je sin umro mlad, ta žena je bila pomalo vidovita,ali joj se ta sposobnost razvila do kraja tek smrću njezinog sina.Znala je dobro pogađati buduće događaje.Valjda su emocionalna stanja vrata kroz koje sposobnosti prolaze.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 19:13   #348
Ćovjek ima mnogo neznanih i/ili nerazvijenih osobina.

Kada ne bi bilo općeg druśtvenog "primitivizma" pod razlićitim pogledima ćovjek a u stvari njegove skrivene osobine, bile bi sigurno bolje razvijene.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.