Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 14:13   #1
Arrow Zidni nosači televizora

Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Ja sam mojem TV nogice odmah izvadio tako da je ostao bez nogu i nakeljio ga na nosaš pa na zid, lakše je i sigurnije, nema opasnosti da se prevrne i manje smeta, a kut i nagib se mogu podešavati, kao i udaljenost od zida, osim toga nosač nosi do 70 kg pa se na njega može još i netko od 50 kg objesit, a s obzirom da se radi o armiranom betonu izdržo bi on i još par puta toliko!

A uštekavanje kablova je puno lakše TV se odmakne i zakrene i onda vrati na mjesto bez opasnosti da padne ili se prevrne!

Nije jeftino, mada ima i jeftinijih zidnih nosača, ali isplati se svaka kuna uložena u nosač! A jednog dana na njega može i znatno veći TV od ovog!

A imam još jedan isti takav u rezervi ako zatreba, a sam nosač je teži od TV-a!
A tv ti stoji bas horizontalno?
Ne zakrece se malo lijevo malo desno ovisno koliko ga odmaknes od zida.
Izvini....ali ti nosači koji se odmicu od zida nisu dobri. Mene smeta sto tv nije bas uvijek horizontalan.....i savija se panel. Uzas

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:44   #2
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
A tv ti stoji bas horizontalno?
Ne zakrece se malo lijevo malo desno ovisno koliko ga odmaknes od zida.
Izvini....ali ti nosači koji se odmicu od zida nisu dobri. Mene smeta sto tv nije bas uvijek horizontalan.....i savija se panel. Uzas

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ne vidim zakaj bi se zakretal ako imaš pošteni nosač i ako si ga naravno postavil u vagu kak se spada...
Zakretat će se sasvim sigurno ako nosač nije u vagu ili ako je nosač neki jeftilen koji ima pun kufer lufta...

Ne recimo ja imam Vogels koji je fakat kvrga od nosača realno ti treba oružani list kad ga ideš nosit
i tu nema nikakvog lufta ni milimetra i ak ga postaviš kak treba nema nikakvog zakretanja...

E sad svijanje panela nemre bit do nosača, eventualno do samog TV-a ako mu prihvat nije napravljen kak se spada...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:32   #3
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ne vidim zakaj bi se zakretal ako imaš pošteni nosač i ako si ga naravno postavil u vagu kak se spada...
Zakretat će se sasvim sigurno ako nosač nije u vagu ili ako je nosač neki jeftilen koji ima pun kufer lufta...

Ne recimo ja imam Vogels koji je fakat kvrga od nosača realno ti treba oružani list kad ga ideš nosit
i tu nema nikakvog lufta ni milimetra i ak ga postaviš kak treba nema nikakvog zakretanja...

E sad svijanje panela nemre bit do nosača, eventualno do samog TV-a ako mu prihvat nije napravljen kak se spada...
Pravi nosač i košta! Ja moj TV mogu odmaknut više od 50 cm od zida i ne zaokreče se nimalo jer ima škare i to dvostruke, tako da je vrlo stabilan, a težak je poprilično i masivan. Prije kupnje dobro sam proučio načine na koji su izrađeni. TV se može zaokretat na stranu lijevo i desno i to za dobrih 60 stupnjeva na svaku stranu, naravno to ovisi koliko je TV izvučen od zida ali s obzirom na veličinu TV je glupo više od 10 do 15 stupnjeva inače previše strši od zida.

A za sam TV se može podesiti i vertikalni nagib do 20 stupnjeva, ali mi to ne treba.

Očito je da na nosač od 5kg sa tankim stijenkama ne ide TV od 20 kg, ali zato na masivan nosač od 30 kg sa debljim stijenkama bez problema ide TV od 20 kg, a može i duplo teži i veći do 84", jer nisač je izveden da izdrži 60 kg na maksimalnoj udaljenosti od zida!

A osim toga pričvrščuje se sa 7 fi 12mm tipli u armiranibeton tako da bi izdržao i par sto kila kada su škare u sklopljenom položaju, a ne težinu TV od 20 kg!

Kod nas kada sam gledao u trgovini našao sam samo jedan malo bolji nosač i cijena je bila cca 600 kn, ali je materijal bio znatno tanji i dužina škara kraća, a dio koji ide na škare i na koji se postavlja TV nije fleksibilan pa da prihvati TV od 32" do 84"!

Definitvno na tržištu ima puno raznih nosača, ali kvaliteta nije na većini baš najbolja, pa dolazi do ovih pojava koje se spominju kao krivljenje i sl.

Ajmo reč da 30 kg nije neka težina, ali kada ga ljudi pokušaju podići iznenade se koliko je zapravo težak u odnosu na svoju veličinu i velika većina ga onda niti ne pokušava podići jer kažu da je to preteško za podići. Ovo po trgovinama dignem sa dva prsta! Ovog dižem sa dvije ruke!

Naravno da ovakav nosač nema smisla za TV manji od 50"!

A kupljen je i montiran sa ciljem da jednog dana nosi i 75". Ali optimalno će biti 65" s obzirom na veličinu prostorije i udaljenost s koje se gleda, mada i ovih 55" zadovoljava, ali nekako mi se 65" čini optimalna veličina, ali je za sada ipak preskupo, nije da se ne može kupiti, ali se po meni trenutno ne isplati dok se cijene još malo ne spuste!

Evo ovaj nosač mogu preporučiti, naravno dostava je 30 EUR na ovu cijenu kada se naručuje iz Njemačke!

http://www.oneforall.de/tv-wandhalte...120-32-84.html

https://www.youtube.com/watch?v=YolDDW-fcXg

Ako netko treba imam 1 viška! Za kontakt PP!

Evo ovaj je dobar i ne zakreče se nimalo makar je u maksimalnom položaju udaljenosti od zida i zaokrenut ili paralelan sa zidom! Al ako kupiš smeće onda imaš uvijek smeće!

A evo dokaz da se kvalitetan nosač uopće ne krivi: https://www.youtube.com/watch?v=8ihmpVx2SD4#t=45.030612 može se na njega i objesiti ako treba!

Zadnje uređivanje krekre : 05.01.2017. at 18:53.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:36   #4
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Pravi nosač i košta! Ja moj TV mogu odmaknut više od 50 cm od zida i ne zaokreče se nimalo jer ima škare i to dvostruke, tako da je vrlo stabilan, a težak je poprilično i masivan. Prije kupnje dobro sam proučio načine na koji su izrađeni. TV se može zaokretat na stranu lijevo i desno i to za dobrih 60 stupnjeva na svaku stranu, naravno to ovisi koliko je TV izvučen od zida ali s obzirom na veličinu TV je glupo više od 10 do 15 stupnjeva inače previše strši od zida.

A za sam TV se može podesiti i vertikalni nagib do 20 stupnjeva, ali mi to ne treba.

Očito je da na nosač od 5kg sa tankim stijenkama ne ide TV od 20 kg, ali zato na masivan nosač od 30 kg sa debljim stijenkama bez problema ide TV od 20 kg, a može i duplo teži i veći do 84", jer nisač je izveden da izdrži 60 kg na maksimalnoj udaljenosti od zida!

A osim toga pričvrščuje se sa 7 fi 12mm tipli u armiranibeton tako da bi izdržao i par sto kila kada su škare u sklopljenom položaju, a ne težinu TV od 20 kg!

Kod nas kada sam gledao u trgovini našao sam samo jedan malo bolji nosač i cijena je bila cca 600 kn, ali je materijal bio znatno tanji i dužina škara kraća, a dio koji ide na škare i na koji se postavlja TV nije fleksibilan pa da prihvati TV od 32" do 84"!

Definitvno na tržištu ima puno raznih nosača, ali kvaliteta nije na većini baš najbolja, pa dolazi do ovih pojava koje se spominju kao krivljenje i sl.

Ajmo reč da 30 kg nije neka težina, ali kada ga ljudi pokušaju podići iznenade se koliko je zapravo težak u odnosu na svoju veličinu i velika većina ga onda niti ne pokušava podići jer kažu da je to preteško za podići. Ovo po trgovinama dignem sa dva prsta! Ovog dižem sa dvije ruke!

Naravno da ovakav nosač nema smisla za TV manji od 50"!

A kupljen je i montiran sa ciljem da jednog dana nosi i 75". Ali optimalno će biti 65" s obzirom na veličinu prostorije i udaljenost s koje se gleda, mada i ovih 55" zadovoljava, ali nekako mi se 65" čini optimalna veličina, ali je za sada ipak preskupo, nije da se ne može kupiti, ali se po meni trenutno ne isplati dok se cijene još malo ne spuste!

Evo ovaj nosač mogu preporučiti, naravno dostava je 30 EUR na ovu cijenu kada se naručuje iz Njemačke!

http://www.oneforall.de/tv-wandhalte...120-32-84.html

https://www.youtube.com/watch?v=YolDDW-fcXg

Ako netko treba imam 1 viška! Za kontakt PP!

Evo ovaj je dobar i ne zakreče se nimalo makar je u maksimalnom položaju udaljenosti od zida i zaokrenut ili paralelan sa zidom! Al ako kupiš smeće onda imaš uvijek smeće!

A evo dokaz da se kvalitetan nosač uopće ne krivi: https://www.youtube.com/watch?v=8ihmpVx2SD4#t=45.030612 može se na njega i objesiti ako treba!
Ja sam uzeo one for all.
Djubar od nosača....a deklariran za 50kg.....i do 60 incha.
Sony od 50incha se savio panel.....da sam ga ostavio do jutra bio bi za bacit.
A ono malo što je bio gore......imao je dupli preklop....i onda.....stavis preklop na jednu stranu tv je nagnut ulijevo.....stavis ga na drugu stranu....tv nagnut udesno.
Samo kada je na sredini.....onda je tv horizontalno.......
Taj nosac je za tv od max 32 inca po mome sudu.....a oni ga deklarirali za 60 incha.
Nije masivan.....lim se pigao....a normalno da i panel....jer je pričvršćen za taj lim

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:06   #5
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Pravi nosač i košta!
Istina samo kaj sam poprilično ziher da one for all baš i nije pravi nosač...
one for all je sranje i to veliko sranje po pitanju svega kaj sam do sad videl, antene su im teško smeće koje ne vredi baš ništ, UPS im je govno u kojem ne valja baterija + deklariraju ga na bar jedno 50% više snage nego kaj zbilja je...
Videl sam još nekih njihovih pizdarija i sve skupa po redu kurca ne vrede...

Marka za izbjegavanje u širokom luku po mojem iskustvu.
Nemam iskustva sa TV nosačima, al vrit sve ostalo od te firme kaj sam videl ne valja i usput kod deklariranja lažu za popizdit (najmanje za duplo)...

Inače moj Vogles je nosač kupljen za 32" iako je deklariran za čini mi se 32-42", no već ovak po slici bi rekel da je debelo čvršći i jači od ovog one for all...
I da taj moj nosač bi bez greške nosil bilo koji 55" TV jer je gle čuda bez ikakvih problema nosio 42" Plazmu i nije bilo nikakvih frkanja, piganja ili pomicanja...
a rekel bi da je 55" LCD daleko lakši nego 42" Plazma
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:10   #6
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Istina samo kaj sam poprilično ziher da one for all baš i nije pravi nosač...
one for all je sranje i to veliko sranje po pitanju svega kaj sam do sad videl, antene su im teško smeće koje ne vredi baš ništ, UPS im je govno u kojem ne valja baterija + deklariraju ga na bar jedno 50% više snage nego kaj zbilja je...
Videl sam još nekih njihovih pizdarija i sve skupa po redu kurca ne vrede...

Marka za izbjegavanje u širokom luku po mojem iskustvu.
Nemam iskustva sa TV nosačima, al vrit sve ostalo od te firme kaj sam videl ne valja i usput kod deklariranja lažu za popizdit i to najmanje za duplo...

Inače moj Vogles je nosač kupljen za 32" iako je deklariran za čini mi se 32-42", no već ovak po slici bi rekel da je debelo čvršći i jači od ovog one for all...
I da taj moj nosač bi bez greške nosil bilo koji 55" TV jer je gle čuda bez ikakvih problema nosio 42" Plazmu i nije bilo nikakvih frkanja, piganja ili pomicanja...
a rekel bi da je 55" LCD daleko lakši nego 42" Plazma
U potpunosti se slažem.
One for all je teži djubar....;(

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 09:05   #7
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ja sam uzeo one for all.
Djubar od nosača....a deklariran za 50kg.....i do 60 incha.
Sony od 50incha se savio panel.....da sam ga ostavio do jutra bio bi za bacit.
A ono malo što je bio gore......imao je dupli preklop....i onda.....stavis preklop na jednu stranu tv je nagnut ulijevo.....stavis ga na drugu stranu....tv nagnut udesno.
Samo kada je na sredini.....onda je tv horizontalno.......
Taj nosac je za tv od max 32 inca po mome sudu.....a oni ga deklarirali za 60 incha.
Nije masivan.....lim se pigao....a normalno da i panel....jer je pričvršćen za taj lim

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ovaj je deklariran do 84"! Koliko vidim za sada je sve OK i ravan je kako ga god ostavio. Ako ga nisi postavio u horizontalu kod montaže onda je normalno da ne može biti ravan kada se škare izvuku i zaokrenu na jednu ili drugu stranu!

A ovo sa savijanjem panela to mi nije uopće jasno, jer na škare dođe dodatni nosač koji je krut i na njega dođu dva pomična nosača po horizontali koji stoje vertikalno i na koji se montira TV. Naravno tu treba paziti kod montaže jer originalni vijci su prekratki, pa sam kupio duže ispod kojih dođu plastični podmetači visine 2,5 cm koji dolaze uz TV a konačni položaj se štela sa metalnim šajbicama debljine 0,5 mm i stavljaš koliko treba da šaraf bude pod naponom i da ne ode preduboko u navoj na TV. Upravo zbog toga što se tebi dogodilo.

Naravno da se panel savije ako ti jedan od šarafa ode do kraja na panelu a drugi samo do pola pa panel navlačiš sa različitom silom okomito na panel npr u 3 točke 1 sila a u 4 duplo veća, naravno da se onda savija. Treba znati i ispravno montirati! Postoje i moment ključevi za takve stvari! Ista vam je stvar i na glavi od motora, svi šarafi moraju biti pritegnuti jednakom silom.

Nije stvar da se pretjera kada se nešto priteže! Osim toga ovi vetikalni nosači se montiraju na stolu dok TV leži na svojem prednjem dijelu i onda se zajedno sa TV natakne na montirani zidni nosač i osigura sa dodatnim vijkom od ispadanja sa nosača na zidu!

Očito nije baš samo tako montirati zidni nosaš ispravno!

Ovako izgleda jednostavno izbušit rupe, namontirati i stegnuti tako da TV izvadiš dušu od pritezanja i samo natakneš, a onda ništa ne valja!

Nije bušilica, libela i šarafciger baš za svakoga!

Inače TV se montira na dva vertikalna nosača koji se onda postavljaju na horizontalnu masivnu ploču koja je pričvrščena na ove dvostruke škare. Poželjno je TV postaviti u sredinu te nosive ploče! Dakle dvije vertikalne šipke koje nose TV trebale bi otprilike postaviti simetrično u odnosu na sredinu nosača a to se radi klizanjem lijevo desno i na kraju fiksiranjem sa šarafima kada se postigne idealna pozicija! Nije to baš samo stavit TV na nosač i onda reć kako niš ne valja!

A da ne bi ni ja ispo genije, nosač sam dva puta postavljao, jer je prvi puta bilo OK, ali je bilo previsoko, pa sam ga spustio za 30 cm, tako da je TV sada niže i u visini očiju kada se sjedi! Dakle morao sam dva puta bušiti! U prvoj varijanti ipak sam morao malo podići glavu kod gledanja što me smetalo! Sada mi je donji rub TV na 85 cm od poda što je taman kada se sjedi s obzirom na veličinu ekrana!

Zadnje uređivanje krekre : 06.01.2017. at 09:26.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 09:34   #8
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Istina samo kaj sam poprilično ziher da one for all baš i nije pravi nosač...
one for all je sranje i to veliko sranje po pitanju svega kaj sam do sad videl, antene su im teško smeće koje ne vredi baš ništ, UPS im je govno u kojem ne valja baterija + deklariraju ga na bar jedno 50% više snage nego kaj zbilja je...
Videl sam još nekih njihovih pizdarija i sve skupa po redu kurca ne vrede...

Marka za izbjegavanje u širokom luku po mojem iskustvu.
Nemam iskustva sa TV nosačima, al vrit sve ostalo od te firme kaj sam videl ne valja i usput kod deklariranja lažu za popizdit (najmanje za duplo)...

Inače moj Vogles je nosač kupljen za 32" iako je deklariran za čini mi se 32-42", no već ovak po slici bi rekel da je debelo čvršći i jači od ovog one for all...
I da taj moj nosač bi bez greške nosil bilo koji 55" TV jer je gle čuda bez ikakvih problema nosio 42" Plazmu i nije bilo nikakvih frkanja, piganja ili pomicanja...
a rekel bi da je 55" LCD daleko lakši nego 42" Plazma
Neznam jel moj baš ta marka, ali je princip isti! A sve je to rađeno u Čajna! Na kutiji ne piše ništa a i iz uputstva se ne može vidit o kojoj se marki radi, ali je definitvno iz Čajne! Ovo sam dao da se vidi kako nosač izgleda, nisam ga kupio pod tom markom već u jednoj drugoj trgovini! Ja za sada kada uspoređujem sa onim što ima kod nas u dućanima mogu reći da je ovaj nosač debelo po kvaliteti iznad onog što se kod nas može nabaviti! I kao što rekoh ne padam na marke već na konkretan model i proizvod!

55" LCD su do 20 - 25 kg najteži a većina je lakša od toga!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 10:03   #9
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Neznam jel moj baš ta marka, ali je princip isti! A sve je to rađeno u Čajna! Na kutiji ne piše ništa a i iz uputstva se ne može vidit o kojoj se marki radi, ali je definitvno iz Čajne! Ovo sam dao da se vidi kako nosač izgleda, nisam ga kupio pod tom markom već u jednoj drugoj trgovini! Ja za sada kada uspoređujem sa onim što ima kod nas u dućanima mogu reći da je ovaj nosač debelo po kvaliteti iznad onog što se kod nas može nabaviti! I kao što rekoh ne padam na marke već na konkretan model i proizvod!

55" LCD su do 20 - 25 kg najteži a većina je lakša od toga!
O tome ti i pričam...
Moj Vogles je kupljen za 32" TV, a gle čuda deklariran je za TV težine od 35 Kg i znam da ziher može bez ikakvih problema držat tih 35 Kg, s obzirom na konstrukciju i čvrstoču držal bi i 70 kg bez problema...
Kvragu na njemu sam imal 42V10 koji je težak cca 30 Kg i nosač se nije pomical nikam ni milimetra bez obzira kam bil pomaknut ili koliko bil izbačen od zida...
A čisto sumnjam da danas postoji iti jedan TV koji je teži od tih 30 Kg
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 10:42   #10
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Ovaj je deklariran do 84"! Koliko vidim za sada je sve OK i ravan je kako ga god ostavio. Ako ga nisi postavio u horizontalu kod montaže onda je normalno da ne može biti ravan kada se škare izvuku i zaokrenu na jednu ili drugu stranu!

A ovo sa savijanjem panela to mi nije uopće jasno, jer na škare dođe dodatni nosač koji je krut i na njega dođu dva pomična nosača po horizontali koji stoje vertikalno i na koji se montira TV. Naravno tu treba paziti kod montaže jer originalni vijci su prekratki, pa sam kupio duže ispod kojih dođu plastični podmetači visine 2,5 cm koji dolaze uz TV a konačni položaj se štela sa metalnim šajbicama debljine 0,5 mm i stavljaš koliko treba da šaraf bude pod naponom i da ne ode preduboko u navoj na TV. Upravo zbog toga što se tebi dogodilo.

Naravno da se panel savije ako ti jedan od šarafa ode do kraja na panelu a drugi samo do pola pa panel navlačiš sa različitom silom okomito na panel npr u 3 točke 1 sila a u 4 duplo veća, naravno da se onda savija. Treba znati i ispravno montirati! Postoje i moment ključevi za takve stvari! Ista vam je stvar i na glavi od motora, svi šarafi moraju biti pritegnuti jednakom silom.

Nije stvar da se pretjera kada se nešto priteže! Osim toga ovi vetikalni nosači se montiraju na stolu dok TV leži na svojem prednjem dijelu i onda se zajedno sa TV natakne na montirani zidni nosač i osigura sa dodatnim vijkom od ispadanja sa nosača na zidu!

Očito nije baš samo tako montirati zidni nosaš ispravno!

Ovako izgleda jednostavno izbušit rupe, namontirati i stegnuti tako da TV izvadiš dušu od pritezanja i samo natakneš, a onda ništa ne valja!

Nije bušilica, libela i šarafciger baš za svakoga!

Inače TV se montira na dva vertikalna nosača koji se onda postavljaju na horizontalnu masivnu ploču koja je pričvrščena na ove dvostruke škare. Poželjno je TV postaviti u sredinu te nosive ploče! Dakle dvije vertikalne šipke koje nose TV trebale bi otprilike postaviti simetrično u odnosu na sredinu nosača a to se radi klizanjem lijevo desno i na kraju fiksiranjem sa šarafima kada se postigne idealna pozicija! Nije to baš samo stavit TV na nosač i onda reć kako niš ne valja!

A da ne bi ni ja ispo genije, nosač sam dva puta postavljao, jer je prvi puta bilo OK, ali je bilo previsoko, pa sam ga spustio za 30 cm, tako da je TV sada niže i u visini očiju kada se sjedi! Dakle morao sam dva puta bušiti! U prvoj varijanti ipak sam morao malo podići glavu kod gledanja što me smetalo! Sada mi je donji rub TV na 85 cm od poda što je taman kada se sjedi s obzirom na veličinu ekrana!
Dobro....jesi postavljao one for all nosač?
Ne trebas pametovati majstoru zanata
Teži djubar je taj nosac.
Nema metalnu plocu....nego neki tanki lim koji se piga.
Zato se panel spigao.
Ali vratio se natrag hvala bogu bez posljedica.

Naravno....kostao je 400kn......a vogel košta 2000 za moj tv. Razumljivo.
Ali tko im da da prodaju takvo sranje

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:17   #11
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Dobro....jesi postavljao one for all nosač?
Ne trebas pametovati majstoru zanata
Teži djubar je taj nosac.
Nema metalnu plocu....nego neki tanki lim koji se piga.
Zato se panel spigao.
Ali vratio se natrag hvala bogu bez posljedica.

Naravno....kostao je 400kn......a vogel košta 2000 za moj tv. Razumljivo.
Ali tko im da da prodaju takvo sranje

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Postavljao sam ovo što sam kupio, izgleda isto kao ovo na slici, ali je no name čisti Kinez, ali takvi su i svi ostali u dućanima!

Meni ništa se ne savija, sve radi OK, ne naginje se i radi lagano. Možda radi neka druga tvornica u Kini. Jer i kinezi rade kopije svojih kopija, pa stave lošiji materijal da ušparaju.

Evo sada sam ponovo pogledao nosač i na njemu vidim da piše "dream audio", na škarama, ali potpuno isto izgleda kao ovo na videu koji sam priložio!

Mene uopće marka nije zanimala, niti proizvođač jer mogu po konstrukciji i debljini materijala i izvedbi procijeniti dali je nešto dobro ili loše, marka mi ne znači baš ništa!

Konstrukcijska izvedba ovog nosača je OK. Kvaliteta izvedbe i kvaliteta materijala (debljina) od kojeg je napravljen je opet nešto drugo. Sa mojim sam zadovoljan.

Nije problem što ljudi prodaju ta sranja, već u kupcima koji to kupuju. Pa pogledaš prije kupnje opipaš rukom i vidiš jel to kvalitetno napravljeno ili nije.

Ja sam prije kupnje dobro pregledao razne nosače i konstrukcije, pregledao dobro izvedbe i debljine materijala, lakoću rastvaranja i zatvaranja šakara.

Kada sam našao što mi treba tražio sam isti takav dok nisam našao ono što je kvalitetno izrađeno! Naravno za 400 kuna možeš kupiti samo smeće, jer ipak materijal nešto i košta, a kvalitetna izrada također!

Zadnje uređivanje krekre : 06.01.2017. at 11:30.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:33   #12
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Postavljao sam ovo što sam kupio, izgleda isto kao ovo na slici, ali je no name čisti Kinez, ali takvi su i svi ostali u dućanima!
Kojim dućanima
Misliš na one specijalizirane tipa Konzum, Plodine i.t.d.

Vogels nije Kinez
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:36   #13
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kojim dućanima
Misliš na one specijalizirane tipa Konzum, Plodine i.t.d.

Vogels nije Kinez
Ovaj moj je jer na uputstvu ima sitnm slovima porijeklo proizvoda. Kutija je bijela i nema ništa na sebi! A ovo na škarama što piše nisam niti gledao i da iskreno kažem danas sam to prvi puta išo gledat što piše, gledao sam neke druge stvari!

A čuj i curice kada gledam ime mi nije bitno, gledaš ostale stvari! Ime ionako zaboravim, ali se zato detalja sjećam!

A misliš da se Vogels ne radi u Kini?

Inače i Rodensock stakla za naočale su se nekada proizvodila u Ghetaldusu i pakirala u vrećice od Rodenstocka i izvozila u Njemačku a onda se dalje prodavalo u trgovinama Rodenstocka, pa su ljudi koi su kupili Rodenstock kudili domaće smeće! To je bilo 60' i 70' godina!

Zadnje uređivanje krekre : 06.01.2017. at 11:48.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 22:34   #14
Kolega naručio nosač za tv i jako mi se svidio kad sam ga vidio kod njega. Stvarno možeš dosta rotirati tv i izvući ga van zida. Odem u tu trgovinu i naručim isti nosač. Danas ga nakon 15 dana čekanja pokupim i kako sam jurio na posao tek sad vidio na slici da to nije taj nosač. Mislim ga sutra vratiti jer ga nisam ni raspakirao. Imate li vi bolji prijedlog do 450/500 kn, a da se može ful rotirati i izvlačiti van sa tom harmonikom. Ako me kužite
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 12:12   #15
Hvala Tiki Nadam se da ću bez nekih natezanja uspjeti vratiti nosač koji sam jučer uzeo. To nije taj koji sam naručio. Nije otvarana kutija. Oni druge nemaju osim nekih manjih i jeftinijih tako da ću tražiti povrat novca i naručiti si ovaj...
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/cart
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:20   #16
Molim preporuku nosača za 42'' plazmu, koja će u budućnosti biti zamjenjena nekim 55'' TV-om.
Ne treba mi mogućnost rotacije, TV će biti fiksan i ne treba mi pomicanje. Bitno mi je da može izdržati njegovu težinu i to je to.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:36   #17
Jel nitko nije kupovao nosače u zadnje vrijeme?
Gledma u Emmezeti, imaju neke Loctek nosače, ima li tko kakvih iskustava s njima?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:45   #18
Pa nema neke velike filozofije oko toga. Bitne su ti VESA dimenzije za montažu, težina i dimenzije tv-a. A to sve piše na nosaču. Bez obzira što kažeš da će biti fiksan na zidu savjetujem ti zglobni pomoću kojeg možeš udaljiti ili približiti tv zidu, zakrenuti ga... zgodno ako ponekad trebaš uštekati neki kabel, karticu...
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:05   #19
Quote:
tutek kaže: Pogledaj post
Pa nema neke velike filozofije oko toga. Bitne su ti VESA dimenzije za montažu, težina i dimenzije tv-a. A to sve piše na nosaču. Bez obzira što kažeš da će biti fiksan na zidu savjetujem ti zglobni pomoću kojeg možeš udaljiti ili približiti tv zidu, zakrenuti ga... zgodno ako ponekad trebaš uštekati neki kabel, karticu...
Evo, našao sam u Elipsu Loctek PSW661AT
Djeluje mi ok.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:39   #20
Sve ok, djeluje čvrsto, kvalitetno...ali... piše za televizore sa zakrivljenim ekranom. Potraži takvog s izvedbom za ravne ekrane npr. https://www.elipso.hr/audio__video/d...CTEK-PSW_842L/ (odnosno kakav trebaš). A nije loše što ti daje mogućnost montaže većeg televizora, jer uvijek dobro dođe za broj veći tv od onog kojeg si isprva mislio kupiti a cijene velikih dijagonala padaju...
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.