Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 12:28   #81
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Trebao si. To je i za ženu najbolji trening.
Ajmo se praviti da smo ozbiljni...
Ne funkcioniram na taj način, ali sa žalošću mogu reći da vas ima svakakvih...žena jelte.

Žena koje muškarcima koji ih psihički, emocionalno i fizički zlostavljaju, unatoč tome jedu iz ruke...

Al nije tema i ne bih u tom smijeru.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:30   #82
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post



istina. ta sam. al bolje je tako ponekad. za sve.
Pardon? Dugujem ti jedan odgovor . Zao mi je iskreno ako si morala doci do te krajnosti ,ali te totalno razumijem .

Mene je uvjek u muskom ponasnaju smetala cinjenica da ne vide i ne cuju .

Dovedu zenu do ruba provalije i tek kada netko padne u tu provaliju onda se potrude slusati i cuti sta im zena govori ,ponavlja , manifestira na razne nacine .

Zavisi od dobi . Ako je u krizi cetrdesetih jos nekako ide ,posto imas zbilja oportunitet da kreiras nesta iznova .

Ako je u kasnim cetrdesetim , zena ne zeli vise da ju neko koci , ne zeli vise praviti kompromise .
Drzi se svoje slobode kao pijan plota . (posto je zena totalno autonomno bice ,sposobno zaraditi ,kucu i djecu uzdizati )

Opasnost kod ovoga tipa zena je da ce pedeseta u guzici , postati providna od strane muskih pogleda i tu krece zajeb .
Ne samo zajeb vec i menopauza , i svi hormnalni problemi . Jebiga ne mozes frajeru za jednu noc kazati : Hej pricekaj , idem da si stavim kremu za vaginalnu suhocu . Posto mnoge zene ju imaju ,necmo si lagati .
One sposobne su se skrasile na bilo koji nacin . Sve te raspustenice se druze sa tobom dok im ne naleti sledeci frajer , dok se ne skrase .
I tada se ti nalazis usamljena , bez drustva . Tvoje "prijateljice" nisu vise disponibilne za izlazske . Nemas muskarac u tvome zivotu cak ni za putovanje . Tvoja privlacnost i tvoja lijepota vene .
Savijetovao bih svakoj zeni da se skrasi prije pedesete . Poslije je jako tesko.
Nije nemoguce ,ali izbor se umanjuje .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:50   #83
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ajmo se praviti da smo ozbiljni...
Ne funkcioniram na taj način, ali sa žalošću mogu reći da vas ima svakakvih...žena jelte.

Žena koje muškarcima koji ih psihički, emocionalno i fizički zlostavljaju, unatoč tome jedu iz ruke...

Al nije tema i ne bih u tom smijeru.
Treba nekad i neke ozbiljne stvari okrenuti na šalu. Bude bolje i lakše.
Ovo sve što pišete i nije najgore u životu.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:56   #84
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Treba nekad i neke ozbiljne stvari okrenuti na šalu. Bude bolje i lakše.
Ovo sve što pišete i nije najgore u životu.
Istina, nije.
Nedao bog većeg zla.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:34   #85
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
.
Savijetovao bih svakoj zeni da se skrasi prije pedesete . Poslije je jako tesko.
Nije nemoguce ,ali izbor se umanjuje .
Što pedesete.. trideset i pete, max..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:36   #86
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pardon? Dugujem ti jedan odgovor . Zao mi je iskreno ako si morala doci do te krajnosti ,ali te totalno razumijem .

Mene je uvjek u muskom ponasnaju smetala cinjenica da ne vide i ne cuju .

Dovedu zenu do ruba provalije i tek kada netko padne u tu provaliju onda se potrude slusati i cuti sta im zena govori ,ponavlja , manifestira na razne nacine .

Zavisi od dobi . Ako je u krizi cetrdesetih jos nekako ide ,posto imas zbilja oportunitet da kreiras nesta iznova .

Ako je u kasnim cetrdesetim , zena ne zeli vise da ju neko koci , ne zeli vise praviti kompromise .
Drzi se svoje slobode kao pijan plota . (posto je zena totalno autonomno bice ,sposobno zaraditi ,kucu i djecu uzdizati )

Opasnost kod ovoga tipa zena je da ce pedeseta u guzici , postati providna od strane muskih pogleda i tu krece zajeb .
Ne samo zajeb vec i menopauza , i svi hormnalni problemi . Jebiga ne mozes frajeru za jednu noc kazati : Hej pricekaj , idem da si stavim kremu za vaginalnu suhocu . Posto mnoge zene ju imaju ,necmo si lagati .
One sposobne su se skrasile na bilo koji nacin . Sve te raspustenice se druze sa tobom dok im ne naleti sledeci frajer , dok se ne skrase .
I tada se ti nalazis usamljena , bez drustva . Tvoje "prijateljice" nisu vise disponibilne za izlazske . Nemas muskarac u tvome zivotu cak ni za putovanje . Tvoja privlacnost i tvoja lijepota vene .
Savijetovao bih svakoj zeni da se skrasi prije pedesete . Poslije je jako tesko.
Nije nemoguce ,ali izbor se umanjuje .
aha, ti to mene savjetuješ da ne ostanem očajna usamljena raspuštenica.
ok
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:37   #87
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što pedesete.. trideset i pete, max..
on je bar pristojan kad kaže da mi žene imamo rok trajanja
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:42   #88
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što pedesete.. trideset i pete, max..
Nisam ti krivi sta volis djecu u pelenama .
Mislim da je sifra korektna . Kriza srednjih godina .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:42   #89
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
aha, ti to mene savjetuješ da ne ostanem očajna usamljena raspuštenica.
ok
Tocno to i ne odugovlaci ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:43   #90
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Tocno to i ne odugovlaci ?
jam poludila
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:45   #91
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
jam poludila
ne , ali stata bilo bi ne iskoristiti sva tvoj potencial koji je bas sada ogroman .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:09   #92
Nije loša tema. Napokon sam nešto s guštom čitala na Mk. Teško da ja na ovu temu imam što pametno za reči.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:30   #93
A ja mislih da bude tema osuđena na propast
Al je krenulo u solidnom smijeru, cijenim odgovore i iskustva iz prve ruke. Bez fige u džepu...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:44   #94
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što pedesete.. trideset i pete, max..
do dvacetpete
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:49   #95
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
do dvacetpete
pravi krkan
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:50   #96
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
on je bar pristojan kad kaže da mi žene imamo rok trajanja
Svi imamo rok trajanja..
Muškarac dok mu se kurac diže i dok ima para..
Žena za brak, dok je mlada, lijepa i plodna..to ti je 35 okvirno
Žena za sex, dok je lijepa i utegnuta, opet više manje do 35, starije su rijetkost iako se neki muškarci pale na MILFače to je čisto onako fetiš, nije spomena vrijedno
Ako stariji muškarac kaže da voli starije kokoši svjesno te laže, jer do mlađe doć ne može, a zna da kod stare treba titrat sa komplimentima da pomisli kako si fin gospodin pa ti da p...
Imaš i ovih starijih kojima se ne diže i žena kojima više nije do kurca i love al nije vrijedno spomena...


Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam ti krivi sta volis djecu u pelenama .
Mislim da je sifra korektna . Kriza srednjih godina .
Neka djece u pelenama, samo da je koža meka i podatna a osmjeh iskren i spontan...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:04   #97
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Svi imamo rok trajanja..
Muškarac dok mu se kurac diže i dok ima para..
Žena za brak, dok je mlada, lijepa i plodna..to ti je 35 okvirno
Žena za sex, dok je lijepa i utegnuta, opet više manje do 35, starije su rijetkost iako se neki muškarci pale na MILFače to je čisto onako fetiš, nije spomena vrijedno
Ako stariji muškarac kaže da voli starije kokoši svjesno te laže, jer do mlađe doć ne može, a zna da kod stare treba titrat sa komplimentima da pomisli kako si fin gospodin pa ti da p...
Imaš i ovih starijih kojima se ne diže i žena kojima više nije do kurca i love al nije vrijedno spomena...




Neka djece u pelenama, samo da je koža meka i podatna a osmjeh iskren i spontan...
obzirom na napisano, brijem da je to stav koji inače pišeš po forumu. valjda su te onda već i pitali, što ćeš sa svojom ženom nakon što navrši 35? ili nedajbože već je?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:05   #98
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
pravi krkan
dobro priznajen moglab i koja starija proci ako je dobra
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:15   #99
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
obzirom na napisano, brijem da je to stav koji inače pišeš po forumu. valjda su te onda već i pitali, što ćeš sa svojom ženom nakon što navrši 35? ili nedajbože već je?
Ma pusti. Kad dođe u te opet godine, onda će drvit da je rok trajanja do 50. Kad dođe do pedesete, onda će reći da se još dobro drži. S 55 će kupiti biciklu i vodit zdrav život i govoriti da još nije mrtav.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:23   #100
Svaki muškarac koji toliko cekeće o ženama i njihovoj prolaznoj ljepoti, govori o otužnom sebi. Niš novo.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger