Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 20:13   #41
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Koji je tvoj argument osim sto ismijavas nas koji pokusavamo viditi malo vise od tvojih "dokazanih cinjenica"
Nikakvih dokaza nemas
ja sam samo htjela samoj sebi dokazati da osoba koje je završila srednju školu i prosječno je inteligentna ne može popušiti ove teorije zavjere o kojima ti pričaš, ili tko već (ono, ako ne bi skužio šalu, mislio bi da sam uz tebe, pa bi se složio sa mnom, a za to bi fakat morao biti idiot)... nažalost, nisam uspjela, znači da polako i ljudi bez hendikepa podliježu zaglupljivanju. a šteta.
__________________
People change, if they don't they are no better than statues
pucca-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:16   #42
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
prorocanstva babe Mande .
babe wange, opet nemaš pojma.
__________________
People change, if they don't they are no better than statues
pucca-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:17   #43
Misli ti sta oces,a ocito je da mislis krivo
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 20:24   #44
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
svabe imaju tehnologiju napredniju od danasnje koju su razvili iz nicega....
Iz nicega?vec vidim svo tvoje znanje iz metafizike
A kako je uopce nastala prva tehnologija?Mozda iz fuzijskog reaktora?
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 21:46   #45
zalosno je to kada se pokusa otvorit neka tema uvijeka pojave likovi kao ispijac i pucce koji to ismijavaju

gledajte narode postoje ovdje i ostali podforumi, pa solite pamet nekom drugom - uzasni ste

narode moj ne mora biti da je Hico otišo dolje nego ajmo malo dalje u povijest

ispijac mozga ocigledno tvrdi da Antarktika nikad nije bila dio jednog kontinenta, citiram:'To je jedna velika ledena masa...kakvo kopno?'' - toliko o tvome znanju geografije i inom - jer dragi moj intelektu ili ispijacu mozga - Antarktika je kontinent koji je davno prije bio dio jednog superkontineta a to bi ti kao veliki poznavaoc povijesti kako si se i uostalom predstavio u prethodnim postovima trebao znati.

Grenland ima svoje stanovnike i povijest ali prema svim knjigama geografskim i wikipediji 81% grenlanda je pod ledom, zamisli samo sto se pod tim ledom još moze naci

nadalje ko sto sam rekao vec, Hitler je mogao otici dolje a ako nisi znao dokazano da u pojedinim rubnim djelovima tog kontinenta (gdje se i pretpostavlja da je otisao) postoje geotermalna izvorista a posto svi znamo da su svabe imali i vise nego solidnu tehnologiju i znanstvenike u ono vrijeme mislim da nije problem napraviti neki nacin zagrijavanja.

nadalje vise puta je dokazano da su se njemacke podmornice vidjale tijekom 43 i 44 godine u vodama Argentine te medjunarodnim vodama blizu Antarktike.

narode samo se malo obrazujte... i onda pisite nesto na ovu temu i ovom forumu

hvala lijepo
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 21:52   #46
Ako i je otišao tamo onda je već odavno mrtav a ako nije uskoro će jer nema šanse da imaju tehnologiju koja je naprednija od naše
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:07   #47
Tak mozemo predpostavljat da je i Aristotel jos uvijek negdje skriven... sa naprednom grckom tehnologijom...
Vidjane su podmornice i u blizini Amerike, znaci li to da se skriva u Americi? Ne znam zasto ti smeta toliko da ti netko kontrira? Ovo je forum, pa tu smo da raspravljamo, a ne da se svi slozimo odmah. A to sto pricas o superkontinentu, jel ti znas u koje je to doba bilo? I Europa je bila dio tog superkontinenta, sto se tek onda ovdje skriva?
Zasto bi isao na druge podforume? Vjerovao ili ne, ja sam ljubitelj misterija i nemam problema sa urotama i sl. ako imaju smisla. Ali to ne znaci da cu na svaku prvu loptu nasjest jer sam tako negdje procitao, razmislit cu prvo svojom glavom i vidjeti ima li ikakvog smisla.

"On average, Antarctica is the coldest, driest and windiest continent, and has the highest average elevation of all the continents. Since there is little precipitation, except at the coasts, the interior of the continent is technically the largest desert in the world. There are no permanent human residents. Only cold-adapted plants and animals survive there, including penguins, seals, mosses, lichen, and many types of algae."

Pa sad ti meni reci ima li ikakve logike i kolike su sanse da je tamo jedan od najvecih megalomanijaka pobjegao tamo i prezivio do danas?

Isto tako...

"The Antarctic Treaty was signed in 1959 by twelve countries; to date, forty-six countries have signed the treaty. The treaty prohibits military activities and mineral mining, supports scientific research, and protects the continent's ecozone. Ongoing experiments are conducted by more than 4,000 scientists of many nationalities and with different research interests."

A evo ti i sastav pa sad ti vidi koliko tu kopna ima...

Type Frequency
Ice shelf (floating ice front) 44%
Ice walls (resting on ground) 38%
Ice stream/outlet glacier (ice front or ice wall) 13%
Rock 5%
Total 100%

Dakle led led led i led i svega 5% kamenja... i ti reci da to nije velika, ledena masa?

Nekako mi se cini da vi brkate arktik sa antarktikom...

"Antarctica is the coldest place on Earth. At the 3-kilometer (2 mi)-high Vostok Station in Antarctica, scientists recorded Earth's lowest temperature: −89 °C (−129 °F).[29] For comparison, this is 11 °C colder than subliming dry ice."
I sad je kao tamo zivot moguc? Grijuci se radijatorima na nepostojecim termalnim izvorima?

Ajd sad realno, zar zbilja mislis da je jedan Hitler se mogao prosvercati na toliku udaljenost, bez da ga itko skuzi, da bi uopce pristao na to i prezivio takvo putovanje sav bolestan i da je moguce da je tamo sve ovo vrijeme?
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:19   #48
gledaj biseru kao prvo i prvo ovo nije tema ''Hitler i antarktika'' istina ja sam ga spomenuo prvi ali ne morate se drzati toga kao pjani plota

a ako nisi znao Europa je vec jako dugo naseljena - Antarktika nije

zelim ti reci da ako nisi znao i fosili nekih drugih organizama datiraju iz vremena superkontinenta i pitanje koji se fosili kriju na Antarktici...

a sto se tice tvojih copy - pastanih tvrdnji o Antartici - blazena bila Wikipedia
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:23   #49
Pa blazena bila, kaj sad? Pa nisam rekao da su moji podaci... stavio sam i navodnike. u svakom slucaju barem sam se potrudio procitat O Boze, sto ste vi ljudi danas nervozni, cim nije po vasem, odmah agresija. Pa dobro, fosila ima, to je gotovo pa sigurno. Vec su ih i nasli... Samo sto je tema zapoceta o Hitlerovom bijegu tamo, a ne o fosilima.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 22:34   #50
Ako se ne varam a valjda se ne varam, na Antarktiku niti jedna struktura ne može ostati neoštećena više od 50 godina pa makar da je i od titana rađena
a kamoli da in se generator ugasi pri -40 nebi ga više nikad upalili
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:57   #51
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Tak mozemo predpostavljat da je i Aristotel jos uvijek negdje skriven... sa naprednom grckom tehnologijom...
Isusa ti za ovo nisam ima pojma...
Pa jebate, kako?
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 02:22   #52
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam a valjda se ne varam, na Antarktiku niti jedna struktura ne može ostati neoštećena više od 50 godina pa makar da je i od titana rađena
da, al što švabo napravi...
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:10   #53
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Ispod leda antarktike nema nista, ljudi pa sto vam je Pa zato se i kaze da se tope polovi i raste razina mora. To je jedna velika ledena masa...kakvo kopno? Kako jedan Grenland mozes trpati u isti kos sa antarktikom? Grenland je naseljen i pripada jednoj drzavi i ima svoju povijest, tj. bio je naseljen i prije.
Ova tema je baš za pustit mozak na pašu

al ovdje te moram ispraviti:

miješaš Arktik i Antarktiku.

Arktik (sjeverni pol) su samo ledene ploče.

A Antarktika (južni pol) je kontinent prekriven ledom, prema tome ispod antarktičkog leda postoji pravo kopno. I ne samo kopno, nego i planine, čak i vulkani - pa čak i aktivni vulkani

http://hr.wikipedia.org/wiki/Antarkt...jopis_i_reljef
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:21   #54
Možda nađemo koji grad na Antarktiku kad se led otopi, neki elienski
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 13:24   #55
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Možda nađemo koji grad na Antarktiku kad se led otopi, neki elienski
Možda nađemo Atlantidu
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 14:50   #56
ne nego Antaktidu
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 17:40   #57
http://www.beyondweird.com/ufos/bran...ntarctica.html

http://www.beyondweird.com/ufos/Bruc...vasion_17.html
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 10:41   #58
?

Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
naravno i grenland mozemo strpati u isti kos sa Antarktikom
nemozemo

grenland je jedino "mjesto" na planeti na kojem NEMA nikakvih kratera od meteora u zadnjih nekoliko milijuna godina, dok po anktartici i vecini planeta ima (krateri "meteora" kako strucnjaci americki nam kazu koji neodoljivo podsjecaju na carpet bombing, takve kratere nemoze nista osim bombardiranja napravit, a stari su preko 40 000k godina)

po tome na anktartici 100% ima nešto dok na grenlandu ništa



@pucca

Type Frequency
Ice shelf (floating ice front) 44%
Ice walls (resting on ground) 38%
Ice stream/outlet glacier (ice front or ice wall) 13%
Rock 5%

ako 38 posto ledenjaka stoji na tlu...zar to tlo ne bi trebalo bit kopno koje su ti ledenjaci prekrili ????
__________________
Hardware and games reviews

Zadnje uređivanje ddoxy : 19.01.2009. at 10:59.
ddoxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 13:09   #59
Quote:
ddoxy kaže: Pogledaj post
nemozemo

grenland je jedino "mjesto" na planeti na kojem NEMA nikakvih kratera od meteora u zadnjih nekoliko milijuna godina, dok po anktartici i vecini planeta ima (krateri "meteora" kako strucnjaci americki nam kazu koji neodoljivo podsjecaju na carpet bombing, takve kratere nemoze nista osim bombardiranja napravit, a stari su preko 40 000k godina)

po tome na anktartici 100% ima nešto dok na grenlandu ništa



@pucca

Type Frequency
Ice shelf (floating ice front) 44%
Ice walls (resting on ground) 38%
Ice stream/outlet glacier (ice front or ice wall) 13%
Rock 5%

ako 38 posto ledenjaka stoji na tlu...zar to tlo ne bi trebalo bit kopno koje su ti ledenjaci prekrili ????
Ma ima kopna na Antarktiku samo se nadam da ga nikad nećemo moći vidjeti, jer ako ga budemo mogli vidjeti to će značiti da se led otopija i tko zna šta potopia
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 15:44   #60
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
ok onda po ispijacu mozga mozemo zakljuciti da se Hico ubio, da je Antarktika golema hrpa leda gdje se nista zanimljivo ne desava i da su Ameri odustali od daljnjih istrazivanja mjeseca jer im je to postalo predosadno - covjece daj se malo skuliraj i obrazuj i prouci malo neke stvari

Onaj tko tvrdi da se hitler nije ubio u berlinu nema blage veze o blagoj vezi... vjeruj mi ...
Antarktik je hrpa leda na kojoj se ništa znaimljivo ne dešava-osim pingvina
Ameri su prestali ići na mjesec jer im je postalo pre skupi i samim tim ne isplativo... ili je bolje vjerovati da hićo i dan danas živi u nekoj tajnoj bazi i kuje planove kako će osvojiti svijet, zaštićen je štitom da ga nitko ne vidi a ameri nikad i nisu bili na mjesecu, ili su možda i bili ali su im neki vanzemaljci zabranili daljnje odlaske tamo...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.