Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2011., 15:05   #21
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post


A protiv koga bi se borili?
Šta ja znan protiv čega protiv vlade izvršit ću državni udar....
hassassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:10   #22
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post


A protiv koga bi se borili?
protiv neistina, zabluda i to, ko i uvijek
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:12   #23
Quote:
hassassin kaže: Pogledaj post
Htio bi sektu baš ozbiljno i pokušavam skupiti istomišljenike ali nemam još izdefnirane ciljev......Također ako neko ima bilo kakvi prijedlog neka slobodno napiše...

Kult, sekta, religija ili bratstvo su organizacije koje u samom svom zacetku zahtijevaju jasne ciljeve, najcesce religijske, magijske ili filozofske komponente kojima ce clanovi drustva biti vodeni. Ne mozes doci na forum.hr i napraviti "oglas" u kojem trazis clanove za svoju "sektu" jer sekte, kultovi, tajna bratstva i drustva ne nastaju zato sto je nekome dosadno nego iz potrebe. Svako tajno drustvo nastalo je vodjeno idejom da su njeni clanovi iznad ostatka covjecanstva, da su intelektualno, fizicki i mentalno superiorni te samim time zasluzuju biti u tajnom drustvu s ciljem uzdizanja istih clanova iznad prosjecnog ljudskog drustva. Ponekad su organizirani kao religijske sekte, a ne tako rijetko jasno daju do znanja da ih vode ekonomske komponente filozofije vlastitog drustva i to uopce ne kriju.
Nikada, ali bas nikada niti jedno bratstvo nije osnovano da covjecanstvu omoguci bolji zivot vec da uzdigne clanove vlastite zajednice iznad ostalih.
Mnoga tajna drustva medjusobno suradjuju a cak i mnoge tajne sluzbe su organizirane po uzoru na drevna tajna drustva. Stoga ne vidim potrebu osnivanja bilo kojeg tajnog drustva ili sekte. Jesi li ugledan clan drustva?
Ako si dovoljno ugledan, ne brini, vec ce ti se javiti netko sa pozivnicom za neko vec postojece tajno drustvo.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:22   #24
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Svako tajno drustvo nastalo je vodjeno idejom da su njeni clanovi iznad ostatka covjecanstva, da su intelektualno, fizicki i mentalno superiorni te samim time zasluzuju biti u tajnom drustvu s ciljem uzdizanja istih clanova iznad prosjecnog ljudskog drustva.

Ovo nije istina....

ja to i pokušavam nešto postići da se članovi kulta što više izdignu.....
hassassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:33   #25
Quote:
hassassin kaže: Pogledaj post
Ovo nije istina....

ja to i pokušavam nešto postići da se članovi kulta što više izdignu.....
Dobro. A cemu onda osnivanje tajnog drustva ako clanovi istog nisu barem u vlastitim mislima superiorniji drugima?

Po kojim kriterijima bi clanovi tvog tajnog drustva bili birani?
Koja bi vam bila svrha postojanja? Koju filozofiju, religiju ili ideju neke sekte slijedite?
Bi li imali ljude na visokim polozajima u drustvu?
Kako bi uopce nagovorili nekoga da vam se pridruzi?
Mislis li d aje tajno drustvo uspjesno ako uopce mora nagovarati nekoga da mu se pridruzi?
Daj mi neku smjernicu koja ce otprilike opisati koje bi vas ideje vodile?

Hocete li imati neku pricu kao sto je masoni imaju o Hiramu Abiffu?
Neka simbolika mozda?
Hoce li vas voditi neki religijski simbol ili cete nasumicno birati znakovlje koje vas predstavlja?

Bez trunke cinizma, volio bih dobiti odgovore na ova svoja pitanja.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:34   #26
Evo pravim i ja svoj kult, cilj mu je moje lično bogaćenje i seksualna edukacija lepolikih mladjih punelotnih članica kulta, te opće promovisanje ideja NWO. Ako hoćeš možeda se nadjemo jedan vikend pa da moj kult igra na male golove protiv tvog.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 15:44   #27
Quote:
hassassin kaže: Pogledaj post
Šta ja znan protiv čega protiv vlade izvršit ću državni udar....
Pa kako ćeš nać istomišljenike ako nisi još ništa definirao?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:05   #28
U početku bi se mogli pridružit svi koji žele a kasnije bi se birali moćni utjecajni visoko obrazovani ljudi.....

Svrha postojanja hassassina je da njegovi članovi postanu moćni i bogati ljudi, i to pod svaku cijenu......

A ljudi na visokim položajima teško je to odma na početku ali došlo bi se i do toga....

Pa neznam kako bi nekoga nagovorili ako mu se sviđaju ideje i ako je istomišljenik nek se pridruži ako nije ja neželim nikoga siliti.....

Ne nemislim da je tajno društovo uspješno ako nekoga nagovara ali sva tajna društva su morala nekako početi.....

Pa vodit će nas težnja za moći i bogatstvom.....

Za simboliku još nemam nikakvih ideja......


Ako imete nekih prijedloga i li pitanja samo dajte..
hassassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:20   #29
Quote:
hassassin kaže: Pogledaj post
U početku bi se mogli pridružit svi koji žele a kasnije bi se birali moćni utjecajni visoko obrazovani ljudi.....

Svrha postojanja hassassina je da njegovi članovi postanu moćni i bogati ljudi, i to pod svaku cijenu......

A ljudi na visokim položajima teško je to odma na početku ali došlo bi se i do toga....

Pa neznam kako bi nekoga nagovorili ako mu se sviđaju ideje i ako je istomišljenik nek se pridruži ako nije ja neželim nikoga siliti.....

Ne nemislim da je tajno društovo uspješno ako nekoga nagovara ali sva tajna društva su morala nekako početi.....

Pa vodit će nas težnja za moći i bogatstvom.....

Za simboliku još nemam nikakvih ideja......


Ako imete nekih prijedloga i li pitanja samo dajte..
Hassasini su zapravo tajno drustvo koje podrijetlo svog imena vuku iz bliskoistocnih, odnosno perzijskih Hashashina?

Takva tajna drustva vec imas. Postoji jedno koje nema religijske i sektaske komponente a zove se Bilderberg. Obogati se ili kandidiraj za predsjednika SAD-a pa ce i tebe pozvati na sastanak.

Ljude na visokim polozajima moze privuci jedino to da su vec drugi mocni ljudi prije njih bili u tom drustvu, ili da jesu. Nemoj zaboraviti da su takna drustva uvijek osnivali "ljudi na polozajima" ili oni koji su u nekom bitnom segmentu ljudskog zivota imali monopol na uslugu koju nude (crkva-oprost grijeha, kontakt sa Bogom itd. itd).

Da te nesto pitam. Zasto da se zafrkavas sa osnivanjem vlastitog tajnog drustva koje za tvog zivota nece steci zeljeni utjecaj kada mozes postati vrlo ugledan clan drustva i postati clan neke sekte ili bratstva koje vec postoji i ima utjecaja u danasnjem svijetu?

Za simboliku nemas ideja, znaci da nemas osnovnu komponentu koja cini tajno drustvo. Nemas simboliku koja se veze uz neku pricu i sustav vjerovanja koja u bilo kojem tajnom drustvu, bratstvu ili sekti cini okosnicu postojanja, odnosno cini fanatizam koji povezuje njene clanove. Iskreno, sva su tajna drustva u nekom svom segmentu fanaticna, svi njihovi clanovi su fanatici koji duboko vjeruju u (najcesce) bajku koja im je ispricana pri samom njihovom pristupanju. Bez toga nemas ono osnovno i najmocnije oruzje koje covjek ima, odanost.
Bez odanosti nemas "bracu" a bez "brace" nemas bratstvo. Stoga nemas nista.


Ne brini brigu oko tajnih drustava. Ako ti postane dosadno, uvijek imas scijentologiju. Njima je uvijek zanimljivo.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:23   #30
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Evo pravim i ja svoj kult, cilj mu je moje lično bogaćenje i seksualna edukacija lepolikih mladjih punelotnih članica kulta, te opće promovisanje ideja NWO. Ako hoćeš možeda se nadjemo jedan vikend pa da moj kult igra na male golove protiv tvog.
nemas nista riginalnije?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:29   #31
netko je slušao previše Theriona jelda
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:30   #32
[QUOTE=Leonida;36464438]Hassasini su zapravo tajno drustvo koje podrijetlo svog imena vuku iz bliskoistocnih, odnosno perzijskih Hashashina?

Takva tajna drustva vec imas. Postoji jedno koje nema religijske i sektaske komponente a zove se Bilderberg. Obogati se ili kandidiraj za predsjednika SAD-a pa ce i tebe pozvati na sastanak.

Ljude na visokim polozajima moze privuci jedino to da su vec drugi mocni ljudi prije njih bili u tom drustvu, ili da jesu. Nemoj zaboraviti da su takna drustva uvijek osnivali "ljudi na polozajima" ili oni koji su u nekom bitnom segmentu ljudskog zivota imali monopol na uslugu koju nude (crkva-oprost grijeha, kontakt sa Bogom itd. itd).

Da te nesto pitam. Zasto da se zafrkavas sa osnivanjem vlastitog tajnog drustva koje za tvog zivota nece steci zeljeni utjecaj kada mozes postati vrlo ugledan clan drustva i postati clan neke sekte ili bratstva koje vec postoji i ima utjecaja u danasnjem svijetu?

Za simboliku nemas ideja, znaci da nemas osnovnu komponentu koja cini tajno drustvo. Nemas simboliku koja se veze uz neku pricu i sustav vjerovanja koja u bilo kojem tajnom drustvu, bratstvu ili sekti cini okosnicu postojanja, odnosno cini fanatizam koji povezuje njene clanove. Iskreno, sva su tajna drustva u nekom svom segmentu fanaticna, svi njihovi clanovi su fanatici koji duboko vjeruju u (najcesce) bajku koja im je ispricana pri samom njihovom pristupanju. Bez toga nemas ono osnovno i najmocnije oruzje koje covjek ima, odanost.
Bez odanosti nemas "bracu" a bez "brace" nemas bratstvo. Stoga nemas nista.


Ne brini brigu oko tajnih drustava. Ako ti postane dosadno, uvijek imas scijentologiju. Njima je uvijek zanimljivo.[/QU

Ajde mi ti predloži neka tajna društva i kako se učlanit ali ne nešto kao freemasons već baš tajno društvo....
hassassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:41   #33
[QUOTE=hassassin;36464578]
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Hassasini su zapravo tajno drustvo koje podrijetlo svog imena vuku iz bliskoistocnih, odnosno perzijskih Hashashina?

Takva tajna drustva vec imas. Postoji jedno koje nema religijske i sektaske komponente a zove se Bilderberg. Obogati se ili kandidiraj za predsjednika SAD-a pa ce i tebe pozvati na sastanak.

Ljude na visokim polozajima moze privuci jedino to da su vec drugi mocni ljudi prije njih bili u tom drustvu, ili da jesu. Nemoj zaboraviti da su takna drustva uvijek osnivali "ljudi na polozajima" ili oni koji su u nekom bitnom segmentu ljudskog zivota imali monopol na uslugu koju nude (crkva-oprost grijeha, kontakt sa Bogom itd. itd).

Da te nesto pitam. Zasto da se zafrkavas sa osnivanjem vlastitog tajnog drustva koje za tvog zivota nece steci zeljeni utjecaj kada mozes postati vrlo ugledan clan drustva i postati clan neke sekte ili bratstva koje vec postoji i ima utjecaja u danasnjem svijetu?

Za simboliku nemas ideja, znaci da nemas osnovnu komponentu koja cini tajno drustvo. Nemas simboliku koja se veze uz neku pricu i sustav vjerovanja koja u bilo kojem tajnom drustvu, bratstvu ili sekti cini okosnicu postojanja, odnosno cini fanatizam koji povezuje njene clanove. Iskreno, sva su tajna drustva u nekom svom segmentu fanaticna, svi njihovi clanovi su fanatici koji duboko vjeruju u (najcesce) bajku koja im je ispricana pri samom njihovom pristupanju. Bez toga nemas ono osnovno i najmocnije oruzje koje covjek ima, odanost.
Bez odanosti nemas "bracu" a bez "brace" nemas bratstvo. Stoga nemas nista.


Ne brini brigu oko tajnih drustava. Ako ti postane dosadno, uvijek imas scijentologiju. Njima je uvijek zanimljivo.[/QU

Ajde mi ti predloži neka tajna društva i kako se učlanit ali ne nešto kao freemasons već baš tajno društvo....
Ne ide ti to bas tak da ti ja preporucim, a ti si odaberes. Nismo u supermarketu.

Pa slobodni zidari bas jesu pravo tajno drustvo. Njihova je mitologija veoma privlacna a opce je poznato da mason masonu uvijek pomaze. Koliko sam upoznat sa masonstvom, nije nuzno da budes ultrabogat i uspjesan u svome poslu koliko je potrebno da u samoj svojoj biti dijelis njihove ideje i smisao za zivot kakvim ga to bratstvo predstavlja. I naravno da ipak imas neku kvalitetu koje ce to bratstvo iskoristiti kada to bude potrebno.

Ili mozes i osnovati neko tajno drustvo ako zelis. Ne odgovaram te od toga, da ne bi mislio da imam nesto protiv.
Samo me zanimalo od kud potreba osnivanja neceg tako tajnog ovako javno, bez jasnih ciljeva i planova kada imas vec postojece "bazdarene" fanatike kojima se uvijek mozes pridruziti. Hvala na odgovorima.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:51   #34
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Samo me zanimalo od kud potreba osnivanja neceg tako tajnog ovako javno, bez jasnih ciljeva i planova kada imas vec postojece "bazdarene" fanatike kojima se uvijek mozes pridruziti. Hvala na odgovorima.
Kako mislis bez ciljeva i planova, pa znas valjda engleski. Pijemo hasish i mentalno manipuliramo ljudima. Ja sam za
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:27   #35
Nije svatko stvoren za takva ''druženja'' jer većina njih zahtijeva mnogo odricanja, negdje čak i samog sebe. Najgore prođu entuzijasti bez duhovnog pristupa.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 21:18   #36
Ja ne bi nikakav kult ili sektu, nego tajno društvo.
Čak imam i ideju!
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 21:43   #37
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Ja ne bi nikakav kult ili sektu, nego tajno društvo.
Čak imam i ideju!
gle, prvo pdaberes cilj

Oces mladu picetinu: joga-tantra drustvo, izigravanje gurua
oces lovu: lajfkoučing, timbilding, biznisoptimizejšn njuejdj pizdarije
os (umisljaj da imas) moc: tajna drustva

__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:23   #38
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Uvijek za neki kult sa seksom (npr. onako kako je imao Baltar u BSG.)
koji kult je on bio??ako ću dobit Šesticu priključit ću se kome god treba
Quote:
hassassin kaže: Pogledaj post
Htio bi sektu baš ozbiljno i pokušavam skupiti istomišljenike ali nemam još izdefnirane ciljev......Također ako neko ima bilo kakvi prijedlog neka slobodno napiše...
sine koliko imaš godina??ali iskreno...?12...?13...?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:42   #39
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Ja ne bi nikakav kult ili sektu, nego tajno društvo.
Čak imam i ideju!
Da čujemo tvoju? tajno društvo ljubitelja čokolade?
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:46   #40
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
koji kult je on bio??ako ću dobit Šesticu priključit ću se kome god treba
Kako neznaš pa lik je pojebo sve cylonke i pola posade galactice u ime svog boga.
nepoznati87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.