Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 20:41   #141
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ne mogu zamislit ljude koji mogu cijeli zivot zivjeti u istom stanu. to mora da je strasno dosadno.

mislim da nije dosada ta koja ljude potiče na promjenu... više je to doprinos nacionalnom natalitetu

ja bi voljela svakih par godina kupit novi veći stan i uredit ga ispočetka po trenutnoj volji. ali volila bi ja i veće cice i vikendicu u st. moritzu... ah puste želje
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 03:10   #142
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Gdje živite, čiji je stan i kako ste došli do njega? Kako ste ga uredili (s čijim novcima)?
zivimo u njegovom stanu
uredili smo ga skupa novcima njegovih roditelja

no sad smo pak doma oboje dobili stanove (svako od svojih roditelja) i svako ce urediti svoj stan novcima svojih roditelja pa cemo tek onda vidit di cemo ziviti
jos se ne opterecjemo time
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 17:38   #143
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
zivimo u njegovom stanu
uredili smo ga skupa novcima njegovih roditelja

no sad smo pak doma oboje dobili stanove (svako od svojih roditelja) i svako ce urediti svoj stan novcima svojih roditelja pa cemo tek onda vidit di cemo ziviti
jos se ne opterecjemo time
Baš me zanima šta će ti reći ove emanipirane cure...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:20   #144
Živimo u kući (mojoj), kompletno smo je renovirali s njegovim novcima jer ja tad nisam radila, a otkad sam se zaposlila i ja ulažem.
Velika pohvala mom svekrvu koji je u preuređenje uložio jako puno svog truda i vremena. Nitko nikad nije postavio pitanje čije je šta jer smo presretni da nismo morali dizati kredit na 30 i više godina.
Imali smo sreće pa smo baš svu tehniku u stanu dobili, ostalo kupujemo polako ali sigurno...
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 20:01   #145
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta će ti reći ove emanipirane cure...
sto? zasto?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 23:00   #146
Mi smo nasljedili stan, ali smo godinama "plaćali" u vozikanju baba, dida, slušanju jezikove juhe itd. Ponekad bi mi bilo draže da smo ga kupili.
Bio je loš raspored tako da smo mjesecima preuređivali- od svoje love. Muž nije nikad volija građevinu- više elektroniku. mehaniku i sl., a ipak je sam sve odštema, pribacija kompletne odvode, vodu struju, radio knauf.. ja sam sama dizajnirala kuhinju i ponosna sam jer je ispalo super. Kupili smo sve novo osim WC-a. To nas još čeka.
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 19:39   #147
Jos ne zivimo zajedno, ali meni su moji kupili stan koji ce mi takodjer i uredit, a kada se odlucimo na zajednicki zivot, onda cemo sve radit, ako ce bit potrebno sami.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.