Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2003., 09:45   #21
Ne.Ne svidja mi se.
Sve trendovsko mi ide na neki zivac.

I koke mi u tome sve izgledaju isto.Kao putujuci cirkusi.

Minimalizam i crno,uz pokoji detalj koji iznenadjuje,to volim.

I bijeli i opet, crni lan ljeti.S dobrim apostolkama.S puno remenja.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 11:16   #22
meni je to super1 ali volim kad su stilovi izmisani. obuces rebe, a majca eka u etno stilu. prije 5-6 godina ja i moja merci smo odale u rasparanim zvonama, koje smo same skrojile, ljudi su nas cudno gledala. a nama bas bilo dobro. sicam se kako su neka dica za nama vikali da smo bitelsi. ahhh neuke djece. sve u svemu svida mi se taj stil!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 18:25   #23
ma ethno stil moze biti super.. moze biti totalni promasaj.. ja imam par kila viska, a mislim da sarena odjeca jos zeni doda par kila i tako ja u sarenom budem teska karegorija

medutim, imam par etno sitnica koje kombinujem sa svim i svacim... staaaaara spavacica koja je stara puuuuuno x godina (x>100).. onako bosanski vez... a spavacica je ispredena... duzine preko koljena...e ja to nosim sa lanenim hlacama i skroz je cool.....
nekakav dzemper, malo manje star al opet star... tamnozelene boje.. sa nekim ultra dobrim vezom ... (mozda znate kako izgleda sumadijsko pletenje) .. e po tom sam poznata godinama....i to regularno nosim i sa farmerkama i sa klasicnim suknjama i hlacama..
gdje god otputujem kupim dio odjece karakteristican za zenksu nosnju te zemlje... gornji dio rumunjske zenske narodne nosnje (nekakva tanka tanka kosulja... navezena... nesta se svuda nesto veze)moze skroz cool izgledati uz stroga odjela... svilene sarene marame su mi super nosive zimi umjesto sala... sarene indijske hlace se mogu obuci ispod male crne haljine.. (ako se potrefe kakve slatke japanke) za kakve manje formalne svecanosti..

onda luuuuuuda sam za perlama.. drvenim... stinim, krupnijim, jos krupnijim... naravno ako su boje dobro slozene..

ma ethno stil je super... pomalo zavidim onima koji mogu biti u tom fazonu od glave do pete... al eto, i mi debeljuce se time mozemo obradovati...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2003., 17:46   #24
Quote:
nataniel kaže:
Ne.Ne svidja mi se.
Sve trendovsko mi ide na neki zivac.
Kaj je to sada trendy?
Ne cini mi se.
Svoje prve ethno stvari izvukla sam iz maminog ormara jos u 8rOS i odonda to ne prestaje-
Cak mi je i njen otac napravio neke lude narukvice, ciganske. Sa onim zveckajucim kvazi-dukaticima povjesanima uokolo...

Rekla bih de je ethno prije svega detalji.
Odjeca ne u tolikoj mjeri (dobro, nes sad obuc lakirano i PVC, zna se na kaj mislim!).
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 22:30   #25
pa meni je to sasvim ok. tu gdje ja u rijeci izLazim (paLach) ima PUNO hipija pa sam se već navikLa. aL neki stvarno nekad pretjeraju s maramama iL nekim čudnim cipeLama. aL ok. i mene kao metaLca čudno gLedaju, pa znam kako je njima.

tko voLi nek izvoLi.
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 17:11   #26
meni se opet trenutno svidja stil 80tih, jaka sminka oko ociju, frizura na repove sa svih strana, sa velikim plasticnim nausnicama, krizevima i ogromnim majicama koje imaju otvorena ramena.
Cipele mi se svidjaju spicaste u jarkim bojama, recimo vidjela sam zelene, a isto tako bijele na stiklu sa ogromnom petom.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 13:31   #27
Ja sam malo zacudena zbivanjima po prodavnicama u NL. Etno nije aktuelan ni u jednoj trenutno osim bijelih bluzica-tunikica koje idu jos od proslog ljeta, florescentne 80's nisu tako strasno zahvatile ponudu (srecom) ali prije par vikenda udem u Didi (imaju tradiciju malo cvrknutih stvari) i tu vidim hlace na koje sam kvajt otkacila.

Radene su od super ludog materijala, pomalo 'zilavog'. Nije tvrd, ne grebe, nista takvoga, nego nekako cudno 'bjezi'. Dezen je sa velikim amebama (nedavno mi je neko tu napisao kako se to zove ali vec sam zaboravila ), boje su uglavnom crvena, ima smede, bijele, bez. Kroj je jednostavan, nogavica se siri prema dole ali nije trapez. Najcool dio: postava-crvena! Skroz su postavljene i to im daje neku finu puninu. Pored poster sa tetom indijskog izgleda u tim hlacama i gore neki kozni tamno smedi top. Veoma, veoma super mi je izgledalo.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 18:35   #28
Dezen s amebama-Paisley print.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:37   #29
Mene je u zadnje vrijeme uhvatila zelja za hippie stilom i glazbom, i tako sam otkrila arcade fire i pocela njih slusat i odlicni su mii.
Onda sam pocela kupovati sareniju robu i robu s uzorcima aprije sam godinama nosila. Vecinom crnu robu i goticke majice , i tako a sad evo bas me uhvatila neka zelja za tim a ionako sam povezana s prirodom oduvjek pa ....
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 02:24   #30
ja obozavam taj nesputani gypsi hippie boho ili kako vec stil... super mi je to vidjeti.. cak i sami detalji su mi super. samo na meni kad stavim na sebe nesto takvo to nekako preumjetno djeluje, nemam opustenost koju bi trebala imati (neznam objasnit sto mislim u glavi) ali kad vidim one koji to furaju izgleda mi predobro..
marina_sb_zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 18:04   #31
Meni je isto super taj stil! Super mi je vidjeti nekoga tko je totalno u tome, ja od glave do pete u tome zgledam ko kreten. Više to volim isfuravat u nekim dozama (tak ja to zovem) i mješati s kojekakvim drugim stilovima, npr sve na meni obično,casual - trapke i kožnjak al na to dodam mokasine. Ili asimetrična haljinica s jednim ramenom otkrivenim i preko toga embroidery remen. Ili bijela majica, crne halče, triumph jacket i totalno folklorska torba iz Like. A za dugim maxi suknjama i haljinama sam luuuuda. I super su mi headbandovi od biločega, osobu koja to fura zamjetit ću definitivno. Eh, da - paisley <3 <3
No u tom stilu više volim zagasite boje, vrlo malo jarkih,u malim količinama
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:01   #32
Evo me opeet... Obozavam sve hippie ... od glazbe do stila oblacenja do svega... da mi je bilo rodit se tada, lutati svijetom u kamperu uz indie/hippie glazbu ... steta sto nestaje ta kultura danas, sve je sminkeraj I sve vise nestaje sloboda tadasnjeg vremena . . .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.