Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 14:01   #81
evo da priznam!
prčkala sam i ja po mobitelu!
eto priznala sam!!!!!
Ali zašto sam?! nakon toliko godina da smo zajedno, nakon svega kad osjetiš da nešto ima, da ti se nešto dešava iza leđa!!!!!
Nikada prije ali NIKADA nisam ni pomislila na to dok nisam sasvim slučajno počela sumnjati ali onda nađem neke mailove koje nisam trebala vidjeti, o ne!
I počnem kopati i nađem svašta.
tisuću poruka. poziva i na kraju njegovo bezuspješno koprcanje iz laži u laž i na kraju uhvaćen prizna SVE i očekuje da zaboravim, da oprostim kao da ništa nije ni bilo
Još da nije lagao toliko, da nije smišljao priče s kraterima a ne rupama, da je odmah rekao da je sve zajeb. kako on to opravdava još bi možda i povjerovala ali ovako.....
Moj point, neki puta jesmo gadovi i svako ima pravo na svoju privatnost i nema odurnije stvari od prčkanja po mob, bilo čemu ali mislim da je još odvratnije kad moraš raditi takve stvari da bi saznao istinu
možda i ja imam nick rogonja
shimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 15:40   #82
Quote:
shimer kaže: Pogledaj post
Moj point, neki puta jesmo gadovi i svako ima pravo na svoju privatnost i nema odurnije stvari od prčkanja po mob, bilo čemu ali mislim da je još odvratnije kad moraš raditi takve stvari da bi saznao istinu
možda i ja imam nick rogonja
Pa naravno da svako ima pravo na svoju privatnost. No pravo na privatnost ne podrazumjeva pravo na prevaru.
Zašto ljudi zaključavaju kuće i stanove? Zašto je ponekad potrebno nekog kontrolirat? Zato što ima zlih ljudi. Ispravni se kontrole ionako ne trebaju bojati.
__________________
You got a fast car
I want a ticket to anywhere
Maybe we make a deal
Maybe together we can get somewhere...
rogonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 16:31   #83
Quote:
rogonja kaže: Pogledaj post
Pa naravno da svako ima pravo na svoju privatnost. No pravo na privatnost ne podrazumjeva pravo na prevaru.
Zašto ljudi zaključavaju kuće i stanove? Zašto je ponekad potrebno nekog kontrolirat? Zato što ima zlih ljudi. Ispravni se kontrole ionako ne trebaju bojati.

slažem se sa svakom riječi ovdje napisanom. oni koji se boje kontrole definitivno nešto skrivaju.
zoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 18:16   #84
Rogonja moj, evo ja ću tebi stat na stranu. Neš ti toga šta si joj čačkao po mobitelu. Big deal. Šta ga je ostavljala na mjestu gdje ga moš nać.
Iskreno, ja bi, kad bi sumnjala u osobu s kojom jesam, isto joj pročačkala po mobiću. Zaboli me za taj kvazi moral. Ona spava s oženjenim i u vezi je s tobom i to tek na početku i ti imaš pravo je suočit s time jerbo želiš znat oće li biti s vama šta ozbiljnije ili te ona koristi kao utjehu jer frajer kojeg želi ima ženu.

Imaš dvi opcije:
1. da joj kažeš da si joj našao na mobitelu poručice od drugog, a kad ona pozvizdi na to, reci joj da ti je bila sumnjiva i da se tebi ne da trošit vrijeme i emocije na nekoga tko mu nabija rogove. Ipak ona tebe voza a ne ti nju.

a
2. da joj kažeš da si primio telefonski poziv od dotične gospođe koja ti je rekla da joj dotična spava s mužem i usput ti je pročitala neke od sadržaja poruka s NJEGOVOG mobitela. Naravno, pritom ćeš citirati sadržaj koji si našao na njenom mobu.

Ako ona igra podlo i opako, zašto ne bi i ti.

A ovi ovdje šta urliču šta si kopao po mobitelu i koji se ponašaju kao da je mobitel sveti gral koji smiju taknit samo odabrani....sve što imam reći na to je "blablabla...blablalbalbla".

Sretno, stari.
__________________
Denial is not a river in Egypt
IsadoraW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 21:46   #85
Quote:
IsadoraW kaže: Pogledaj post
Rogonja moj, evo ja ću tebi stat na stranu. Neš ti toga šta si joj čačkao po mobitelu. Big deal. Šta ga je ostavljala na mjestu gdje ga moš nać.
Iskreno, ja bi, kad bi sumnjala u osobu s kojom jesam, isto joj pročačkala po mobiću. Zaboli me za taj kvazi moral. Ona spava s oženjenim i u vezi je s tobom i to tek na početku i ti imaš pravo je suočit s time jerbo želiš znat oće li biti s vama šta ozbiljnije ili te ona koristi kao utjehu jer frajer kojeg želi ima ženu.

Imaš dvi opcije:
1. da joj kažeš da si joj našao na mobitelu poručice od drugog, a kad ona pozvizdi na to, reci joj da ti je bila sumnjiva i da se tebi ne da trošit vrijeme i emocije na nekoga tko mu nabija rogove. Ipak ona tebe voza a ne ti nju.

a
2. da joj kažeš da si primio telefonski poziv od dotične gospođe koja ti je rekla da joj dotična spava s mužem i usput ti je pročitala neke od sadržaja poruka s NJEGOVOG mobitela. Naravno, pritom ćeš citirati sadržaj koji si našao na njenom mobu.

Ako ona igra podlo i opako, zašto ne bi i ti.

A ovi ovdje šta urliču šta si kopao po mobitelu i koji se ponašaju kao da je mobitel sveti gral koji smiju taknit samo odabrani....sve što imam reći na to je "blablabla...blablalbalbla".

Sretno, stari.

samo da znas koka je vec bivsa,
sto ce reci, on vise nije rogonja,
daj si par minuta i procitaj nekoliko zadnjih stranica
__________________
Boze, daj mi snage da promijenim ono što mogu promijeniti.Boze, daj mi strpljenja da prihvatim ono što ne mogu promijeniti.
I, daj mi mudrosti da razlikujem to dvoje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=9...&postcount=404
StellaNova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:41   #86
Sam znaj iskreno cim krenu smsi.... pa neko ju zove na mob a ona ga odbije... i to nije nitko vrijeme je da se zapitas.....
Iz osobnog iskustva mozes to stavljat na stranu i ne shvacat ozbiljno ili direktno u glavu postavish pitanje iz vedra neba pa da vidimo sto ce odgovorit. Morash biti spreman da moze reci istinu a i takvu laz koju nemres skuzit da nije istina... To ti je koma cim krenu trzavice u nepovjerenju makni se od takve veze ako nisi ziher jer cesh prvo sebe ubit u pojam unistit si zivce i sve.. a nju unistit u pojam ako cura nije kriva.... NISTA NIJE BEZOPASNO.....pa ni jedan obicni sms.
sebastijanp is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 17:24   #87
Quote:
rogonja kaže: Pogledaj post
Njoj da kažem? Pa naravno da ću reći. Čekam pravi trenutak i apsolutnu potvrdu mojih presumpcija. Ništa lakše od toga da joj kažem i sada, ali koliko to puta moram reći, to ću napraviti sa stilom.


Ljubim te u čelo!
i? jesi li?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 17:20   #88
Quote:
rogonja kaže: Pogledaj post
Evo, rekao sam joj u oči da sam pročitao poruke. Nije mi bilo lako. Ali jebi ga, odmah mi je pao kamen sa srca. Naravno, pokušala se izvući al samo je sve dublje upadala u pijesak. Njeni trenutci iskrenosti su mi dobro došli da upotpunim cijeli mozaik. Da nisam vješt retoričar i da nemam dobru logiku, skoro bi i popušio priču. Na kraju je priznala da je sve uprskala i molila me da joj oprostim. Naravno, ne mogu joj to oprostiti jer me je gledala u oči i lagala.

Neki dan sam joj dao šansu nadajući da će nešto spomenuti, no nije smatrala za potrebnim to spomenuti. Također sam joj spomenuo da joj prevaru ne bih nikad oprostio. A šta ćeš, nekome se zaista ne može pomoći.

Na kraju mi se ispričala.

Eto ekipa, malo smo se zabavili, diskutirali. Neko će možda iz ovoga izvući i neku pouku, ja jesam. Ne vjerujte ljudima koji lažu.
Teško mi je... Sve me je to prilično povrijedilo. Al jebi ga, bolje sad nego kasnije.
Pozdrav svima i nemoj da bi se neko naljutio.

Hvala svima!
Evo, da citiram samoga sebe.
__________________
You got a fast car
I want a ticket to anywhere
Maybe we make a deal
Maybe together we can get somewhere...
rogonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 21:31   #89
Ne znam zakaj ste toliko napali tipa. Koji k imaš nekom bezuvjetno vjerovat. A ti rogonjo reci joj da želiš ići s njom u tu zemlju kad bude rekla da ide. Ak si baš odlučio da želiš ostati s njom.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 12:15   #90
Quote:
rogonja kaže: Pogledaj post
Evo, da citiram samoga sebe.
Bravo!

(iako nekako sumnjam u sve ovo gore, ali ok, ti znas pravu istinu..)
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.