Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2007., 21:57   #41
Ja bih lijepo zamolila diskutante, na čelu s autoricom teme, da malo smire hormone i upristoje ton. Zahvaljujem.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 22:10   #42
razmazena si i dramish

ja sam sama organizirala SVE jer je decko bio na frontu (s mojim minimalcem i njegovih tadasnjih 900 kuna a starci nisu ni lipe dali) i to bez auta iz zagreba a sve je bilo u VG


pozivnice posalji postom (ako vec tih par ne mozesh sama raspodjeliti)... ostalo si ionako vec organizirala i kaparila i rjesila... cipele si sama morash kupiti ovak i onak...

ja kuzim da te frka i da su ti se planovi okrenuli... al ovo cmizdrenje i pljuvanje po drugim zbog vlastite razmazenosti je djetinjasto i neodgojeno
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:17   #43
moj zaručnik radi vani. isti sam šok imala kao ti - od zajedničkog života, zahedničkog rješavanja problema, oslonca jedno na drugo odjedanput sam ostala sama sa svim obavezama koje su se dosad dijelile na dvoje. prepala sam se, kukala sam, plakala, dramila, opet plakala, no kad sam se isplakala, protrljala oči i prihvatila situaciju kakva je - sama sam u rješavanju većine životnih problema i tako će bit dokle god on bude radio vani. i to ti je to. vjenčanje bi trebalo biti krajem godine, samo vjenčanje s večericom. sama moram sve, on će samo doć na gotovo. no pomirila sam se s tim, nije mi prvi put da sve moram ja. no jaka sam, snalažljiva, kucam na razna vrata, tražim od kolegica, sestara, svekrve... pomoć kad mi treba i nekako se sve može. draga, prihvati ono što ne možeš promijeniti da je takvo kakvo je. ono što možeš srediti, sredi. nađite sami nekog lika koji će konobarit tu subotu umijesto njega. platite mu. ti mu fotografiraj prstenje koje ti se sviđa. i tako. rješavajte svoje probleme i živite dalje. smiri se, duboko udahni, prestani se žaliti i zasuči rukave. pusa i sretno!
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:24   #44
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ili otkažite fensi-šmensi vjenčanje, pozovite samo najbližu rodbinu i odvedite ih na večeru u restoran, a datum zakažite 4 ili eventualno 5 dana prije vjenčanja njegova brata. Recite: zbog nepredvidljivih okolnosti došlo je do promjene plana. Tako ste smanjili stres sebi, smanjili troškove i povećali stres bezobraznom bratu.
hehe, ja bi to napravila!
joj draga, uz sav stres kaj uobicajeno ide us to, dojde mi da se ne udam samo i samo radi toga!!!!!!!!!!!!!!
a jos sve ovo kaj se tebi desava....... al vi ste dvoje ljudi koji su se odlucili na to, volite se, ZAJEDNO STE JAKI. nemoras samo ti biti. naravno da slobodno malo puknes. il napravite kak maslina veli, malu intimnu vecericu, il ak oces veliku svadbu, odgodi. ili udruzi snage s buducim, s kumovima, i napravite sve skupa! nisi sama.
pozz i
sretno
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.