Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 11:26   #221
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Bas si sigurna da se jedan muskarac od 60 ne moze zaljubiti i iskreno zavoljeti 35 godina mladju?
Ti to jednostavno znas jer poznajes sve muskarce od 60 godina i ne postoji druga opcija nego samo ta koju ti iznosis?
Nadam se da se šališ.

U slučaju da se ne šališ:
Postoji način da se zaljubi u 35 (ustvari 37) godina mlađu na način da se ta zaljubljenost iz poštovanja ne konzumira i da se odmakne od nje na vrijeme.
I da se pošteno pogleda u ogledalo i zaključi ja sam stari jarac, a ona na pragu života.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:38   #222
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Nadam se da se šališ.

U slučaju da se ne šališ:
Postoji način da se zaljubi u 35 (ustvari 37) godina mlađu na način da se ta zaljubljenost iz poštovanja ne konzumira i da se odmakne od nje na vrijeme.
I da se pošteno pogleda u ogledalo i zaključi ja sam stari jarac, a ona na pragu života.
Mozda je dedek lako zaljubljiv ili limerentan pa trenutno nema kontrolu nad sobom da bi to napravio?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:02   #223
Ja ne vjerujem da se o ovako bizaroj stvari tona stranica napisala
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:10   #224
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma fuj jebote. Sa bejzbol palicom bi ga nalupal. Bolesnik stari. Jebote ljudi su fakat u kurac otišli. Kaj djete od 24 godina o ičemu zna? I sad dođe neki lik od 6 banki i ona se zaljubi u njega. WTF?! Ne mogu zlo mi je. I ja sam neki dan vidjel predivnu mladu curu od nekih 18 godina pa mi na pamet ne bi palo da se zaljubljujemo jer je ona mirisna i lijepa. Mrzim te starce kaj bare neiskusnu djecu. Papci prve klase.
Bas tako!

A ovo poredjenje sa invaliditetom ne stoji, kako moze da se poredi to i starost?!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:26   #225
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Bas tako!

A ovo poredjenje sa invaliditetom ne stoji, kako moze da se poredi to i starost?!
zašto ne? što, jadnog invalida ćemo žaliti...

pa meni je pomisao na seks s invalidom odbojna, dok s mojim susjedom od 60 nije. baš fin gospodin, očuvan.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:27   #226
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozda je dedek lako zaljubljiv ili limerentan pa trenutno nema kontrolu nad sobom da bi to napravio?
Bi li to tako snishodljivo rekao za lika od 54g. koji škilji u gimnazijsku gym dvoranu?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:27   #227
Kad ta cura (ili bilo koja druga u takvoj situaciji) jednog dana odraste i bude spremna preuzeti odgovornost veze, moglo bi joj se desiti da tu vezu mora tražiti negdje daleko. Teško će biti naći mladog dečka koji će biti spreman nasljediti djedicu u krevetu.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:28   #228
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Bi li to tako snishodljivo rekao za lika od 54g. koji škilji u gimnazijsku gym dvoranu?
Ne
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:44   #229
okolina ti se petlja i onda si došla ovdje po još petljanja anonimaca?

Ne vidim kako bi ikome drugome činilo zlo tvoje ljubavno stanje i zbivanje. Bivaj s kim te volja, sve i da imaš daddy issues (a svi ljudi imaju neke išjuze, tvoji su takvi kakvi jesu, tvoji su) ako si sretna i ako time nikoga ne ugrožavaš (a ne ugrožavaš), piči svoj film i uživajte.

Zgražanja će uvijek bit, ali šokirat moraliste koji zabadaju nos gdje im nije mjesto može bit i jako zabavno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:27   #230
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Nadam se da se šališ.

U slučaju da se ne šališ:
Postoji način da se zaljubi u 35 (ustvari 37) godina mlađu na način da se ta zaljubljenost iz poštovanja ne konzumira i da se odmakne od nje na vrijeme.
I da se pošteno pogleda u ogledalo i zaključi ja sam stari jarac, a ona na pragu života.
To bi trebala biti moralna obveza jednog zrelog muškarca, da ne kažem starog jarca.
Dobar pokazatelj koliko ljudi mogu biti sebični,njega nije briga kako će ona kad on oboli ili otegne papke. Nek je meni dobro, nek uživam dok još mogu! Tko malu šiša!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:33   #231
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
okolina ti se petlja i onda si došla ovdje po još petljanja anonimaca?

Ne vidim kako bi ikome drugome činilo zlo tvoje ljubavno stanje i zbivanje. Bivaj s kim te volja, sve i da imaš daddy issues (a svi ljudi imaju neke išjuze, tvoji su takvi kakvi jesu, tvoji su) ako si sretna i ako time nikoga ne ugrožavaš (a ne ugrožavaš), piči svoj film i uživajte.

Zgražanja će uvijek bit, ali šokirat moraliste koji zabadaju nos gdje im nije mjesto može bit i jako zabavno.
Eto, tak se zivi i pusta se druge da zive.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:34   #232
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
To bi trebala biti moralna obveza jednog zrelog muškarca, da ne kažem starog jarca.
Dobar pokazatelj koliko ljudi mogu biti sebični,njega nije briga kako će ona kad on oboli ili otegne papke. Nek je meni dobro, nek uživam dok još mogu! Tko malu šiša!
Ta veza je dobrovoljna veza dvoje odraslih ljudi.
Koji ti je tu dio nejasan?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:45   #233
ok,drago dijete.udaj se za tog starca,izrađaj mu djecu.al računaj da imate cirka 10 god nakon kojih se,ako poživi,njemu više neće redovito dizat,počet će ga boleštine sustizat,pa alcheimer itd.Ti ćeš ili to trpit ili ići tražit sa 30 i kusur nekog tko te hoće s djecom.Ako tako zamišljaš svoj život go ahead...meni to ne bi bila opcija.al tko voli nek izvoli
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:54   #234
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne
Zašto ne, nedosljedan si?
Live and let leave?
U inat moralistima, zašto ne? FTW sekxs rantanje!
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:06   #235
Ako sam otrovan roditelj jer od svog djeteta zelim čovjeka napravit neka sam.
Ako je otrovnost nedat djetetu da napravit debila od sebe neka sam.
Ja to smatram brigom. Za svoju djecu bi zivot dala. Al radije nek moje srce pukne od zalosti nego da neko njihova slama.

Da je mene moj otac sputavao da ne uđem u brak s 18 ja bi mu bila zahvalna.

Nebranim djeci da se zaljube u pogrešnog, da probaju alkohol, cigarete i travu, probat će i neka probaju al da ću dopuštat sve jer im je to hir nikad neću
Da saznam da mi je sin probao drogu išao bi u komunu istu sekundu. Da saznam da je agresivan išao bi prihologu, da je depresivan isto. Njegova zelja moze bit kakva god zeli.
Iato i da mi se ćer zaljubi u dedeka. Ide kod strućnjaka i kraj, za njeno dobro, a ako i nakon tog odluči glavom kroz zid neka, kući će je čekat i majka i otac, jer je to ljubav roditelja.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:12   #236
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ako sam otrovan roditelj jer od svog djeteta zelim čovjeka napravit neka sam.
Ako je otrovnost nedat djetetu da napravit debila od sebe neka sam.
Ja to smatram brigom. Za svoju djecu bi zivot dala. Al radije nek moje srce pukne od zalosti nego da neko njihova slama.

Da je mene moj otac sputavao da ne uđem u brak s 18 ja bi mu bila zahvalna.

Nebranim djeci da se zaljube u pogrešnog, da probaju alkohol, cigarete i travu, probat će i neka probaju al da ću dopuštat sve jer im je to hir nikad neću
Da saznam da mi je sin probao drogu išao bi u komunu istu sekundu. Da saznam da je agresivan išao bi prihologu, da je depresivan isto. Njegova zelja moze bit kakva god zeli.
Iato i da mi se ćer zaljubi u dedeka. Ide kod strućnjaka i kraj, za njeno dobro, a ako i nakon tog odluči glavom kroz zid neka, kući će je čekat i majka i otac, jer je to ljubav roditelja.
Interesantno...tako su valjda razmišljali i oni roditelji što su u subotu ubijeni.

Inače...ako bi kćer odbila ostaviti dedeka kako ga nazivaš...onda je ne bi doma čekali roditelji ili bi je ti zatočila???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:25   #237
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ako sam otrovan roditelj jer od svog djeteta zelim čovjeka napravit neka sam.
Ako je otrovnost nedat djetetu da napravit debila od sebe neka sam.
Ja to smatram brigom. Za svoju djecu bi zivot dala. Al radije nek moje srce pukne od zalosti nego da neko njihova slama.

Da je mene moj otac sputavao da ne uđem u brak s 18 ja bi mu bila zahvalna.

Nebranim djeci da se zaljube u pogrešnog, da probaju alkohol, cigarete i travu, probat će i neka probaju al da ću dopuštat sve jer im je to hir nikad neću
Da saznam da mi je sin probao drogu išao bi u komunu istu sekundu. Da saznam da je agresivan išao bi prihologu, da je depresivan isto. Njegova zelja moze bit kakva god zeli.
Iato i da mi se ćer zaljubi u dedeka. Ide kod strućnjaka i kraj, za njeno dobro, a ako i nakon tog odluči glavom kroz zid neka, kući će je čekat i majka i otac, jer je to ljubav roditelja.
Zanimljivo.
Otrovni nikad ne shvacaju da su otrovni, sve su to samo dobre namjere.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:41   #238
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Interesantno...tako su valjda razmišljali i oni roditelji što su u subotu ubijeni.

Inače...ako bi kćer odbila ostaviti dedeka kako ga nazivaš...onda je ne bi doma čekali roditelji ili bi je ti zatočila???
Pa da su tako razmišljali, možda ne bi ovako završili. Reagirati treba kada se uoči problem (a koliko sam shvatila, droga se pojavila u 2 razredu), ne 2 godine poslije.

Smatram da roditelj treba biti baš to, ne prijatelj koji će podržavati svaku dječju ludost.
Haj'mo skakati u bunar!!
Haj'mo!!

Ma baš
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:54   #239
Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
Pa da su tako razmišljali, možda ne bi ovako završili. Reagirati treba kada se uoči problem (a koliko sam shvatila, droga se pojavila u 2 razredu), ne 2 godine poslije.

Smatram da roditelj treba biti baš to, ne prijatelj koji će podržavati svaku dječju ludost.
Haj'mo skakati u bunar!!
Haj'mo!!

Ma baš
Strašno
Da su ljudi malo više prijatelji svojoj djeci znali bi sve o njima što trebaju znati i mogli bi na vrijeme shvatiti ako postoji problem, pa onda naravno ako poznaješ svoje dijete, onda i znaš način na koji ćeš mu pomoći. Nisu sve metode učinkovite i primjenjive kod svakoga djeteta...nema univerzalnog načina!! Djeca nisu naše kopije i produženi dio nas...oni su sasvim posebne i individualne jedinke koje su nama povjerene na podizanje i odgoj. Taj odgoj treba prilagoditi svakom djetetu posebno...a za takvo što treba poznavati svoje dijete i biti mu prijatelj. To je očito preteško za shvatiti.

Ontopic...autorica očito ima potrebu za starijim muškarcem u svom životu. Uz njega se vjerojatno osjeća zaštićeno, posebno i voljeno. Zašto je tomu tako, to bi najbolje trebali znati njeni roditelji
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:05   #240
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ako sam otrovan roditelj jer od svog djeteta zelim čovjeka napravit neka sam.
Ako je otrovnost nedat djetetu da napravit debila od sebe neka sam.
Ja to smatram brigom. Za svoju djecu bi zivot dala. Al radije nek moje srce pukne od zalosti nego da neko njihova slama.

Da je mene moj otac sputavao da ne uđem u brak s 18 ja bi mu bila zahvalna.

Nebranim djeci da se zaljube u pogrešnog, da probaju alkohol, cigarete i travu, probat će i neka probaju al da ću dopuštat sve jer im je to hir nikad neću
Da saznam da mi je sin probao drogu išao bi u komunu istu sekundu. Da saznam da je agresivan išao bi prihologu, da je depresivan isto. Njegova zelja moze bit kakva god zeli.
Iato i da mi se ćer zaljubi u dedeka. Ide kod strućnjaka i kraj, za njeno dobro, a ako i nakon tog odluči glavom kroz zid neka, kući će je čekat i majka i otac, jer je to ljubav roditelja.
a kako te otac trebao sputavati? objasniti ti da to možda nije dobro? tebi koja si bila punoljetna i imala pravo sama odlučivati.
ili te trebao zatvoriti u kuću protiv tvoje volje, što ja kazneno djelo?!

a ovaj dio sa stručnjacima, to ne ide tako. osoba mora surađivati s njim, tako da od tvojih nasilnih metoda nema ništa.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.