Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 17:54   #2221
A sad baš ići vući paralelu između Ray Bana i Arnettea i nije baš najlogičnije
Arnette (i velika većina povoljnijih marki u ponudi luxottice) je napravljen od drugačijih materijala (najlonsko vlakno) dok kod RB "plastičnih" modela prevladava acetat i njihovi lightforce i lightray materijali, ima nešto sitno i najlona...Osjeti se pod rukom razlika, ako u ničem drugom, onda bar u težini tih materijala...RB ima kristalnu leću kod svojih aviator i wayfarer modela, a proširili su to i na dosta drugih novih linija.
Arnette je odlična opcija za one kojima je nebitno što piše na krilu, a zadovoljni su samim izgledom, udobnošću nošenja i na kraju krajeva s cijenom...Suprug ima dva para i ne pali ga ništa drugo osim arnettea
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:50   #2222
samo kratko... vidim na tv-u sada.. reklamiraju one diamond vision HD naocale... snizeno na 300 kn, dva para... jel ih netko ima? jesu li dobre ili je samo marketinski trik?
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:17   #2223
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
A sad baš ići vući paralelu između Ray Bana i Arnettea i nije baš najlogičnije
Arnette (i velika većina povoljnijih marki u ponudi luxottice) je napravljen od drugačijih materijala (najlonsko vlakno) dok kod RB "plastičnih" modela prevladava acetat i njihovi lightforce i lightray materijali, ima nešto sitno i najlona...Osjeti se pod rukom razlika, ako u ničem drugom, onda bar u težini tih materijala...RB ima kristalnu leću kod svojih aviator i wayfarer modela, a proširili su to i na dosta drugih novih linija.
Arnette je odlična opcija za one kojima je nebitno što piše na krilu, a zadovoljni su samim izgledom, udobnošću nošenja i na kraju krajeva s cijenom...Suprug ima dva para i ne pali ga ništa drugo osim arnettea
ista firma (luxottica) radi leće i za RB i za arnette, ovo sto si ti navela su dvije različite klase (kao da kazes da mercedes ne valja, zato jer je njegova a klasa, lošija od BMW 7 koja je duplo skuplja)....ja sam govorio o modelima istog ranga/klase....koliko znam arnette nema poslovne modele sa metalnim okvirom i sl., kao što ih ima RB

Quote:
tvrda stina kaže: Pogledaj post
samo kratko... vidim na tv-u sada.. reklamiraju one diamond vision HD naocale... snizeno na 300 kn, dva para... jel ih netko ima? jesu li dobre ili je samo marketinski trik?
čim spominju HD (high definition) to je markentiški trik.....HD je oznaka rezolucije, odosno broja pixela na ekranima elektroničkih uređaja (1098x1024) i nema ama bas nikakve veze sa naočalama, viši HD znači i višu (prirodniju) kvalitetu projicirane slike, kod naočala ne gledas projiciranu sliku, nego prirodnu, jer gledaš KROZ naočale, a ne U njih (kao što je slučaj sa televizorima, monitorima, mobitelima i sl.)
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:37   #2224
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
čim spominju HD (high definition) to je markentiški trik.....HD je oznaka rezolucije, odosno broja pixela na ekranima elektroničkih uređaja (1098x1024) i nema ama bas nikakve veze sa naočalama, viši HD znači i višu (prirodniju) kvalitetu projicirane slike, kod naočala ne gledas projiciranu sliku, nego prirodnu, jer gledaš KROZ naočale, a ne U njih (kao što je slučaj sa televizorima, monitorima, mobitelima i sl.)
Ovo nije tocno, pojam high definition se ne koristi samo u IT industriji.
eto cak ga i oakley koristi u svojim lecama
http://www.oakley.com/en/technology/eyewear
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:46   #2225
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Ove debose ne bih ni neprijatelju preporucio...
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:46   #2226
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
Ovo nije tocno, pojam high definition se ne koristi samo u IT industriji.
eto cak ga i oakley koristi u svojim lecama
http://www.oakley.com/en/technology/eyewear
na moju opasku da je to samo marketinški trik, ti kazes da nije jer ga i oakley spominje.......
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:47   #2227
znaci vi ne bi uzeli te naocale iz reklame?
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 16:42   #2228
ja ne bih......provjeri da li imaju neke certifikate i ako imaju, provjeri koje imaju.....obrati paznju na njihove argumente, ako spominju znanstvene studije, ispitivačke laboratorije bez konkretnog "imena i prezimena" (znači ne mozeš ih provjeriti, jer su informacije neodređene i paušalne) onda ih se kloni, jer je vjerojatno riječ o podvali
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:27   #2229
Pozdrav! Ja trazim Oakley x-metal naocare. (Juliet, Romeo,Mars, Penny)
pucza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:37   #2230
Smartbuyglasses.co.uk

Narucio Smith naocale od 120 funta.
Smart prevara... Racunam da ako sam narucio s co.uk domene, naocale ce bit poslane unutar EU i nema davanja... Kad ono bez ikakvog upozorenja poslane iz Hong Konga.
Poslane fedexom i naravno zapele na carini i sad moram po neke EORI brojeve, k***, palce itd. i na kraju platit vjerovatno jos 60-ak % vrijednosti naocala za razne carine, posrednista, formulare, pedeveje, trosarine, slivne vode i ostale troskove.

Uglavnom, cisto upozorenje za nekog ko misli narucit s ove stranica; buduci da imaju nekoliko skladista po svijetu, treba pitati iz kojeg ce shippati naocale. Eto..
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:39   #2231
ovo piše na njihovoj stranici :

All International Shipments will be sent with duties and taxes to be paid by the recipient. Duties will be assessed by the importing country based on current laws governing imports. If you are asked to pay any additional amounts, please pay it and then e-mail your receipt to us at [email protected]. We will reimburse you the amounts immediately.

Nisam kupovala s te stranice, ali evo probaj im poslat scan što si platio. Javi kako je prošlo
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 17:01   #2232
Koliko ja razumin prilozeno, kupac je duzan platiti carinu i VAT, a any additional amounts se odnosi na neke dodatne troskove osim carine/pdv-a (valjda troskovi spedicije ili neceg treceg sto god to bilo).
Uglavnom ako uopce uspijem dobit taj EORI broj do utorka (e-mail poslan od speditera u petak, a rok za priloziti dokumente je 3 radna dana...), poslat cu im racun od carine za reimbursement, ako uopce dobijem taj racun od carine... Dosad sam je platio par puta ali nikad nisan vidio kako taj racun zapravo izgleda.. No, otom potom, javim tu svakako..
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 17:39   #2233
gledam ove hawkers naočale koje izgledaju kao wayfarer, zanima me kakve su ako ih netko ima, jer mi se čine prejeftinima...
croat1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 20:23   #2234
Ja imam
Odlične su,polarizirane,lagane
Forza Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 09:58   #2235
Ima netko polaroid naočale i hawkersove pa da ih usporedi?

Forza Milan - da li bi mogao staviti sliku naočala kako izgledaju uživo?
Jer nigdje na netu nema baš realnih fotki, samo one profi i kojo model si uzeo?
Hvala
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 00:00   #2236
Jel tko naručivao sa stranice visiofactory.com?

Gledam si naručiti ove naočale, a pošto su tu 200-300 kuna jeftinije nego kod nas, bome se isplati.

No, s obzirom na ogromnu količinu fake Ray Banica, brine me njihova autentičnost
Mirkec070 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:52   #2237
Quote:
pucza kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ja trazim Oakley x-metal naocare. (Juliet, Romeo,Mars, Penny)
to se više odavno ne proizvodi i mozes ih naci samo na e-bayu
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:55   #2238
S koje stranice se mogu naručiti dioptrijske sunčane naočale?
munchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:34   #2239
Quote:
munchen kaže: Pogledaj post
S koje stranice se mogu naručiti dioptrijske sunčane naočale?


Visual click
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:02   #2240
Ima li netko kod za Visual click da mu ne treba?

Za koliko otprilike stiže narudžba? Dolaze li RB naočale s futrolom?

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.