Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2007., 22:50   #21
Quote:
monikatrix kaže: Pogledaj post
Ma ustvari, vjerojatno necu biti s tim drugim, jer sam na kraju ipak kukavica ili dovoljno postena da tako nesto ne napravim. Ali cinjenica je, da mi ovaj drugi ne izlazi iz glave.
Ovo, a ne ovo jer ovo.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 00:13   #22
Quote:
monikatrix kaže: Pogledaj post
U vezi sam 3 godine. Volim ga i sretni smo. Ali..nedavno je u moj zivot usao muskarac koj me je jako poceo zanimati i razmisljam da prevarim decka. Ne da ga ostavim, samo prevarim.
Ima tko iskustva u tome i da li je bolje da od svega odustanem?
Ako je tako, nemas sta razmisljati. Ostavi toga svoga i otidji drugome. Nemoj sadasnjem nabijati rogove. Ispast ces kurva ako sazna (i ako ne sazna).
Osim toga, ne volis ti njega cim se oces potrositi sa drugim.
Ostavi ga i bit ce bolje za sve troje. Ako ga ne ostavis sad, bit ce ti zao pa ces zagorcavati zivot sebi, njemu i svima drugima.
Tomo_Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 08:22   #23
Sreća da dečko ne zna za njene naume. No zna pola foruma. Iz hrpe kontradiktornih izjava koje si natipkala nisam izvukao ništa. Ne shvaćam, želiš li ti prevariti dečka pa tražiš naš blagoslov? Ili bi najradije prekinula s dečkom i nakoš što se kresneš s ovim drugim s njim nastavila ali nemaš snage za to pa opet nas pitaš za blagoslov i podršku? Ili kao u onom vicu, samo se hvališ?
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 12:46   #24
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Sreća da dečko ne zna za njene naume. No zna pola foruma. Iz hrpe kontradiktornih izjava koje si natipkala nisam izvukao ništa. Ne shvaćam, želiš li ti prevariti dečka pa tražiš naš blagoslov? Ili bi najradije prekinula s dečkom i nakoš što se kresneš s ovim drugim s njim nastavila ali nemaš snage za to pa opet nas pitaš za blagoslov i podršku? Ili kao u onom vicu, samo se hvališ?
sve ovo skupa...

ništa...

nešto skroz treće...

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 12:50   #25
Quote:
monikatrix kaže: Pogledaj post
U vezi sam 3 godine. Volim ga i sretni smo. Ali..nedavno je u moj zivot usao muskarac koj me je jako poceo zanimati i razmisljam da prevarim decka. Ne da ga ostavim, samo prevarim.
Ima tko iskustva u tome i da li je bolje da od svega odustanem?
tebi fali adrenalina malo u životu, odi na bungee, ili letit zmajem, ili ronit duboko.... povedi i dečka
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 13:11   #26
A jebote...

Ljudi varaju, gotovo da i nema veze u kojoj se netko ne kurva sa strane... Ne vidim razloga da sad zenu razapinjete, sve je to tuzno i rusi iluzije, al to je tak.

Monikatrix, gle, ak ti je frajer vec tolko napet, samo naprijed. Samo pazi, ako zivis s deckom, treba ti dobar plan (osim ako ti nije u interesu da sazna), i polako, ne mijenjaj naglo svoje navike i rutine i enjoy. Zivot je ionak samo jedan. A ako dragi i sazna, well, prezivjet će..
__________________
dosta mi je!
wish_I_wasn't is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 13:30   #27
Quote:
monikatrix kaže: Pogledaj post
Taj drugi je slobodan, a karakterno me jako jako privlaci i ne zelim s njim emocije, jer ne zelim ostaviti decka. Decka volim. Da nemam decka, s ovim drugim bi zeljela sve, ali ovako, ne mogu to napraviti decku.
Zaljubit ćeš se u ovog drugog i napraviti si kaos od života..Ako želiš sačuvati vezu u kojoj jesi, makni se što dalje od ovog drugog i prestani s bludnim mislima

Vjeruj mi, nakon prevare stvari u vezi više nisu iste. Ti nisi ista.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 13:50   #28
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post

Vjeruj mi, nakon prevare stvari u vezi više nisu iste. Ti nisi ista.
O da, taman posla da me neki neobavezni sex sa strane moze sam tak promijeniti, ili ono kaj ja osjecam... Malo podcijenjujes zene...
__________________
dosta mi je!
wish_I_wasn't is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 14:09   #29
Quote:
wish_I_wasn't kaže: Pogledaj post
O da, taman posla da me neki neobavezni sex sa strane moze sam tak promijeniti, ili ono kaj ja osjecam... Malo podcijenjujes zene...
Meni se čini da se tu više ne priča o neobaveznom sexu sa strane i da pokretačica ove teme i nije tako emotivno ravnodušna prema tom novom komadu..

Osim toga, čini mi se i da ti i ona ne spadate u istu grupu žena, jer da je tako ona ne bi ni pokretala ovu temu nego bi se jednostavno poševila sa likom..
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:10   #30
Quote:
Ne da ga ostavim, samo prevarim.
kukavico. lazljivice. licemjerko. ukratko, najgora vrsto ljudi. zasto o zasto postojite?
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:12   #31
Ako ćeš ga prevarit želim ti da ti se obije o glavu



Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:51   #32
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
kukavico. lazljivice. licemjerko. ukratko, najgora vrsto ljudi. zasto o zasto postojite?
Zato da bi ti zivio u paranoji da ce te cura/zena prevariti
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 09:54   #33
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Zato da bi ti zivio u paranoji da ce te cura/zena prevariti
toliko znam da se to nikada neche dogoditi da sam spreman staviti obje ruke u vatru
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:19   #34
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
kukavico. lazljivice. licemjerko. ukratko, najgora vrsto ljudi. zasto o zasto postojite?
Default - svaka ti cast sto si ovo izrekao! Dijelim tvoj stav u potpunosti (isto je radilo se o muskarcima ili zenama).
Tomo_Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 11:32   #35
Monikatrix jesi ostavila dečka?

Ili si još u fazi premišljanja bi li kod drugog skoknula?
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:01   #36
Quote:
Gorriot kaže: Pogledaj post
Monikatrix jesi ostavila dečka?

Ili si još u fazi premišljanja bi li kod drugog skoknula?
cura naletila na prvu "krizu" ,izgubljena pa ne zna što da radi..

toplo se nadam da je poslušala moj savjet
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:03   #37
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
cura naletila na prvu "krizu" ,izgubljena pa ne zna što da radi..

toplo se nadam da je poslušala moj savjet
Ma sumnjam............
Ne vjerujem da joj fali adrenalina tog tipa....
Ona bi i ovce i novce, a na kraju ispadnu samo ovce, a druga strana često ispadne budala.
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:08   #38
Quote:
monikatrix kaže: Pogledaj post
U vezi sam 3 godine. Volim ga i sretni smo. Ali..nedavno je u moj zivot usao muskarac koj me je jako poceo zanimati i razmisljam da prevarim decka. Ne da ga ostavim, samo prevarim.
Ima tko iskustva u tome i da li je bolje da od svega odustanem?
Mislim da više varaš ovakvim hladnim, patronizirajućim i zapravo sadističkim razmišljanjem no što bi prevarila jednim činom koji u biti ništa sam za sebe ne znači.
Tako gledajući, štetu si već napravila pa je posve irelevantno više hoćeš li u krevet s drugim danas ili sutra.
__________________
Him & Her
LadyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 15:08   #39
Quote:
LadyBlue kaže: Pogledaj post
Mislim da više varaš ovakvim hladnim, patronizirajućim i zapravo sadističkim razmišljanjem no što bi prevarila jednim činom koji u biti ništa sam za sebe ne znači.
Tako gledajući, štetu si već napravila pa je posve irelevantno više hoćeš li u krevet s drugim danas ili sutra.
oćeš ostaviti dečka ako pogleda drugu na ulici? jer, tako gledajući štetu je već napravio
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 22:53   #40
Odluka je pala

Necu nista uciniti, potrudit cu se svim silama biti u ovoj vezi, jer mi je stalo, a ako ne bude islo, prekinut cu.
Shvatila sam da ne vrijedi zbog neke zaljubljenosti varati decka itd.
Ali cak sam ovog drugog nocas sanjala
monikatrix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.