Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 15:55   #61
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
ja sam od onih koje su doma opustene, ali ne kuzim, kako netko moze da se ne ceslja? da se ujutro ne pocesljam (ne mislim na "pravljenje frizure") izgledala bih kao Ms. Crabtree, vozacica skolskog busa u South Parku
kad ne radim ..ujutro se NE POCESLJAM ! Skupim kosu u nekakav repic i to je to .
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 03:45   #62
Mene je moj slikao krmeljavih očiju, nakon buđenja, neumivenu itd i stavio preko cijelog ekrana
ima i drugih slika (s pireva ) njih nije izabrao

šta bih se ja još trudila, kad ogledala velikog i nemamo, za koga

p.s. to raščupano nije gadno kad su te dlake na glavi, da se razumijemo, ali negdje drugdje...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 03:50   #63
uvijek gledam na to da budem seksipilna jer muškarcu nema gore
nego kad ga dočeka zapuštena žena,,

zato se ja svake većeri otuširam i kad se zlato(4g) uspava,,
ja oblačim providno i liježem u krevet i budna čekam do ujutro da mi muž dođe s posla,,

jednostavno meni to nije teško - to su neki naši zajednički trenuci koje ne želim zapostaviti jer u braku dođe do zasićenja kad žena ne pazi na sebe.
ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 09:36   #64
pa kaj ne bi navila vekericu i odspavala koji sat a ne budna cekala muza ?

LOL
__________________
Judge me all you want, but keep the verdict to yourself.
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 11:26   #65
Ovaj.. pa, ja redovito perem robu, tuširam se najmanje jednom na dan, kosu perem svaki drugi do svaki treći dan. Ujutro kad se probudim, umijem se, operem zube i počešljam se (dobro, ponekad više i nije jutro kad to napravim ).
Ali kako naranča kaže, moja skupa trenerka čeka bolje dane ili kad idemo nedjeljom kod njegovih, po doma sam isto sklona flekanju robe.
Pa ne kužim, ove koje paze u čemu hodaju (ne rastegnuto, ne zaflekano), ili kući ne rade kućanske poslove pa im se to ne događa ili imaju toliko novaca da stalno bacaju robu i kupuju novu, da bi onda u njoj hodale po kući??
Mene dragi zove Pucko, jer uvijek se i sa svime uspijem sprljati. Pogotovo kad kuham ili nešto slično.
On isto tako ima robu ''za po doma'', koja je bolji dio onoga ''za raditi po vrtu'', ali je na fleke svih mogućih uzoraka, rastegnuta, požmarena, na rupice.
I meni je on tako najslađi.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 11:32   #66
Joj, moram još i ovo.. ženica, tebi je uzor Žuži, gđa.Krojačica? Udovoljavati muškom, čekati ga, ako ode drugoj ne mu predbacivati da ne bi slučajno otišao.. A slatko.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 15:35   #67
zašto se konstantno ističe tuširanje i osobna higijena?

mislim, kaj se to ne podrazumijeva

ak smo doma komotni ne znači da smo zmazani
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 15:38   #68
Quote:
ženica kaže: Pogledaj post
zato se ja svake većeri otuširam i kad se zlato(4g) uspava,,
ja oblačim providno i liježem u krevet i budna čekam do ujutro da mi muž dođe s posla,,

jednostavno meni to nije teško - to su neki naši zajednički trenuci koje ne želim zapostaviti jer u braku dođe do zasićenja kad žena ne pazi na sebe.


Cure, slušajte kako to treba!

Ja se recimo šetam u majici Supermena. Nikad se ne zna kada treba krenuti u akciju!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 15:54   #69
Quote:
PaRiŽanKa kaže: Pogledaj post

E, ali... zar stvarno postoje žeMske koje se rihtaju i za po doma? Aj molim vas, ak ima koja, da nam opiše kak se to rihta da cijeli dan bude doma...
Peggy Bundy
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 17:59   #70
evo Peggy Bundy

Ja se šminkam za "po doma" kak ste vi to nazvali

To mi je ritual da čim se probudim (neprobudim se čupava i razmazane šminke jer kosu svežem prije spavanja,otuširam se te skinem šminku sa sebe,tak da ujutro izgledam "normalno" ) operem zube, umijem se,stavim kremu,puder,sjenilo i maskaru. I meni super ..
Kako ni nemam poderanih..stare..razvučene..odrpane (sad se ni nesjecam kak ste ih sve nazvali) odjece,tako ju ni nenosim po doma budem u riflama ili trenirci .(u onim kojim bi i van izašla)
Nema mi goreg kad dodjem negdje u goste a ono "gazdarica" kao da ju sava izbacila i to zato sto taj dan nije planirala nigdje ici
Tu netreba puno vremena 10 min. ujutro da bi izgledo ljepo i sebi i muzu
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 20:33   #71
slazem se, grozne su mi zene koje izgledaju ko strasilo kad su doma. ali moram reci da je meni puno veca razlika izmedju rascupane zene u vrecastoj trenirci i one pocesljane u necemu sto ima oblik, nego razlika izmedju nasminkane i nenasminkane.

ono prvo mi izgleda kao zapustenost, a nenasminkana zena doma ne izgleda zapusteno. ne kritiziram te zbog sminkanja, samo ne razumijem cemu takav look u dnevno-kucnim situacijama, MENI djeluje cudno.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:08   #72
rijetko kad sam baš cijeli dan doma, ako sam i slobodna ako je vikend izađem bar na kavu s njim ili s prijateljicama.ali look po kući je skroz ok.Obavezno ujutro kao i svako drugo: tuširanje, umivanje pranje zubi, korektor na podočnjake, dozodorans, mazanje tijela losionom a odjeća je uvijek nešto čisto, fino i skladno.Nikad nisam u starom, razvučenom,isflekanom, nastojim, prvenstveno radi sebe, ne izgledati kao zapuštena kućanica
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:48   #73
Rastegnuto, poflekano i iskidano ide u smeće. To ne nosim nigdje, to ne vraćam u ormar....
Pa ima kupiti majica za 30 kn a ljetnih pamučnih haljinica za 50 kn. Ne vežem se emocionalno za majicu pa da bi je vukla na sebi od stoljeća sedmog.

A i dragom bacam u smeće sve što izkida, isfleka, ukratko sjebe.

Hodam bosa jer to volim, u nečem jednostavnom ali ne vrećastom jer ne volim kad se odjeća mota oko mene. Šminka je jutarnji ritual, ali samo maskara, korektor na podočnjake i umjereni ruž.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:57   #74
Moram proznat da se divim curama koje se sminkaju za po doma. Doduse ja se sminkam samo kad idem navecer van, a i to ne bas uvijek, u principu mi smeta, pogotovo u proljece kad me uhavti alergija, pa me zasvrbe oci, pa se pocesem, pa maskara do pola lica. Al ipak su mi najjace one koje na plazu idu s sminkom
Po kuci sam u necemu udobnom, zimi u trenirci i majici, ljeti u kratkim hlacicama ili gacicama i gornjem djelu kupaceg (ako treba ko doc) ili grudnjaku. Zelim se osjecat udobno i opusteno u kuci, a vecina jako sexi stvari je obicno i jako sputavajuce.
Sto opet ne znaci da se ne perem, ili da se ne cesljam ili da hodam u poflekanim i podrapanim stvarima.
malosampukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:41   #75
moja mama i ja smo ljeti u obicnim pamucnim gacama i obicnim pamucnim potkusuljama ili majicima doma.
zimi ja u tajcama (od kad znam za sebe, NE zato jer su sad tajce u modi)i nekoj majci, a mama u starim trenirkama...
mama voli siroke vrecaste majice, ja ne, pa ih niti ne nosim...
mama se nikad ne sminka, ja uvijek, ali malo.... eto, ja spadam u te nesretnice koje su uvijek nasminkane....no ne spavam sa sminkom.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:17   #76
i onda seces doma u bijelim gacama i kanotjeri, bez grudnjaka, i nasminkanog lica...?
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:22   #77
da. moj make up je gotovo neprimjetan.

svako radi onak kak mu najvise odgovara.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:34   #78
ma naravno, uopce te ne kritiziram, samo mi je neobicno. ja se, kad sam samo u rublju, osjecam spremno jedino za krevet. nekako mi nije prakticno sjediti samo u bijelim pamucnim gacama na kaucu na kojem inace sjede ljudi koji dodju izvana... da ne spominjem postara i slucajne goste koji mogu navratiti
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:45   #79
Quote:
cd8 kaže: Pogledaj post
ma naravno, uopce te ne kritiziram, samo mi je neobicno. ja se, kad sam samo u rublju, osjecam spremno jedino za krevet. nekako mi nije prakticno sjediti samo u bijelim pamucnim gacama na kaucu na kojem inace sjede ljudi koji dodju izvana... da ne spominjem postara i slucajne goste koji mogu navratiti
svašta, kakvo navraćanje, mrzim nenajavljene i rijetko im otvaram

ja sam u tangama i sjednem gdje hoću doma, a padobranke ne nosim ni po najljućoj zimi, kao da pelene omotam oko sebe
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:46   #80
kod mene uglavnom nema nenajavljenih gostiju - rodbine, frendica.... svi dolaze u zakazano vrijeme osim bake koja me zna iznedaditi, ali to je samo moja baka .... a ako je postar u pitanju, pa zato postoji kucni ogrtac... ili skoknem na brzaka do ormara - to traje sec...

btw, boli me briga kaj bu postar ili netko drugi rekel na to kaj sam ja u kucnom ogrtacu.... kaj mislis...ona je u bila u kucnom ogrtacu......
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.