Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 13:30   #81
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
da nesiguran sam u sebe, nemam svoje stavove, ruzan sam,krezav, debel i nemam jedno oko i mrzim sve zene sto nose tangice jer takve zene ja nisam nikada mogao dobiti...smrcsmrc...btw zasto zene kad nemaju komentar uvijek kazu da su muskarci nesigurni u sebe?
Zato jer ti svaki post odiše nesigurnošću frajerčino.
A ovo
Quote:
, ruzan sam,krezav, debel i nemam jedno oko i mrzim sve zene sto nose tangice jer takve zene ja nisam nikada mogao dobiti...smrcsmrc...
si sam napisao...nitko to nije spomenuo
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:31   #82
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Prvo ja nisam u braku, drugo gluposti trkeljaš, nesiguran si pa pljuješ po ženama koje imaju svoje ja i nose tangice jer to žele.
Treće nisi shvatio ovo poremećaji osobnosti niti ću gubit vrijeme da ti to objasnim
wouw isticu to da imaju svoje JA time sto nose tangice ??????? hahahaha
fakat je ovo najveca glupost i omalovazavanje zenskog spola koju sam cuoo dugo dugo dugo
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:31   #83
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
wouw isticu to da imaju svoje JA time sto nose tangice ??????? hahahaha
fakat je ovo najveca glupost i omalovazavanje zenskog spola koju sam cuoo dugo dugo dugo
evo ti prijedlog, zapalite grudnjake hahahaha
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:31   #84
mozemo dalje u laksem tonu i bez uvreda???
molim lijepo!
ZgSash is offline  
Old 30.08.2007., 13:32   #85
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
sash ako obratis paznju na sve postove ovog topica primjetit ces da se u zenskim komentarima nosenje tangica poistovjecuje sa "osjecati se seksi", mozda bi njima trebao postaviti pitanje koje si postavio meni.
Naravno, činom udaje žena mora odustati od toga da se osjeća seksi, jerbo je odmah kurva ako se, zamisli, osjeća seksi nakon čina braka!
Anastasia is offline  
Old 30.08.2007., 13:34   #86
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
kameno doba za nas većinu već odavno ne postoji što ne bih rekla za vas pametnjakoviće koji pljujete po ženama koje nose tangice.
pa tko ti brani da ih nosiš? i ne radi se o pljuvanju, već o stavu. prolistaj malo fashion časopise, pa ćeš zaključiti tko je iz kamenog doba!
bambi101 is offline  
Old 30.08.2007., 13:34   #87
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
wouw isticu to da imaju svoje JA time sto nose tangice ??????? hahahaha
fakat je ovo najveca glupost i omalovazavanje zenskog spola koju sam cuoo dugo dugo dugo
Sad bi ti nešto rekla, ali neću jer bi se spustila ispod svog nivoa, ko što ti već jesi.
Žena ima svoje ja kad radi što hoće, nosi što hoće, ide gdje hoće, bira koga hoće..itd..
to što ti tako nevješto pokušavaš okrenut moje riječi je tvoj problem.
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:35   #88
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
pa tko ti brani da ih nosiš? i ne radi se o pljuvanju, već o stavu. prolistaj malo fashion časopise, pa ćeš zaključiti tko je iz kamenog doba!
ne čitam te časopise, ne zanimaju me trendovi...nosim što želim i u čem se dobro osjećam i nitko nema pravo da mi kaki zbog toga.
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:35   #89
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Sad bi ti nešto rekla, ali neću jer bi se spustila ispod svog nivoa, ko što ti već jesi.
Žena ima svoje ja kad radi što hoće, nosi što hoće, ide gdje hoće, bira koga hoće..itd..
to što ti tako nevješto pokušavaš okrenut moje riječi je tvoj problem.
hahaha
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:37   #90
Quote:
skyy kaže: Pogledaj post
Razumljivo je da to sve rade slobodne žene ali zbog čega bi to trebala radit jedna udana žena koja doma ima muža i djecu.Koga trebaju privuć tange kad ona ide na kavu sa prijateljicama.
Da bi dobila ono sto doma ne dobiva
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 30.08.2007., 13:41   #91
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
ne čitam te časopise, ne zanimaju me trendovi...nosim što želim i u čem se dobro osjećam i nitko nema pravo da mi kaki zbog toga.
i tko je sad za kameno doba nakon ove kontradiktorne izjave?
bambi101 is offline  
Old 30.08.2007., 13:42   #92
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
i onda se čudiš bacanju klikova i brisanju ženskih brojeva iz moba. pa isti ste
Fakat! To je taj!!! Kukao i cvilio danima da mu žena ne da da skuplja Playboy i Klik, da mu ne da da ima frendice, proglasio je aždajom, a vidi njega. Taj bi zabranio ženi i da se šminka. Našla krpa zakrpu!
Burmanska mačka is offline  
Old 30.08.2007., 13:43   #93
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
i tko je sad za kameno doba nakon ove kontradiktorne izjave?
ma melje samo da melje
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:45   #94
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
i tko je sad za kameno doba nakon ove kontradiktorne izjave?
Šta jer ne nosim ultra high fashion???
Znači ne čitanjem časopisa sam se plasirala za kameno doba...ok fajn
Kontradiktorna izjava da svak ima pravo nosit što hoće....da aha...
Dakle svi bi trebali nositi ono što kažu časopisi, dakle žene nose tange samo zato jer je tako nekoć pisalo u časopisima...ma bravo.
Svašta.
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:45   #95
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
Valjda žele odbiti svoje muževe kad zatraži sex. Deplasirani su izgovori tipa glavobilje, umora,.....pa su se dosjetile da ih na fin način odbiju. Ne vidim kojeg to muškarca mogu napaliti tange na masnom, punom celulita, u tendenciji pada dupeta? Ruku na srce koliko ima žena kojima to stoji, a k tome tange su ionako otkad out!?
A što se rubova na gaćicama tiče,.....pa zar nikad niste čuli za hipsterice bez poruba? Jesu skuplje, ali sse bar prekrije ono gore navedeno, a osim toga više su sexi od tangi!
Kakav krasan slikoviti opis. Koja su ti frajerčina. Jadna tvoja žena. A da mi je samo tebe vidjeti, tvoje bicepse, tricepse i tvoje čvrsto i tvrdo ko kamen dupe!
Burmanska mačka is offline  
Old 30.08.2007., 13:46   #96
Quote:
skyy kaže: Pogledaj post
ali zbog čega bi to trebala radit jedna udana žena koja doma ima muža i djecu.Koga trebaju privuć tange kad ona ide na kavu sa prijateljicama.
mogu samo komentirat: A šta ti gledaš u guzicu udane žene???????????
mislimmmmmmmm
tarmiqua is offline  
Old 30.08.2007., 13:47   #97
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post
Kakav krasan slikoviti opis. Koja su ti frajerčina. Jadna tvoja žena. A da mi je samo tebe vidjeti, tvoje bicepse, tricepse i tvoje čvrsto i tvrdo ko kamen dupe!
Zena je

Zar si stvarno mislila da onakav post moze napisati muskarac?
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 30.08.2007., 13:48   #98
Možda zato jer im je po volji - oblačiti tange...
Amelie007 is offline  
Old 30.08.2007., 13:49   #99
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Šta jer ne nosim ultra high fashion???
Znači ne čitanjem časopisa sam se plasirala za kameno doba...ok fajn
Kontradiktorna izjava da svak ima pravo nosit što hoće....da aha...
Dakle svi bi trebali nositi ono što kažu časopisi, dakle žene nose tange samo zato jer je tako nekoć pisalo u časopisima...ma bravo.
Svašta.
Aj ti ispočetka još koji puta, polako i s razumijevanjem pročitaj moj prvi post, možda shvatiš! A ako i ne shvatiš neće me čuditi!
bambi101 is offline  
Old 30.08.2007., 13:53   #100
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Zena je

Zar si stvarno mislila da onakav post moze napisati muskarac?

Baš. Mogla sam i misliti. Fakat sam naivna.
Burmanska mačka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.