Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 16:37   #61
ti bi njemu trebala pjevati ovo:nije sve u lijepom tijelu,žigolo,pogrešnoj si zeni prišao ,sve sto bi mi nocas stvarno prijalo,davno si ti izgubio.... nikad nebi sa takvim bila,to ne radi zena od stila
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Old 19.09.2007., 17:11   #62
svi tu od prve dijele savjete, naravno dobre za tebe, ali baš me zanima da se vi nađete u toj situaciji i da se zakačite za nekog toliko dal bi postupili po tim savjetima. zlatnica, probaj biti sebi na prvom mjestu i imati više samopoštovanja!
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Old 19.09.2007., 17:49   #63
Quote:
VelmaX kaže: Pogledaj post
Daj se i ti udaj za bezveznog tipa, pa poslije budi žrtva... to je sad jako in i nitko te ionako neće pitati jesi li mogla znati...


uvijek možeš reći da si imala teško djetinjstvo i da te roditelji nisu voljeli.
Aphex is offline  
Old 19.09.2007., 17:50   #64
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post


uvijek možeš reći da si imala teško djetinjstvo i da te roditelji nisu voljeli.

ili da si bila premlada da bi shvatila
elegant is offline  
Old 19.09.2007., 17:57   #65
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
danas je vecini muskaraca fora premisljati se i ne biti siguran, tj. bjezati od braka jer u glavi stvore viziju kako ce im jednog dana prici jebeni top model .. roditi im 5-oro djece .. nakon toga jos uvijek jebeno izgledat .. i volit ce samo njih .. kakvi god izgledaju .. a najcesce su mali .. debeli .. coravi .. i na kraju price obicno ostanu sami , jer propuste dobru curu iz sake .. a top model nazalost NIKADA nece doci


zasto bi zaboga ti zeljela da te ozeni covjek koji te ne postuje? kome nisi najbitnija i najljepsa na svijetu .. pa makar imala noge ko maradona?
i zasto dopustas njemu, koji sam po sebi nije nista posebno, da misli da je bolji od tebe? da misli da se moze premisljati dok ti cekas i cekas..i ne vidis nikog osim njega?

on te nikad nece voljeti onako kako ti zasluzujes, sto prije si to osvjestis u glavi, prije ces ga spustiti na zemlju, izkritizirati sve na njemu , reci mu da ti ne treba takav papak i kreten u zivotu, reci mu da krene u teretanu i maknuti se od njega .. tj. pustiti pravom muskarcu (kojih je hrpa oko nas samo treba otvoriti oci) da te drzi kao kap vode na dlanu .. jer to je bit zivota
Zlatnice ajd malo budi Zlatna pa ces znat postavit se prema jadnicima koji svoje komplekse lijece pokusavajuci ih nabiti drugima.

Bravo zlatna
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 20.09.2007., 01:15   #66
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Evo, tek toliko da vidim što ljudi misle o mojem slučaju... Možda pokupim i koji savjet, iako ovo nije potpuno jer ćete biti upoznati samo s mojim viđenjem situacije...

Upoznala sam ga na 4. godini faksa, skupa smo 3 godine. Problem: on se cijelo vrijeme premišlja... Zašto? Navodno ja nisam njegov tip cure, a on jaako pati na izgled (jel to dečkima stvarno tak važno?)

U međuvremenu ja se zaposlila, on me zaprosio i trebali smo se vjenčat, ali je njemu uletila vojska... Trenutno ispada da je i bolje da nismo jer on još uvjek nije siguran.

Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.

Moje viđenje: On pod stresom reagira tak kak reagira (kukavički podvuče rep), a kad se situacija smiri, sve je ok.

Što napraviti? (znam da je ovo ful malo informacija, ali ako vas što dodatno zanima, pitajte...)
Informacija ima i previse.
Ti si tolerantna budala.
Dok god blejis doci ce neko ko sisa ovce da i tebe osisa.
Nauci se boriti za sebe, ako ne mozes sama uz pomoc ljudi koji te vole, ako ni to ne pomaze prosetaj do psihologa...

Vidjeces kako je zivot lijep kad nisi niciji otirac, kad te oni koji te vole - zaista vole i postoju i paze na tebe i tvoja osjecanja...
Nek ti je sa srecom.
M@3X is offline  
Old 20.09.2007., 01:45   #67
Quote:
VelmaX kaže: Pogledaj post
Ako ti je važnije udati se, nego biti sretna u životu - a ti se udaj za njega i time mu pokaži da - kad već nisi najljepša od svih - nisi niti dovoljno pametna.
Time ćeš si osigurati status kuhinjske krpe, ali udane kuhinjske krpe, doduše...


M@3X is offline  
Old 20.09.2007., 01:48   #68
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
da li mijenja stvar da me jučer ostavio prvi put, a do sada je imao par epizoda u kojima je trebao vremena da razmisli i odluči što hoće...
A da li ce tebi promijeniti stvar kad te osamari prije sledeceg odlaska da malo razmisli?

A kad ode na petogodisnje razmisljanje zeli li te ili ne, dok ga ti cekas kod kuce sa dvoje sitne djece u naramku da se odluci?

A kad te gurne niz stepenice?

Trudnu?
M@3X is offline  
Old 20.09.2007., 01:50   #69
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
on te nikad nece voljeti onako kako ti zasluzujes, sto prije si to osvjestis u glavi, prije ces ga spustiti na zemlju, izkritizirati sve na njemu , reci mu da ti ne treba takav papak i kreten u zivotu, reci mu da krene u teretanu i maknuti se od njega .. tj. pustiti pravom muskarcu (kojih je hrpa oko nas samo treba otvoriti oci) da te drzi kao kap vode na dlanu .. jer to je bit zivota
Nakon ovoga bi on nju molio da mu se vrati i tvrdio da je bas ona zena njegovo zivota i kako je 100% siguran u to.
I bio bi siguran...sve dok ona opet ne bi postala draga i tolerantna prema njemu...onda bi se opet povremeno isao predomisljati i uzimao pauze, bolovanja i godisnje odmore, kao da je u radnom odnosu, a ne u vezi...
M@3X is offline  
Old 20.09.2007., 01:54   #70
Quote:
mala bez morala kaže: Pogledaj post
svi tu od prve dijele savjete, naravno dobre za tebe, ali baš me zanima da se vi nađete u toj situaciji i da se zakačite za nekog toliko dal bi postupili po tim savjetima. zlatnica, probaj biti sebi na prvom mjestu i imati više samopoštovanja!
Sad sam u sretnoj visegodisnjoj vezi, ali ranije...
Zakacila se, skontala da je kreten i da osoba koja se meni svadja zapravo ne postoji nigdje sem u mojoj glavi...izabrala svoj zivot bez njega u tom mom malom zivotu, patila malo, ali cijelo vrijeme bila svjesna cinjenice da ma koliko mi tesko ili lose bilo, to je bolji izbor i bolja varajanta - sa njim da sam bilo bi mi jos i mucnije i gore...
M@3X is offline  
Old 20.09.2007., 08:57   #71
nagradno pitanje: da li je tip bogat?
ZgSash is offline  
Old 20.09.2007., 10:14   #72
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nagradno pitanje: da li je tip bogat?
očito je mamin ljubimac, ako ne i jedinac, pa ako i nije .... možda ima svijetlu financijsku budućnost
elegant is offline  
Old 20.09.2007., 10:36   #73
Quote:
mala bez morala kaže: Pogledaj post
svi tu od prve dijele savjete, naravno dobre za tebe, ali baš me zanima da se vi nađete u toj situaciji i da se zakačite za nekog toliko dal bi postupili po tim savjetima.
nitko nije imao identičnu situaciju ali vjerujem da smo skoro svi imali vezu u kojoj je jedna strana više a druga manje davala odn. nisu imali osjećaj jednakog primanja i davanja

a kad osjećaš i znaš i vidiš da ti daješ više, voliš više, a od drugog zauzvrat dobivaš mrvice (jer ovaj njen je prvo, površan a drugo, uništava joj samopouzdanje) - onda znaš da nema budućnosti u takvoj vezi
alanka is offline  
Old 20.09.2007., 10:51   #74
Quote:
alanka kaže: Pogledaj post
nitko nije imao identičnu situaciju ali vjerujem da smo skoro svi imali vezu u kojoj je jedna strana više a druga manje davala odn. nisu imali osjećaj jednakog primanja i davanja

a kad osjećaš i znaš i vidiš da ti daješ više, voliš više, a od drugog zauzvrat dobivaš mrvice (jer ovaj njen je prvo, površan a drugo, uništava joj samopouzdanje) - onda znaš da nema budućnosti u takvoj vezi
elegant is offline  
Old 20.09.2007., 10:53   #75
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Misim da ste u pravu... (nebrem vjerovat 100% protiv )
I trenutno mi se čini ko da me nitko neće razumjeti bolje od njega. I ko da se nikad neću udati... (smješno ali...)
Čuj, ne znam kako tebi, ali udaja ne bi trebala biti smisao života.
Prošvrljaj malo po ŽUD-u pa po rastavama pa ćeš vidjeti koliko tu sranja ima. Ne kažem da mora biti tako, ali ako već prije braka toliko toga ne štima, u braku može biti samo gore.

I da nikad i ne udaš... zašto misliš da bez toga ne možeš imati sretan i ispunjen život?
r.kubica is offline  
Old 20.09.2007., 11:46   #76
nije bogat (zakaj??)


meni to stvaarno nije važno,, ja sam ga voljela takvog kakav je...

inače, svjesna sam da i brak i sve te romantične fore i gluposti i ne znam što sve ne bez osnovnog poštovanja i ljubavi nemaju smisla.

sad da još samo to primjenim i na emocije.... zvuči tak jednostavno..
i tak nemoguće...
zlatnica is offline  
Old 20.09.2007., 11:58   #77
Draga moja...pinklec na rame i put pod noge...bježi od takve veze...
darukoka is offline  
Old 20.09.2007., 12:26   #78
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
nije bogat (zakaj??)


meni to stvaarno nije važno,, ja sam ga voljela takvog kakav je...

inače, svjesna sam da i brak i sve te romantične fore i gluposti i ne znam što sve ne bez osnovnog poštovanja i ljubavi nemaju smisla.

sad da još samo to primjenim i na emocije.... zvuči tak jednostavno..
i tak nemoguće...
to ti se sad tak čini, ali ostaje činjenica da ne cijeniš li sebe, ne cijeniš ni druge ... htjeli nehtjeli, sve počinje od nas samih ... moj ti je savjet, nađi neku zanimaciju koja će te zaokupit ... upiši neki tečaj, teretanu, daji instrukcije ... odi u plesni klub ... bilo što, samo da ti zaokupi misli i utroši slobodno vrijeme ... tako ćeš ti sama najlakše napraviti odmak o njega i te glupe situacije u kojoj si se našla ... a onda ćeš moći i realnije reagirati kad i ako se gospon odluči dotepsti natrag
elegant is offline  
Old 20.09.2007., 13:01   #79

evo, baš nedavno sam krenula u školu jahanja

i to je nekaj kaj sam oduvjek htjela i super mi je
zlatnica is offline  
Old 20.09.2007., 13:06   #80
Quote:
zlatnica kaže: Pogledaj post
Evo, tek toliko da vidim što ljudi misle o mojem slučaju... Možda pokupim i koji savjet, iako ovo nije potpuno jer ćete biti upoznati samo s mojim viđenjem situacije...

Upoznala sam ga na 4. godini faksa, skupa smo 3 godine. Problem: on se cijelo vrijeme premišlja... Zašto? Navodno ja nisam njegov tip cure, a on jaako pati na izgled (jel to dečkima stvarno tak važno?)

U međuvremenu ja se zaposlila, on me zaprosio i trebali smo se vjenčat, ali je njemu uletila vojska... Trenutno ispada da je i bolje da nismo jer on još uvjek nije siguran.

Bitna činjenica: jučer me ostavio, ne znam po koji put... I kaj je najbolje znam da će se vratiti. Samo ne znam kaj da ja napravim kad se to dogodi.

Moje viđenje: On pod stresom reagira tak kak reagira (kukavički podvuče rep), a kad se situacija smiri, sve je ok.

Što napraviti? (znam da je ovo ful malo informacija, ali ako vas što dodatno zanima, pitajte...)
A sta ce tek biti kada krenu klinci....onda ces ostati s njima sama jer je on pod stresom.....
Daj se sredite i ne pomisljajte na vjencanje jos 20-30 godina dok ne sazrijete
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.