Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 17:43   #1
Živjeti u neizvjesnosti ili znati istinu

Dakle, da počnem. Od nedavno sam pristupila forumu, zbog jednog drugog problema. Međutim, muvajući se otkrila sam nize rasprava na temu prevare.
Dakle mene muči sljedeće pitanje, mislite li da je bolje živjeti u neizvjesnosti ili znati gorku istinu?
Naime, srećom, kod mene to nije aktualna problem, međutim, baš me ta nerazjašnjenost situacije iz prošlosti još uvijek kopka, a moram priznati da je i česta tema svađa između mene i mog partnera.
Krenimo ovako. Započeli smo vezu prije 4 godine. Nakon nešto manje od godine dana počeli živjeti zajedno. Idila, sve divno i krasno. I netom po mom useljenju, neka njegova rođendanska fešta kod nas, a ja taman dan prije provela kod svojih staraca. I sad društvo odlazi, svi nacugani, dragi ih isprati van do auta. I taman od izađe van, kad ono poruka na njegovom mobu. Hm, 2 u noći, malo čudno vrijeme za poruke, rođendan slavi sa 5 dana zakašnjenja pa sumnjam da je čestitka. I ništa ja, al onda telefon zvoni. Pogledam, broj ne poznajem, nema imena, dakle nije memoriran. Prestane zvonjava, opet SMS. Vrag mi ne da mira, pogledam ja SMS. Isti broj koji je zvao. OK, idem ja otvorit, reći ću da sam slučajno, a ionako je pripit, neće ni skužit. Kad ono, dragi daj me nazovi !!!!!!!!!!!!!! Druga poruka: zašto se ne javljaš???????????
Opalilo me, ko grom iz vedra neba!!!!!!!!!!!!!!! Luda bijesna, ne znam što bi. U tom trenu on ulazi, ja još u šoku. Baca mi se u zagrljaj, a ja mu opalim šamarčinu, uzmem telefon i bacim mu ga i kažem da mi objasni poruke i pozivu u 2 u noći. On pijan ko mazga kaže da ne zna o čem pričam i da on mora leć jer nemre stajat.
Katastrofa, ja urlam, njega ne tangira, već hrče. Iskoristim priliku kad je lego, i prokopam po mobu, i, naravno, nađem dopisivanje od cijelog prijašnjeg dana. Ništa "malogno", al skužim da fale neke poruke. Među njima nalazim njegovo pitanje: Kako ćeš doći? na što ona odgovara : Taksijem!!! Bijesna odlazim u papučama, u auto i k frendici (trebalo mi je sat vremena da je probudim). On me zove u 11, momak se digo, i pita di sam???? Ja luda, plač, histerija, kako me možeš uopće to pitat????
On se pravi lud, o čemu ja to????
Ok, idemo se nać! Ne, neću doć kući, bojim se da bih ga mogla priklat nađem li neki oštar predmet, ajmo u birc. Nađemo se mi, on sav u šoku, kao ne zna koji mi je k.... I ja, suzdržavajući se jedva, objasnim razlog moje hiterije, a on mrtav hladan - ne mogu nikom zabranit da mi piše poruke. I povuci-potegni, ispada da mu je to bivša (za koju znam da postoji) koja ga se baš eto sjetila!!!
Pitam kakve su to poruke koje počinju sa dragi, kak to da je se baš sjetio kad mene nije bilo doma, on kaže ona se meni javila. Pitam ja njega kaj je možda vidovita pa baš slučajno zna da me nema???
Uglavnom, da skratim, kaos je trajao danima, on niš ne želi priznat ni mrtav!
Ok, pređem ja prek toga ali me muči crv sumnje. Kopanje po mobu postaje redoviti sport, angažirani su svi frendovi koji rade kod teleoperatera. I naravno, još nekoliko puta je bilo kontakata. Uglavnom po jedan poziv ili poruka. Isprika je bila da je on nemre spriječit.
Imam jebenu intuiciju i mislim da je taj prvi put dok me nije bilo bilo nešto, ali ne mogu dokazat. Ugl. sad je već odavno sve ok. Međutim, crv sumnje u meni nikada se nije utišao. Često se ulovim da mu kopam po telefonu (a kak ne bi kad sam prije svaki put kad sam kopala nešto našla)....
Već dugo nema kontakata, ali mene ubija bolesna želja da saznam da li je tada bilo nešto....
Što mislite???
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 17:54   #2
pa odgovor na to pitanje jest zapravo odgovor na iduće pitanje:
- što ćeš učiniti s tom spoznajom?
jel ti uopće znaš što da radiš s tim saznanjem?
Što ćeš učiniti ako je nešto bilo? ostaviti ga?
tražiš istinu ne zato da bi našla istinu, nego da ti se potvrdi da to nije istina.
Ali što ako jest? Što ćeš s time?
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:35   #3
U svakom slučaju očito tebe to jako ždere,i mislim da je za vas dvoje gore da se ti stalno vraćaš na tu temu.
Samo kaj ak ti on cijelo vrijeme govori istinu i stvarno ničeg nije ni bilo,jel ćeš ikad povjerovati u to?
Ljudi se nekad dopisuju iz čiste zaj...,i sama si sigurno nekad bila uvučena u neku spiku sa aluzijama na sex,pa nisi mislila joj idem odmah s tipom u krevet.
A budi iskrena pa reci da tebi ne bi godilo da ti se neko sa strane uvaljuje,bez da bi ti išta izrealizirala.
Možda se i on našao u takvoj situaciji.
julsie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:56   #4
ma ni jedno NIJE dobro. naime, ako se nesto slicno dogadja , sasvim je svejedno znas li ili ne-osobno iskustvo:zena uvijek zna. Samo si ne zeli priznati. A ako kopas dovoljno duboko 100% naci ces shit!!!"!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:57   #5
Quote:
zekoslava3 kaže: Pogledaj post

Imam jebenu intuiciju i mislim da je taj prvi put dok me nije bilo bilo nešto, ali ne mogu dokazat.

Već dugo nema kontakata, ali mene ubija bolesna želja da saznam da li je tada bilo nešto....
Što mislite???

da, bilo je nešto, sigurno.

on ti ni mrtav nije želio priznat - pametno od njega. čini se kao muškarac koji zna znanje - nikad priznat, nikad, nikad i ni u kom slučaju, jer zna da će mu trebati ta odstupnica, da se pravi blesav, pošten i vjeran, pošto zna da to nije nit će ikad biti, pa da si stvori 'zaleđe'.

to ne znači da sad nešto ima između njih dvoje, ali onda je sigurno bilo (jer nijedna 'bivša' neće iznebuha ponovno sasvim slučajno u 2 h po noći početi slati poruke koje počinju s 'dragi', osim ako joj dragi nije bio 'dragi' par sati prije ili dan ranije i tako to...).

"ja joj ne mogu zabraniti da mi šalje poruke" - kako tipično! ajme, koji licemjer! on joj ne može zabraniti, ali nema žene koja će ih slati ako zna da ne padaju na plodan teren (osim u filmovima strave i užasa kad se radi o nekoj psihopatkinji)...odn., kad i ako više nema komunikacije, želje, upucavanja, zašto bi mu neka žena u 2 po noći slala poruke koje počinju s "dragi" i zašto bi on njoj odgovarao na takve poruke u trenutku kad je zaljubljen u drugu ženu (i u vezi s drugom ženom)!?

dakle, moje mišljenje je da te tada sigurno muljao...a da li je to i inače njegov stil u životu, to ćeš tek saznati u dugoročnijoj vezi.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:54   #6
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, bilo je nešto, sigurno.
"ja joj ne mogu zabraniti da mi šalje poruke" - kako tipično! ajme, koji licemjer! on joj ne može zabraniti, ali nema žene koja će ih slati ako zna da ne padaju na plodan teren (osim u filmovima strave i užasa kad se radi o nekoj psihopatkinji)...odn., kad i ako više nema komunikacije, želje, upucavanja, zašto bi mu neka žena u 2 po noći slala poruke koje počinju s "dragi" i zašto bi on njoj odgovarao na takve poruke u trenutku kad je zaljubljen u drugu ženu (i u vezi s drugom ženom)!?
Slažem se. Kod takvih poruka se ne radi o ''zabranjivati'' nego o ''ne poticati'' i to je dovoljno u većini slučajeva. Moj dragi sa svojom bivšom ima dijete i isto je imala običaj slati mu poruke u bilo koje doba, a najčešće kasno noću. Nije joj ništa zabranjivao niti reagirao na to, jednostavno bi joj odgovorio sutra u jutro. Brzo je shvatila.

Što se tiče situacije da na mobu nema ništa...ne želim ti uletavat s paranojom, ali on zna da ti kopaš po tom mobu, ne? A ja znam preko nekoliko muškaraca koji posjeduju sim karticu koja je za njihovu dragu tajna.

Po tvom postu meni on izgleda kao dio veelike grupe muškaraca (lovaca) kojima je osvajanje izuzetno napeta stvar u životu i iako su našli ženu s kojom žele provesti život ne žele se toga potpuno odreći.

Što se tiče pitanja iz naslova, slažem se s Anastasiom: Ne traži istinu ako ne znaš što ćeš s njom!

Jedan moj prijatelj je našao na mobu svoje drage poruku njegovog bratića: ''ne mogu prestati misliti na onu noć''. Nije bio toliko ljut što ga je prevarila, čak ni što je njegova rodbina u pitanju (s bratićem je btw bio u bliskim odnosima) nego što je bila toliko glupa i bez respekta da je poruku ostavila na mobu koji oboje koriste.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:47   #7
Quote:
Riviera kaže: Pogledaj post
prije nego budeš 100% sigurna u njega
a kako možeš u ikoga biti sigurna 100%? možeš samo ako tako odlučiš pa ni tada

nema tog testa, nit stvarnog nit vremenskog koji ti može pokazati jel te neko mulja ili ne. to što ti ne sumnjaš u svog dragogje ok, ali to ne znači da te ne mulja, znači da je dovoljno mudar i oprezan da u tebi ne pobudi sumnju

a opet možeš sumnjati, a da se stvarno ne događa ništa. ovisi od osobe do osobe, od veze do veze.

ali ja se baš nikad ne bi 100% pouzdala u nečiju iskrenost i vjernost
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 23:59   #8
Quote:
naranđica kaže: Pogledaj post

ali ja se baš nikad ne bi 100% pouzdala u nečiju iskrenost i vjernost
ma jedno je to što je točno da se ne može biti 100 posto siguran u nečiju iskrenost ili vjernost.
ali povjerenje mora postojati, to je osnova veze...kako graditi nešto s nekim u koga nemaš povjerenja!?
a ako imaš povjerenja u nekoga onda u principu ne razbijaš glavu 100 put dnevno time jel ti vjeran ili nije, jel s nekom drugom onda kad nije uz tebe. ima puno veza u kojima to elementarno povjerenje ne postoji, gdje se partneri vječno sumnjiče međusobno. a to je onda koma.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 01:08   #9
Povjerenje je dosta važno u vezi, al ono se zaslužuje, a ne dobiva tek tako.
Meni se čini da je on izgubio tvoje povjerenje, a to je za tebe najteže.

Glupo mi je to "Ne mogu zabraniti nekome da mi šalje poruke". Šta je on kao veliki frajer u svojim očima?

Mogao je da ti kaže, onako usput da ti ispriča za to.
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 08:53   #10
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
pa odgovor na to pitanje jest zapravo odgovor na iduće pitanje:
- što ćeš učiniti s tom spoznajom?
jel ti uopće znaš što da radiš s tim saznanjem?
Što ćeš učiniti ako je nešto bilo? ostaviti ga?
tražiš istinu ne zato da bi našla istinu, nego da ti se potvrdi da to nije istina.
Ali što ako jest? Što ćeš s time?
Draga ne znam, i nije me briga, ja samo želim znati. Ne znam u ovom trenutku što ću s tim, ne znam stvarno, sada je već odavno sve OK, lijepo nam je skupa, istinski uživamo, međutim, ja se bojim, da će me ta neizvjesnost ubiti. Nekako mislim da ako nađem neki dokaz da su imali nešto, i suočim ga sa njime, morat će priznati. A onda ću ili otići zauvijek ili oprostiti i ne osvrtati se. Ali nešto moram napraviti. Jer na mogu protiv sebe, a uništavam zaista lijepu vezu....
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 09:36   #11
Znam jako dobro kako je to kad te kopkaju neke stvari iz prošlosti.. Kod mene je bilo tako da sam redovito (bar dvaput godišnje) nailazila na neke nedorečene situacije ("prijateljice" koje su se naglo pojavljivale i isto tako nestajale, meni poslane poruke koje su bile namijenjene drugoj!!.. laži i još puno toga). Na svaku tu situaciju ja sam reagirala kao manijak, ali on nikada ništa nije priznao! Nikada! I opet je nastavio po starom, sve dok nisam prokopala dovoljno duboko da sam saznala neke stvari koje su se događale u sadašnjosti i rekla sam "Ok, znam da si me prevario, ali odlučila sam preći preko toga. Prekini sa svom tom komunikacijom ili prekinimo ti i ja." On, naravno ni tada nije priznao da me fizički prevario, već samo cybersex i takodalje i takobliže... Uglavnom, odlučili smo proraditi na vezi. Koliko je to bila pametna odluka, pokazat će vrijeme. Za sada je dobro, nema drama, muljanja i laganja (bar se nadam). Pokušavam ne sumnjičiti i više ne kopam, jer ako opet budem bila u situaciji da osjetim kako moram kopati da bi nekaj saznala tada naša veza više nema smisla i stvarno je gotovo..

Ovaj moj je jedno malo nesigurno muško kojem stalno treba potvrda kako je on najbolji. I onda je tu potvrdu svoje muškosti nalazio tako da je bario sve živo kaj je upoznavao na internetu. I naravno time pokazao koliko malo poštovanja ima prema meni. Možda je i ovaj tvoj takav, da mu jednostavno treba potvrda da on još može zbariti nekoga, da još ima "to nešto". A možda te jednostavno onda prevario i više nikada. Ne možeš to saznati, pogotovo jer je prošlo 3 godine, a sigurna sam da ne skriva dokaze od prije tri godine. Ako te sada mulja to sigurno možeš saznati, ali ako je to bilo pa prošlo... a ne znam sada kaj ćeš dobiti time, ti si ionako već onda mislila da te vara..

Eh, teško je vjerovati nekome, ali ne možeš ni cijeli život provesti sumnjajući. To će te uništiti.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 09:51   #12
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Znam jako dobro kako je to kad te kopkaju neke stvari iz prošlosti.. Kod mene je bilo tako da sam redovito (bar dvaput godišnje) nailazila na neke nedorečene situacije ("prijateljice" koje su se naglo pojavljivale i isto tako nestajale, meni poslane poruke koje su bile namijenjene drugoj!!.. laži i još puno toga). Na svaku tu situaciju ja sam reagirala kao manijak, ali on nikada ništa nije priznao! Nikada! I opet je nastavio po starom, sve dok nisam prokopala dovoljno duboko da sam saznala neke stvari koje su se događale u sadašnjosti i rekla sam "Ok, znam da si me prevario, ali odlučila sam preći preko toga. Prekini sa svom tom komunikacijom ili prekinimo ti i ja." On, naravno ni tada nije priznao da me fizički prevario, već samo cybersex i takodalje i takobliže... Uglavnom, odlučili smo proraditi na vezi. Koliko je to bila pametna odluka, pokazat će vrijeme. Za sada je dobro, nema drama, muljanja i laganja (bar se nadam). Pokušavam ne sumnjičiti i više ne kopam, jer ako opet budem bila u situaciji da osjetim kako moram kopati da bi nekaj saznala tada naša veza više nema smisla i stvarno je gotovo..

Ovaj moj je jedno malo nesigurno muško kojem stalno treba potvrda kako je on najbolji. I onda je tu potvrdu svoje muškosti nalazio tako da je bario sve živo kaj je upoznavao na internetu. I naravno time pokazao koliko malo poštovanja ima prema meni. Možda je i ovaj tvoj takav, da mu jednostavno treba potvrda da on još može zbariti nekoga, da još ima "to nešto". A možda te jednostavno onda prevario i više nikada. Ne možeš to saznati, pogotovo jer je prošlo 3 godine, a sigurna sam da ne skriva dokaze od prije tri godine. Ako te sada mulja to sigurno možeš saznati, ali ako je to bilo pa prošlo... a ne znam sada kaj ćeš dobiti time, ti si ionako već onda mislila da te vara..

Eh, teško je vjerovati nekome, ali ne možeš ni cijeli život provesti sumnjajući. To će te uništiti.
Utješno je znati da nisam jedina koju more takve dvojbe. Zapravo, čitajući ove postove, pitam se ima li neka veza bez prevare? Zar je svijet stvarno otišao k vragu?????
Ne znam, u pravu si, budući da je trenutno sve ok neću otvarati pandorinu kutiju, ali budem li jos ikad posumnjala makar na tren istjerat ću mak na konac pa makar mi to bilo zadnje u životu!!!
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:00   #13
Najbolje da nema veza/brakova bez prevare.

Većina su zamislite, upravo takvi; "dosadni" i obični brakovi dvoje zrelih ljudi, koji pokušavaju gurati i živjeti svakodnevicu, a ne igrati u španjolskoj sapunici...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:10   #14
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Najbolje da nema veza/brakova bez prevare.

Većina su zamislite, upravo takvi; "dosadni" i obični brakovi dvoje zrelih ljudi, koji pokušavaju gurati i živjeti svakodnevicu, a ne igrati u španjolskoj sapunici...
Draga Crtice,
nije mi bila ovdje namjera nikoga vrijeđati. Samo hoću reći da potaknuta čitanjem ovih stvari, a i svakodnevicom i ljudima koji me okružuju u najrazličitijim situacijama vidim da ih velik broj ima problema. To me tješi. Naravno da nisu SVI takvi, i naravno da je želja svih nas živjeti noramlan život, samo kažem da imam ponešto životnog iskusva i da ljudi koji me okružuju također imaju problema, neki su umišljeni, a neki stvarni.
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:10   #15
Quote:
zekoslava3 kaže: Pogledaj post
ali budem li jos ikad posumnjala makar na tren istjerat ću mak na konac pa makar mi to bilo zadnje u životu!!!
Ako te zanima kako možeš nekome provaliti u mail, samo javi. Ja sam hakirala hakera!
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:14   #16
Iskreno, mogu samo reci da citajuci forum i razne probleme, i kontajuci o svom zivotu, ne znam vise svrhu ovog svega, non stop razocaranja, tuga, bol, prevare, nasilje.....gsje su nestali sretni ljudi, u real life je slicna stvar, ne znam kako graditi pozitivan stav o zivotu i zraciti optimizmom kad je svako u necemu sjeban na svoj nacin.....
Eto razmisljam o tebi i mislim se neki dan si dosla sa problemom kcerke svoga dragog iz prvog braka.....sad je i pored tih problema jos i ovaj sa tom sumnjom oko prevare....pa kakav zivot zivis ti u medjuvremenu svega toga, tesko mi se cini, kao da se stalno zrtvujes a nista nazad ne dobijas...mislim da si ti nezadovoljna zivotom koji si odabrala, nije onako kako si se nadala i planirala, nije bajka , nije ni prosjek nego nesto sto nisi zeljala, volis ga al nije on to sto si mislila da zasluzujes, nije ispunio tvoja ocekivanja...samo moje misljenje......to sa porukama defitivno nesto znaci, ako sad u ovoj fazi zivota pocnes zmiriti na prevaru muza i partnera, pustiti crva da i dalje izjeda a nista ne raditi, onda mogu reci svaka cast na hrabrosti i pozeljeti ti jos te hrabrosti za ubuduce, jer ce se ponavljati...moja pretpostavka, moj stav o tom crvu sumnje....jednom kad se javi taj crv nikad on vise ne odlazi, a ti imas itekako pravo da sebi kazes istinu da je on imao nesto sa tom zenom......niko nikom ne govori draga u 2 ujutro, cime ces doci-taxijem itd.......samo ako je on dao povoda zena ce nekome reci u 2 ujutro-dragi ,hajd me nazovi....mislim da si ti svjesna toga da te je prevario, razbio ti san o vama dvoma, a ti si podsvjesno odlucila malo zmiriti, cim tad to nisi izvela na cistac i prihvatila si njegovo poricanje....cemu sve to kad crv i dalje postoji i postojace, ali mi zene uvijek kazemo ...kad sljedeci put....onda cu ja....odlaganje...zavaravanje....
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:25   #17
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Ako te zanima kako možeš nekome provaliti u mail, samo javi. Ja sam hakirala hakera!

kako je živjeti s grčem u trbuhu s kojim se budiš svaki dan i znaš da ćeš možda danas otkriti nešto što će uzdrmati tvoj svijet?

iskreno,čitam vas i ne znam kako izdržite dan a da ne povratite.meni se povraća dok samo zamišljam kako mu kopaš po mailu,tražiš način da provališ šifru,svaku sumnjivu situaciju provjeravaš,pratiš njegove pozive,poruke,...

ne bi izdržala takav pritisak....
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 11:02   #18
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Ako te zanima kako možeš nekome provaliti u mail, samo javi. Ja sam hakirala hakera!
UUUUUUUUU! Bravo mala! Kad dođe do toga znam gdje se obratiti!!
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 11:10   #19
Quote:
sorrela kaže: Pogledaj post
Iskreno, mogu samo reci da citajuci forum i razne probleme, i kontajuci o svom zivotu, ne znam vise svrhu ovog svega, non stop razocaranja, tuga, bol, prevare, nasilje.....gsje su nestali sretni ljudi, u real life je slicna stvar, ne znam kako graditi pozitivan stav o zivotu i zraciti optimizmom kad je svako u necemu sjeban na svoj nacin.....
Eto razmisljam o tebi i mislim se neki dan si dosla sa problemom kcerke svoga dragog iz prvog braka.....sad je i pored tih problema jos i ovaj sa tom sumnjom oko prevare....pa kakav zivot zivis ti u medjuvremenu svega toga, tesko mi se cini, kao da se stalno zrtvujes a nista nazad ne dobijas...mislim da si ti nezadovoljna zivotom koji si odabrala, nije onako kako si se nadala i planirala, nije bajka , nije ni prosjek nego nesto sto nisi zeljala, volis ga al nije on to sto si mislila da zasluzujes, nije ispunio tvoja ocekivanja...samo moje misljenje......to sa porukama defitivno nesto znaci, ako sad u ovoj fazi zivota pocnes zmiriti na prevaru muza i partnera, pustiti crva da i dalje izjeda a nista ne raditi, onda mogu reci svaka cast na hrabrosti i pozeljeti ti jos te hrabrosti za ubuduce, jer ce se ponavljati...moja pretpostavka, moj stav o tom crvu sumnje....jednom kad se javi taj crv nikad on vise ne odlazi, a ti imas itekako pravo da sebi kazes istinu da je on imao nesto sa tom zenom......niko nikom ne govori draga u 2 ujutro, cime ces doci-taxijem itd.......samo ako je on dao povoda zena ce nekome reci u 2 ujutro-dragi ,hajd me nazovi....mislim da si ti svjesna toga da te je prevario, razbio ti san o vama dvoma, a ti si podsvjesno odlucila malo zmiriti, cim tad to nisi izvela na cistac i prihvatila si njegovo poricanje....cemu sve to kad crv i dalje postoji i postojace, ali mi zene uvijek kazemo ...kad sljedeci put....onda cu ja....odlaganje...zavaravanje....
Iskreno, kada sam napisala onaj prvi problem, malo sam počela browzati po forumu pa sam se prisjetila tog problema. I onda si mislim, dal to meni treba????
Ali opet mislim, kada na stranu stavim onaj prethodni problem sa kćerkom, i ovaj iz prošlosti, nama je divno. I mislim, odkud mi garancija da ako s nekim novim započnem, a teško započinjem novu vezu, da opet neće biti slično, isto ili gore???
Ne znam, mislim da ni jedna veza nije idealna, ili se ja nisam imala sreće upustiti u idealnu vezu??
Guram ovako, najbolje što znam, iako se nekad zapitam da li sam u pravu? Da li je to samo dio žrtve koju svaki čovjek mora podnijeti da bi bio sretan, ili ja jednostavno imam peh i ne znam odabrati partnera?
Zbog predivnih dana sreće koju doživljavam u vezi žao mi je pustiti sve zbog ovakvih problema, ili sam u krivu?
zekoslava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 11:21   #20
Quote:
zekoslava3 kaže: Pogledaj post
Iskreno, kada sam napisala onaj prvi problem, malo sam počela browzati po forumu pa sam se prisjetila tog problema. I onda si mislim, dal to meni treba????
Ali opet mislim, kada na stranu stavim onaj prethodni problem sa kćerkom, i ovaj iz prošlosti, nama je divno. I mislim, odkud mi garancija da ako s nekim novim započnem, a teško započinjem novu vezu, da opet neće biti slično, isto ili gore???
Ne znam, mislim da ni jedna veza nije idealna, ili se ja nisam imala sreće upustiti u idealnu vezu??
Guram ovako, najbolje što znam, iako se nekad zapitam da li sam u pravu? Da li je to samo dio žrtve koju svaki čovjek mora podnijeti da bi bio sretan, ili ja jednostavno imam peh i ne znam odabrati partnera?
Zbog predivnih dana sreće koju doživljavam u vezi žao mi je pustiti sve zbog ovakvih problema, ili sam u krivu?
Draga zekoslava, ni jedna veza nije savrsena. Uvijek postoje bolji dani, i gori dani. Ako mislis da postoji partner s kojim se nikada neces zakaciti oko neke sitnice, bojim se da si u krivu. Prema tvojim rijecima, moze se zakljuciti da ti je u vezi,osim tih par sitnica iz proslosti super. Zasto unistavati to? Zbog neceg sto se mozda dogodilo prije cetiri godine (i sama kazes da je poslije sve bilo u najboljem redu, a nisi ni sigurna da je nesto bilo)?

Nemoj se previse zamarati i uzivaj u onome sto imas
__________________
Nemam potpis
Korry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.