Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 20:20   #21
Quote:
niba kaže: Pogledaj post
Proxima apertura! Kaj to znaci?
Otvorenje uskoro
__________________
ni vrit ni mimo
thunderice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:28   #22
Ja sam čula da bi to trebao biti city centar two
zna li tko
ja se samo nadam mulleru
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 23:58   #23
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da bi to trebao biti city centar two
zna li tko
ja se samo nadam mulleru
Tak sam i ja nes cula otvorenje je uskoro pa bumo vidli!!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 16:54   #24
Kad je to uskoro?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 09:25   #25
evo provjerenih informacija....ovaj tjedan je tehnički...ali nisu svi lokali gotovi, tako da će za 2 tjedna ponovo tehnički za ostatak...

otvorenje krajem 9og mjeseca najvjerojatnije
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 09:37   #26
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
evo provjerenih informacija....ovaj tjedan je tehnički...ali nisu svi lokali gotovi, tako da će za 2 tjedna ponovo tehnički za ostatak...

otvorenje krajem 9og mjeseca najvjerojatnije
Jel znas mozda koji ce ducani bit ja znam samo za interspar i dm a netko je reko i mango!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 18:52   #27
Quote:
niba kaže: Pogledaj post
Jel znas mozda koji ce ducani bit ja znam samo za interspar i dm a netko je reko i mango!



Deichmann, dm, Hervis, Magic Baby, Mango, Müller, Mozaik,
New Yorker, Nike, One2Play, Oshkosh, Oviesse, Promod,
S. Oliver, Sportina, Takko, Technomax

piše da će se zvati Garden mall
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 20:21   #28
Quote:
tiffany_ kaže: Pogledaj post
Deichmann, dm, Hervis, Magic Baby, Mango, Müller, Mozaik,
New Yorker, Nike, One2Play, Oshkosh, Oviesse, Promod,
S. Oliver, Sportina, Takko, Technomax

piše da će se zvati Garden mall
Ocemo i zaru!!!!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 13:58   #29
ja ću raditi u jednom od navednih dućana i rečeno nam je da će otvorenje biti 24.09. kao što je već i rečeno ovdje... ( makar je jedan od građevinaca koji unutra radi reko da kak to iznutra izgleda da nema šanse da se otvori do 12 mjeseca, al dobro, živi bili pa vidjeli) ja navijam za 9 mj.
i da zvat će se Garden mall
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:17   #30
Quote:
snoopyca kaže: Pogledaj post
ja ću raditi u jednom od navednih dućana
I ja ću raditi
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:33   #31
Meni to ne izgleda kao da će biti gotovo do kraja mjeseca
Muller???Yesss Nadam se samo njemačkom kao onom u city c.one...
Ne samo onaj sa trga...Nisu ni slični...
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 01:51   #32
Do kraja tjedna bi se trebale znati neke informacije oko datuma otvorenja. Vidjet ćemo što će na kraju biti istina, jer i na West Gateu imaju još jako puno posla, a za sad ne odustaju od 22.10.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:00   #33
jel imaju možda još koja slobodna radna mjesta u tom centru dali ko zna???
Već dugo tražim neki natječaj i nikako da nađem.....
Plava.koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 17:03   #34
Quote:
Plava.koka kaže: Pogledaj post
jel imaju možda još koja slobodna radna mjesta u tom centru dali ko zna???
Već dugo tražim neki natječaj i nikako da nađem.....
Javite mi se na pp
angelM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 22:13   #35
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
I ja ću raditi
vidimo se
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:09   #36
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Do kraja tjedna bi se trebale znati neke informacije oko datuma otvorenja. Vidjet ćemo što će na kraju biti istina, jer i na West Gateu imaju još jako puno posla, a za sad ne odustaju od 22.10.
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Do kraja tjedna bi se trebale znati neke informacije oko datuma otvorenja. Vidjet ćemo što će na kraju biti istina, jer i na West Gateu imaju još jako puno posla, a za sad ne odustaju od 22.10.
Bok svi, evo samo da vam potvrdim: ja imam dućane i u Gardenu i u WestGateu. Oba shoppinga otvara ista austrijska kuća (kasnije ih preuzimaju drugi), koja bi po meni mogla biti i turska, sudeći po organizaciji. Mi još pola papira nismo predali, za neke turbo komplicirane analize nečega sam obaviještena DANAS da bi ih baš trebala predati u roku tjedan dana (aha...)...Kad svi predamo sve što se oni sjete uz put, tada to ide na odobravanje (ili ne!), pa preinake, pa ispočetka, pa tehnički...

Ali kao, Garden se i dalje otvara 24.9., a westGate 22.10. Bila sam danas u jednom i drugom...nisam ja arhitekt, al to je za mene još debelo gradilište. Mramor na podu, stakla postavljena zidovi dućana), ali ostalo meni još izgleda ko Bejrut. Vele da stižu, ja sam plava pa vjerujem.

E sad ovako: Garden meni izgleda ko KingCross, samo na kat. Nekih 20.000 kvadrata (City ima 60.000). Super će biti vama u Dubravi, jer stvarno nemate ništa. Mandi je tragedija, njega ne računam, tamo da me zatvore tjedan dana ne bi si kupila ni sokne za teretanu. A bogme se ni luda ne bi dogovorila s nekim za kavu i đir po Mandiju... Garden će vam to sigurno biti, bilo za shopping, bilo za klopu, bilo za kavu... Za sve više, vjerujem da ćete ipak poželjeti ići u WestGate.

WestGate je čudo čuda: 215.000 kvadrata, kuglana, klizalište, ogroman park-igraonica za djecu... najveći shopping u "ovom dijelu Europe" koji god to dio Europe bio... Tip koji će raditi marketing je mrak, planira noćno klizanje i hrpu toga... Nešto sam načula da će se na dan otvaranja dijeliti nekoliko BMW-a, bit će nekakve igre s kuponima na trgu (Jelačiću), pa će se to nositi tamo... ne znam točno, jer me i tamo dave s papirima, nacrtima i blabla, pa još nemam živaca razmišljat o bilo čemu drugom. Vama iz Dubrave je možda daleko (čak i nije, ako idete po zaobilaznici, ali znam da vam ZVUČI daleko, jer sam ja na zapadu, a kad idem u Dubravu samo što ne uzmem putovnicu...), ali WestGate će biti strašno živ, nudi SVE. Za otići s familijom, djecom na cjelodnevni izlet, igranje, shopping, šetanje... Ko Pionirski grad kad smo bili mali, samo 100 puta bolje (kog vraga smo mi radili u tom Pionirskom gradu cijeli dan????). E da, biti će organizirani busevi za prijevoz do WG, bilo jutarnji za prijevoz osoblja, bilo u toku dana. Nemam pojma odakle će kretati.

Ja sam recimo rođena shoppingholičarka i po onome što vidim u WG, mislim da ću si u dućanu bacit luftić na pod i prevrnut se navečer na njega tak da drugi dan mogu prva krenut u pustošenje dućana. Raj! Za otići kad prekineš s dečkom i šef te ždere... na nekoliko sati zaboraviš da svi oni postoje... Sorry, meni je to bolje od toplica i bazena, samo ja i moja kartica

Aha, bit će vam i neke marke koje znam iz Španjolske, a kod nas ih još nigdje nema, tipa Bershka i Stradivarius. Puno su jeftinije od Zare i Manga, meni su malo trashy, ali ih klinci od 12 do 17 obožavaju ( ma nemojte krivo shvatit, zalome se i meni njihove trapke, dolčevitice itd., a neznatno () sam starija od 17 ) . Iz iskustva znam da su to oni koji mamama krv piju na slamčicu, jer bi nekaj, al ne znaju kaj, sve im je bez veze, sve im je seljačko, shopping s mamama završi suzama i s "pas mater"...e ti! Ako imate takve doma, u auto s njima i "pustit" ih van pred WestGateom i... vidimo se za 6 sati kod info deska . Kladim se da u 6 sati neće stići obići sve dućane, da će si naći te nekakve krpice koje samo oni kuže i da će 3 dana biti kuš od umora. Za klince-klince vam ne moram ni reći da je mjesto izmišljeno. Kuglat ne znam i užasavam se pomisli na piganje nokata i tuđe cipele, al muška populacija se baci u delirij kad skuže da mogu kuglat dok babe shoppingiraju. Meni je najfora to klizalište i još ako će biti tipa do pola noći... (kad me pometu iz dućana, ak mi ostane 15 kuna za klizaljke)

Vidimo se i tu i tam... Lijepi pozdrav
mandragora13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:41   #37
Oće bit u West Gateu McDonalds i Replay? Ak neće, onda je pić... dim.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 23:18   #38
pijem kavu na balkonu i gledam garden mall
i razmisljam kad cu ja tamo piti kavu a ne na svom baklonu
jedan espresso
uf milina!
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 00:17   #39
Quote:
Trijezni Pijanac kaže: Pogledaj post
pijem kavu na balkonu i gledam garden mall
i razmisljam kad cu ja tamo piti kavu a ne na svom baklonu
jedan espresso
uf milina!
I ja!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 02:47   #40
@mandragora13

Hvala ti na svježim informacijama Bio na razgovoru kod budućeg šefa i rekao je da samo zna da ništa ne zna Otvorenje bi trebalo biti 24.9. ALI... ni on ne vjeruje u taj datum.

btw. što se tiče WG, vidio sam na netu fotke iz zraka i taj centar izgleda prebolesno
Nema šanse da čovjek u jednom danu obiđe sve trgovine, nego samo ciljane.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.