Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2007., 12:28   #41
Quote:
Živo hrvatski kler, idemo se naroljati u Katedralu..
mnogi europski gradovi i metropole imaju nesto slicno. ak se ne varam i Notre Dame. ne vidim u tome nista cudno ako ce se tociti malo i muzika ne biti glasna. sigurno idem gore!


EDIT: sam naslov topica odrazava konzervativno-reakcionisticku prirodu njegovog autora.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:13   #42
drsh se topika a manje fantazija prirode...mogel bi i ja tvoju fantazirati, ali nisi tak interesantan

zadnje vjesti - zal mi je default user, svoje niske instinkte ces morati zadovoljiti negde drugdje - biti restoranta nece, rekli su biskupi. citaj malo vecernji.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:38   #43
U zadnje vrijeme Crkva se istinski trudi da sama sebe učini nakaradnom, možda predoslovno shvaćena metoda paradoksne intencije.
LadyBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:39   #44
Quote:
biti restoranta nece, rekli su biskupi. citaj malo vecernji.
hvala na updateu. steta. pogled s tornja katedrale na grad bio bi nenadjebiv.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 16:58   #45
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
drsh se topika a manje fantazija prirode...mogel bi i ja tvoju fantazirati, ali nisi tak interesantan

zadnje vjesti - zal mi je default user, svoje niske instinkte ces morati zadovoljiti negde drugdje - biti restoranta nece, rekli su biskupi. citaj malo vecernji.
jupi, slazem se da bi pogled bio nenadjbv al vjerojatno si ga ne bi moglo tak puno furomasa priustit
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 18:45   #46
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
A jesu se ljudi uskokodakali, a zbog nicega. Ali bar sad jos jasnije vidimo da ti ljudi i nie vole Crkvu. A sto se takvi imaju brinuti oko katedrale?
Ne volimo Crkvu jer ona ne voli nas.
A katedrala nije samo stvar Crkve nego je kulturno dobro države i grada.
Koje je financirano btw iz našeg džepa.
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:14   #47
Trebali bi gore napravit sklonište za beskućnike il tako nešto.To ne bi bilo loše a pomoglo bi se ljudima.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.