Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 15:05   #1
Exclamation Brisanje Poslanih PM-ova ?

Ako recimo pošaljem PM, pa otvorim folder "Poslane Poruke", te označim taj PM kvačicom i kliknem "izbriši", hoće li primatelj ipak imati PM u svom inboxu, tj. jesam li time poništio slanje PM-a primatelju, ili sam samo izbrisao informaciju koju u svojem accountu imam o onome što sam poslao, a primatelj će ipak primiti PM?
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti - tj. treba ukinuti TV pretplatu, kao i tu lažnu "javnu televiziju" - "HTV".
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:57   #2
Ima način da "pratiš" poslane poruke, nemrem se sjetit kak to ide, al kad jednom pošalješ poruku osoba će ju primiti a ti možeš samo izbrisati sa svojeg accounta.
Al može se nekak izbrisati, prije nego pročita.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:02   #3
Quote:
Tragač kaže: Pogledaj post
Ako recimo pošaljem PM, pa otvorim folder "Poslane Poruke", te označim taj PM kvačicom i kliknem "izbriši", hoće li primatelj ipak imati PM u svom inboxu, tj. jesam li time poništio slanje PM-a primatelju, ili sam samo izbrisao informaciju koju u svojem accountu imam o onome što sam poslao, a primatelj će ipak primiti PM?
ovo drugo
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 06:57   #4
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
Ima način da "pratiš" poslane poruke, nemrem se sjetit kak to ide, al kad jednom pošalješ poruku osoba će ju primiti a ti možeš samo izbrisati sa svojeg accounta.
Al može se nekak izbrisati, prije nego pročita.
pustiš pesa tragaca da"prati" poruke
Johnny™ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.