Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: sviđaju li ti se pjegice?
da 176 51.76%
ne 164 48.24%
Glasovatelji: 340. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 09:28   #3781
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Nakon što su mi serumi s C vitaminom isušili lice, nastale su mi fleke od sunca.
Odlučila sam da neću kupovati kreme jer mi na kraju dođe skupo, a treba se dugo mazad. Otišla sam kod dermatologinje gdje sam bila i prije cca 7 godina.
Tada sam radila s AHA kiselinama tretmane i fleke se nisu vratile (čelo, brada, oko nosa).
Sada su mi fleke na područjima gdje prije nisu bile, osim tamnih imam i bijelih (roze).
Preporučila mi je 3 tretmana mezoterapije skeyndor, danas sam napravila 1.
Ako nekog bude zanimalo napisat ću vam ishod. Svaki tretman je 500 kn, radi se u periodu 1 puta tjedno. Preporuka je išla jer su mi na obrazima vidljive kapilare i tretman je moguće raditi sada, samo 2 dana nesmijem na sunce ili more, poslije treba visoka zaštita od sunca.
Mjesec dana bih se trebala mazati depiderm kremom, Uriage.
Vezano za kreme, rekla mi je da se rezultati s kremama vide tek nakon 2 godine, a iz iskustva znam, da ako tako ne izblijedim tako, već na duge staze onda mi se fleke vraćaju preko ljeta.
to sam radila prije cca 3 godine i nisma imala bas neki efekt - ali necu te bacat u bed, mozda ces ti imat vise srece - svakako javi rezultate
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 09:51   #3782
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Nakon što su mi serumi s C vitaminom isušili lice, nastale su mi fleke od sunca.
svi govore kako se sve može koristiti sa dobrom spf zaštitom, međutim kad ipak dobijem fleketine onda je spika tipa:"pa nisi dobru zaštitu koristila, nisi namazala 5cm debelo, nisi mazala svakih sat vremena....blablabla" a fora je u tome da ja preko ljeta ne smijem koristiti ništa ! osim obične kreme koja i ne radi ništa osim hidratacije

kad sunce oslabi onda je to već druga priča onda mi svi tretmani djeluju i onda ja krećem s pomlađivanjem
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 10:42   #3783
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
svi govore kako se sve može koristiti sa dobrom spf zaštitom, međutim kad ipak dobijem fleketine onda je spika tipa:"pa nisi dobru zaštitu koristila, nisi namazala 5cm debelo, nisi mazala svakih sat vremena....blablabla" a fora je u tome da ja preko ljeta ne smijem koristiti ništa ! osim obične kreme koja i ne radi ništa osim hidratacije

kad sunce oslabi onda je to već druga priča onda mi svi tretmani djeluju i onda ja krećem s pomlađivanjem
Meni su fleke iskočile van prije lipnja, samo što sam sad odlučila otići kod dermatologa. Mažem se ja, ali zbog same prirode posla ne mažem se propisno po zimi, stavim kremu u jutro i to je to. Veći problem mi je što zbog posla vozim baš u smjeru sunca i nazad po 45 minu i to baš u vrijeme 10-16 (malo ranije, malo kasnije), točno mi je na strani lice koja je baš paralalna s vozačevim staklom, nos, čelo, brada, oko nosa, ništa, nema fleka. Meni su većinom fleke od UVA zraka, ne UVB. Također dermatologica mi je komentirala da mi i frizura nije propisna jer otvara preveliki dio lica.
C serum sa koristila po zimi, ali kao što svugdje piše u jutro, tako sam stavljala i ja, trebala sam ga stavljati navečer.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 10:45   #3784
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
to sam radila prije cca 3 godine i nisma imala bas neki efekt - ali necu te bacat u bed, mozda ces ti imat vise srece - svakako javi rezultate
Znaš da mi se već nakon 1. tretmana smanjila fleka gdje su mi bile kapilare, one se više skoro niti ne vide. Nadam se da će mi djelovat. Joj, nemoj me strašiti. Htjela sam AHA tretmane u 10.mjesecu, ali mi je dermatologica savjetovala baš mezoterapiju jer da su mi promjene dublje u koži ne na površini. Ajde, barem ide glikolna kiselina, možda to što napravi.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:06   #3785
jel tko ovo koristio? komentari su samo pozitivni ispod

Quote:
Vrijeme ljetnih odmora polako dolazi kraju, a koža našeg lica treba odmor i regeneraciju. Njegujte je EVEN BRIGHTER kremama za smanjivanje hiperpigmentacije - dnevnom koja štiti od sunčeva zračenja faktorom SPF 30 te ju je moguće koristiti tijekom čitave godine i noćnom koja umiruje i regenerira vašu kožu.
https://www.facebook.com/EucerinHrva...type=1&theater

ne znam jel se isplati?

imam jednu tvrdokornu i jako veliku mrlju na jagodici lica (naginje rubu kose) i ne znam čim da ju tretiram. relativno je nova, pa bi se možda još i dala uklonit
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:55   #3786
uf, pa i ne bas.....
meni je odlicno rijesio caudalie serum fleke koje su sada nedavno nastale od 4-5 pristeva potkoznih upaljenih sa svake strane lica, isti su nastali kao posljedica zapocinjanja koristenja magnitone pulsar uredaja pa je isti izbio gamad na povrsinu, a ja tuka to naravno kopala i ostale fleke, serum je to vrlo brzo sanirao.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:09   #3787
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
uf, pa i ne bas.....
meni je odlicno rijesio caudalie serum fleke koje su sada nedavno nastale od 4-5 pristeva potkoznih upaljenih sa svake strane lica, isti su nastali kao posljedica zapocinjanja koristenja magnitone pulsar uredaja pa je isti izbio gamad na povrsinu, a ja tuka to naravno kopala i ostale fleke, serum je to vrlo brzo sanirao.
Koji Caudalie serum
Hoćeš reći da postoji serum koji učinkovito rješava crvene fleke od prištića? Ja sam ko čovječja ribica, svako sranje koje mi izađe po licu ostavi za sobom trag, ko da imam prozirnu kožu
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:11   #3788
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
uf, pa i ne bas.....
meni je odlicno rijesio caudalie serum fleke koje su sada nedavno nastale od 4-5 pristeva potkoznih upaljenih sa svake strane lica, isti su nastali kao posljedica zapocinjanja koristenja magnitone pulsar uredaja pa je isti izbio gamad na povrsinu, a ja tuka to naravno kopala i ostale fleke, serum je to vrlo brzo sanirao.
a vidiš, ja imam taj caudalie serum i mislim da sam ja čak bila ta koja ti ga je preporučila, al meni on ovu fleku nikako ne rješava
baš je velika i tamna. njega koristim već 3 mjeseca i ništa

@bubley - ja sam ista ko ti. imam užasno osjetljivu kožu - ugrize me komarac, počešem se, lupim se negdje - ostane fleka mjesecima poslije. a da ne pričam što mi se dogodi nakon prišteva (kad ih i ne diram)
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:12   #3789
jeste nekako ljepljiv i masnjikav, pa ga samo stavljam navecer, ali mi ih je rijesio, i rijesio jos dvije neke prastare od stoljeca sedmog....

caudalie vinoperfect serum
ima ga povoljno u kombinaciji sa maskom na feelu u paketu.
a maska je mraak, lice nakon i sutra ujutro....
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:14   #3790
Molim za pomoć!
Ovog ljeta sva sam ostala pjegava..nos mi izgleda tamnije od lica zbog pjegica i jako je ruzno...Htjela bih probati kojie san sapun.Moje pitanje kolko se vremenski dugo koristi...logicno mi dođe da treba poslje nekog vremena prestati da se koža obnovi jer se sa kiselinom tanji. I da li je rano za koristenje toga u 21 g.
I ostali prijedlozi su dobro došli!
Mina X is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:16   #3791
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
a vidiš, ja imam taj caudalie serum i mislim da sam ja čak bila ta koja ti ga je preporučila, al meni on ovu fleku nikako ne rješava
baš je velika i tamna. njega koristim već 3 mjeseca i ništa
)

uzela sam serum, masku i fluid.
pre pre hebeno!!!
ovaj nisam ni do pola potrosila, toliko sam o njemu tupila, da sam dobila na poklon jedan,.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:31   #3792
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
a vidiš, ja imam taj caudalie serum i mislim da sam ja čak bila ta koja ti ga je preporučila, al meni on ovu fleku nikako ne rješava
baš je velika i tamna. njega koristim već 3 mjeseca i ništa

@bubley - ja sam ista ko ti. imam užasno osjetljivu kožu - ugrize me komarac, počešem se, lupim se negdje - ostane fleka mjesecima poslije. a da ne pričam što mi se dogodi nakon prišteva (kad ih i ne diram)
Isto, sve isto! Meni je dovoljno da se očešem o rub stola da mi ostane modrica u svim duginim bojama, a što se lica tiče također - imam filing da mi je isto kopala po licu ili ne, jer fleke ostaju i ovako i onako...

@maine coon: A po čemu je famozna ta Caudalie maska?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:33   #3793
Jel to ovaj serum, Vinoperfect serum eclat anti-taches?
http://www.acnescarworld.com/removin...adiance-serum/
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:11   #3794
da, to je taj
fluid i ja imam (dobila usto kad sam naručivala), al ne volim osjećaj njega na licu, pa koristim samo serum

serum je stvarno odličan, rješava manje flekice i neujednačenost. sivi ten odmah živne.
imam i ovu ROCovu pa sam i nju danas krenula stavljati
a svaki drugi dan ću premazivat s mliječnom kiselinom (sad kad više nema tak jakog sunca), valjd će biti učinka
za tijelo ću si morat nabaviti one sapunčiće
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:30   #3795
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
da, to je taj
fluid i ja imam (dobila usto kad sam naručivala), al ne volim osjećaj njega na licu, pa koristim samo serum

serum je stvarno odličan, rješava manje flekice i neujednačenost. sivi ten odmah živne.
imam i ovu ROCovu pa sam i nju danas krenula stavljati
a svaki drugi dan ću premazivat s mliječnom kiselinom (sad kad više nema tak jakog sunca), valjd će biti učinka
za tijelo ću si morat nabaviti one sapunčiće
Ova ROC ti neće pomoć za flekice.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:06   #3796
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
da, to je taj
fluid i ja imam (dobila usto kad sam naručivala), al ne volim osjećaj njega na licu, pa koristim samo serum

serum je stvarno odličan, rješava manje flekice i neujednačenost. sivi ten odmah živne.
imam i ovu ROCovu pa sam i nju danas krenula stavljati
a svaki drugi dan ću premazivat s mliječnom kiselinom (sad kad više nema tak jakog sunca), valjd će biti učinka
za tijelo ću si morat nabaviti one sapunčiće
Koju mliječnu koristiš?
Zašto ne koristiti sapune na licu? To samo za tijelo ili...sorry...so many questions
Bila je neka str forever young sa svakakvim kiselinama ali se nikad nisam usudila naručiti jer je bilo malo recenzija pa mi je bila upitna kvaliteta i djelotvornost, a malo me bilo strah na svoju ruku koristiti kiseline na licu...nekako se uvijek držim već gotovih proizvoda, seruma, krema i sl...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:51   #3797
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Koju mliječnu koristiš?
Zašto ne koristiti sapune na licu? To samo za tijelo ili...sorry...so many questions
Bila je neka str forever young sa svakakvim kiselinama ali se nikad nisam usudila naručiti jer je bilo malo recenzija pa mi je bila upitna kvaliteta i djelotvornost, a malo me bilo strah na svoju ruku koristiti kiseline na licu...nekako se uvijek držim već gotovih proizvoda, seruma, krema i sl...
prolistaj stranice na temi s kiselinama, piše se o mliječnoj jako puno. koristim kiselinu koju sam naručila kao i ostale forumašice s neta i to stavljala razrijeđeno s destiliranom vodom - premažem vaticom na tom području na kojem mi je fleka i jako kratko držim na koži, možda min. maximalno jer sam imala alergijsku reakciju na tu kiselinu, zatim operem i stavim kremu.
sad postepeno opet uvodim.
Quote:
ako imate mlijecnu kiselinu od 88%, a zelite napraviti tretman sa 30% kiselinom, u posudu trebate staviti 3.4 mililitra mlijecne kiseline i dodati 6.6 ml destilirane vode. i to je onda ukupno 10 ml, sto je dovoljno za lice i dekolte. nadam se da je sad razumljivo.
ako ni sada nije jasno, mislim da je sigurnije otici dermatologu na tretman
https://www.forum.hr/showthread.php?t=243300&page=125

o sapunu se pisalo na ovoj stranici (i prije i poslije toga, al tu imaš i moj post, koji se nadovezuje na jedan stari - zašto ne koristim na licu) pa prouči najbolje
https://www.forum.hr/showthread.php?t=243300&page=183

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 29.08.2014. at 16:02.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:17   #3798
Hvala na iscprnom odgovoru
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:45   #3799
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
jeste nekako ljepljiv i masnjikav, pa ga samo stavljam navecer, ali mi ih je rijesio, i rijesio jos dvije neke prastare od stoljeca sedmog....

caudalie vinoperfect serum
ima ga povoljno u kombinaciji sa maskom na feelu u paketu.
a maska je mraak, lice nakon i sutra ujutro....
A meni bas pase ispod pudera ili bb kreme, cak mi je jedan od hidratantnijih seruma koje sam koristila. Ujutro stavim njega pa onda Elemis illuminating flash balm ( to mi je vec godinu dana favorit, nesto genijalno) pa onda bb ili puder.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 21:37   #3800
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Nakon što su mi serumi s C vitaminom isušili lice, nastale su mi fleke od sunca.
Odlučila sam da neću kupovati kreme jer mi na kraju dođe skupo, a treba se dugo mazad. Otišla sam kod dermatologinje gdje sam bila i prije cca 7 godina.
Tada sam radila s AHA kiselinama tretmane i fleke se nisu vratile (čelo, brada, oko nosa).
Sada su mi fleke na područjima gdje prije nisu bile, osim tamnih imam i bijelih (roze).
Preporučila mi je 3 tretmana mezoterapije skeyndor, danas sam napravila 1.
Ako nekog bude zanimalo napisat ću vam ishod. Svaki tretman je 500 kn, radi se u periodu 1 puta tjedno. Preporuka je išla jer su mi na obrazima vidljive kapilare i tretman je moguće raditi sada, samo 2 dana nesmijem na sunce ili more, poslije treba visoka zaštita od sunca.
I mene zanima ishod ovog tvog tretmana, molim te javi na kraju kako si zadovoljna.

Nije mi jasno kako tim tretmanom za hiperpigmentaciju mogu nestati i kapilare?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.