Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2014., 13:25   #4541
Glupo pitanje ali nemam pojma kak to ljudi naprave. Uglavnom kada netko piše status ili komentira vecinom stave crno bijele emotikone/smajlice. Kak to naprave? Imam android mobitel i zadnji update od facebook aplikacije ali nigdje ne vidim te vragove. Eventualno kada se sa nekim dopisujem prek messengera.. Ali da napisem u komentaru ili statusu nema te opcije

Evo screenshota pa da vidite o cemu se radi


http://www.igreklik.com/slike/images...8208863052.jpg

EDIT: Kada sam na fejsu prek kompjutera onda su ti emotikoni u boji a preko mobitela crno bijelo kak je i na slici, ali uglavnom kako se to napravi?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 17:12   #4542
skineš aplikaciju sa playa pa copy/pasteaš na status
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 20:48   #4543
Tako je, to su smajlici koje imaju i iPhone i Samsung, a moguce ih je vidjeti i na kompjuteru, samo se drugacije prikazuju (drugačiji izgled). Na iPhoneu je moguce postaviti u tipkovnicu, ne znam za Android. Probaj googlati..


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:20   #4544
A kak se zove ta aplikacija?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:37   #4545
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje ali nemam pojma kak to ljudi naprave. Uglavnom kada netko piše status ili komentira vecinom stave crno bijele emotikone/smajlice. Kak to naprave? Imam android mobitel i zadnji update od facebook aplikacije ali nigdje ne vidim te vragove. Eventualno kada se sa nekim dopisujem prek messengera.. Ali da napisem u komentaru ili statusu nema te opcije

Evo screenshota pa da vidite o cemu se radi


http://www.igreklik.com/slike/images...8208863052.jpg

EDIT: Kada sam na fejsu prek kompjutera onda su ti emotikoni u boji a preko mobitela crno bijelo kak je i na slici, ali uglavnom kako se to napravi?
I ja sam za ovo isto postavila pitanje vec ima dosta..i jos uvijek nisam skuzila..ista stvar mi nije jasna kad se ostavlja komentar nekome i na Instagramu...
Ak saznas prije mene javi
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:10   #4546
Vrlo je jednostavno, koliko sam skuzio skines aplikaciju i te emotikone kopiras te zaljepis na status/komentar i to je to. Samo je problem kaj Lake i mezzzzzo nisu rekli kak se zove ta aplikacija
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 13:10   #4547
Pa pomogao bi da znam, ali ne znam. Znam za iPhone/iPad, a ocigledno je da ti ne bi pomoglo.

Ali napisati cu: Postavke -> Opcenito -> Tipkovnica -> Tipkovnice -> Dodaj novu tipkovnicu -> Emoji. I kada dodate, imat cete tu tipkovnicu. Samo odete negdje gdje hoćete nesto objaviti, i stisnete 'kuglu' i prebacit ce vam se na te sličice. Tako je za iPhone, a sada za Android ne znam Ali probajte kopiranjem smajlica s Whatsappa jer ih on nudi.


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:58   #4548
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Vrlo je jednostavno, koliko sam skuzio skines aplikaciju i te emotikone kopiras te zaljepis na status/komentar i to je to. Samo je problem kaj Lake i mezzzzzo nisu rekli kak se zove ta aplikacija
a ne znaš guglat zove se coolsymbols ili tako nešto slično
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:15   #4549
Zašto mi je na mobu news feed bogatiji od onog na desktopu?
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:59   #4550
Quote:
akoj kaže: Pogledaj post
Zašto mi je na mobu news feed bogatiji od onog na desktopu?

I meni je tako. Pogotovo 0.Facebook. Samo najnovije se prikazuje, dok aplikacija i m.Facebook prikazuje sve staro, od nekoliko dana.

Ne znam rješenje, vidio sam samo da postoji mogućnost prikaza najnovijih vijesti (neka opcija u meniju lijevo kada kliknes tri tockice), ako nisu prikazane ali ne pomaze nekada..


ios / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 22:19   #4551
I na desktopu i u WP aplikaciji je namješteno na most recent uvijek.

Primjera radi, na kompu u zadnjih pola sata imam 7 objava, a na mobu 19.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:58   #4552
Quote:
akoj kaže: Pogledaj post
Zašto mi je na mobu news feed bogatiji od onog na desktopu?
Kod mene je situacija obrnuta, na desktopu vidim neke postove i objave kojih nema na mobu uopće. Ili se tek pojave nakon nekog vremena. To sam primjetio da mi se događa kad Fb na mobu ne posjetim više od 10 sati. Onda je sve zbrkano i prikazuje mi ono što sam već vidio ili starije.

Jel' moguće onemogućiti pojavljivanje objava/postova iz grupa u news feed?
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 23:42   #4553
Samo jedno pitanje u vezi fan stranice, dragi forumaši...
facebook tu i tamo obriše neke slike sa zida moje stranice. one se još uvijek nalaze u albumima, ali ne i na zidu. zašto?
lenalovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:27   #4554
kako izbrisati search history i prijedloge prijatelja od pretrazivanja... danas mi je clear day i sve brisem. Dođe mi kao olakšanje odnosno ispovjed.
neznamkojeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:30   #4555
Bok

Trebam pomoc u vezi sestrinog fb accounta. Sve se dogodilo maloprije, iznenada i odjednom. Naime, na fb ide uglavnom preko mobitela, i sad kako par dana nije bila na desktopu/kompu, prijavila se danas, medjutim dobila je poruku kad je usla (mada mislim da nema bas veze sto se nije preko kompa prijavljivala), da ne moze uci jer su joj poslali na email adresu nesto da potvrdi svoj ID. Otide na mob ponovo i tamo se pojavi poruka da je racun nedostupan. Da stvar bude gora, ona ne zna sifru email adrese s kojom se prijavljuje na fb, a kad smo isli na opciju da ju promijeni, pise da je ta email adresa nepostojeca! Email joj je miscrosoftov stari hotmail i na njega se nije, kao sto kaze, prijavljivala godinama. Kako rijesiti problem sa emailom ako je ikako moguce? U sto ja cisto sumnjam, ako pise da je nepostojeca... Moguce da joj je Microsoft obrisao jer se nije dosta dugo prijavljivala ili jer je bilo pretrpano porukama? Od fb recimo... I ostali spamovi. Ne znam, ne pada mi napamet kako da joj se spasi i vrati fb jer joj je od velike vaznosti, evo ona ludi , posto ima tamo tisuce slika sa putovanja i sl. Ja mislim da se to vise ni ne moze vratiti, posto na outlooku govore da je adresa nepostojeca, a potvrditi fb ID bez da vidimo poruku na taj email se ne moze... Oslo sve u nepovrat cini mi se
Aron. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 19:34   #4556
Aron, ako se ne prijaviš 6 mjeseci na Hotmail ode on pa-pa. Sto se tice Facebooka, neka da povrati. Neka pošalje slike osobne i putovnice ili mozda bolje nekog manje bitnog dokumenta tipa pokaza ili nekog studnentskog dokumenta i dobit ce natrag svoj fejs..


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 22:59   #4557
Jel ima jos netko probleme s facebookom ovih dana? Meni svaki dan na pol sata-sat javlja blank page. Nece ga uopce otvorit, ali meni poruke svejedno stizu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 00:33   #4558
Dobiva li netko ovakve poruke na faceu? ''This message didn't send. Check your internet connection and click to try again.''
Konekcija mi je skroz normalna. Iz nekog razloga me svaki dan izbacuje na pola sata.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 01:43   #4559
je fejs nesto jebe, nista novo
al me bogami ne izbacuje, desilo se ono neki dan i sad maloprije da ne radi...
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:45   #4560
Nekima radi, nekima ne.
To mi najgore kad pricam s nekim pa pocnu ta sranja, i onda druga osoba misli da sam ''otisao''
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.