Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2009., 08:40   #41
Čula sam za to..ali kako to da se to nije nikad ali nikad desilo meni..bazbroj puta je bilo tih kapljica ljubavi,doduše ne puno,ali sam ih primjetila kada sam počela ići za tim...nemam te sreće/ili nesreće tako ostati trudna
leptirica 2 is offline  
Old 25.10.2009., 10:39   #42
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Čula sam za to..ali kako to da se to nije nikad ali nikad desilo meni..bazbroj puta je bilo tih kapljica ljubavi,doduše ne puno,ali sam ih primjetila kada sam počela ići za tim...nemam te sreće/ili nesreće tako ostati trudna
"MENI se to nije desilo" ne moze biti argument. Sanse za to su mozda male, ali postoje. Pametnom dosta.
Hatsepsut is offline  
Old 25.10.2009., 12:37   #43
Kapljice ljubavi kako romantično
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 25.10.2009., 12:57   #44
Ja se sluzila "vadiga" metodom 3 godine veze recimo... nije bilo posljedica... e sad, iduca zenska mu je ostala trudna nakon 2 il 3 mjeseca veze sto znaci... ili ga nije dobro izvadio, ili ima nesto u tome...
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 25.10.2009., 13:18   #45
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
meni je sve jasno draga Ivančice, ali tu ima hrpa ljudi koja misli da to nije istina. dakle, ova tema, može poslužiti i kao poduka, može se rapravljati. htjela sam samo vidjeti kolko ljudi misli da se ne može ostat tako trudan. a kao što možeš vidjeti, takvih je puno.... i onda jadnim curama govore da nisu trudne ak nije dečko svršio u njih....

sta se ti unosiš
nitko te se ne boji
a mogla si malo porazmisliti o tome i očekivati da ce ti ljudi odgovoriti afirmativno
dakle, znala sam

kapljice ljubavi... iliti preejakulat

Zadnje uređivanje croatish7 : 25.10.2009. at 13:25.
croatish7 is offline  
Old 25.10.2009., 13:26   #46
Je li to kao iz one pjesme "Love drops keep fallin' on my head?"
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Old 25.10.2009., 15:27   #47
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Ja se sluzila "vadiga" metodom 3 godine veze recimo... nije bilo posljedica... e sad, iduca zenska mu je ostala trudna nakon 2 il 3 mjeseca veze sto znaci... ili ga nije dobro izvadio, ili ima nesto u tome...
Jbote imala si srećezakasnio 2-3 mjeseca
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Je li to kao iz one pjesme "Love drops keep fallin' on my head?"
Zamisli sad scene u skladu sa pjesmom
leptirica 2 is offline  
Old 25.10.2009., 15:43   #48
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Jbote imala si srećezakasnio 2-3 mjeseca


Zamisli sad scene u skladu sa pjesmom
Zamisli to... ali dobro, nije bilo mogucnosti jer sam to koristila "kao zastitu" prvih 3 godine, ostalih 2 sam bila na tabletama... a on, ma... ako ne zna izvaditi ili osigurati se, nek nuna
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 25.10.2009., 15:49   #49
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Ja se sluzila "vadiga" metodom 3 godine veze recimo... nije bilo posljedica... e sad, iduca zenska mu je ostala trudna nakon 2 il 3 mjeseca veze sto znaci... ili ga nije dobro izvadio, ili ima nesto u tome...
ne da si imala srece..nego si jebeno imala srece
ja sam na tu foru ostala trudna..mislim, ne zalim se..samo kazem kako je vrlo lako moguce
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 25.10.2009., 15:52   #50
Kontam da ovisi o plodnosti zene mora se potrefiti pravi dan, pravi trenutak, ti ovuliras, on pun toga i onda ni vadjenje ne moze sprijeciti "the creation of life"
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 25.10.2009., 16:54   #51
U jednom je postu lijepo objašnjeno sve o "ljubavnim kapima". O da da,itekako možeš ostati trudna.
bacalaureus is offline  
Old 27.10.2009., 18:41   #52
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...i-kondomi.html
Zagorhac is offline  
Old 27.10.2009., 19:03   #53
Totalna pizdarija. Radi ovakvih bezumnih izdrkotina novinara ljudi su totalno izrelativizirali znanost. Sramota.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 30.10.2009., 00:17   #54
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Totalna pizdarija. Radi ovakvih bezumnih izdrkotina novinara ljudi su totalno izrelativizirali znanost. Sramota.
Točno tako. Mislim da bi u interesu Republike Hrvatske bilo da kontrolira ovakve i slične gluposti koje se u medijima objavljuju. Al onda bi svi vrisnuli da je to 'gušenje slobode informiranja'... ah, jebiga.

A te 'kapljice ljubavi' su jedan toliko sentimentalan naziv da me lijepo nasmijao . A kad ono - preejakulat, poznat među internetom opsjednutima i pod engleskim nazivom precum. E sad, ponegdje piše da se može od toga zatrudnjeti, ponegdje da ne, ali budući da je riječ naprosto o prozirnoj sluzi koju izlučuju Cowperove žlijezde. Tako da ne bih rekao da od nje prijeti neka velika opasnost od 'zatrudnjivanja'.
__________________
Work is the curse of the drinking classes. (O. Wilde)
Orondil is offline  
Old 30.10.2009., 17:23   #55
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
ajd sad ovako..a znas li ti srce, da ja znam osobu koja je zatrudnila uz kontracepcijske pilule iliti tablete, nije mogla vjerovati, naravno imala je zarucnika , za kog se kasnije i udala, al tad je abortirala iz straha kakvo bii se dijete moglo rodit, dakle dragi forumasi, nema 100 postotne kontracepcije, osim naravno apstinencije

http://www.motifake.com/image/demoti...1216301970.jpg
__________________
...I want to hurt you just to hear you screaming my name...
ThinkPink is offline  
Old 30.10.2009., 18:16   #56
Quote:
Orondil kaže: Pogledaj post
Točno tako. Mislim da bi u interesu Republike Hrvatske bilo da kontrolira ovakve i slične gluposti koje se u medijima objavljuju. Al onda bi svi vrisnuli da je to 'gušenje slobode informiranja'... ah, jebiga.

A te 'kapljice ljubavi' su jedan toliko sentimentalan naziv da me lijepo nasmijao . A kad ono - preejakulat, poznat među internetom opsjednutima i pod engleskim nazivom precum. E sad, ponegdje piše da se može od toga zatrudnjeti, ponegdje da ne, ali budući da je riječ naprosto o prozirnoj sluzi koju izlučuju Cowperove žlijezde. Tako da ne bih rekao da od nje prijeti neka velika opasnost od 'zatrudnjivanja'.
i ja isto mislim prije svega zbog toga sto taj predejakulat jesu vecinom hranjive tvari prostate i sjemenih mjehurica. ionako se oplodnja dogadja u ampularnom dijelu jajovoda sto znaci da spermij mora ohoho preplivati da bi dosao do jajasca i s tim da se pogode i plodni dani. no isto tako sam procito da se nebi smjelo 4 dana prije i 3 poslje ovulacije jer velika kolicina sperme moze ucinit to da prezive i doplivaju stoga kondome u ruke! i to da jedan spermij oplodjuje da, ali on mora uz pomoc tog ejakulata kojeg bi trebalo biti sto vise da stigne do tog dijela jajovoda..znaci iz rodnice kroz maternicu i onda autoput lijevo ili desno na vrhu i ozezi te nakon 3/4 stani.
Freakzoid is offline  
Old 30.10.2009., 18:25   #57
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Kontam da ovisi o plodnosti zene mora se potrefiti pravi dan, pravi trenutak, ti ovuliras, on pun toga i onda ni vadjenje ne moze sprijeciti "the creation of life"
I ja mislim da se sa takvim scenarijem može potrefiti jedan mali mek-mek
Kada se yayca napune
Žene,redovito praznite svoje mužijake
leptirica 2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger