Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2004., 08:24   #21
Quote:
Noemi kaže:
,ali o Sanvalu bi trebalo razmisljati kao o lijeku koji se drzi na nocnom ormarichu i ako ne mozes zaspati kojih pola sata onda ga uzmesh,a ne kao o redovitom svakodnevnom uspavljujuchem sredstvu na duzhe staze.
Ovo sam na napravila jucer.
Legla u 22.00, vrtila se do 00.30, uzela Sanval i
Fakat nisam vise mogla zdurat.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:12   #22
Evo, i ja sam Sanval uzela jučer navečer oko 11 i uspjela sam zaspati i lijepo sam spavala sve do negdje 5... Tad sam se probudila i nisam više mogla zaspati.

Ali definitivno me nije "ubio" kao Praxiten, da ujutro ne mogu doći k sebi... Samo ne kužim zašto nije duže "držao"...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:14   #23
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Evo, i ja sam Sanval uzela jučer navečer oko 11 i uspjela sam zaspati i lijepo sam spavala sve do negdje 5... Tad sam se probudila i nisam više mogla zaspati.

Ali definitivno me nije "ubio" kao Praxiten, da ujutro ne mogu doći k sebi... Samo ne kužim zašto nije duže "držao"...
Evo i ja prakticiram Sanval vec par dana... moram inace se samo mucim okrecuci se u krevetu.
Sto se tice duzine "drzanja", dr mi je rekla da garantira 6 sati sna. And that`s it.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:18   #24
Quote:
Ipanema kaže:
Evo i ja prakticiram Sanval vec par dana... moram inace se samo mucim okrecuci se u krevetu.
Sto se tice duzine "drzanja", dr mi je rekla da garantira 6 sati sna. And that`s it.
A tako! Znači ja sam primjer iz knjige

Meni je dr dala samo jednu tableticu da vidim kak će mi djelovati...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:21   #25
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
A tako! Znači ja sam primjer iz knjige

Meni je dr dala samo jednu tableticu da vidim kak će mi djelovati...
Dala ti je jednu tabletu
Meni dvije kutije
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:24   #26
Pa, da... kao, za probu.
Nije mi htjela dati recept dok ne vidim kaj će psihić reći.
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:35   #27
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Pa, da... kao, za probu.
Nije mi htjela dati recept dok ne vidim kaj će psihić reći.
Tvoji doktori su ocito skroz drukciji... mene cim vide odmah snabdijevaju sa tabletama raznim.
Doktorica mi da svega po dvije kutije a i psihic mi je odmah prepisao 2 vrste lijekova... od kojih nisam imala koristi pa sam ih prestala uzimati.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:35   #28
Koje ti je lijekove dao psihić?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 10:41   #29
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Koje ti je lijekove dao psihić?
Fevarin... od kojih sam nakon cca 2-3 dana dosla do faze tresenja i precudnog ponasanja.
Bile su mi prejake, pa mi je dao Coaxil.
One spadaju pod skupinu "ne mozes se navuci", ali od njih mi nije bilo niti bolje niti losije.
Persen sam kupila sama... isto nis koristi (a smrde ko govno).
Jedino Sanval odradi san umjesto mene (ali samo ponekad kad ne mogu spavati iz sebi neznanih razloga).
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 12:38   #30
Sanval omoguci mozgu da se odmori koliko mu treba,mozda to subjektivno izgleda krace ali ne brini
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 14:18   #31
a da pocnete pusit travu? za pocetnike je dosta tri dima i spavanac.
a ne zderat lijekove.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 14:22   #32
Quote:
NoWa kaže:
a da pocnete pusit travu? za pocetnike je dosta tri dima i spavanac.
a ne zderat lijekove.
Nabavis mi ju?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 14:29   #33
Quote:
Noemi kaže:
Sanval omoguci mozgu da se odmori koliko mu treba,mozda to subjektivno izgleda krace ali ne brini
A sad sam malo umorna... ali, ok se osjećam. Mislim da je to ok lijek, samo ga treba razumno koristiti i to samo onda kada fakat treba.
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 14:34   #34
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:

Praxiten sam nekad znala popiti, ali to me skroz ubije... ne mogu se ujutro probuditi, užas...
da kad njega spavas ne mozes se dignuti prije 10 a kad se ustanes napokon iz kreveta noge su ti... ne znam, tesko je hodati

sve usporeno
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:58   #35
Popila sam opet Sanval i lijepo se naspavala... nadoknadila neprospavane i slabo prospavane protekle dane...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 20:21   #36
Quote:
mig 21 kaže:
Ja vam svima preporučujem da zaboravite tablete za spavanje,uzroci nespavanja leže negdje drugo i bolje se usredotočite da riješite te probleme!
Bravo! Vrlo je neobično kako ljudi ne paze na spavanje, a spavaju svakli dan prosjećno 8 sati (>25 godina života). No za nas je to samo tren. Uzroci nesanice su prvo u krevetu. Šta izaziva smetnje? vlaga u krevetu(spužva, grinje), federi (slaba potpora kičmi, elektricitet), loš jastuk (ne podupire vrat), neionizirajuća zračenja (lažni alarmi). No uvijek je lakše uzeti tabletu nego se pobrinuti da tih 8 sati svaki dan bude kvalitetno i za tijelo zadovoljavajuće.
 
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 02:58   #37
tablete za spavanje... insomnia... help..

ima li tko problema sa spavanjem?

vec mjesecima (ili duze) ne mogu normalno zaspati.. ako i legnem ranije vrtim se po krevetu bar dva sata dok ne uspijem zaspati.. naravno ujutro sam skroz umorna jer ti pokusaji da zaspim me jako umore i na kraju uspijem odspavati tek par sati..

nisam jos bila do lijecnika jer nekako mi se cini da cu zvucati kao problem iz "oprah showa"... ali kako mjeseci prolaze, a ja i dalje ne mogu normalno spavati, mislim da cu se morati odluciti na odlazak lijecniku...

pa koja su vasa iskustva? pije li tko tablete za spavanje? koje? jel pomazu?
st4rbuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 03:31   #38
proveri hormone stitne zlezde, nesanica je jedan od simptoma hipertireoze a neko vreme moze biti i jedini simptom. jesi probala one bapske recepte, tipa toplo mleko i med, kamilica pred spavanje i slicno?
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 03:50   #39
uvjeri se da nije neki fizicki problem u pitanju. ako ne znaci da je psiha.
probaj stavit par kapi lavande blizu kreveta. meni zna pomoc.
a i najbolji lijek protiv nesanice mi je bit umoran i neispavan.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 03:57   #40
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
proveri hormone stitne zlezde, nesanica je jedan od simptoma hipertireoze a neko vreme moze biti i jedini simptom. jesi probala one bapske recepte, tipa toplo mleko i med, kamilica pred spavanje i slicno?
bapski recepti nisu do sada pomagali... probala sam mlijeko, cajeve, tablete za smirenje (praxiten).. to na mene ne djeluje.. probala sam biti neispavana... ali problem je opet isti.. kad legnem u krevet najednom se razbudim...
st4rbuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.