Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2010., 22:40   #1
Razgovori pred publikom na daskama

Koliko bi voljeli biti na "predstavi" i sudjelovati u njoj ako se radi o razgovoru na daskama dviju cura? tematika bi bila dosta šarolika, no poanta takve predstave je zapravo ukljuciti publiku a i da publika nesto cuje od nas. Imam u uvidu jednu osobu za koju smatram da je intelegentno i duhovno bice na neki nacin koje bi moglo svojom pristnoscu i nacinom razmisljanja zapravo dati neke savjete prisutnima no pokusala bi konceptirati to na nacin da se u nekim djelovim ukljuci i publika. Molim vaše misljenje o tome.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 01:16   #2
moglo bi biti super. jedino da ne ode u kvazipromisljanja bitka, pretenciozno blebetanje ili neku intelektualnu samopromociju. znas ono, da ne bude netko tko voli sebe slusati dok prica.

kad kazes sarolika tematika- mislis unutar predstave ili od izvedbe do izvedbe?
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:24   #3
pa zapravo cilj bi bio na neki nacin dati savjet ljudima koji ga trebaju i da mogu izraziti svoje misljenje. unutar predstave bi bilo vise tema,no odabrala bi se jedna koja bi bila glavna pa bi se o tome vise i pricalo. moras cuti tu osobu, uvjerena sam da bi svatko pozelio popricati s njom.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:10   #4
meni zvuci super. naravno neke stvari mi nisu jasne, tipa kako ce se kontrolirati publika koja treba izreci svoje misljenje, ali zato ti radis predstavu, a ja se nadam da je gledam iz publike. zanimljivo mi je i to da bi se moglo vracati uvijek na istu predstavu, ali opet novu.

hajde sretno, a ako realiziras javi tu.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 23:54   #5
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
meni zvuci super. naravno neke stvari mi nisu jasne, tipa kako ce se kontrolirati publika koja treba izreci svoje misljenje, ali zato ti radis predstavu, a ja se nadam da je gledam iz publike. zanimljivo mi je i to da bi se moglo vracati uvijek na istu predstavu, ali opet novu.

hajde sretno, a ako realiziras javi tu.
U principu, sve bi to trebalo biti spontano, ništa režirano. Upravo i jest poanta moje ideje. Ja bih voljela recimo tako nešto pogledati.
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:08   #6
kao kava s drustvom na pozornici i u publici?
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 16:18   #7
Zašto nisi na Kazalište ovo stavila?


Pa ideja uopće nije loša, sudjelovanje publike u predstavi uopće nije novost, ali da je zanimljivo- svakako jest.

Ako se dobro osmisli, moglo bi biti super.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 12:19   #8
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
kao kava s drustvom na pozornici i u publici?
Pa i ne baš tako.... MI bi cugale na stejđu dok bi vi trijezni gledali naše čakule i popričali bi s vama
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 15:11   #9
aj ti to slozi pa da vidimo !
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 19:18   #10
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
aj ti to slozi pa da vidimo !
U tijeku su pregovori - bit će pozivnica
__________________
"....Kako ne bih bio stepski vuk i otrcani pustinjak usred svijeta, s kojim nemam ni jedan zajednički cilj, čije radosti meni ne kazuju ništa!..." Hermann Hesse
woman_teatar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.