Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2005., 09:17   #201
Quote:
MilkyWay kaže:
Pa u tome i jest kvaka. Da te drže napetim i da moraš pogledati slijedeću epizodu jer te ono - živo zanima što će se desit.
ma znam Milky samo dramim bezveze
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 21:01   #202
BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED

Nedostaje dramatičnosti, što se očituje iz režije (including music) i glumačkih interpretacija.

Trebali bi učiti od Strasti (or sunset beach, choose some example)! Koliko god ta serija bila razvučena bar su znali završiti scenu kak treba!
ASd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 21:16   #203
Quote:
deep kick kaže:
Hehe...Viktorija zvuchi ko da se prejela Xanaxa, pa pokushava onak sporo slozhit rechenicu. Mislim da efekt "zle i misteriozne prezrene zhene" nije postignut njenim petominutnim rechenicama i vjechno istim botox osmijehom...
Baš to i ja mislim
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 19:19   #204
mogu reći da je gluma katastrofalna,mogla bi sad o svakom posebno pisat al najviše me živciraju igor,iva,leon....strava i užas baš se pitam odkud su pokupili ovu ekipu??a što se leona tiče zna moja frendica onog koji je prije glumio,,i odustao je jer nije htio glumit pedera,,a ovaj novi je ko stvoren za tu ulogu sa svojim počupanim obrvama,,ma koma...
chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 21:13   #205
Quote:
chic kaže:
mogu reći da je gluma katastrofalna,mogla bi sad o svakom posebno pisat al najviše me živciraju igor,iva,leon....strava i užas baš se pitam odkud su pokupili ovu ekipu??a što se leona tiče zna moja frendica onog koji je prije glumio,,i odustao je jer nije htio glumit pedera,,a ovaj novi je ko stvoren za tu ulogu sa svojim počupanim obrvama,,ma koma...
Nemoj biti prekriticna sto se tice glume i glumaca. Slazem se s tobom da su Iva, Igor i Leon grozni, i meni idu na zivce, ali nemoj zaboraviti da vecina njih nije nikada u zivotu glumila. Ti su ljudi prakticki pokupljeni na ulici....dobro bile su neke audicije, ali point je u tome da dosta njih nema apsolutno nikakvog glumackog iskustva, pa prema tome.........svaka im cast jer za razliku od onih koji se profi bave s glumom, ovi amateri su ih potpuno dostojni.
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 17:39   #206
Quote:
chic kaže:
mogu reći da je gluma katastrofalna,mogla bi sad o svakom posebno pisat al najviše me živciraju igor,iva,leon....strava i užas baš se pitam odkud su pokupili ovu ekipu??a što se leona tiče zna moja frendica onog koji je prije glumio,,i odustao je jer nije htio glumit pedera,,a ovaj novi je ko stvoren za tu ulogu sa svojim počupanim obrvama,,ma koma...
pa šta si gledo ako ti je bilo za izrigati se ?
fino daljinski pa fiju na Vilu Mariju

gledaj malo dulje, treba vremena da se saživiš sa likovima
evo meni npr. je Viktorija išla na živce, a sad mi je sve bolja
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 19:02   #207
Quote:
Clueless kaže:
Nemoj biti prekriticna sto se tice glume i glumaca. Slazem se s tobom da su Iva, Igor i Leon grozni, i meni idu na zivce, ali nemoj zaboraviti da vecina njih nije nikada u zivotu glumila. Ti su ljudi prakticki pokupljeni na ulici....dobro bile su neke audicije, ali point je u tome da dosta njih nema apsolutno nikakvog glumackog iskustva, pa prema tome.........svaka im cast jer za razliku od onih koji se profi bave s glumom, ovi amateri su ih potpuno dostojni.
pa nisam baš tak kritična al stvar je u tome kaj se oni svi previše forsaju,,a ziher sam da su izabrani zato kaj svi imaju neke drage facice bez ijednog prištića,svi su neke manekenske građe...pitam se zakaj nisu uzeli nekog takvog???
chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2005., 19:45   #208
http://www.imdb.com/title/tt0434737/
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 01:25   #209
Quote:
chic kaže:
pa nisam baš tak kritična al stvar je u tome kaj se oni svi previše forsaju,,a ziher sam da su izabrani zato kaj svi imaju neke drage facice bez ijednog prištića,svi su neke manekenske građe...pitam se zakaj nisu uzeli nekog takvog???
Draga moja Chic, pogledaj barem jednu epizodu Ville Marie pa ces vidjeti kaj je forsanje i totalno isforsirana gluma. Ovi u zabranjenoj ljubavi se barem koliko toliko trude biti normalni i prirodni, dok ovi u Villi se trude biti previse isforsirani. Obrati malo paznju na onog ljigavog Markovinu, lik je cisti primjer isforsiranosti, ne prodje niti jedna epizoda bez njegovog kreveljena i forsiranja, a da ne govorim o totalnom prenaglasavanju svake druge rijeci. Kad ga vidim dodje mi da se
Dakle, daj sansu klincima iz zabranjene ljubavi da se malo ufuraju u glumu.
A sto se tice onoga kaj si napisala da su svi izabrani skoro pa manekenski tipovi, cista savrsenstva..........
bas se i nebi slozila s tobom. SMINKA CINI CUDA.
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 23:08   #210
STa je danas bilo? Nek mi neko napise Nisam stigla pogledat
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 23:17   #211
Quote:
Alyssa kaže:
STa je danas bilo? Nek mi neko napise Nisam stigla pogledat
imaš ovdje

evo biću dobar pa prekopirati :

Leon shvaća da mora što prije razgovarati s Petrom, u čemu ga Sebastijan svesrdno podržava.

Lidija saznaje od Leona da Tina ide na manekenski tečaj. Josip je, pak, impresioniran Sašinim entuzijazmom za arhitekturu. Biserka ne može vjerovati da je Josip opsjednut Sašom, umjesto da raspravljaju o pravim problemima unutar njihove obitelji. Petra želi upoznati svog pravog oca, istodobno uvjeravajući Stjepana da to neće promijeniti njenu ljubav prema njemu.

Josip dođe u bolnicu, a Petra sa blaženim osmjehom spava,ah

grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 12:05   #212
Njušim li ja to vezu između Ive i Saše?
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 14:58   #213
Quote:
Kolovare kaže:
Njušim li ja to vezu između Ive i Saše?


meni se isto čini.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 23:58   #214
Quote:
grogo bolger kaže:
imaš ovdje

evo biću dobar pa prekopirati :

Leon shvaća da mora što prije razgovarati s Petrom, u čemu ga Sebastijan svesrdno podržava.

Lidija saznaje od Leona da Tina ide na manekenski tečaj. Josip je, pak, impresioniran Sašinim entuzijazmom za arhitekturu. Biserka ne može vjerovati da je Josip opsjednut Sašom, umjesto da raspravljaju o pravim problemima unutar njihove obitelji. Petra želi upoznati svog pravog oca, istodobno uvjeravajući Stjepana da to neće promijeniti njenu ljubav prema njemu.

Josip dođe u bolnicu, a Petra sa blaženim osmjehom spava,ah

BAs si srceko
NApeto je
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 23:58   #215
Quote:
Kolovare kaže:
Njušim li ja to vezu između Ive i Saše?
Nego sta, bolje Sasa nego onaj koji je u zatvoru
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 10:51   #216
Quote:
Alyssa kaže:
BAs si srceko
NApeto je
Alyssa
Da da postaje sve napetije
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 21:34   #217
Danas opet nisam gledala i sutra necu gledat jer nisam doma
Ces mi napisat sta je bilo danas
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 21:48   #218
Quote:
Alyssa kaže:
Danas opet nisam gledala i sutra necu gledat jer nisam doma
Ces mi napisat sta je bilo danas
@Alyssa
moraću te razočarati ali i ja sam propustio


ali imamo subotu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 19:05   #219
Tko je Saša ?
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 20:14   #220
Quote:
ginger kaže:
Tko je Saša ?
@Ginger
Maxov sin
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.