Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 06:07   #1
sadnja kakija u kontinentalnom dijelu Hrvatske

Vaša iskustva sa sadnjom kakija u kontinentalnom dijelu Hrvatske.
Koje sorte ste posadili ?
Kako ih štitite pred zimom prvih par godina ?
Kako ste zadovoljni pojedinom sortom ?
Kad ih gnojite i koliko ?
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 08:39   #2
imam ga četiri godine.Za samo gledat u njega je poseban doživljaj a kamoli još i kad plod ubereš!drugu godinu od sadnje je dao par plodova al su brzo poodpadali.Treće godine nismo zaljevali kada je trebalo i kidali opterećenja na vrijeme tj višak al svejedno je rodio ko lud.Netko kaže osatvi preko zime plod na granama što mogu reći prekrasno izgleda al mi to ne radimo nego prije jačeg mraza poberemo sve.kao ove njegove četvrte godine što ćemo napravit,stavimo međ jabuke u drevnu gajbu pa na hladno i kaki dozrije za tjedan dana.Od lista do cvijeta pa ne zrelog ploda do zrenja kaki je jedna od najljepših voćki vizualno kao i okusom!
Jeroboama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 19:35   #3
Potpuno se slažem s tobom. Stvarno neznam jeli ljepši kad na jesen lišče pocrveni ili kad lišče odpadne pa ostanu samo naranđasti plodovi, stvarno paša za oči. Nego, mene zanima dali ga zaštičujete protiv smrzavanja preko zime ili na prolječe protiv mrazopuca? Mislim da je na mojima dosta stradala kora i neznam dali je stradala zimi ili u rano prolječe.
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:05   #4
Kada se sadi Kaki, te dali je moguće uzgojiti Kaki presadnjom grančica iz stabala koji rode.
Hvaka na odgovoru.
Tref is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 14:38   #5
Quote:
Tref kaže: Pogledaj post
Kada se sadi Kaki, te dali je moguće uzgojiti Kaki presadnjom grančica iz stabala koji rode.
Hvaka na odgovoru.
Ko i svaka vocka jesen ili rano proljece
Ne reznicama ga nemozes uzgojiti
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.