Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2010., 22:13   #161
Oni su jako puno učinili za hrvatski nogomet. Rade na njemu dan i noć. Koga briga za HNL? Nek se mafija u njemu i dalje množi. Imamo reprezentaciju. Zamislite oni vode računa o 25 reprezentacija. Koji teereeet...

Zadnje uređivanje klokanovac : 19.06.2010. at 22:20.
klokanovac is offline  
Old 30.06.2010., 22:42   #162
sve koji su umisani u to triba zatvorit na 20 godina pa cete vidit ko ce posli imat muda to radit
jure.motovilec is offline  
Old 15.07.2010., 18:19   #163
http://www.vecernji.hr/vijesti/guja-...-clanak-168369



Guja o akciji Offside: Sve je to bio jedan veliki nesporazum


Na zahtjev USKOK-a u četvrtak je ukinut istražni pritvor desetorici osumnjičenih u akciji Offside.


Piše: Damir Mrvec, Ivana Jakelić


Da su igrači Croatia Sesveta (Jasmin Agić, Marko Guja, Miljenko Bošnjak, Saša Mus, Dario Sušak, Mario Čižmek, Ante Pokrajčić) tako brzo trčali na travnjacima HNL-a kao iz remetinečkog zatvora u automobile svojih prijatelja, njihov klub zasigurno ne bi ispao u Drugu ligu. Njima je, naime, na zahtjev USKOK-a ukinut istražni zatvor jer su u vezi s njima ispitani svi predloženi svjedoci. Osim nogometaša Croatije Sesveta, iz pritvora su izašli i direktor tog kluba Tomislav Zubak te trener kluba Goran Jerković.

– Nemam komentara – bilo je sve što je rekao Jasmin Agić, najstariji među njima, nakon što je iza sebe ostavio kapiju zatvora u Remetincu.

Igračima sigurno nije bilo ugodno pred brojne fotoreportere i snimatelje izići s vrećicom u rukama. Oni su ipak navikli na veći glamur poslije utakmica.

Miljenko Bošnjak krenuo je prema automobilu u kojem ga je čekao rođak Branko Međugorac, no kada je vidio da mu se novinari približavaju, uletio je u prvi automobil koji je već “pokupio” neke njegove suigrače.

– Mislim da svi ti dečki nisu zaslužili da ih se drži u zatvoru 45 dana zbog sumnje da su namještali utakmice za 2000 eura. Izgleda da smo bogata država kada toliko dugo možemo držati desetak ljudi i na kraju ih pustiti – rekao je Branko Međugorac, brat Vice Međugorca koji je početkom devedesetih bio vlasnik SN-a.

Na upit kakve ima veze s Bošnjakom, rekao je:

– Ja sam mu rođak. On stanuje kod mene otkako je došao u Zagreb.

Inače, zanimljiv je bio vozni park koji je dočekao spomenute nogometaše. Bili su to sve neki nabrijani džipovi. Jedan od posljednjih koji je izašao bio je Marko Guja. On je bio najrazgovorljiviji.

– Sve je to bio jedan veliki nesporazum. To što smo pušteni ipak nešto govori, zar ne? Bit će sve u redu s nama. Što dalje? Ništa. I dalje smo lojalni klubu i u ponedjeljak se svi priključujemo pripremama. U zatvoru je sve bilo u redu, samo smo ostali predugo s obzirom na to da nismo krivi - istaknuo je Guja.

Nakon što su iz Remetinca puštena desetorica osumnjičenih, iza zidina tog zatvora ostalo je još osam nogometaša Varteksa i Međimurja te glavni osumnjičenici iz afere Offside - Vinko Šaka, Dino Lalič i Admir Suljić. Posljednjoj trojici istražni je zatvor nedavno produžen za još dva mjeseca i to zbog opasnosti od bijega, opasnosti od ponavljanja djela te mogućeg utjecaja na svjedoke. Što se pak tiče osmorice nogometaša Varteksa i Međimurja, koji su još iza zidina zatvora u Remetincu, njima će istražni zatvor biti ukinut kada budu ispitani svi predloženi svjedoci u vezi s njima.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 15.07.2010., 19:35   #164







__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 15.07.2010., 20:04   #165
Malo je smrša jadnik... a i frizura mu se pokvarila
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 15.07.2010., 20:57   #166
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Malo je smrša jadnik... a i frizura mu se pokvarila
žena mu je čini mi se frizerka ili šminkerica, sredit će ona to
dr. van Nostrand is offline  
Old 16.07.2010., 00:47   #167
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post


Kakva slika
Proud to be is offline  
Old 25.07.2010., 21:08   #168
Ante Šapina namjestio finale Kupa između Dinama i Hajduka?!

Navodno je Ante Šapina u Aziji uptlatio 1,4 milijuna eura na pobjedu Dinama. Modri su i slavili na kraju s 3-0

Njemačka policija pozvala je na razgovor Zorana Mamića zbog namještanja prve utakmice finala Kupa koju je Dinamo dobio 3-0. Nijemci smunjaju da je ta utakmica bila nemještena.

Navodno je o svemu ovom bio obaviješten i Hrvatski nogometni savez, ali su oni dosad skrivali dokaze. U cijelu priču ponovno je upleten Ante Šapina koji je na azijskim kladionica na spomenutu utakmicu navodno uplatio 1,4 milijuna eura.

Izvor: Jutarnji.hr
pegula is offline  
Old 25.07.2010., 22:42   #169
Quote:
pegula kaže: Pogledaj post
Ante Šapina namjestio finale Kupa između Dinama i Hajduka?!

Navodno je Ante Šapina u Aziji uptlatio 1,4 milijuna eura na pobjedu Dinama. Modri su i slavili na kraju s 3-0

Njemačka policija pozvala je na razgovor Zorana Mamića zbog namještanja prve utakmice finala Kupa koju je Dinamo dobio 3-0. Nijemci smunjaju da je ta utakmica bila nemještena.

Navodno je o svemu ovom bio obaviješten i Hrvatski nogometni savez, ali su oni dosad skrivali dokaze. U cijelu priču ponovno je upleten Ante Šapina koji je na azijskim kladionica na spomenutu utakmicu navodno uplatio 1,4 milijuna eura.

Izvor: Jutarnji.hr
šta i očekivati od Hercegovačke đubradi, Marića i braće Mamić
djoomla is offline  
Old 25.07.2010., 22:48   #170
Hajduk je bio oštećen u toj utakmici. Dva crvena i bio je penal za Dinamo... Ali opet, to ne mora značit da je namještena.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 25.07.2010., 22:57   #171
Quote:
djoomla kaže: Pogledaj post
šta i očekivati od Hercegovačke đubradi, Marića i braće Mamić
Stoko neodgojena.Prvo da razjasnimo nemam nikakve veze sa Hercegovinom.Znaci kakve veze ima sta su oni Hercegovci.Zasto za ove igrace ne kazes npr. stoko medimurska,prigorsak ili tako.Ocito si toliko iskompleksiran pa ti neko mora biti kriv zbog tvog jadnog zivota.
Bull's eye is offline  
Old 25.07.2010., 23:04   #172
Bit ce sad zanimljivo ponovno citati komentare pisane ovdje na forumu poslije te utakmice..
Da vidimo kako se branilo arbitra i njegove odluke
Maska is offline  
Old 25.07.2010., 23:05   #173
Quote:
djoomla kaže: Pogledaj post
šta i očekivati od Hercegovačke đubradi, Marića i braće Mamić

Pa ne znam baš da su hercegovci Mumlek i Agić.

Mamići su rođeni u Bjelovaru, prema tome pssssss.

btw. A ovo tebi osobno poručujem, možeš ga nama hercegovcima samo lagano s noga, barem povuci dim i baci ga.
__________________
logika je da nema logike
felga is online now  
Old 25.07.2010., 23:17   #174
mda.. ona utakmica je bila i više nego sumnjiva... čak i presumnjiva da bi pomislili da je namješteno
B52 is offline  
Old 25.07.2010., 23:35   #175
j... švabe nam moraju razotkrivat namještaljke, a naši kurviši šute, koja smo mi banana
Gustavo is offline  
Old 25.07.2010., 23:41   #176
Quote:
djoomla kaže: Pogledaj post
šta i očekivati od Hercegovačke đubradi, Marića i braće Mamić
Hercegovci ti po majci skakali ...
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Old 26.07.2010., 00:07   #177
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
Bit ce sad zanimljivo ponovno citati komentare pisane ovdje na forumu poslije te utakmice..
Da vidimo kako se branilo arbitra i njegove odluke
pa jai dalje tvrdim da su oba v+crvena i penal bili opravdani. možemo jedino rapravljati o onome što možda nije dosudio.

uostalom, da hajduk nije imao 2 igrača manje, dobio bi 5 komada, a ovako su samo 3
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 26.07.2010., 00:08   #178
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post

uostalom, da hajduk nije imao 2 igrača manje, dobio bi 5 komada, a ovako su samo 3

fala sudac
nevolja is offline  
Old 26.07.2010., 00:09   #179
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
Bit ce sad zanimljivo ponovno citati komentare pisane ovdje na forumu poslije te utakmice..
Da vidimo kako se branilo arbitra i njegove odluke
Ovako iz glave, edge je rekao da je sudac odsudio savršeno.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 26.07.2010., 00:09   #180
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post

fala sudac
pa dabome, pomogo vam je da skoro i osvojite taj kup
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.