Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 20:51   #7761
Imam pitanje, cure, gdje drzite te potrosene stvari? Ja npr svaki mjesec nesto potrosim ali sve odmah bacam, ne gomilam pa ni ne pijavljujem ovdje nista.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:55   #7762
Quote:
ange ou... kaže: Pogledaj post
Pure and basic Natural šampon protiv peruti je meni nešto najbolje što sam ja našla protiv peruti a da je prirodno i prihvatljive cijene. Dovoljno je da operem kosu jednom tjedno njime (kombiniram ga onda s nekim drugim šamponima za ostala pranja) i ne moram se bojati peruti, sporose troši. Naručiti ću opet sigurno. Moram naglasiti da moje vlasište ne trpi puno šampona pa sam iznimno sretna što sam našla ovaj šampon.
gdje kupuješ ovaj šampon i koliko košta? tvoji dojmovi mi baš dobro zvuče.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:11   #7763
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, cure, gdje drzite te potrosene stvari? Ja npr svaki mjesec nesto potrosim ali sve odmah bacam, ne gomilam pa ni ne pijavljujem ovdje nista.

Powered by LG G4
Ja ne čuvam sve pa na kraju mjeseca slikam, nego skupim par stvari poslikam i bacim, dok ne skupim par stvarčica stoji na polici (sad sad samo za 10.mj. slikala na kraju mjeseca inače tako ne radim)
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:29   #7764
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, cure, gdje drzite te potrosene stvari? Ja npr svaki mjesec nesto potrosim ali sve odmah bacam, ne gomilam pa ni ne pijavljujem ovdje nista.

Powered by LG G4
Ja nisam bas netko tko moze dati pravi odgovor na ovo jer imam sobu za svoje knjige i sminku, ali stavljam u vrecicu dok se ne skupi par stvari, slikam i bavim, ne zauzme previse to mjesta
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:54   #7765
Ja također imam vrećicu, uopće ne zauzima puno prostora i čim nešto potrošim, stavim u vrećicu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:59   #7766
Pretpostavljam da onda ne zivite u stanovima a ako i da, da su dovoljno prostrani.
Ja u stanu nazalost nemam mjesta ni za kozmeticki kutak/stolic a imam velike zalihe preparative(tko zna zasto ) tako da bi svaka boca koja nije bacena a potrosena je samo bespotrebno zauzimala mjesto.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:01   #7767
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
gdje kupuješ ovaj šampon i koliko košta? tvoji dojmovi mi baš dobro zvuče.
Sa iherba, to je ovaj:
http://www.iherb.com/Pure-Basic-Natu...oz-350-ml/8660
Imam jedino osjećaj da bi na isušenom skalpu mogao biti preagresivan, moje je vlasište normalno do masnije sa povremenom peruti i super surađuju s tim da ga ne koristim pri svakom pranju.
Na druge šampone protiv peruti bi mi se vlasište do kraja boce naviklo i nebi više imao efekta ali ovoga sam potrošila već par bočica i nije mi se to desilo. Probala je i jedna frendica i njoj se svidio. Sad sam bez njega već koji mjesec i pomalo vidim da nije to to bez njega, upravo sam ga ponovno naručila. Uglavnom probaj, nadam se da će se i tebi svidjeti.

Angelsss, moje smeće bude u vrećici u špajzi dok se ta vrećica ne napuni. Tamo mi ne smeta i čim nešto potrošim odmah pobjedonosno nosim u vrećicu.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:26   #7768
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, cure, gdje drzite te potrosene stvari? Ja npr svaki mjesec nesto potrosim ali sve odmah bacam, ne gomilam pa ni ne pijavljujem ovdje nista.

Powered by LG G4
Ja isto držim u vrećici, u kupaonici, u stanu. I to onoj malo tvrdoj vrecici, kao za poklone (ak me kuzis). Uopće mi ne zauzme puno mjesta.

Sent from my A0001 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 06:20   #7769
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, cure, gdje drzite te potrosene stvari? Ja npr svaki mjesec nesto potrosim ali sve odmah bacam, ne gomilam pa ni ne pijavljujem ovdje nista.
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da onda ne zivite u stanovima a ako i da, da su dovoljno prostrani.
Ja u stanu nazalost nemam mjesta ni za kozmeticki kutak/stolic a imam velike zalihe preparative(tko zna zasto ) tako da bi svaka boca koja nije bacena a potrosena je samo bespotrebno zauzimala mjesto.
ja sam u stanu i čuvam potrošeno u kutiji, ispod kozmetičkog stolića
ako si u skučenom prostoru kužim da nemaš mjesta, no dobra je ideja poslikati par potrošenih stvari pa baciti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 09:04   #7770
ja stavljam sve u vrećicu koju držim u ladici ispod kreveta
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 09:07   #7771
Imam jednu plastičnu kantu u kupaoni baš za tu svrhu i kad se napuni vrijeme je za slikanje
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 21:25   #7772
Ili cu ih poceti skladistiti iza ormara ili ispod kreveta, nema trece. Zmu ce biti odusevljen novoscu

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 07:30   #7773
ma nije to puno
slikas gel za tusiranje, sampon i kremu za lice npr, to zauzme malu dm vrecicu.
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 10:57   #7774
Quote:
ange ou... kaže: Pogledaj post
Sa iherba, to je ovaj:
http://www.iherb.com/Pure-Basic-Natu...oz-350-ml/8660
Imam jedino osjećaj da bi na isušenom skalpu mogao biti preagresivan, moje je vlasište normalno do masnije sa povremenom peruti i super surađuju s tim da ga ne koristim pri svakom pranju.
Na druge šampone protiv peruti bi mi se vlasište do kraja boce naviklo i nebi više imao efekta ali ovoga sam potrošila već par bočica i nije mi se to desilo. Probala je i jedna frendica i njoj se svidio. Sad sam bez njega već koji mjesec i pomalo vidim da nije to to bez njega, upravo sam ga ponovno naručila. Uglavnom probaj, nadam se da će se i tebi svidjeti.

Angelsss, moje smeće bude u vrećici u špajzi dok se ta vrećica ne napuni. Tamo mi ne smeta i čim nešto potrošim odmah pobjedonosno nosim u vrećicu.
Krenula sam staviti šampon na wish listu i iHerb mi je ponudio šampon i Ecootools Complexion set sve skupa za sto kn Naravno, nisam odoljela
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 09:46   #7775


Cottage jagoda & menta tuširalica- Nju i još dosta Cottage stvari sam uzela sad po ovim sniženim cijenama. Žao mi je što izlaze iz asortimana jer su super proizvodi, ali puna cijena svega mi je bila stvarno too much. Uglavnom, bila sam jako zadovoljna s ovom tuširalicom. Miris mi je super, taman se malo osjeti ta menta, da ne bude samo dosadna jagoda i iako je ogromna boca, nije mi dosadio. Fino je kremast, nije me isušivao i dobro se slagao s jagoda&menta mazalicom.

Vichy Dercos šampon bez sulfata-od ulaska u pubertet imam problema se seboroičnim dermatitisom. 6 godina sam koristila Dercos šampon za suhu perut i bio mi je savršen, ali onda mi je odjednom prestao djelovat. Htjela sam probat i ovaj i sviđa mi se što je blag i ne isušuje kosu kao klasični Dercos, ali nažalost, nije mi popravio stanje dermatitisa.

Lush Soak & Float kruti šampon za kosu-koristila sam ga preko mjesec dana i također mi nije popravio stanje dermatitisa, tako da odustajem od pranja kose s njim i potrošit ću ga za pranje kistova. Ovo mi je prvi kruti šampon koji sam koristila i očekivala sam da će se slabo pjeniti i isušivat, ali baš suprotno, pjeni se kao lud i kosa mi je bila baš mekana. Još jedna loša strana, osim što mi nije pomogao za dermatitis, je ta što prestrašno SMRDI. Smrdi doslovno kao logorska vatra i to toliko jako, da će vam cijela kupaonica smrdit po njemu. Kad sam ga prvi put stavila u kupaonicu, mama mi se zabrinula da se nešto zapalilo.

Paula's Choice Clear Anti-Redness Exfoliating Solution, Regular Strength- Nisam ga koristila s blazinicom, nego bih stavila malo u ruku pa mazala kao serum. Sviđa mi se što ne ostavlja nikakav film, nego se skroz upije u kožu. Ovo mi je druga potrošena bočica. Kad sam koristila prvu, bila sam oduševljena jer mi je to bio prvi proizvod za akne s kojim sam stvarno primjetila neko poboljšanje. Koža mi se baš lijepo pročistila i rješila sam se komedona, ali onda nakon par mjeseci kao da mi je prestao djelovat. Probala sam napravit pauzu pa ponovo koristiti, ali i dalje nije bilo efekta. Sad sam uzela 2% BHA gel u nadi da će bit neke razlike...

Aveo badem-o njemu je sve već rečeno, uhvati me napad panike kad počnem koristit zadnju bočicu iz zaliha.

Kiko Volume Attraction maskara-sviđa mi se ova maskara, pogotovo za tu cijenu (3.90 eura). Nije neka turbo dramatična, ali lijepo da volumena trepavicama i drži ih uvijenima i razdvojenima. Inače me dosta maskara smeta, ali od ove me oči nisu ni pekle ni svrbile, a nije mi se ni grudala, trusila ili preslikavala. Trajala mi je, kao i većina maskara, 2 i nešto mjeseca.

Benefit They're Real! push-up liner- na netu su dosta podijeljene recenzije oko ovog proizvoda, curama ili je odličan ili je grozan. Meni je, nažalost, bio grozan i žao mi je što sam tolike novce dala za njega. Ideja mi je genijalna, kao da koristite gel liner s kosim kistom, a zapravo je tuš u olovci, ali sam proizvod mi ne valja. Kao i dosta cura, i meni je ta formula bila prečudna, uopće ga nisam mogla normalno stavit jer kako bih ga počela povlačit po kapku, tako bi se on počeo grudat i mrvit.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 10:30   #7776
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post


Cottage jagoda & menta tuširalica- Nju i još dosta Cottage stvari sam uzela sad po ovim sniženim cijenama. Žao mi je što izlaze iz asortimana jer su super proizvodi, ali puna cijena svega mi je bila stvarno too much. Uglavnom, bila sam jako zadovoljna s ovom tuširalicom. Miris mi je super, taman se malo osjeti ta menta, da ne bude samo dosadna jagoda i iako je ogromna boca, nije mi dosadio. Fino je kremast, nije me isušivao i dobro se slagao s jagoda&menta mazalicom.

Vichy Dercos šampon bez sulfata-od ulaska u pubertet imam problema se seboroičnim dermatitisom. 6 godina sam koristila Dercos šampon za suhu perut i bio mi je savršen, ali onda mi je odjednom prestao djelovat. Htjela sam probat i ovaj i sviđa mi se što je blag i ne isušuje kosu kao klasični Dercos, ali nažalost, nije mi popravio stanje dermatitisa.

Lush Soak & Float kruti šampon za kosu-koristila sam ga preko mjesec dana i također mi nije popravio stanje dermatitisa, tako da odustajem od pranja kose s njim i potrošit ću ga za pranje kistova. Ovo mi je prvi kruti šampon koji sam koristila i očekivala sam da će se slabo pjeniti i isušivat, ali baš suprotno, pjeni se kao lud i kosa mi je bila baš mekana. Još jedna loša strana, osim što mi nije pomogao za dermatitis, je ta što prestrašno SMRDI. Smrdi doslovno kao logorska vatra i to toliko jako, da će vam cijela kupaonica smrdit po njemu. Kad sam ga prvi put stavila u kupaonicu, mama mi se zabrinula da se nešto zapalilo.

Paula's Choice Clear Anti-Redness Exfoliating Solution, Regular Strength- Nisam ga koristila s blazinicom, nego bih stavila malo u ruku pa mazala kao serum. Sviđa mi se što ne ostavlja nikakav film, nego se skroz upije u kožu. Ovo mi je druga potrošena bočica. Kad sam koristila prvu, bila sam oduševljena jer mi je to bio prvi proizvod za akne s kojim sam stvarno primjetila neko poboljšanje. Koža mi se baš lijepo pročistila i rješila sam se komedona, ali onda nakon par mjeseci kao da mi je prestao djelovat. Probala sam napravit pauzu pa ponovo koristiti, ali i dalje nije bilo efekta. Sad sam uzela 2% BHA gel u nadi da će bit neke razlike...

Aveo badem-o njemu je sve već rečeno, uhvati me napad panike kad počnem koristit zadnju bočicu iz zaliha.

Kiko Volume Attraction maskara-sviđa mi se ova maskara, pogotovo za tu cijenu (3.90 eura). Nije neka turbo dramatična, ali lijepo da volumena trepavicama i drži ih uvijenima i razdvojenima. Inače me dosta maskara smeta, ali od ove me oči nisu ni pekle ni svrbile, a nije mi se ni grudala, trusila ili preslikavala. Trajala mi je, kao i većina maskara, 2 i nešto mjeseca.

Benefit They're Real! push-up liner- na netu su dosta podijeljene recenzije oko ovog proizvoda, curama ili je odličan ili je grozan. Meni je, nažalost, bio grozan i žao mi je što sam tolike novce dala za njega. Ideja mi je genijalna, kao da koristite gel liner s kosim kistom, a zapravo je tuš u olovci, ali sam proizvod mi ne valja. Kao i dosta cura, i meni je ta formula bila prečudna, uopće ga nisam mogla normalno stavit jer kako bih ga počela povlačit po kapku, tako bi se on počeo grudat i mrvit.
Ni meni ovaj vichy nije pomogao, samo onaj za masnu perut. Plus sto mi je od ovog kosa bila kao metla.

Kakav je taj aveo aceton , zar je tako dobar? Gdje to kupujete, u mulleru?

Sent from my C1505 using Tapatalk
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 11:07   #7777
Joj, nemoj tako veliki post kvotat, netko će te navikat. Aveo ti je Mullerova marka, košta 3.90 kn i za te novce stvarno ne možeš kupit bolji aceton.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 21:11   #7778
Quote:
ange ou... kaže: Pogledaj post
Sa iherba, to je ovaj:
http://www.iherb.com/Pure-Basic-Natu...oz-350-ml/8660
Imam jedino osjećaj da bi na isušenom skalpu mogao biti preagresivan, moje je vlasište normalno do masnije sa povremenom peruti i super surađuju s tim da ga ne koristim pri svakom pranju.
Na druge šampone protiv peruti bi mi se vlasište do kraja boce naviklo i nebi više imao efekta ali ovoga sam potrošila već par bočica i nije mi se to desilo. Probala je i jedna frendica i njoj se svidio. Sad sam bez njega već koji mjesec i pomalo vidim da nije to to bez njega, upravo sam ga ponovno naručila. Uglavnom probaj, nadam se da će se i tebi svidjeti.

Angelsss, moje smeće bude u vrećici u špajzi dok se ta vrećica ne napuni. Tamo mi ne smeta i čim nešto potrošim odmah pobjedonosno nosim u vrećicu.
S kojim samponom ga kombiniras? Upravo slazem narudzbu pa ako imas preporuku... Hvala
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 19:25   #7779


SensiDent vodica za usta menta- prvi put sam ju uzela, uopće mi se nije dojmila, nekako mi je prejaka , još sam uvijek u potrazi za nekom vodicom
bigood gel za tuširanje od šljive- ovo mi je grozno, od šljive nema ni š, proziran je gel, izgledom i teksturom me podsjeća na razne gelove za umivanje, kad sam ga pomirisala u trgovini nekako mi se na prvu svidio, pa sam ga uzela, a kada sam ga krenula koristiti ja sam samo neki alkoholni miris osjetila (šljivovica), neću više njihove gelove za tuširanje kupovati
Garnier micelarna- moja HG, ne isušuje, ne ostavlja mi nikakav film na koži, svu mi šminku skine, svakako ću je ponovo kupiti
Balea 2-minutna kura- piše da je za obojanu i toniranu kosu, a moja nije takva, uzela sam ju jer ju je netko pohvalio na forumu, zadovoljna sam s njom, miris mi malo vuče na pez bonbone , nakon šamponiranja nanesem obilato na vrhove i srednji dio kose, na tjeme ne stavljam, ostavim nekoliko minuta i isperem, nakon sušenja kosa mi bude mekana i lako se raščešljava, nije skupa, nekih 10kuna, novu sam već kupila
Balea aqua serum- ovo mi je već ne znam koja potrošena bočica, uvijek je imam, ali ga ne koristim svakodnevno, nego po potrebi, ispod pudera mi je odličan, opet ću ga kupiti
Eveline maska za kosu- s arganom i keratinom, volim isprobavati razne maske za kosu, ali su mi više-manje sve slične po učinku, ostavlja mi kosu mekanu, omogućava lakše raščešljavanje, za sada ne vjerujem da ću ponoviti kupnju, jer ima još maski koje bi željela isprobati.
Afrodita piling- najdraži zimski piling, dovoljno grub, ostavlja kožu meku i glatku, ima ugodan miris, novi je već u upotrebi
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 12:11   #7780
Quote:
IvyBlu kaže: Pogledaj post
S kojim samponom ga kombiniras? Upravo slazem narudzbu pa ako imas preporuku... Hvala
Nisam koristila niti jedan drugi šampon sa iHerba pa nažalost ne mogu pomoći... Navodno su dobri Andalou naturals šamponi i Nature's gate Awapuhi koji sam si sada naručila pa čekam da stigne ali sama nisam još probala... Koristim drogerijske blaže šampone, dobar mi je Balea MED onaj 2u1 šampon i tuširalica ili Garnier Ultra doux 5 plants (zeleni).
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.