Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2015., 18:53   #4881
Quote:
milicarre kaže: Pogledaj post
i moja boja kosa je pomalo topla, ali samu sebe uvjeravam da mi dobro stoji.

Ja ga baš volim jer se jako dobro prilagodi kad ga se stavi.
steta, meni se nije - bilo je to jos 2011 mislim, ustvari sam imala tamnocrvenu kosu visemanje, tipa tamni bakar? nemam pojma zasto sam uzela tu nijansu, valjda je ispao jeftin bid na ebay.co.uk
sigurna sam da postoji i za mene dobra nijansa iako mi je sad kosa tamnosmedjecrna pa bi mi vjerojatno pasala i ta al potpuno sam se prebacila na anastasiu i mac, illamasqua ruzevi su mi se potrgali od suhoce, pigmenti su imali super nespretnu ambalazu, ostao mi je jos koji tus i LLF. i rumenilo koje sam dobila na poklon krem i jedno mislim obicno.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 20:37   #4882
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
steta, meni se nije - bilo je to jos 2011 mislim, ustvari sam imala tamnocrvenu kosu visemanje, tipa tamni bakar? nemam pojma zasto sam uzela tu nijansu, valjda je ispao jeftin bid na ebay.co.uk
sigurna sam da postoji i za mene dobra nijansa iako mi je sad kosa tamnosmedjecrna pa bi mi vjerojatno pasala i ta al potpuno sam se prebacila na anastasiu i mac, illamasqua ruzevi su mi se potrgali od suhoce, pigmenti su imali super nespretnu ambalazu, ostao mi je jos koji tus i LLF. i rumenilo koje sam dobila na poklon krem i jedno mislim obicno.
Meni su njihovi ruzevi najbolji koje sam dosad probala. Jako mi pase ta skroz suha tekstura. kapnem kapljicu nekog ulja na usne prije nanosenja i to je to. Od rumenila sam njihovih imala ono duo,jedna od nijansi je bila hussy i isto mi je odlicno bilo.
milicarre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 23:00   #4883
meni ne pase potrgani ruz, mrzim teglice i kistice tako da prakticki mogu u smece kad se to desi a osim njih valjda mi se desilo s jos 2 ruza u zivotu od kojih sam jedan uspjela prodati a drugi cuvam jer je tekstura i boja ok pa nekako iz tube nespretno nanosim.
za mene bacena lova, prosjecan razvikan brand, sad se sve vise vidi da je to tako!
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 23:09   #4884
Ovo se slazem, prvi ruz mi je puknuo, jedva sam ga spojila. Obavezno ih kisticem nanosim. i meni se sve vise cini da su dobili i previse paznje, a vec vise od godinu dana stagniraju
milicarre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 23:49   #4885
ja nemam zivaca za kistice i pizdarije
iz Sj Amerike su valjda tako jos pred 1g istjerani, nema potraznje za njima..
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 01:38   #4886
Je li netko od vas naručivao s njihovog weba?

http://www.illamasqua.com/

Jel to dobro vidim da narudžbe iz HR naplaćuju u kunama?

Ima ih i na beauty bayu.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:12   #4887
žene akcija akcija!
link
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 20:59   #4888
ja bi lak ali ne shippaju kod nas
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 21:31   #4889
hvala ovo za akciju, nisam imala pojma, mene interesira njihov puder u kremi, imam u kamenu i odličan je, ali koliko vidim na njihovoj službenoj stranici, više ne postoje ti puderi u kremi, a baš me zanima kakvi su
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:12   #4890
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
hvala ovo za akciju, nisam imala pojma, mene interesira njihov puder u kremi, imam u kamenu i odličan je, ali koliko vidim na njihovoj službenoj stranici, više ne postoje ti puderi u kremi, a baš me zanima kakvi su
meni dosta loši. barem za moj tip kože. jako teško ga nanosim nebitno kojim kistom, teksutura je nekako "gumasta", ne mogu ga razblendati normalno, ostaje u hrpicama stalno
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 16:01   #4891
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
ja bi lak ali ne shippaju kod nas
Također.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 18:01   #4892
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni dosta loši. barem za moj tip kože. jako teško ga nanosim nebitno kojim kistom, teksutura je nekako "gumasta", ne mogu ga razblendati normalno, ostaje u hrpicama stalno
ne kupujem ga onda definitivno, u kamenu je odličan, a od kreme odustaje, hvala na savjetu
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 17:50   #4893
vidim da se već pisalo o njihovoj nevoljkosti za slanje proizvoda osvojenih na igrama
u 11om mj sam im bila model i trebali su mi na adresu poslati jedan proizvod po izboru, sve smo dogovorili preko fejsa i od tada ni traga ni glasa
slala sam ja još par poruka da vidim kad šalju, jel poslano, jel izgubljeno.. ma kaki
profesionalnost na djelu, nema šta
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 18:02   #4894
Tako sam i ja prošla i onda sam nakon 3 mjeseca dobila krivi ruž, još je i napisala da su oni odabrali, nadaju se da mi se sviđa XD. A ja lijepo po dogovoru napisala šta želim.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 18:12   #4895
ja trebam dobit puder, sve se bojim nijanse ako ikad i dođe
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 09:21   #4896
Službena stranica im je ugašena, na FB su neaktivni... nevjerojatno. Da mi je netko prije par godina rekao da će se Illamasqua tako srozati, rekla bi mu da je lud.

Ostaje nam kupovina preko .com stranice, poštarina je 10 €.

U Mullerima više nema ništa?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 11:45   #4897
Illamasqua.com salje iz UK? Nema straha od carine?
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:37   #4898
Da, šalju iz UK, nema straha od carine.

Bila sam u Mullerima u Av. Mallu i na Trgu i ima stvari, ali nije to to. Npr. gledam na Trgu kremaste pigmente, bilo ih je svega par, nekih shimmerastih. Neki testeri su posve prazni već mjesecima i nitko ih ne mijenja, a ponuda ruževa se srezala na pola.

I njihov bivši prostor u Petrićevoj je zakupila neka druga tvrtka, nisam upamtila koja.

Stvarno, da mi je netko rekao da će se ovo dogoditi, ni ja ne bih vjerovala, ali eto. Odlazi nam Illamasqua.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:05   #4899
Hvala puno
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:56   #4900
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Da, šalju iz UK, nema straha od carine.

Bila sam u Mullerima u Av. Mallu i na Trgu i ima stvari, ali nije to to. Npr. gledam na Trgu kremaste pigmente, bilo ih je svega par, nekih shimmerastih. Neki testeri su posve prazni već mjesecima i nitko ih ne mijenja, a ponuda ruževa se srezala na pola.

I njihov bivši prostor u Petrićevoj je zakupila neka druga tvrtka, nisam upamtila koja.

Stvarno, da mi je netko rekao da će se ovo dogoditi, ni ja ne bih vjerovala, ali eto. Odlazi nam Illamasqua.
ja totalno bih, znala sam cim su rekli da se zatvara ducan na Cvjetnom. iskreno cudilo me uopce sto su dosli u Hr ali nikad ne bih rekla da ce polako propasti i globalno, da ce otici iz Sj Amerike i sl
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.