Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2015., 00:35   #6141
ma to su samo nabori
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 01:07   #6142
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
prelijepi su ali ne mogu se koncentirat na boje kad vidim ožiljke od rezanja (ili čega već) na rukama
nabori kože?
a i da ima ožiljke, so what?
što, treba do kraja života nositi majice s rukavima do vrhova prstiju i nikada slučajno ne swatchnuti ruž na podlakticu? ili bar kulturno fotošopirati ih kako ne bi uznemiravala osjetljive dušice?
nda. i onda kažu da se ljudi trebaju pomiriti sa svojim nedostacima, svojom prošlošću... može, ali u majicama jako dugih rukava, molit ću
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 01:26   #6143
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nabori kože?
a i da ima ožiljke, so what?
što, treba do kraja života nositi majice s rukavima do vrhova prstiju i nikada slučajno ne swatchnuti ruž na podlakticu? ili bar kulturno fotošopirati ih kako ne bi uznemiravala osjetljive dušice?
nda. i onda kažu da se ljudi trebaju pomiriti sa svojim nedostacima, svojom prošlošću... može, ali u majicama jako dugih rukava, molit ću
joj što se odmah uznemiravaš, to kažem jer sam i ja imala problema s tim pa me samo to podsjetilo na to, pa se nisam mogla koncentrirat na boje
da, možda jesam osjetljiva dušica, i ti bi bila da si prošla što i ja i da si na antidepresivima

i ispričala sam se na kraju, ne znam kaj više hoćeš
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 02:14   #6144
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nabori kože?
a i da ima ožiljke, so what?
što, treba do kraja života nositi majice s rukavima do vrhova prstiju i nikada slučajno ne swatchnuti ruž na podlakticu? ili bar kulturno fotošopirati ih kako ne bi uznemiravala osjetljive dušice?
nda. i onda kažu da se ljudi trebaju pomiriti sa svojim nedostacima, svojom prošlošću... može, ali u majicama jako dugih rukava, molit ću
nisam ih ni skuzila gledajuci swatcheve, toliko mi je nebitno
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 08:58   #6145
Aura i ja bi ovaj ljubicasti, mirtochka moze i meni slikica kako stoji na usnama pliz
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 10:23   #6146
Koju olovku sparit sa spiked with rum?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 13:33   #6147
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
nije li je netko proodavao na oglasima nedavno? za nekih pedesetak kuna
Hvala ti za info!

I ja ne kuzim o kakvim oziljcima se prica Na slici od charlie su nabori...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 13:43   #6148
Ajmeeeee Ispricavam se ako sam nekog uznemirila svojom naboranom rukom. Modovi slobodno mogu maknutu sliku ako je smatraju neprimjerenom
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 13:52   #6149
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Koju olovku sparit sa spiked with rum?
Ja koristim Catrice upper brown side ako želim da povuče više na smeđe, ili Essence red blush (ali skroz lagano) za crvenije. Ili Essence prozirnu.

Imate li preporuku za drogerijsku bordo olovku za usne? Nisam stigla neki dan sve brandove pregledati, ali ono koliko sam vidjela, nisam našla takvu boju.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 13:53   #6150
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post

Imate li preporuku za drogerijsku bordo olovku za usne? Nisam stigla neki dan sve brandove pregledati, ali ono koliko sam vidjela, nisam našla takvu boju.
Look by bipa orchid. Ja ju koristim uz Divu ili Laetitiju i super mi ide.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 14:18   #6151
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Ja koristim Catrice upper brown side ako želim da povuče više na smeđe, ili Essence red blush (ali skroz lagano) za crvenije. Ili Essence prozirnu.

Imate li preporuku za drogerijsku bordo olovku za usne? Nisam stigla neki dan sve brandove pregledati, ali ono koliko sam vidjela, nisam našla takvu boju.

Necu ispunjavat usne, samo zelim gornju pravilno ocrtat jer imam izrazen cupids bow i ne mogu s onim okruglim aplikatorom nanijet kako treba, a nemam uvijek vremena za kistic. U biti, nemam nikad vremena za kistic. Hvala na prijedlozima

Bordo je bipina orchid, pa probaj
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 16:24   #6152
Za one koje su probale sleek i nyx, koji tekuci ruzevi su vam drazi?
fashionlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 17:24   #6153
NYX, Sleek isušuje do bola.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 17:59   #6154
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Look by bipa orchid. Ja ju koristim uz Divu ili Laetitiju i super mi ide.

Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Bordo je bipina orchid, pa probaj
Hvala cure, ali nju imam, i super mi je, ali nije mi to ono što tražim. Kad je stavim, ima mi očiti rozi/fuksija podton, a hoću nešto da je baš duboka crvena, boja vina, ali da ne ide na ljubičasto. Ne mora biti jako tamna, samo da nema tog rozog/berry štiha.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 19:37   #6155
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Hvala cure, ali nju imam, i super mi je, ali nije mi to ono što tražim. Kad je stavim, ima mi očiti rozi/fuksija podton, a hoću nešto da je baš duboka crvena, boja vina, ali da ne ide na ljubičasto. Ne mora biti jako tamna, samo da nema tog rozog/berry štiha.
mac nightmoth? to je fakat tamno doduse
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 19:42   #6156
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Hvala cure, ali nju imam, i super mi je, ali nije mi to ono što tražim. Kad je stavim, ima mi očiti rozi/fuksija podton, a hoću nešto da je baš duboka crvena, boja vina, ali da ne ide na ljubičasto. Ne mora biti jako tamna, samo da nema tog rozog/berry štiha.
možda maybelline pleasure me red?
imaš ovdje swatch na zadnjoj slici: http://chrisbeeblackbeauty.blogspot....lipliners.html
te olovke su inače oko 40 kn
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 06:59   #6157
Tnx cure Mac mi je prekrasna ali obzirom da sam jako svijetla, ispala bi goth na meni. Isprobavala sam i slične ruževe, lijepe jesenske i zimske boje, i to svjetlije, ali sve je to puno pretamno za mene i jednostavno ne izgleda dobro u konačnici. Potražit ću ovu Maybelline pa vidjeti. Nije mi problem ni miješati dvije olovke, npr ovu i Bipinu orchid. Po swatchevima mi se čini da bi to moglo biti ok.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 09:35   #6158
Baci pogled i na NYX Deep red ili Illamasqua Lust.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 11:12   #6159
Cure koji bi vi ruz stavile uz leopard haljinu?
Plavusa sam svijetle puti i zelenih ociju.
Da li nagariti oci i nude sjaj ili crveni bez naglasavanja ociju.

Zadnje uređivanje Maca. : 30.11.2015. at 11:26.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 11:37   #6160
sobarice hvala, pogledat ću i njih

Meni je leopard haljina, ili bilo koji životinjski uzorak, prenapadan sam po sebi, a kud tek sa crvenim ružem. Odma si zamišljam Mia Begović stil Ja bi uzela tonove iz haljine, znači nude, smeđe, tamnosmeđe, malo crnog. Radije bi ruž u tim tonovima ili eventualno koraljno, breskvasto. Probala bi unijeti elegancije bar šminkom, frizurom i cipelama. Npr na oči samo nude sjenilo, maskara i crni tuš. Ali vjerujem da na pravoj osobi i crveni ruž može tu dobro i lijepo izgledati. Bitan je cjelokupni dojam i kako se nosi. Samo da ne ode u trash i jeftino. Osobno to ne bi znala nositi.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.