Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 13:32   #61
Ove mi se dvi kremice čine super, al sumnjam da ću ih naći u mulleru, a kad smo kod toga i igdje drugdje u hrvatskoj...

što kažeš???

Complete Multi-Radiance SPF 15


Complete Multi-Radiance has vitamins and mandarin extract, and works in two ways — it moisturizes to promote skin health deep in the surface while natural light enhancers gently illuminate skin on the outside. Infused with SPF 15, vitamins E, B3, pro-vitamins B5 and mandarin extract, this non-greasy, dermatologist-tested formula provides UVA/UVB protection and is 100% PABA free and non-comedogenic (won't clog pores).

You'll love Complete Multi-Radiance SPF 15 because it:
Moisturizes to promote skin health
Illuminates skin with natural light enhancers
SPF 15 UVA/UVB protection
Dermatologist tested
Non-greasy formula
100% PABA free
Non-comedogenic  won't clog pores


Complete Night Fortifying Cream


Builds skin's resilience overnight for healthier looking, replenished skin each morning. NOURISHES skin with lightweight moisture to replace lost fluids. STRENGTHENS skin's natural moisture barrier while you sleep. PROTECTS healthy skin by minimizing moisture loss the next day.

You'll love Complete Night Fortifying Cream for its Green Tea Extract and Aloe, Vitamin E, Vitamin B3, and Pro-vitamin B5; because it is non-greasy and non-comedogenic (won't clog pores) and because it is dermatologist tested
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 15:25   #62
eniting bat, kakve su ti olay kremice? meni baš nisu nešt. nema mi nikakve promjene na bolje nakon dva tjedna. kao da mi nešto fali-onak su nedorečene. beauty fluid mi je ok za ujutro ispod šminkice, ali neće biti dovoljan po zimi-u biti je savršen za ljeto. a total effects noćna je niks bogzanakaj. nije mi suha koža, ali imam filing kao da bi nešto jače mogla pojesti. mislim da ću se vratiti iva kremama iz pčelarske centrale-s njima mi je jedinima koža očigledno izgledala i osjećala se bolje. i ja luda idem experimentirati okolo. doduše, ima još par kremica koje bih probala...
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 17:51   #63
Gdje ima za kupiti kremica Oil of Olaz?
Nekada je bilo u Mulleru na Trgu, sada nema,isto tako nema ni u Limoniju....
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:09   #64
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Prema potrebi. Nekad i ujutro i uvecer, a nekad samo uvecer. Ostace ti dovoljno u kapsuli i za ujutro.
Evo sam pocela koristit kapsule,meni jedna dovoljna za 3 puta namazat kompletno lice..il za zonu ociju....i to ne stedeci vec obilato mackajuci
otvaranjem gube li se aktivni sastojci?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:49   #65
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Evo sam pocela koristit kapsule,meni jedna dovoljna za 3 puta namazat kompletno lice..il za zonu ociju....i to ne stedeci vec obilato mackajuci
otvaranjem gube li se aktivni sastojci?
To oni tvrde.
Ali meni opet visekratno koristenje kapsula ima vise smisla od bacanja u smece. I ako se izgube neki aktivni sastojci, ne vjerujem da se bas izgube svi. Mislim ja se ne obazirem na te njihove spike, i nikad nisam iamla lose reakcije zato sto sam kapsulu koristila dva dana.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:50   #66
Quote:
Nina-01 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti kremica Oil of Olaz?
Nekada je bilo u Mulleru na Trgu, sada nema,isto tako nema ni u Limoniju....
Sad se zovu Olay. Mislim da vise ne proizvode pod imenom Oil of Olaz, ali opet ne tvrdim sigurno jer EU trziste je malo drugacije.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 18:51   #67
u Evropi je jos Oil of Olaz...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:17   #68
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
eniting bat, kakve su ti olay kremice? meni baš nisu nešt. nema mi nikakve promjene na bolje nakon dva tjedna. kao da mi nešto fali-onak su nedorečene. beauty fluid mi je ok za ujutro ispod šminkice, ali neće biti dovoljan po zimi-u biti je savršen za ljeto. a total effects noćna je niks bogzanakaj. nije mi suha koža, ali imam filing kao da bi nešto jače mogla pojesti. mislim da ću se vratiti iva kremama iz pčelarske centrale-s njima mi je jedinima koža očigledno izgledala i osjećala se bolje. i ja luda idem experimentirati okolo. doduše, ima još par kremica koje bih probala...
nisam još probala ništa jer ih jednostavno nisam u mogućnosti kupitit - u mom gradu ne postoji prodavaonica koja ih ima u ponudi. trenutno sam na Nuxe Creme Fraiche - bogami sam dobro opalila samu sebe po džepu no čini mi se da nisam uludo bacila novac - zadovoljna sam. Olay možda probam kad naletim na njih u Zg...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 08:11   #69
Ja sam davno (prije 8-9 godina) dok sam studirala u Americi koristila Oil of Olay sapun na bazi mlijeka i sa njime skidala sminku i prala lice.Od kada sam se vratila u Hrvatsku vise ih ne mogu nac.Taj sapun je savsren, koza meka, nahranjena.Kupovala sam sve i svasta ali nemogu nista slicno nac.Jel zna ko di u Splitu se prodaju njihovi proizvodi??
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 17:40   #70
Oil of Olaz misteriozno nestao iz Mullera na Trgu!
Ali drže ga u Mulleru u CC1, i to puno veći asortiman nego što su ikad držali na Trgu (bar po onom što sam vidjela prije nekoliko tjedana).
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:19   #71
jel ima tko iskustva s njihovim gelovima za tuširanje?
ima ih mukte u galonskim pakiranjima na cheapsmellsu
pa me kopkaju
720ml sa poštarinom izađe 60,65kn po današnjem tečaju funte 8,3
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:57   #72
Ideš! Pa sigurno se isplati, ne vjerujem da su lošiji od Balea, Nivea i sličnih gelova
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:28   #73
Super su im gelovi za tusiranje, predivno mirisu.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:33   #74
Nadala sam se da ćeš se ti javiti

Znači, možemo početi s masovnim šopingom, a?

EDIT: dee, a gdje si ih ti našla na stranici, ja ih ne vidim
EDIT2: zanemari, našla sam
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 04:11   #75
Aha, super mi je "ribbons" kolekcija. Ponajvise sa Creme i Body butter (pink i ljubicasti) a dobar mi je i njihov in shower body lotion, ali ga ne koristim po ledjima i grudima (umeju mi izaci bubuljice), za sve ostalo je super Pogotovo za sve kojima je mrsko mazati losion nakon svakog tusiranja.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:18   #76
ja sam nedavno kupila onu njihovu kremu total efect 7 i i sto takvi gel,losion šta već za čišćenje lica i to za čišćenje mi je super,onak djeluje moćno,po mirisu,slično onom shiseido purines kremi za čiščenje,nenadražuje kožu,malo masnjikavo na kraju i dobro očisti lice. krma mi je za jedno nanošenje isto ok al mi se nesviđa miris pa sam ju stavila po strani,za crne dane al uglavnom prva krema za sve tipove kože od koje mi se lice ne zamasti i nekako ga zategne i matira.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:13   #77
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Nadala sam se da ćeš se ti javiti

Znači, možemo početi s masovnim šopingom, a?

EDIT: dee, a gdje si ih ti našla na stranici, ja ih ne vidim
EDIT2: zanemari, našla sam
vueeee samo sam čekala kad ćete se javit
znači idemo na te gelove
hvala gef na preporuci
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:31   #78
Ja već uzela Aj uzmi i ti pa ćemo usporediti dojmove
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:35   #79
koji si uzela?
imaju dva,neki zeleni i bijeli? ali frka me da ovj zeleni ima neki prirodni miris.
hoću nešto kremasto
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:51   #80
Nisam ni ja uzela zeleni jer sam se uplašila da smrdi

Uzela sam 2 komada: Olay Body Cleansing Ultra Moisture Body Wash 720ml i Complete Care Moisturising Body Wash Deep Moisture (Dry Skin) 350ml
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.