Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2006., 21:46   #21
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Merci!
Po tvom opisu, to bi moglo biti to što tražim. Ja imam mješovitu, ali dehidriranu kožu i prištiće, i tražim nešto hidratantno, ali lagano.

Inače, koristim termalnu vodu i dezodoran i oboje je
po opisu koze mislim da ce ti ovaj fluid bas pasati....
znaci i dezic je dobar... i to mi treba... daj mi reci jel ostavlja bijele tragove.... nadam se da ne.....
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 22:19   #22
Quote:
bettie_page kaže:
po opisu koze mislim da ce ti ovaj fluid bas pasati....
znaci i dezic je dobar... i to mi treba... daj mi reci jel ostavlja bijele tragove.... nadam se da ne.....
Ne ostavlja tragove, savršen je. I dugo traje (ne treba puno špricati, 2x najviše). Jedino, u Zg je dosta skuplji, cca 95 kn. Zato odi u ljekarnu 4 lista, tamo svaki dan u neko vrijeme (ne sjećam se više) imaju popust od 10% za gotovinu (nije nešto, ali bolje išta nego ništa ), a imaju i neku foru s imenima, pa ako je taj dan tvoje ime, dobiješ popust 20%.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:38   #23
Vichy, Avene i Uriage - koja je tu razlika, mislim ako ste probale od svake po malo? Čula sam da je Uriage namjenjena problematičnoj koži. (?)
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:53   #24
pa razlika je u imenu;

pa i avene ima linije za problematičnu kožu

sve ovisi što tražiš; jelte...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:49   #25
'ajd mi onda, mudrice, preporuči šta da uzmem: koža mi je normalna/mješovita, sklona crvenim prištićima koji mi se pojave kad mi je vruće. Npr, ne smijem staviti puder ako je vruće jer mi se lice znoji i onda mi se stvaraju prištići po bradi!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:57   #26
a što ja znam; s tim prištićima ja bi prvo otišla vidjet što je to točno.

imam suhu kožu, tako da noromalno-mješovith program mi je nepoznanica.
tako da ne mogu da ti pomognem.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 11:58   #27
jucer sam kupila neku kremu s 13% aha kiselina labaratories biorga, hyseac ili tako nešto, jel to isto spada pod uriage? mislim da je to njihova linija za problematicnu kožu nija bitno samo daj bože da mi malo procisti lice
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:00   #28
Quote:
tilla kaže:
suppleance corps: krema za tijelo: kupljena prije nekoliko tjedana na blef.
125kn; ali dobra investicija za suhu i osjetljivu kožu piše.
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 18:01   #29
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Ne samo da su toliko jeftiniji, već i testere dijele šakom i kapom. Barem u ljekarni u koju ja idem.


Nego, sad sam se zainteresirala za ovu marku....Di u Kc ima Uriage?

Ja idem u onu prek puta Sloge i tam dijele šakom i kapom Eucerin testere (ima ih u košarici za uzet )
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 23:08   #30
Quote:
Crow Jane kaže:


Nego, sad sam se zainteresirala za ovu marku....Di u Kc ima Uriage?

Ja idem u onu prek puta Sloge i tam dijele šakom i kapom Eucerin testere (ima ih u košarici za uzet )
Ljekarna Kuruc, tamo kod Podravske banke. Isto imaju košaru s testerima, ali tamo stavljaju samo Vichy i Eucerin, a za Uriage pitaš. I uvijek dobiješ više primjeraka.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 19:06   #31
Quote:
tilla kaže:
suppleance corps: krema za tijelo: kupljena prije nekoliko tjedana na blef.
125kn; ali dobra investicija za suhu i osjetljivu kožu piše.
Gdje si ju kupila??? U "mojoj" ljekarni je 200 kn!
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 13:10   #32
I mene to zanima. Tiiiiiiiiiiiiillaaaaaaaaaa!
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 11:02   #33
Quote:
Sugarplum Fairy kaže:
Gdje si ju kupila??? U "mojoj" ljekarni je 200 kn!
u zd.u.
a ja još mislila da je 125kn skupo.

ugl. mislim da se zove inko-centar i to je na relji; prekoputa bolnice; ako vam to išta znači.

baš okej; uzet ću još koju kad odem doli; za 125 kn je jako dobra, ali 200kn je preveć za taj proizvod.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 11:25   #34
200 kn je ono veliko suppleance mlijeko od 500 mL, a krema je jeftinija - 100 i nesto kn. Vjerojatno ne pricate o istoj stvari.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 13:26   #35
Uriage hyseac?

Da li je netko od vas probao Uriage Hyseac proizvode i kako se kreću cijene?
Voljela bih čuti usporedbu i mišljenja o učinkovitosti Avene / Roc / Uriage , naravno od onih koji su koristili barem dvije od ovih linija za problematičnu kožu. Znam da puno tražim, ali...
Thanks!
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 14:19   #36
isprobala nisam, al cijena dnevne kreme je 120kn. kupit cu je ovih dana. ako slucajno ides koji put van granica lijepe nase, probaj uzet la roche-possay, odlicna je
peggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 14:27   #37
Quote:
peggy kaže:
ako slucajno ides koji put van granica lijepe nase, probaj uzet la roche-possay, odlicna je
mozes malo podrobnije opisati, please
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:53   #38
Uriage

Evo topik,pa pišite svoja ikutva s uriage proizvodima. Ja imam gel Cu Zn za umivanje i zadovoljna sam ,emoliente extreme kremu isto dobra
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 08:24   #39
uriage- svi njihovi proizvodi koje sam probala su mi toplo preporucam svima, ima za svr tipovr kožr, moja koža je masna i problematicna
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:51   #40
Ja isto imam problematičnu ,što si njihovo koristila
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.