Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 10:03   #861
http://zelenaracunica.hr/
__________________
Uzmi tanjur i baci ga na pod. Da li se razbio? -Jeste. Odlicno. E sada mu se ispričaj. Da li se sastavio?!
mali opasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:16   #862
Quote:
duksy kaže: Pogledaj post

Isto tako planiram kupiti novi a+++ gorenje frižider, pa ima li tko kakav prjedlog?

hvala

Jedini koji imam je da dobro paziš, jer sam jučer pročitala u Večernjem da su neki već digli cijene:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/trgo...encije-1027493
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:04   #863
Ovo sam ja primijetila kada smo u toku prvih subvencija kupovali hladnjak i rekla sam mužu da mi se čini da su dest dana prije kada sam surfala i tražila frižider za nas,isti frižideri bili jeftiniji...Mi smo na kraju kupili Bosh A++,konbibirani .Barem je cijena bila realna i bez straha da me netko vara...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 19:32   #864
Nije mi samo jasno čemu dizati cijene, mi kao kupci ionako platimo cijeli iznos pa ti država plati u tekući subvenciju tj tih 800 kn. Ja sam već davno negdje pisala kako bi trebalo otvoriti topic za lažne akcije i objavljivati te koji nas obmanjuju i potkradaju.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:35   #865
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Jedini koji imam je da dobro paziš, jer sam jučer pročitala u Večernjem da su neki već digli cijene:

http://www.vecernji.hr/hrvatska/trgo...encije-1027493
Taj popis koji su izlistali nicemu ne sluzi, em nema cijena, em kliknes na zupaniju a unutra popis trgovina s drugog kraja Hrvatske, i to jos po mogucnosti onih koje ne rade od 2013... Svaka im cast.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:55   #866
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Taj popis koji su izlistali nicemu ne sluzi, em nema cijena, em kliknes na zupaniju a unutra popis trgovina s drugog kraja Hrvatske, i to jos po mogucnosti onih koje ne rade od 2013... Svaka im cast.

a gle ovo
http://www.fzoeu.hr/hr/novosti/u_jed...00_a__uredaja/

da to nisu trgovci kupili, pa ce ih opet prodat po njihovoj cijeni haha.
ako su uspjeli prodati svih 10000 u jednom danu, onda ta subvencija ispada nekakva minijatura kolicinski...
dobro, osobno imam drugacije prioritete trenutno, platit cu ipak 50 kn struje vise ove godine
osim toga nigdje nisam mogla naci spisak trgovina koje sudjeluju u tome, klikni ovdje, ondje, a nigdje spiska...sad vidim da si ga ti nasla, ali oko 1.10 ili dan ranije kad sam gledala, ja nisam mogla naci spisak. a sad kad gledam istina je da nije bas efikasan..
jos sam primijetila da se rijetko mogao naci BIJELI frizider, koji god sam gledala A+++ a da sudjeluje u ovoj akciji je SIVI ili srebrni...valjda su stavili koji im slabije ide...gledala na elipso, emezetta i jos mozda 2 online trgovine...

Zadnje uređivanje iskljucivo123 : 03.10.2015. at 23:11.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 15:01   #867
Quote:
iskljucivo123 kaže: Pogledaj post
a gle ovo
http://www.fzoeu.hr/hr/novosti/u_jed...00_a__uredaja/

da to nisu trgovci kupili, pa ce ih opet prodat po njihovoj cijeni haha.
ako su uspjeli prodati svih 10000 u jednom danu, onda ta subvencija ispada nekakva minijatura kolicinski...
dobro, osobno imam drugacije prioritete trenutno, platit cu ipak 50 kn struje vise ove godine
osim toga nigdje nisam mogla naci spisak trgovina koje sudjeluju u tome, klikni ovdje, ondje, a nigdje spiska...sad vidim da si ga ti nasla, ali oko 1.10 ili dan ranije kad sam gledala, ja nisam mogla naci spisak. a sad kad gledam istina je da nije bas efikasan..
jos sam primijetila da se rijetko mogao naci BIJELI frizider, koji god sam gledala A+++ a da sudjeluje u ovoj akciji je SIVI ili srebrni...valjda su stavili koji im slabije ide...gledala na elipso, emezetta i jos mozda 2 online trgovine...
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...aw-a-hladnjak/
student80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 08:35   #868
Pozdrav, trebam hitno kupiti frižider, kupit ću nešto jeftini do 3-3.5 tisuće kn, recimo Beko, treba mi preporuka gdje da tražim, koliko su pouzdani web shopovi tipa recimo segar, i koji još uopće postoje dućani sa bijelom tehnikom (mogu se sjetiti jedino elipsa i emmezete)
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 12:12   #869
Quote:
aliceblue kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trebam hitno kupiti frižider, kupit ću nešto jeftini do 3-3.5 tisuće kn, recimo Beko, treba mi preporuka gdje da tražim, koliko su pouzdani web shopovi tipa recimo segar, i koji još uopće postoje dućani sa bijelom tehnikom (mogu se sjetiti jedino elipsa i emmezete)
Pronađi si kod ove web trgovine nešto i naruči https://www.forum.hr/showthread.php?t=667213
Pročitaj si malo temu,najfriškija iskustva.Ljudi su prezadovoljni sa ovom trgovinom

Dakle Tehnopolis.hr
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 15:57   #870
Mi ćemo uskoro prodavati svoj samostojeći kombinirani hladnjak star godinu i pol Bosch A++ razred. http://www.ekupi.hr/Bosch-hladnjak-K...0S-258275.aspx

Čim nam stignu kuhinja i ugradbeni hladnjak. Nadamo se za tjedan ili dva.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 16:00   #871
Moje preporuke isto idu Tehnopolisu jer mi susjeda iz zgrade tamo radi.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 18:12   #872
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Mi ćemo uskoro prodavati svoj samostojeći kombinirani hladnjak star godinu i pol Bosch A++ razred. http://www.ekupi.hr/Bosch-hladnjak-K...0S-258275.aspx

Čim nam stignu kuhinja i ugradbeni hladnjak. Nadamo se za tjedan ili dva.
Mi smo ovo proljeće kupili ovaj i prezadovoljni smo! Bar ovako izgleda...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 19:01   #873
Quote:
iskljucivo123 kaže: Pogledaj post
a gle ovo
http://www.fzoeu.hr/hr/novosti/u_jed...00_a__uredaja/

ako su uspjeli prodati svih 10000 u jednom danu, onda ta subvencija ispada nekakva minijatura kolicinski...
Istina, ali recimo Technomarket je produžio ovu akciju i dodali su svojih 800 kn popusta, pa ima još Samsung frižidera i perilica A+++ klase kod njih koji se mogu kupiti 800 kn jeftinije.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 22:11   #874
Metro ima sad neke frizidere na akciji. Ima li tko iskustva s Indesitom?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:20   #875
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Istina, ali recimo Technomarket je produžio ovu akciju i dodali su svojih 800 kn popusta, pa ima još Samsung frižidera i perilica A+++ klase kod njih koji se mogu kupiti 800 kn jeftinije.
ne može tehnomarket produžiti ovu akciju

vjerojatnije je da su napuhali cijene prije akcije pa sad vraćaju na staro
divno
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 00:22   #876
Nije mi jasno Tu za indesit pise da je a++ a na netu kada gledam recenzije za isti model pise da je a+ . Kamo se to vidi
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 11:37   #877
Blomberg ugradbeni hladnjak s jako malo elektronike ali koja brzo ode, nakon 2-3 godine, pa se pomirite da cete bar 2 tjedna cekati da vam istu poprave jer serviser nema dijelove na lageru, znaci po ljeti zaboravite neko vrijeme na hladnjak.. Toliko o kvaliteti.. Jedino pozitivno sto je pokriveno garancijom.
petroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 20:24   #878
Aha, a znas sto, istina da ovaj nisam vidjela, a cijena je dobra. Ali ja ipak ne bih kupila gorenje, imam 2 gorenje frizidera, oboma su pukle rucke, a tek su 3 godine stari, morali smo kupovati nove rucke. osim toga plastika u zamrzivacu je jako nekvalitetna...vrata od jednog frizidera slabo prijanjaju za magnet...
slaba je kvaliteta tih gorenja frizidera...mozda treba kupit one od 10 000 pa onda dobijes neku kvalitetu. njihovi su za podstanarske stanove sto se mene tice.
Cujem od nekih ljudi da Beko uopce nije losa kvaliteta za npr perilicu rublja! jer sad ne mozes vise ni gledat na marke, negoli tko im radi, pa tako koncaru rade turci, gorenju rade cini mi se kinezi i tako...
ne znam kakvi su Beko frizideri...
brat nije zadovoljan s electrolux friziderom jer stalno nesto krci u njemu, a to je onaj no frost skupi. stalno nesto cvili, uvijek neki zvukovi, i nezgrapan je malo unutra...ne znam, ni ja ga vise ne bih kupila. electrolux je isto slaba marka. to mi se cini neka srednja klasa srednje klase.
iskljucivo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 03:16   #879
Sto onda preporucas?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 11:22   #880
pogledajte hladnjak uživo pa odlučite
ja nisam imao problema sa pucanjem ručke ali posude za povrće jesu s vremenom pukle.
sadašnji modeli mi djeluju puno kvalitetnije plastike nego prije ( posude su iz jednog komada i plastika je fleksibilnija )
to je najjeftiniji A+++ koji sam našao
student80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.