Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2011., 23:57   #201
Quote:
mufloncic kaže: Pogledaj post
u osnovi izgledaju kao malo manja pp, a lakša su za 6 kg... ja imam pp switch i ok su mi... M mi ih voli...
mene su osvojila time što se mogu ručke izvuć, šta ima ova prečka ispred, šta za 2000 kn dobijem kišnu navlaku, zimsku navlaku i torbu...

iako i Cybex gledam već neko vrime al me na njima nervira to što se pojasevi zatežu kao kod AS..
6 kila jesi sigurna?
znam da sam gledala na njihovoj stranici i nije mi ostalo u sjećanju tolko. a i na prvi "dodir" mi nisu bila nešto prelagana.
kaj se na switchu ne daju ručke izvuć?
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 00:01   #202
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
6 kila jesi sigurna?
znam da sam gledala na njihovoj stranici i nije mi ostalo u sjećanju tolko. a i na prvi "dodir" mi nisu bila nešto prelagana.
kaj se na switchu ne daju ručke izvuć?
navodno switch u sportskoj varijanti ima cca 12 kila a Si 6... ja stavila malog unutra i moram ti reć da su mi bila osjetno lakša....
ma daju se ručke izvuč i na switchu ali na puno kišobran kolica se ne mogu pa će mi muž izgledat ko grbavac nekakvi
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 13:10   #203
Mi imamo kolica 3u1..Pošto uskoro idem na posao, dijete ću morati vozoti kod mame na čuvanje pa smo mislili kupiti neka jednostavnija kišobran kolica da nam stalno budu kod mame, da ova ne moramo tumbati ovamo-onamo.. Možete mi neka preporučiti? Naravno, da se i cijenom isplate???
__________________
U kadi mi je pauk... u kadi mali vrag!
Puzi, plazi tu jer misli da je jako drag.
Margaretta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 15:05   #204
cure koje imate 3u1 - kolike vi aute imate?!?!
imslim, di vam to sve stane ako diejte moramo voziti u AS sa mjesta A na mj B - a super je voziti dijete u košari naokolo
znači košara i konstrukcija kolica u gepek - a dijete u AS!?!?

na sicevima veće dijete u svojoj AS, manje dijete u svojoj AS a a naprijed?
gepek pun kolica i košare a mi bi išli na more - di ću stvari staviti - mogu po jednu torbu djeci pod noge?! li u tu košaru da natrpam odjeću pa da bude ko kofer dok ne stignemo ?!? !hahahaha
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 15:53   #205
A da li netko zna koliko kosta Si Completo?
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 16:51   #206
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
cure koje imate 3u1 - kolike vi aute imate?!?!
imslim, di vam to sve stane ako diejte moramo voziti u AS sa mjesta A na mj B - a super je voziti dijete u košari naokolo
znači košara i konstrukcija kolica u gepek - a dijete u AS!?!?

na sicevima veće dijete u svojoj AS, manje dijete u svojoj AS a a naprijed?
gepek pun kolica i košare a mi bi išli na more - di ću stvari staviti -

mogu po jednu torbu djeci pod noge?!

li u tu košaru da natrpam odjeću pa da bude ko kofer dok ne stignemo ?!?

!hahahaha
1.da
2.da


mislim ja sam tak morala radit
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 16:55   #207
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
1.da
2.da


mislim ja sam tak morala radit
mi smo prv akolica imali super kolica ali se sklapaju na knjigu i zauzimaju jako puno mjesta i uvjek je jedan kofer završio na prednjem sicu jer sam ja sjedila iza - sad ja za Njuđej želim nova kolica koja zauzimaju manje mjesta, ali sviđa mi se košara koja je ooogromna! čini mi se da bi ta košara bila dobra hladovina za ljetnu bebu?!?!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 17:46   #208
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
cure koje imate 3u1 - kolike vi aute imate?!?!
imslim, di vam to sve stane ako diejte moramo voziti u AS sa mjesta A na mj B - a super je voziti dijete u košari naokolo
znači košara i konstrukcija kolica u gepek - a dijete u AS!?!?

na sicevima veće dijete u svojoj AS, manje dijete u svojoj AS a a naprijed?
gepek pun kolica i košare a mi bi išli na more - di ću stvari staviti - mogu po jednu torbu djeci pod noge?! li u tu košaru da natrpam odjeću pa da bude ko kofer dok ne stignemo ?!? !hahahaha
ja vozim punta...a dok je zvjer bila manja, onda bi kolica u gepek, košara na prednji sic (onako nakoso)...ili čak i do nje...a ona u as...je da sam izgledala izvana ko čerga, al sve je stalo
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 22:06   #209
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
ja vozim punta...a dok je zvjer bila manja, onda bi kolica u gepek, košara na prednji sic (onako nakoso)...ili čak i do nje...a ona u as...je da sam izgledala izvana ko čerga, al sve je stalo
čerga
ovako i ja... za kratku šetnjicu teglim sve,,, pitam se kako ljudi sa više djece
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:36   #210
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
čerga
ovako i ja... za kratku šetnjicu teglim sve,,, pitam se kako ljudi sa više djece
pa to se i ja pitam
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:42   #211
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
cure koje imate 3u1 - kolike vi aute imate?!?!
imslim, di vam to sve stane ako diejte moramo voziti u AS sa mjesta A na mj B - a super je voziti dijete u košari naokolo
znači košara i konstrukcija kolica u gepek - a dijete u AS!?!?

na sicevima veće dijete u svojoj AS, manje dijete u svojoj AS a a naprijed?
gepek pun kolica i košare a mi bi išli na more - di ću stvari staviti - mogu po jednu torbu djeci pod noge?! li u tu košaru da natrpam odjeću pa da bude ko kofer dok ne stignemo ?!? !hahahaha
meni je sve stalo u A3 l kada smo isli na more stvari smo uvaljali starcima u gliser a ko ne tako onda tulle na krov.. gle mi sad imamo veliki auto, kolica vise ne vozimo ali smo opet puni do krova
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:44   #212
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
meni je sve stalo u A3 l kada smo isli na more stvari smo uvaljali starcima u gliser a ko ne tako onda tulle na krov.. gle mi sad imamo veliki auto, kolica vise ne vozimo ali smo opet puni do krova
starci idu sa gliserom na more?!? kojim putem?
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:48   #213
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
starci idu sa gliserom na more?!? kojim putem?
hahahahah joj fakat, ovo je super ispalo ajme muz me blijedo gleda
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:41   #214
Quote:
Margaretta kaže: Pogledaj post
Mi imamo kolica 3u1..Pošto uskoro idem na posao, dijete ću morati vozoti kod mame na čuvanje pa smo mislili kupiti neka jednostavnija kišobran kolica da nam stalno budu kod mame, da ova ne moramo tumbati ovamo-onamo.. Možete mi neka preporučiti? Naravno, da se i cijenom isplate???
Ja sam kupila Jane sonic. Prekrasna su, mala, sitna. I, to u prvom redu jer moja mama ima jako mali auto, i niti jedna druga joj ne stanu u gepek. Mm je isto visok, i ručke se mogu pomicati prema visini.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:49   #215
Ja sam kao faking čerga! Nosim muru u gepeku, povremeno i Jane sonic, imam 2 as otraga, torbu za bebe i svoju torbu naprijed i auto mi je pun keksa, kruha i omota od kinder pingui-ja. Ima i jakni, cipelica. Svaki put kažem da ću donijeti doma sav višak, ali onda ga ne ponesem jer mi je teško nosit bebu na rukama i malog prasca od 2 godine koji ne želi hodati. Jbg, mama sam, oni su moj život, tako mora biti!
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 10:25   #216
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
pa to se i ja pitam
nema druge nego u nabavku auta sa 7sjedala
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:37   #217
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
nema druge nego u nabavku auta sa 7sjedala
i izvaditi sjedala da mi stanu kolica i torbetine?!?!?

nego sad ću zvučati ko moja baka ali kako smo nekada putovali!?!? u stojadinu, nas četvoro i šator i stolice i luftići i odjeća i išli na more!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:53   #218
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
cure koje imate 3u1 - kolike vi aute imate?!?!
imslim, di vam to sve stane ako diejte moramo voziti u AS sa mjesta A na mj B - a super je voziti dijete u košari naokolo
znači košara i konstrukcija kolica u gepek - a dijete u AS!?!?

na sicevima veće dijete u svojoj AS, manje dijete u svojoj AS a a naprijed?
gepek pun kolica i košare a mi bi išli na more - di ću stvari staviti - mogu po jednu torbu djeci pod noge?! li u tu košaru da natrpam odjeću pa da bude ko kofer dok ne stignemo ?!? !hahahaha
E mi imamo citroen picasu i mogu ti rec da jedva stanemo
Gepek opet pun ,doduse ovaj je malo visi gepek pa ok al opet je pun...Ma puni smo u svakom slucaju..
A sa prvim malim imali obicni auto fiat brava i imala prva dva mjeseca neka inglesinina kolica http://pregnancy.thefuntimesguide.co...for_travel.php ovakva i poludila sam bila sa njima...najgora kolica ikad...stavili bi ih u gepek i nist vise nije stalo i jos onu dasku gore morali skidat...nakon 2 jeseca ludila sa njima kupila graco mozaic kisobran http://www.gracomosaic.com/ i preporodila se
Najbolje kupit onaj sanduk pa smontirat na auto
Jos da dodam da smo mi puni a ne putujemo
I da , imam as 18-36 kg i sad ono jaje...Tita mi,jedva stanemo....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:02   #219
a jel ima netko Daciu Duster?

duster
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:11   #220
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
nema druge nego u nabavku auta sa 7sjedala
to smo mi morali napravit i sad putujemo ko lordovi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.