Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 12:45   #1
Lanos ne pali

Znaci, ne pali jednostavno... Benzinac je! 97' godiste! Samo nece upalit i to je to, sve lampice svjetle, akumulator dobar
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:47   #2
jel vergla ?
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:48   #3
Quote:
Jaranko kaže: Pogledaj post
jel vergla ?
Vergla al ne pali
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:04   #4
kak bi ja:

1.) jel ima goriva
2.) jel pumpa radi
3.) jel baca iskru?

ako sve radi, onda ili žica kao mene na fordu (precvikana, a žica napaja računalo), ili nešto dalje u srcu motora.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:17   #5
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
kak bi ja:

1.) jel ima goriva
2.) jel pumpa radi
3.) jel baca iskru?

ako sve radi, onda ili žica kao mene na fordu (precvikana, a žica napaja računalo), ili nešto dalje u srcu motora.
1. Ima goriva
2. Radi pumpa cuje se
3. Baca iskru
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:28   #6
koji je motor u njemu...da nije alternator zaribao...pogledaj svjećice...može bit puno stvari
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:36   #7
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
1. Ima goriva
2. Radi pumpa cuje se
3. Baca iskru
da li otvaraju injektori? Uzmi kuhaču, nasloni na jedan od injektora, i drugi kraj na svoje uho... nek netko zavergla... trebaju se fino čuti "skljocaji" injektora...

Dakle:

ako ima stuje (iskre), ima druk pumpe, ima goriva, onda jedino ne otvaraju injektori.

Dva su senzora: Jedan na radilici, jedan na bregastoj. Ovaj na radilici daje info za svječicu, dok ovaj na bregastoj daje info za injektore...

Osim toga, možeš imati pukotinu na usisu iza leptira gasa, puknuto crijevo od vakuma kočnice, i sl, no čak bi i tada nakon verglanja motor bar probao štucnuti i davati trzajeve ko da oće upaliti... Pogotova po ovoj temperaturi...

Ako je pak, zbog neke lue greške MAF(P) a ili temp senzora smjesa pre bogata, isto bi bar kresnul pa se zgasil...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:36   #8
Pa kolko opće taj lanos prođe bez kvara? Riješi se toga dok nisi bankrotirao.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:11   #9
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Pa kolko opće taj lanos prođe bez kvara? Riješi se toga dok nisi bankrotirao.
evo malo sam se potrudio i povadio datume gdje čovjek ima probleme...

20.06.09
30.07.09
11.10.09
21.12.09
10.02.10
09.03.10
26.05.10
18.12.10
10.02.11
12.05.11

Dakle u 2 godine 10 puta se nešto smrdalo, najduže razdoblje bez kvara je 6 mjeseci, inače osim toga svaka 2 mjeseca u prosjeku nešto rikne... prije 2 godine smo mu još govorili riješi se auta, nije htio, činjenica je da ni neće, dakle neka ljudi pomognu jer ako će čovjek svugdje plaćat mehaničarima za mišljenje onda će zbilja bankrotirat...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:18   #10
ja imam isto daewoo ali nexiu...pa mojoj nexiji u cijelom radnom vijeku su otišla pumpa i promjenjen dihtung i jednom remen....ostale sitnice neću brojat jer nije bitno....ali kvarovi ovog lanosa su strašni...pa ja bi skupio svoje bratiće koji jedva čekaju da razvale nešto podjelio bi im čekiće pa nek se djeca zabavljaju....popravljao nebi...u željezo vrijedi na kile isto bio čitav ili izubijan
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:27   #11
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
ja imam isto daewoo ali nexiu...pa mojoj nexiji u cijelom radnom vijeku su otišla pumpa i promjenjen dihtung i jednom remen....ostale sitnice neću brojat jer nije bitno....ali kvarovi ovog lanosa su strašni...pa ja bi skupio svoje bratiće koji jedva čekaju da razvale nešto podjelio bi im čekiće pa nek se djeca zabavljaju....popravljao nebi...u željezo vrijedi na kile isto bio čitav ili izubijan
U auto koji nije održavan cijeli vijek ne vrijedi uopće ulagati ili ako se čak i ulaže mora se promijeniti pol auta odjednom a to je opet neisplativo osim ako se nabavi drugi takav auto za dijelove, no car neće slušat... najbolja škola je vlastita škola...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:21   #12
lanos ne valja???? koliko znam lanosi su peri-deri,nitko nikakvih problema nije imao,uiopće nemam pojma zašto imaju takvu reputaciju kad je stvarnost potpuno drugačija,e sad ,nema tog auta makar bio i bentley da će valjat bez održavanja,pa mi nikako nisu jasni ti mozgovi koji tvrde da taj auto nevalja,imao sam prilike putovat nekoliko puta sa lanosom zg-st i nemam nikakve zamjerke,dapače iznenadio me udobnošću i tišinom i svojim mogućnostima za svojih 86 ks,alnaravno vjerovali ili ne ima ljudi koji održavaju automobile
jozo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:28   #13
Ljudi, izbijte si iz glave najgluplju floskulu zvanu ODRŽAVANJE!!!!!

ODRŽAVANJE apsolutno NEMA veze s problemima zbog kojih ljudi naj češće kunu po autima...

Iliti, drugim riječima, kada na 50 000 ode lambda sonda, ili na 60 000 krepa pupma goriva, ili senzor bregaste, ili prolupa ležaj servo pumpe, ili krepa alternator, ili dizna krepa, kave to proklete veze ima s REDOVNIM ODRŽAVANJEM automobila...

Danas ono što se kaže "auto redovito održavan" ne znači NIŠTA, osim jedino, priznam "redovitu izmjenu ulja"... Sve ostalo što ide pod "redovito i uredno održavanje" okačim mačku o rep!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:33   #14
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Ljudi, izbijte si iz glave najgluplju floskulu zvanu ODRŽAVANJE!!!!!

ODRŽAVANJE apsolutno NEMA veze s problemima zbog kojih ljudi naj češće kunu po autima...

Iliti, drugim riječima, kada na 50 000 ode lambda sonda, ili na 60 000 krepa pupma goriva, ili senzor bregaste, ili prolupa ležaj servo pumpe, ili krepa alternator, ili dizna krepa, kave to proklete veze ima s REDOVNIM ODRŽAVANJEM automobila...

Danas ono što se kaže "auto redovito održavan" ne znači NIŠTA, osim jedino, priznam "redovitu izmjenu ulja"... Sve ostalo što ide pod "redovito i uredno održavanje" okačim mačku o rep!
Ma nemoj, znači tebi je svejedno jel netko mijenja ulje i filtere il ne, jel stavlja prave dijelove ili no name, jel auto gazi na hladno il ne, jel auto garažiran il ne, svejedno ti je hoćeš li kupit prvi auto il ovaj drugi, ti uzmeš samo neku marku i siguran si jel se to inače ne kvari??
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:39   #15
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Ma nemoj, znači tebi je svejedno jel netko mijenja ulje i filtere il ne, jel stavlja prave dijelove ili no name, jel auto gazi na hladno il ne, jel auto garažiran il ne, svejedno ti je hoćeš li kupit prvi auto il ovaj drugi, ti uzmeš samo neku marku i siguran si jel se to inače ne kvari??
Johnny, kućo stara, jel ti ČITAŠ?????

Rekao sam: osim jedino, priznam "redovitu izmjenu ulja"

A sad mi ti reci, kakve veze ima ovo tvoje boldano što si napisao, sa redovitim održavanjem??????
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:39   #16
sigurno nije isto jel promjeniš ulje jednom na 7000, drugi put na 11000 i tako stalno, ili ne mjenjaš ulje 50000km...

sve vuče svoje, neredovita izmjena ulja znači loše ulje, loše podmazivanje, zbog lošeg podmazivanja više se neštro troši, grije, zbog tog što se troši i grije nastrada drugi i sve dok ne dođe dok klipa i cilindra

nije grije ako čovjek nema novaca pa oduži izmjenu ulja za 1000-2000km..ali može biti grijeh, možda baš na tih 2km nakon intervala otpadne neka krhotina, uđe u uljnu pumpu, zariba motor...možda...ali to je više peh...
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:40   #17
a priznajem da i ja kao i 90% ostalih recimo kočnice, klimu, kvačilo i ostalo mjenjamo tek kad se skroz potroši...

jebiga, da imam 2000 ojra plaču, ne bi si ruke mazao, samo u servis i amen
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:46   #18
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
a priznajem da i ja kao i 90% ostalih recimo kočnice, klimu, kvačilo i ostalo mjenjamo tek kad se skroz potroši...

jebiga, da imam 2000 ojra plaču, ne bi si ruke mazao, samo u servis i amen
Kočnice nisu podložne kolapsu radi neredovitog održavanja... Kad se pločice potroše, grebu o disk i ne koče te stružu. Dakle, MORAJU se zamjeniti, jerbo nećeš moć voziti... dva diska plus 4 pločice su 600 njak kuna... Prilikom promjene se nadotoči DOT x, (ako ne i potpuno zamjeni), te sustav radi..

Kvačilo se nema APSOLUTNE potrebe dirati dok god lovi i radi... Tek kad se potroši, onda se mijenja... DOT u kočionom sustavu se mijenja zajedno s kočionim, pa i to nije neki teret...

Klima: Filter je trošak od 100 kn, i mjenja se bez težih posljedica...
Neredovito održavanje klime je puno blaže za istu od neredovitog KORIŠTENJA iste... Padom tlaka isključuje se mogućnost paljenja kompresora. Nema problema. Osim toga, prije istekne freon nego ulje, pa je sustav i dalje zaštićen...

Dakle, REDOVITO ODRŽAVANJE drži auto u top formi, ali nije uvjet dugotrajnosti komponenti i sustava...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:47   #19
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Johnny, kućo stara, jel ti ČITAŠ?????

Rekao sam: osim jedino, priznam "redovitu izmjenu ulja"

A sad mi ti reci, kakve veze ima ovo tvoje boldano što si napisao, sa redovitim održavanjem??????
Pa ne znam ja to smatram pod redovito održavanje, druga je stvar što malo ko sa starim autom pazi na takve stvari i svi samo voze dok ne stane, onda kad se to sve nakupi onda neko nastrada kao npr. rtl...
Npr. vidim negdje auto kojem je motor skuren a ima malo km, činjenica je da je u nekom segmentu prethodni vlasnik radio greške a što točno mene to ne zanima, zato kažem da za mene pod održavanje spada više stvari od same izmjene ulja...
Npr. jedan kolega vozi auto po šumskim putevima i mjenja filtere zraka svakih 50 tisuća km... zbog svega toga već je mjenjao motor par puta no i dalje mu nije jasno gdje je pogriješio... Pogriješiti se može na 100 načina a ne smije se pogriješiti niti jednom ako želiš da auto ide bez greške...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:48   #20
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Kočnice nisu podložne kolapsu radi neredovitog održavanja... Kad se pločice potroše, grebu o disk i ne koče te stružu. Dakle, MORAJU se zamjeniti, jerbo nećeš moć voziti... dva diska plus 4 pločice su 600 njak kuna... Prilikom promjene se nadotoči DOT x, (ako ne i potpuno zamjeni), te sustav radi..

Kvačilo se nema APSOLUTNE potrebe dirati dok god lovi i radi... Tek kad se potroši, onda se mijenja... DOT u kočionom sustavu se mijenja zajedno s kočionim, pa i to nije neki teret...

Klima: Filter je trošak od 100 kn, i mjenja se bez težih posljedica...
Neredovito održavanje klime je puno blaže za istu od neredovitog KORIŠTENJA iste... Padom tlaka isključuje se mogućnost paljenja kompresora. Nema problema. Osim toga, prije istekne freon nego ulje, pa je sustav i dalje zaštićen...

Dakle, REDOVITO ODRŽAVANJE drži auto u top formi, ali nije uvjet dugotrajnosti komponenti i sustava...
rekao bih nije glavni uvjet ali je jedan od uvjeta...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.