Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2012., 00:36   #41
Nema ga uopce na ebayu..ako naletim odmah ti javljam

Ti si poludila, tek si nedavno uzela Borisa i sad bi jos, kao da ces ih stici sve potrositi
Ja ovih dana furam bijelu boju i to ne bilo kakvu nego onu za prozore i vrata ne znam tocan naziv, moram pitat Suzi
Reed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 08:07   #42
Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
I definitivno uzimam još jedu bočicu Borisa i Nataše jer taj lak mi predobro stoji Vidjet ću kakav će biti na danjem svijetlu. Ako mi se bude jednako sviđao, kupujem još jedan jer imam blagi osjećaj da će nam u obitelji trebati dvije bočice
Boro i Nataša su meni čisti
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 08:19   #43
Cure, hvala svima na dobrodoslici
Sve mi se cini da ce bar 2/3 baleta bit moje! A rado bi i Did you ear about Van Gogh i Tickle My France-y

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 10:01   #44
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
cajna mjesavina, kad te idući puta pita jel to novi lak, ti samo odmahneš rukom, uputiš mu zgroženi pogled i kažeš : " O Bože, kaj ti je, to imam već 2 godine !" Pali svaki puta. Ja imam masu stvarčica još od mladosti moje mame, pa moje srednje škole, 100 let i tako to.
Muškarci nikada neće shvatiti zašto nama ženama treba mali milijun lakića il rumenila, ruževa i sličnih divota i ja se uopće više ne trudim objašnjavati. To se zove linija manjeg otpora
Baš sam i ja htjela napisat nešto slično. Meni je super kad za nekaj novo kažem mužu da imam to već dugo i onda se on "sjeti", da da, sjećam se imala si to tad i tad... ne znaš koji se više izvlači

Quote:
Reed kaže: Pogledaj post
Pa tak je meni bilo kad sam pitala za Ogre..bedacha vice Imam ga ja ali nista ne govori da bi ga prodala, pa reko izgleda se samo hvali..tad mi to nije bilo smijesno
Pitala sam se kad ćeš to spomenut

Ivy koja si ti šopingholičarka postala al zar stvarno misliš da ćeš uz 100 ostalih lakova uspjet potrošit cijeli B&N
Ja sam zbog Ivy zapela za More time for me, divan je

pink hero dobrodošla
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 12:03   #45
Quote:
Reed kaže: Pogledaj post
Nema ga uopce na ebayu..ako naletim odmah ti javljam : )

Ti si poludila, tek si nedavno uzela Borisa i sad bi jos, kao da ces ih stici sve potrositi : rofl:
Ja ovih dana furam bijelu boju i to ne bilo kakvu nego onu za prozore i vrata ne znam tocan naziv, moram pitat Suzi : lol:

Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Baš sam i ja htjela napisat nešto slično. Meni je super kad za nekaj novo kažem mužu da imam to već dugo i onda se on "sjeti", da da, sjećam se imala si to tad i tad... ne znaš koji se više izvlači :r ofl:


Pitala sam se kad ćeš to spomenut : D

Ivy koja si ti šopingholičarka postala al zar stvarno misliš da ćeš uz 100 ostalih lakova uspjet potrošit cijeli B&N : ne zna:
Ja sam zbog Ivy zapela za More time for me, divan je : cerek:: cerek
psssssssssst, šuti za more time, još ga i podebljaš onda će se i njima svidjeti pa neće biti za nas dvije

Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Boro i Nataša su meni čisti
Ma čisti čistijani
Nisam ja niš luda niti ovisna, imam ja mamu koja vizita moju kutiju svaki put kad dođe

Ja sam čvrsto odlučila da više nema kupovine
Još tih 7 koje želim a onda tražim sponzore za nadolazeće kolekcije (božićne, proljetne, ljetne i tako to) jer moram se preseliti do sljedećeg ljeta u donji dio kuće, mo - ram
Od sada mi je životini moto... tko vizita kutiju, neka sponzorira nove ljubimce :O
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 12:41   #46
Još 2 putuju skupa...morala sam


My Point Exactly


Barre My Soul
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 14:11   #47
Quote:
pink hero kaže: Pogledaj post
Još 2 putuju skupa...morala sam


My Point Exactly
E taj mi je među TOP 3.
Samo me zanima da li izgleda tako malo prozirno kao na swatchevima ili ne.

Btw, ja sam upravo nalakirala Vodka&Caviar i zaključila da želim uvijek imati ovaj lak - kad ga potrošim kupit ću opet.
To je jednostavno - ta crvena
Uvijek mi je do sada bio problem naći crvenu kojoj nemam prigovora.
Na većini swatcheva na nema tu dubinu boje i ljepotu kao u stvarnosti.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 15:43   #48
Balerine su ti sve tako prozirne I da, Vodka je jedna od najljepših crvenih boja
Upravo sam si uzela Strawberry Margaritu kod beauty a i Poshe da ne putuje sama jagodica
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 15:54   #49
Isse Ivy mauve i taupe Moj dečko od boja raspoznaje samo crvenu, crnu, bijelu, žutu, plavu i zelenu. Ostalo sve spada pod navedene, a na noktima mu se sviđaju samo crveni lakovi, drugi su svi "bezveze"

Mirella ti si žuti podton jel? Ja sam neutralno prema žutom, al su mi ruke baš žute, pa mislim da mi Malaga čisto dobro stoji Imaš možda prijedlog za neki OPI slične boje i dubine, ali za koji misliš da ti dobro stoji? Čisto da usporedim s Malagom pa da vidim, baš me zanima sad.

Namazala sam danas Mrs OLeary i baš mi je super, ali se dosta tamnije osušio nego što je u bočici. Jel i vama tak? Stavila sam dva deblja sloja, pa ne znam jel možda zbog toga.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 17:52   #50
Bok cure
Jel mi može neko reć gdje sve ima za kupiti OPI lakova u Zagrebu?
I kakva im je kvaliteta, znači jel se vidi boja od jednog sloja ili trenaju 2? hvala
__________________
21 Guns
SkullFactory21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 17:55   #51
Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
Balerine su ti sve tako prozirne I da, Vodka je jedna od najljepših crvenih boja
Upravo sam si uzela Strawberry Margaritu kod beauty a i Poshe da ne putuje sama jagodica
Hi hi i ja isto!! Jedva dočekala da ju dobije, nekako mi je ona najpouzdanija!!
MalaBetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 19:16   #52
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
E taj mi je među TOP 3.
Samo me zanima da li izgleda tako malo prozirno kao na swatchevima ili ne.

To je jednostavno - ta crvena
Uvijek mi je do sada bio problem naći crvenu kojoj nemam prigovora.
Na većini swatcheva na nema tu dubinu boje i ljepotu kao u stvarnosti.
je, votka je jedan od jako rijetkih crvenih koje imam

a ovaj sivi mi je u top 3 na mojoj opi wishlisti na kojoj su uz spottyja jos prakticki 3 laka

Quote:
SkullFactory21 kaže: Pogledaj post
I kakva im je kvaliteta, znači jel se vidi boja od jednog sloja ili trenaju 2? hvala
vidi se boja u jednom sloju na vecini lakova ali to ne znaci da je sve prekriveno, za to ti vecinom trebaju 2 bio lak vise ili manje kvalitetan
evo ja danas imam essie bobbing for baubles u jednom sloju, dok za vecinu lakova iste marke treba 2 a za neke i 3-4 sloja, ovisi o boji, kad je proizveden i jos stagod o cem ja valjda nemam pojma
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 19:40   #53
Meni su danas stigli Opići shippani 23. i 25.06. Još da stignu preostala 3 iz Balerine, pa mogu naručiti nova 3...da Vodka ne putuje sama.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 20:02   #54
Quote:
Ivy25 kaže: Pogledaj post
Još tih 7 koje želim a onda tražim sponzore za nadolazeće kolekcije (božićne, proljetne, ljetne i tako to) jer moram se preseliti do sljedećeg ljeta u donji dio kuće, mo - ram
Od sada mi je životini moto... tko vizita kutiju, neka sponzorira nove ljubimce :O
Hm, meni kutiju vizitaju kćer i sveki, samo što ja njih sponzoriram
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 20:06   #55
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post

Mirella ti si žuti podton jel? Ja sam neutralno prema žutom, al su mi ruke baš žute, pa mislim da mi Malaga čisto dobro stoji Imaš možda prijedlog za neki OPI slične boje i dubine, ali za koji misliš da ti dobro stoji? Čisto da usporedim s Malagom pa da vidim, baš me zanima sad.

Namazala sam danas Mrs OLeary i baš mi je super, ali se dosta tamnije osušio nego što je u bočici. Jel i vama tak? Stavila sam dva deblja sloja, pa ne znam jel možda zbog toga.
Ja sam čisti žuti podton i baš su mi ruke jako žute, samo nisam svijetlog tena, nego nekog srednjeg. A mislim da za takav lak treba svijetli ten, ljepši je kontrast. Mrs OLeary mi je dobro stajao i isto mi je dosta taman bio. za druge prijedloge nemam, jer izbjegavam takve nijanse pošto mi se nisu pokazale kao najbolje rješenje.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 20:08   #56
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
E taj mi je među TOP 3.
Samo me zanima da li izgleda tako malo prozirno kao na swatchevima ili ne.

Btw, ja sam upravo nalakirala Vodka&Caviar i zaključila da želim uvijek imati ovaj lak - kad ga potrošim kupit ću opet.
To je jednostavno - ta crvena
Uvijek mi je do sada bio problem naći crvenu kojoj nemam prigovora.
Na većini swatcheva na nema tu dubinu boje i ljepotu kao u stvarnosti.

Javim ti kakav je cim stigne

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 21:38   #57
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Hm, meni kutiju vizitaju kćer i sveki, samo što ja njih sponzoriram
joj da vidiš moju mamu otvori kutiju i onda škilji na jedno oko kad nema naočale i ide prstom po bočicama i razmišlja kojeg prvog da nalakira Već vidim da se ovo ljeto mogu pozdraviti s balerinama, red lights, skoro svim piratima
nekako mi je najdraže kad ih sama kupim jer onda me najmanje peče savjest s obzirom koliko ih imam

Betty
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 22:26   #58
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
ma ne želim biti OPIholičarka uopće.
Skupo je to, a najgore je što mi se čini da nikad nije dosta.
Nemam pojma kako sam se uspjela tako navući: evo prije 2 tjedna sam dobila 3 nova OPIća, sva 3 sam jako htjela (Dutch Ya Just Love OPI, Vodka&Caviar i najsavršenija plava - Dating A Royal.
No, ja uopće ne uživam sad u tome što ih sad imam, nego samo opsesivno tražim koje ću si još kupiti, provodim vrijeme gledajući swatcheve, sastavljajući nekakve wish liste ...
I kad sam shvatila da imam 40 komada na wish listi, totalno sam se zaprepastila!
draga ti već debelo jesi opiholičarka!!! sve smo tako nekako počele,i sve sada imamo lakova i lakova.ja moje držim u kutijama od cipela duboko ispod kreveta.tamo nitko živ ništa ne gleda i ne traži i tamo je moje blago najsigurnije.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 22:51   #59
evo da vas sve pozdravim iz münchena trenutno i jedva cekam germany kolekciju i hocu minnie cijelu, black onyx i alpina snow. i cekam jos tocke ali nista i tu su 16 eura po laku i zadnja im je holland
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 22:55   #60
Ja svoju kutiju s lakovima držim na najvišoj polici ormara u kupaonici, na visini od preko 2 metra. S obzirom da sam visoka preko 1,80 ,a moja kćer i sveki su malene, nitko ne može do moga blaga dok im ja ne dohvatim. Sveki se ne usudi penjati da ne padne i slomi kuk,a mala se srećom nikad ne vere nikamo, za sada
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.